"SZOKUJĄCY TEMAT DNIA" 20.30 "JAK RZĄD PIS ROBI Z POLAKÓW NARÓD ZBOCZEŃCÓW"21 maja 2019
3 godziny pozostały.
WEJŚCIE KLIKNIJ W ILUSTRACJĘ – KANAŁ FILMOWY WSZYSTKIE NOWE MATERIAŁ FILMOWE ORAZ ZARCHIWIZOWANE VIDEO STREAM LIVE
WEJŚCIE KLIKNIJ W ILUSTRACJĘ -STREAM LIVE – NA ŻYWO OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU 20:30 + CHAT + PRIV. VIDEO ROZMOWY
ZOSTAŃ SAMODZIELNYM AUTOREM NA M-forum kliknij w poniższy obrazek dowiedz się jak i co ? DZIAŁAJ :-)
SKUTECZNE WSPARCIE BEZ WPŁAT !!

M-fo A.V Live. <<wróć do Nius<<rum

Jeśli chcesz wesprzeć finansowo rozbudowę i utrzymanie strony dowolnym datkiem poniżej panel Peypal nawet nie posiadając konta Peypal można dokonać wpłaty wprost z swojej karty .Jeśli chcesz wesprzeć wybranego autora wpisów w opcji wpłaty wpisz nick autora z dopiskiem "DAROWIZNA DLA ……… " wpłata zostanie automatycznie przesłana wskazanemu autorowi .M-forum AV Live jest w 100% oddolną obywatelską inicjatywą, nie stoją za nami ani medialne konsorcja, ani rządowe dotacje. Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. WESPRZYJ NASZĄ DZIAŁALNOŚĆ DOWOLNĄ KWOTĄ DAROWIZNY – :-) …………………………MILLENNIUM BANK W POLSCE : 45 1160 2202 0000 0003 5769 6030 ==================== do przelewów zagranicznych IBAN: PL 45 1160 2202 0000 0003 5769 6030 ==================== BIC (SWIFT) – BIGBPLPW

Wroclawski prezydent szkolil sie……

Our Reader Score
[Total: 0 Average: 0]

WROCŁAWSKI PREZYDENT SZKOLIŁ SIĘ Z „MOWY NIENAWIŚCI” W LUKSUSOWYM HOTELU ZA KILKADZIESIĄT TYSIĘCY ZŁOTYCH

Urząd Miejski Wrocławia wybrał jeden z droższych hotelów w górskiej miejscowości wypoczynkowej by dyrektorzy z magistratu wraz z jego prezydentem mogli szkolić się z zakresu mobbingu i „mowy nienawiści”.

O lekkiej ręce liberalnego prezydenta Wrocławia Jacka Sutryka do wydawania publicznych pieniędzy napisał w środę dziennik „Fakt”. Jego dziennikarze odkryli, opierając się na relacjach samych urzędników wrocławskiego magistratu, że Sutryk zaakceptował wydanie 43 660 złotych na szkolenie dla siebie i dyrektorów urzędu miejskiego poświęcone mobbingowi i „mowie nienawiści”.

Znalezione obrazy dla zapytania zdjecia hotelu adam &spa

Według dziennika szkolenie zorganizowano w hotelu Adam & Spa w górskiej miejscowości wypoczynkowej Kudowa Zdrój, odległej od Wrocławia o ponad 120 kilometrów. Uczestnicy szkolenia mieli tam do dyspozycji między innymi jacuzzi, basen i grotę solną. Rzecznik prasowy wrocławskiego urzędu miejskiego Arkadiusz Filipowski twierdzi, że w szkoleniu brały udział 74 osoby co oznacza, że na szkolenie każdego z nich wydano 590 zł.

Znalezione obrazy dla zapytania zdjecia hotelu adam &spa

„Rozumiem potrzebę podnoszenia kompetencji pracowników, tylko dlaczego musimy robić to w Kudowie-Zdroju, skoro we Wrocławiu możemy pochwalić się bardzo nowoczesnym centrum kongresowym, wartym 80 milionów złotych? Zastanawiające jest też, jak zgłębianie wiedzy o mowie nienawiści ma pomóc kadrze kierowniczej w wykonywaniu pracy. Nie znajduję racjonalnej odpowiedzi na to pytanie, dlatego szkolenie traktuję jako pretekst do zorganizowania wycieczki integracyjnej dla zespołu Jacka Sutryka” – „Fakt” cytuje komentarz wrocławskiego radnego z ramienia PiS Andrzeja Kilijanka.

 

zrodlo:https://kresy.pl/wydarzenia/polityka/wroclawski-prezydent-szkolil-sie-z-mowy-nienawisci-w-luksusowym-hotelu-za-kilkadziesiat-tysiecy-zlotych/

2 thoughts on “Wroclawski prezydent szkolil sie……

  1. Ukraińce, żydy i niemcy tak się tu okopali że ja nie wiem jak my odzyskamy nasze twierdze. Zostało jeszcze jakieś polskie miasto?

  2. Oczywiście „wierchuszka” musiała się na samym początku kadencji zintegrować, by było wiadomo „who is who” 😀 – tylko kur.a dla czego znowu za nasze pieniądze!

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

LIVE AKTYWNY KLIKNIJ ABY WYŚWIETLIĆ
TRANSMISJA ZAKOŃCZONA
%d bloggers like this: