"SZOKUJĄCY TEMAT DNIA" 20.30 "JAK RZĄD PIS ROBI Z POLAKÓW NARÓD ZBOCZEŃCÓW"21 maja 2019
2 godziny pozostały.
WEJŚCIE KLIKNIJ W ILUSTRACJĘ – KANAŁ FILMOWY WSZYSTKIE NOWE MATERIAŁ FILMOWE ORAZ ZARCHIWIZOWANE VIDEO STREAM LIVE
WEJŚCIE KLIKNIJ W ILUSTRACJĘ -STREAM LIVE – NA ŻYWO OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU 20:30 + CHAT + PRIV. VIDEO ROZMOWY
ZOSTAŃ SAMODZIELNYM AUTOREM NA M-forum kliknij w poniższy obrazek dowiedz się jak i co ? DZIAŁAJ :-)
SKUTECZNE WSPARCIE BEZ WPŁAT !!

M-fo A.V Live. <<wróć do Nius<<rum

Jeśli chcesz wesprzeć finansowo rozbudowę i utrzymanie strony dowolnym datkiem poniżej panel Peypal nawet nie posiadając konta Peypal można dokonać wpłaty wprost z swojej karty .Jeśli chcesz wesprzeć wybranego autora wpisów w opcji wpłaty wpisz nick autora z dopiskiem "DAROWIZNA DLA ……… " wpłata zostanie automatycznie przesłana wskazanemu autorowi .M-forum AV Live jest w 100% oddolną obywatelską inicjatywą, nie stoją za nami ani medialne konsorcja, ani rządowe dotacje. Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. WESPRZYJ NASZĄ DZIAŁALNOŚĆ DOWOLNĄ KWOTĄ DAROWIZNY – :-) …………………………MILLENNIUM BANK W POLSCE : 45 1160 2202 0000 0003 5769 6030 ==================== do przelewów zagranicznych IBAN: PL 45 1160 2202 0000 0003 5769 6030 ==================== BIC (SWIFT) – BIGBPLPW

Jak sie bawic to sie bawic…….

Our Reader Score
[Total: 0 Average: 0]

Tak się bawią dyrektorzy NFZ! Litry bimbru i meksykańskie stroje. Wszystko oczywiście za pieniądze podatników

Zabawa dyrektorów NFZ fot. screen twitter.com

Zabawa dyrektorów NFZ fot. screen twitter.com

Podlaski bimber na stołach, muzyka disco i meksykańska fiesta – tak wyglądała impreza… dyrektorów NFZ. To element narady dyrektorów zorganizowany w hotelu Aparthotel Vanilia w dniach 21-22 lutego.

Sombrera, poncza, gitary i roztańczeni dyrektorzy, wśród nich m.in. Maciej Lesiński z podlaskiego oddziału NFZ oraz Andrzej Oćwieja – szef z Dolnego Śląska.

Jak informują dziennikarze Fakt24, to jedno z wielu spotkań organizowanych dla dyrektorów Narodowego Funduszu Zdrowia. Oficjalnie omawiane są na nich sprawy finansowe w tym m.in. przedstawiane są raporty z poszczególnych oddziałów za rok 2018.

Zabawa dyrektorów NFZ fot. screen twitter.com

Po części merytorycznej nadchodzi czas określany jako „wolny”, w którym to dyrektorzy odpoczywają w bardzo charakterystyczny sposób. Na zdjęciach, które pojawiły się na twitterze widać doskonale, jaki relaks preferują dyrektorzy. Bimber, wódka, muzyka, tańce, śpiewy – nikomu nie przeszkadza, że wszystko to odbywa się na koszt podatnika.

Według informatora Fakt24 odbywające się cyklicznie spotkania organizowane są przez centralę NFZ, a dyrektorzy rozliczają swoje pobyty jako delegacje. Dzięki temu wszystko odbywa się z budżetu funduszu.

Jak dotąd widoczni na zdjęciach urzędnicy milczą, oddziały z których przyjechali na „narady dyrektorów” również nie wydają żadnych komunikatów w sprawie. Prawdopodobnie jednak w najbliższych godzinach otrzymamy tłumaczenia, w których to usłyszymy o pełnej dowolności wykorzystywania czasu wolnego i opłaceniu wieczornych atrakcji z prywatnych kieszeni

 

zrodlo:https://nczas.com/2019/03/07/tak-sie-bawia-dyrektorzy-nfz-litry-bimbru-i-meksykanskie-stroje-wszystko-oczywiscie-za-pieniadze-podatnikow-foto/?

 

One thought on “Jak sie bawic to sie bawic…….

  1. K..wa mać! Polak ciężko zap…dala i ściągają mu nie małe składki na NFZ a tu banda takich skur..synów za nasze ciężko zarabiane pieniądze bawi się w najlepsze, żałując często na nasze leczenie i ograniczając dostęp do powszechnej służby zdrowia!
    Do wypierd..enia natychmiast bez prawa wyprawki!

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

LIVE AKTYWNY KLIKNIJ ABY WYŚWIETLIĆ
TRANSMISJA ZAKOŃCZONA
%d bloggers like this: