NA ŻYWO 2 STRAMY 20.00 MACIEJ MACIAK CW24 TV NAJNOWSZE INFORMACJE O AFERZE SKOK WOŁOMIN - 21.00 RELACJA PIOTRA RYBAKA ZE SPRAWY SĄDOWEJ Z GODZINY 9.00 26.08.2019 - WYROK26 sierpnia 2019
2 dni pozostało.

M-forum A.V Live.

Najnowsze informacje , Polska i świat artykuły przedruki filmy zdjęcia i dokumenty.Unikatowe informacje i materiały które na innych portalach są cenzurowane z przyczyn politycznej poprawności.

MARTA/ AUTOR ,,W SZCZECINIE PLAC ADAMOWICZA”

OCEŃ TEN WPIS !
DZIĘKUJĘ ZA OCENĘ

Panowie z ,,KONFEDERACJI „- RUCH NARODOWY w Szczecinie zbierali, podpisy pod petycją dotyczącą sprzeciwu nazwania palcu imieniem Pawła Adamowicza. Idea wspaniała i jestem za ,tylko mało akcja była rozpropagowana .Ja w ogóle jestem zaskoczona ,że tyle informacji na  fb  o Szczecinie ? Mówiłam , pogonić samozwańczego koordynatora ,,śpioszka ” .Gonić dziada i dać  ster w ,,młode dłonie ” Dawno nie zaglądałam  na waszą stronę ,bo  nie było tam za wiele informacji ze Szczecina ,już pewne indywidua o to się starały  .Teraz też mało o moim mieście ,ale weszliście z przytupem i mam nadzieję ,że to nie jedyna jaskółka ——PETYCJĘ PODPISUJEMY W SKLEPIE KIBICA ,,STARTER” Nowy Turzyn ul. Bohaterów Warszawy 40 (parter pawilon 1N 6) —– Czekam teraz na informację ,kto z naszego okręgu będzie kandydował do PE? Jak będą odpowiedni kandydaci ,pomogę  im robić kampanię ,a jestem w tym dobra .Macie panowie telefon do mnie .Rozumiem  też dlaczego nie ma dokładnej informacji na temat pana Jerzego Roberta Nowaka  tzn. nie podano o której godzinie i gdzie będzie spotkanie ? Pewnie nagrywa to  spotkanie pan Cz. i wkurzył się ,że go odsunęli od koryta? A pan profesor ,jak da  się wmanewrować w intrygi dziada ,to niech zastanowi się komu zrobi krzywdę ? Straci na tym  tylko nasza młodzież.  KOCHAM MOJE MIASTO ,KOCHAM SZCZECIN !!!

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

%d bloggers like this: