NA ŻYWO 2 STRAMY 20.00 MACIEJ MACIAK CW24 TV NAJNOWSZE INFORMACJE O AFERZE SKOK WOŁOMIN - 21.00 RELACJA PIOTRA RYBAKA ZE SPRAWY SĄDOWEJ Z GODZINY 9.00 26.08.2019 - WYROK26 sierpnia 2019
2 dni pozostało.

M-forum A.V Live.

Najnowsze informacje , Polska i świat artykuły przedruki filmy zdjęcia i dokumenty.Unikatowe informacje i materiały które na innych portalach są cenzurowane z przyczyn politycznej poprawności.

MARTA/AUTOR ,,ZAKŁAMANA DEMOKRACJA ” ?

OCEŃ TEN WPIS !
DZIĘKUJĘ ZA OCENĘ

Patrząc na chaos ,który nas otacza ,analizując komentarze i opinie tubylców ,zaczyna rodzić się pytanie – jak to się stało ? Jak to możliwe ,że upośledzeni intelektualnie ludzie decydować mogą o być ,albo nie być, uczciwych i prawych Polaków ? Czy naprawdę jako społeczeństwo jesteśmy kretynami ? Słuchamy naszych ,zdałoby się prawicowych autorytetów ,które tłuką nam do głowy od lat niby odkłamywaną prawdę i historię .Wskazują na zło ,które miało miejsce w przeszłości i rzutuje na teraźniejszość .Podczas  spotkań puszczają w obieg   ,,słoiczek ” na zbiórkę pieniążków za swoje wykłady ,tubylcy z rozdziawionymi ustami słuchają  i gra gitara ,jak mówi klasyk ,na chleb za bezsensowne  i bezowocne paplanie zarobią .W  wolnych głosach  słuchacze  potrafią zadać pytanie prelegentowi, nawet  czasami logiczne i przykre jest ,kiedy na zadane sensownie pytanie ,pada infantylna, nie trzymająca się ładu odpowiedź ; Pan Gadowski wzywa nas 14 sierpnia do obecności w niemieckim obozie zagłady Auschwitz.Chce coś zamanifestować ? Coś komuś pokazać ? Ale co ? Ale komu ? Jak ja mam pojechać na zew pana redaktora ,skoro aberracją jest  zbieranie przez niego pieniędzy  na szpitale w Aleppo ,a my ciągle musimy zrzucać się na nasze chore dzieci ,których rodzice w akcie rozpaczy apelują o pomoc w mediach !!! I tak powoli zaczynam się zastanawiać ,czy jesteśmy idiotami czy udajemy idiotów ? Wystarczy tylko zajrzeć do roczników statystycznych — rok 1997, referendum w sprawie poparcia przyjęcia Konstytucji .Frekwencja 42,86 %  ,z tego  52,72% za przyjęciem .Zróbmy bilans i wyliczmy ilu Polaków było ,,za”? ( Podobnie jest w każdych wyborach) . Zatem nasuwa się logiczne pytanie . Czy takie wybory w ogóle można uznać za demokratyczne ? Czy nie lepiej dla naszej higieny psychicznej dołączyć do większości milczących i nie robić z siebie błazna udającego ,że mamy jakiś wpływ na  otaczającą nas rzeczywistość? Reasumując moje dywagacje – mniejszość decyduje o większości .

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

%d bloggers like this: