NA ŻYWO DZIŚ !! 21.00 POLSKIE REALIA A/D 2019 - OPRYCHY U WŁADZY "wybory" !! NISZCZENIE TOTALNE KONKURENTÓW DO WŁADZY !! JACK CALEIB BEZ ZNIECZULENIA I KONWENANSÓW19 września 2019
21.00 START LIVE STREAM

M-forum A.V Live.

Najnowsze informacje , Polska i świat artykuły przedruki filmy zdjęcia i dokumenty.Unikatowe informacje i materiały które na innych portalach są cenzurowane z przyczyn politycznej poprawności.

Przyjechali do prezydenta, a ten uciekl, tchorz!

OCEŃ TEN WPIS !
DZIĘKUJĘ ZA OCENĘ

pierdole takiego prezydenta i pierdole takich polakow ktorzy spokojnie toleruja takiego gnoja na najwyzszym stanowisku w kraju.

One thought on “Przyjechali do prezydenta, a ten uciekl, tchorz!

  1. Skażone świnie z Barbadosu trafiły do Polski. Przegrywamy bitwę o zdrową żywność
    Półtusze świń z Barbadosu, skażone środkiem przeciw robakom i tasiemcom, trafiły przez Belgię do Polski. Kiedy polskie firmy są masowo kontrolowane za afery związane z ASF oraz ubojem chorych krów, ktoś zrobił świetny interes.
    Informację o skażonej wieprzowinie z Barbadosu zamieścił 22 lutego RASFF, unijny system ostrzegania przed niebezpieczną żywnością. Polski nadzór weterynaryjny pobrał już próbki z odnalezionych w handlu partii mięsa. Niestety dla nas, czyli potencjalnych konsumentów, wieprzowina została solidnie zaprawiona Lewamizolem. To środek odrobaczający zwierzęta, usuwa m.in. tasiemca. Spożycie kotleta może grozić bólem głowy i rozstrojem żołądka.
    – Najgorsze jest jednak inne zjawisko. Najlepsza świeża wieprzowina jest eksportowana za granicę, a na polski rynek trafiają importowane tusze, nawet po kilku latach przechowywania w chłodni. Taki biznes wspierają wielkie sieci handlowe, którym zależy na tanich kiełbasach i parówkach – dodaje Michał Kołodziejczak.

    https://www.o2.pl/artykul/co-bylo-w-miesie-z-barbadosu-polski-weterynarz-odkryl-gruba-afere-6356459370919553a

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

%d bloggers like this: