DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY

M-forum A.V Live.

Millennium Bank Nr rachunku dla wpłat z Polski : 45 1160 2202 0000 0003 5769 6030 Dla wpłat z zagranicy : PL 45 1160 2202 0000 0003 5769 6030 BIC (SWIFT) BIGBPLPW W RUBRYCE DLA WPISZ – M-FORUM W TYTULE – DAROWIZNA

Jak poznać czy twój kościół jest masoński.

The following two tabs change content below.

Cztery przykłady z realnego świata bardzo masońskich „kościołów”:

Znalezione obrazy dla zapytania symbole masonskie w kosciele zdjecia

St. John Cantius, Chicago | St. Mary of the Angels, Chicago | Holy Name Cathedral, ChicagoSt. Mary’s Parish, Buffalo Grove, IL

Tak jak heretycka masoneria narzuca swoje projekty w struktury „Kościołów” Vaticanum II, aby trwale wbudować w nie swoje herezje, odwrotność jest prawdą dla właściwej katolickiej katedry. Diabeł zna 4 punkty odniesienia katolickiej wiary, które są następujące: 1. Jezus Chrystus jest Bogiem, 2. Matka Boża jest Matką Boga i jest częścią prawdziwej Trójcy, 3. Duch Święty / Spiritum Sanctum jest wymagany dla Sakramentów, i 4. Nasz Mesjasz już przybył, judeo-masoni dalej czekają na swojego (antychrysta). Tak jak wykwalifikowany specjalista od wyburzania musi znać tylko 4 punkty nośne konstrukcji by zniszczyć je materiałami wybuchowymi, diabeł i jego legiony zmienili wiarę katolicką na swoją korzyść, budując wiele nowoczesnych kościołów piekła i nazywając je „katolickimi” . Aby temu przeciwdziałać, ważne jest zrozumienie tradycyjnych technik budowania katedry i przyczyn tych elementów

Jak poznać czy twój kościół jest masoński

Całość pod: http://www.ourladyisgod.com/i-freemasonry-in-catholic-church.php

 

zrodlohttps://wolna-polska.pl/wiadomosci/jak-poznac-czy-twoj-kosciol-jest-masonski-e-book-2019-03?

4 thoughts on “Jak poznać czy twój kościół jest masoński.

 1. Jeśli zechcę by z Twej ręki polała się krew to tak będzie, ale nie będzie to poza prawem, tylko będzie zgodne z prawem, choć ułomnym ludzkim, chwilowym, wojennym, ale prawem.

  Ukraińcy przeleją krew Polaków na polskiej ziemi. Za gościnę i nienależne przywileje zapłacą zbrodnią.
  Lecz potem ich krew się poleje i także na terytorium Ukrainy.
  I Ty będziesz w tym brał udział. W przelaniu ich krwi w słusznym gniewie, który Ja poprę.
  – Ale czy to możliwe, Panie Jezu, że Ty jesteś, mówisz, jak Bóg ze Starego Testamentu?
  – Zapewniam Cię, dziecko, że Bóg nie wypiera się, ani nie wstydzi czegokolwiek co uczynił, powiedział, do czego zachęcał.
  Przychodzi czas krwi. Czas krwi i ognia. Wywołuje to człowiek. Bóg zaś uniża się do człowieka jak uniżał się w czasach Starego Testamentu.
  – Panie Jezu, Ty wspominałeś o tym, ale jednak jestem miękki cywil i nic nie umiem.
  – Masz talent wojskowy odziedziczony po przodkach. Przy Moim wsparciu dużo zdziałasz a ściślej zdziałasz co potrzeba.
  – Ale kim miałbym, Panie Jezu, kierować. Teraz przecież jest nowoczesna technika i armia zawodowa. Trzeba wiedzy. A jakby było dawne pospolite ruszenie to nawet szablą dobrze robić nie umiem.
  – Ukraina musi spłynąć krwią. Polska też spłynie, ale w mniejszym stopniu.
  Wolna Elekcja zaś to jeszcze złagodziła.
  – Panie Jezu, ale powiedziane jest, że Polska ma nieść pokój i miłość innym narodom.
  – Powiedziałem: Miłujcie nieprzyjaciół swoich nawet ich karząc. I będziecie karać śmiercią Ukraińców, którzy na was podnieśli rękę na waszej ziemi, dziękując w ten sposób za chleb. Oni zrobią to tchórzowsko stojąc pod osłoną waszych wrogów, wy zrobicie to z otwartą przyłbicą, nie chowając się za niczyimi plecami. I Wołyń i Małopolska wschodnia, która dzisiaj jest poza granicą wschodnią, spłyną krwią ukraińską z waszych rąk. Tak musi się stać.
  Ilość zabitych ukraińskich dzieci i kobiet przekroczy ilość zabitych kobiet i dzieci polskich nie tylko w czasie drugiej wojny, ale i do czasów hajdamackich.
  Nie bój się o swoje zbawienie, w tym wypadku, dziecko. Ja, Bóg jestem mocen zdjąć z człowieka winę. Nie będziesz miał zasługi, ale nie będziesz też miał winy.
  – A co, Panie Jezu, z polskim mężem opatrznościowym o którym jest u Adama Człowieka. Co on będzie robił w tym czasie?
  – Będzie robił, dziecko, to co do niego należy. Tym się nie zajmuj.
  – Dobrze Panie Jezu.
  – A czytelnicy tych Orędzi czy ucierpią od Ukraińców w Polsce?
  – Niektórzy nie ucierpią. Ci co byli na Wolnej Elekcji nie ucierpią. Nie ucierpią Ci co są hojni dla tych Orędzi wedle swoich możliwości, a gdy ponad nie, zwłaszcza mają Łaskę.
  Ci co wypełniają Moje Słowo, moje bieżące słowo i kochają je są szczególnie chronieni.
  Wszyscy czytelnicy nie mogą być jednak całkowicie ochronieni. To zależy od serca, od ich serca jakie jest.

  – Dziękuję Panie Jezu. Chwała Tobie Chryste.
  Ty Panie Jezu też dałeś czytelnikom ( i nie tylko) możliwość ochrony. Przypominasz i zachęcasz do skutecznej broni dozwolonej prawem, którą można obronić się w domu, czy w mieszkaniu przed grupami, które nie są zorganizowanymi i wyszkolonymi oddziałami, a teraz mówiłeś, Panie, by mężczyźni zadbali choć o maczety, aby mieć przewagę nad tymi, którzy mają nóż.
  – I aby nie dać głowy pod nóż jak wieprze, tak powiedziałem.
  – Tak Panie Jezu.
  – Bądźcie mężczyznami też powiedziałem.
  Człowiek ma prawo liczyć na pomoc Boską, ale czyż żołnierze i ochotnicy Bitwy Warszawskiej liczyli tylko na Boską pomoc? Trzeba jej pomagać tak jak to czynili obrońcy Jasnej Góry.
  Polecajcie się też obrońcom Jasnej Góry w czasie potopu szwedzkiego. Nie tylko święci pomagają.
  Gromadźcie wodę w butelkach, żywność, która się nie psuje, bandaże, lekarstwa, także zioła ze sklepów zielarskich, spirytus lub róbcie sami bimber.
  W domach zadbajcie o drugie wyjście. (Niech będzie zamaskowane).
  Sadźcie rośliny w których można się skryć na polu i w ogrodzie.
  ( Broń należy święcić o tym mówiłem).

  Nie wpuszczajcie nikogo kto chce wam zrobić krzywdę za drzwi swego domu lub mieszkania. Lepiej zginąć czy być okaleczonym w walce niż patrzeć potem jak mordują Twych bliskich.

  NATO wam nie pomoże. To organizacja coraz bardziej satanistyczna oraz pilnująca mamony.

  Nie pozwalajcie Amerykanom na bezkarne wyciąganie rąk po polskie bogactwa naturalne.

  Jeśli Żydzi w Polsce chcą się okazać lojalni wobec Polski niech każdy odda na polskie potrzeby połowę swego majątku. Dotyczy to także Żyda, który występuje ostatnio w popularnym kanale internetowym zwanym telewizją .
  AMEN

  Na tym dzisiaj zakończymy dziecko.
  – Dziękuję Panie Jezu. Chwała Tobie Chryste.

 2. UCZEPILAS sie jak kleszcz do Katolickiego dupska zupelnie tak samo jak topielec chwyta sie brzytwy albo zyd obrzucajacy lajnem innych w nadziei ze jak sie od reki odklei to sie go pozbyl i odwroci uwage od siebie rzucajac ja na innych… bardzo brzydka wada brzydkich ludzi u ktorych PEDOFILIA W KRK to ich ulubiony konik.
  WSTYDZ SIE KOBIETO I ZACZNIJ OD TEGO !
  W KRK pedofilstwo udowodniono tylko w 0,2% i to w USA a nie w Europie co sily zla, ktorym sluzysz nakrecaja sztucznie poniewaz potrzebne jest im to do zniesienia CELIBATU ! Wlasnie po to, zeby POPRZEZ ZNISZCZENIA SAKRUM W KRK ZNISZCZYC KOSCIOL DUCHOWO !!!
  Gdybys byla uczciwasza dziewka musialabys przyznac, ze wiecej takich pedofili masz wszedzie indziej zaczynajac od BAETU i TEATROW w calej Kulturze i Oswiacie, gdzie od PEDOFILI ROI SIE JAK W ULU i gdzie zupelnie nic Ci nie przeszkadzaja ze z czystym sumieniem matki mozesz poslac tam swoje wlasne dzieci oddajac je w ich rece, zeby wychowali je Tobie na takich samych jakimi sa oni.
  DLATEGO TEZ WOJCIECH KROLOPP
  WIEDZIAL CO ROBI I MOGL PONAD 30-LAT GWALCIC BEZBRONE DZIECI ZUPELNIE BEZKARNIE !!! Jak wytlumaczysz to, ze nie ma u Ciebie na ten temat ani jednej napisanej wzmianki nawet najmniejszej pomimo, ze zgwalcil przez ten czas analnie i oralnie 400 chlopcow kazdego wiele wiele razy i nawet to niie zrobilo na Tobie wiekszego znaczenia od samego KRK, ze gwalcil tak nawet wtedy gdy byl juz chory smiertelnie na AIDS zarazajac tym swoje ofiary … a
  KRZYSZTOF SADOWSKI ktory 12-letnie dziewczynki przetrzymywal w piwnicy zeby gwalcone nie bylo slychac…DLACZEGO NIE MA CIEBIE NIC O TYM???

  1. margreth na pewno chciałaś odpowiedzieć na ten artykuł? Nie pomyliłaś artykułów? Przecież tu nie ma nic o pedofilii w kościele. Kościół jest okupantem na naszej lechickiej ziemi od ponad 150 lat, więc nie wiem po co go tak bronisz.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

%d bloggers like this: