NA ŻYWO 2 STRAMY 20.00 MACIEJ MACIAK CW24 TV NAJNOWSZE INFORMACJE O AFERZE SKOK WOŁOMIN - 21.00 RELACJA PIOTRA RYBAKA ZE SPRAWY SĄDOWEJ Z GODZINY 9.00 26.08.2019 - WYROK26 sierpnia 2019
2 dni pozostało.

M-forum A.V Live.

Najnowsze informacje , Polska i świat artykuły przedruki filmy zdjęcia i dokumenty.Unikatowe informacje i materiały które na innych portalach są cenzurowane z przyczyn politycznej poprawności.

Nie żyje król diamentów. Zmarł w czasie operacji powiększania penisa

OCEŃ TEN WPIS !
DZIĘKUJĘ ZA OCENĘ

 

Izraelski miliarder Ehud Arye Laniado zmarł w czasie operacji powiększania penisa w klinice na Polach Elizejskich – przekazała gazeta Sudinfo.be. Biznesmena nazywano królem diamentów

Podobny obraz

 

65-letni Laniado dostał ataku serca w czasie operacji, która miała miejsce w elitarnej klinice na Polach Elizejskich. Śmierć biznesmena potwierdziła firma Laniado Omega Diamonds, którą kierował.

Znalezione obrazy dla zapytania ehud aryelaniado zdjecia

Tabloid Mirror pisze, powołując się na przyjaciół biznesmena, że był zbyt skoncentrowany na swoim wyglądzie zewnętrznym i miał kompleksy związane z niskim wzrostem. Według słów przyjaciół biznesmen zapominał o swoim niskim wzroście tylko wtedy, kiedy księgowy czytał mu wyciąg z banku. Działo się to kilka razy dziennie.

Znalezione obrazy dla zapytania ehud aryelaniado zdjecia

Miliardera nazywano królem diamentów. Laniado był współwłaścicielem firmy Laniado Omega Diamonds, jednym z największych światowych ekspertów w sferze oceny niepoddanych obróbce diamentów. W 2015 roku Laniado sprzedał najdroższy na świecie brylant „Błękitny Księżyc Józefiny” hongkońskiemu biznesmenowi Josephowi Lau. Kamień kosztował go 48,4 mln dolarów.

 

zrodlo:https://pl.sputniknews.com/swiat/2019030610002723-Ehud-Arye-Laniado-krol-diamentow-zmarl-operacja-powiekszania-penisa-Sputnik-Polska/?

3 thoughts on “Nie żyje król diamentów. Zmarł w czasie operacji powiększania penisa

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

%d bloggers like this: