NA ŻYWO 2 STRAMY 20.00 MACIEJ MACIAK CW24 TV NAJNOWSZE INFORMACJE O AFERZE SKOK WOŁOMIN - 21.00 RELACJA PIOTRA RYBAKA ZE SPRAWY SĄDOWEJ Z GODZINY 9.00 26.08.2019 - WYROK26 sierpnia 2019
10 godzin pozostało.

M-forum A.V Live.

Najnowsze informacje , Polska i świat artykuły przedruki filmy zdjęcia i dokumenty.Unikatowe informacje i materiały które na innych portalach są cenzurowane z przyczyn politycznej poprawności.

Awarie elektrowni w Wenezueli sposobem na wyprowadzenie ludzi na ulice przeciwko legalnym wladzom

OCEŃ TEN WPIS !
DZIĘKUJĘ ZA OCENĘ

W dniu dzisiejszym doszlo w Wenezueli do serii awarii elektrowni i braku w dostawach pradu. Promowana przez Amerykanow opozycja nie przebiera w srodkach. Aby doprowadzic ludzi do krancowego wyczerpania i utraty cierpliwosci wzgledem urzedujacego, legalnie wybranego prezydenta kraju Maduro, postanowiono siegnac po mocniejsze argumenty. Mimo usuwania skutkow awarii elektrowni dziwnym zbiegiem okolicznosci awariom ulegaja kolejne. Prezydent Maduro wyslal do ochrony jeszcze dzialajacych elektrowni wojsko. Przywodca opozycji Guaido, uzurpujacy sobie prawo do bycia prezydentem oglosil bez zazenowania: „Wenezuela doskonale zdaje sobie sprawę, że światło powróci wraz z zakończeniem uzurpacji władzy” (przez urzedujacego Maduro). „Działajmy dalej!” – wezwał Guaido. Tak oto uzurpator uznawany za czesc krajow zachodniej Europy i Stany Zjednoczone nazywa legalnie wybranego prezydenta uzurpatorem. I gdyby nie fakt cierpien niewinnych obywateli Wenezueli, to mozna by to uznac za ponury zart.

https://stooq.pl/n/?f=1278837

https://www.bbc.co.uk/news/world-latin-america-47492624

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

%d bloggers like this: