"SZOKUJĄCY TEMAT DNIA" 20.30 "JAK RZĄD PIS ROBI Z POLAKÓW NARÓD ZBOCZEŃCÓW"21 maja 2019
3 godziny pozostały.
WEJŚCIE KLIKNIJ W ILUSTRACJĘ – KANAŁ FILMOWY WSZYSTKIE NOWE MATERIAŁ FILMOWE ORAZ ZARCHIWIZOWANE VIDEO STREAM LIVE
WEJŚCIE KLIKNIJ W ILUSTRACJĘ -STREAM LIVE – NA ŻYWO OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU 20:30 + CHAT + PRIV. VIDEO ROZMOWY
ZOSTAŃ SAMODZIELNYM AUTOREM NA M-forum kliknij w poniższy obrazek dowiedz się jak i co ? DZIAŁAJ :-)
SKUTECZNE WSPARCIE BEZ WPŁAT !!

M-fo A.V Live. <<wróć do Nius<<rum

Jeśli chcesz wesprzeć finansowo rozbudowę i utrzymanie strony dowolnym datkiem poniżej panel Peypal nawet nie posiadając konta Peypal można dokonać wpłaty wprost z swojej karty .Jeśli chcesz wesprzeć wybranego autora wpisów w opcji wpłaty wpisz nick autora z dopiskiem "DAROWIZNA DLA ……… " wpłata zostanie automatycznie przesłana wskazanemu autorowi .M-forum AV Live jest w 100% oddolną obywatelską inicjatywą, nie stoją za nami ani medialne konsorcja, ani rządowe dotacje. Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. WESPRZYJ NASZĄ DZIAŁALNOŚĆ DOWOLNĄ KWOTĄ DAROWIZNY – :-) …………………………MILLENNIUM BANK W POLSCE : 45 1160 2202 0000 0003 5769 6030 ==================== do przelewów zagranicznych IBAN: PL 45 1160 2202 0000 0003 5769 6030 ==================== BIC (SWIFT) – BIGBPLPW

Odkryto portal do zaświatów tz bramę umarłych

Our Reader Score
[Total: 0 Average: 0]

Jukatan: Odkryto tysiącletnią „bramę do zaświatów”

Naukowcy uważają, że miejsce, na które natknęli się na półwyspie Jukatan to „brama do zaświatów” zbudowana ponad 1000 lat temu przez Majów. W środku znaleziono coś jeszcze…

Odkrycia dokonano przypadkiem, a prowadziło do niego kilkadziesiąt metrów skalnych korytarzy, przez które badacze musieli się dosłownie przeczołgać. Trud się opłacił – zespół naukowców dotarł do miejsca, w którym człowiek po raz ostatni był okrągłe tysiąc lat temu.

Miejsce rytualnych obrzędów Majów znajduje się wewnątrz systemu jaskiń Balamku (jaskiń boga Jaguara) na północy należącego do Meksyku półwyspu Jukatan. W 1966 r. groty odkryli tamtejsi rolnicy, ale dopiero w 2018 do akcji wkroczyli naukowcy.

Po kilku miesiącach badań znaleziono opisywaną przez nas pieczarę pełną waz, ozdobnych naczyń i kadzielnic. Było ich około 200, wszystkie w bardzo dobrym stanie.

O niezwykłym charakterze odciętej od świata jaskini świadczy również nasza dotychczasowa wiedza na temat cywilizacji Majów.

Trzeba pamiętać, że według wierzeń tego starożytnego ludu, jaskinie były nierozerwalnie związane z życiem po śmierci. Majowie uważali, że miejsca takie jak Balamku to bramy umożliwiające kontakt z nieumarłymi.

Prace prowadzone w nowo znalezionej jaskini pomogą nie tylko w lepszym zrozumieniu wierzeń starożytnych, ale przede wszystkim w ustaleniu przyczyn upadku ich społeczeństwa. Na tę chwilę spekuluje się, że kresem Majów były trwające miesiącami susze.

Zamknięta przed światem na całe milenium grota jest zaledwie początkiem prac archeologów. Badacze planują zmapować cały system jaskiń przy użyciu najnowocześniejszej technologii umożliwiającej skanowanie w 3D. Będzie to niemała rewolucja w prowadzeniu takich badań.

Czy dzięki nim historyczne tajemnice nareszcie staną przed nami otworem?

Czytaj więcej na https://menway.interia.pl/styl-zycia/ciekawostki/news-jukatan-odkryto-tysiacletnia-brame-do-zaswiatow,nId,2868268#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=chrome

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

LIVE AKTYWNY KLIKNIJ ABY WYŚWIETLIĆ
TRANSMISJA ZAKOŃCZONA
%d bloggers like this: