NA ŻYWO 21.15 POWYBORCZE KOMENTARZE TELEFONICZNE WYPOWIEDZI26 maja 2019
1 godzina pozostała.
WEJŚCIE KLIKNIJ W ILUSTRACJĘ – KANAŁ FILMOWY WSZYSTKIE NOWE MATERIAŁ FILMOWE ORAZ ZARCHIWIZOWANE VIDEO STREAM LIVE
WEJŚCIE KLIKNIJ W ILUSTRACJĘ -STREAM LIVE – NA ŻYWO OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU 20:30 + CHAT + PRIV. VIDEO ROZMOWY
ZOSTAŃ SAMODZIELNYM AUTOREM NA M-forum kliknij w poniższy obrazek dowiedz się jak i co ? DZIAŁAJ :-)
SKUTECZNE WSPARCIE BEZ WPŁAT !!
DZIĘKI ZA WSPARCIE ZESPOŁU AUTORÓW STRONY M-forum av live

M-fo A.V Live. <<wróć do Nius<<rum

Jeśli chcesz wesprzeć finansowo rozbudowę i utrzymanie strony dowolnym datkiem poniżej panel Peypal nawet nie posiadając konta Peypal można dokonać wpłaty wprost z swojej karty .Jeśli chcesz wesprzeć wybranego autora wpisów w opcji wpłaty wpisz nick autora z dopiskiem "DAROWIZNA DLA ……… " wpłata zostanie automatycznie przesłana wskazanemu autorowi .M-forum AV Live jest w 100% oddolną obywatelską inicjatywą, nie stoją za nami ani medialne konsorcja, ani rządowe dotacje. Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. WESPRZYJ NASZĄ DZIAŁALNOŚĆ DOWOLNĄ KWOTĄ DAROWIZNY – :-) …………………………MILLENNIUM BANK W POLSCE : 45 1160 2202 0000 0003 5769 6030 ==================== do przelewów zagranicznych IBAN: PL 45 1160 2202 0000 0003 5769 6030 ==================== BIC (SWIFT) – BIGBPLPW

DO KONFEDERACJI KORWIN BRAUN NARODOWCY DOŁĄCZA POSEŁ O WĄTPLIWEJ REPUTACJI..

Our Reader Score
[Total: 1 Average: 5]

Marek Jakubiak wraz z Federacją dla Rzeczypospolitej dołącza do Konfederacji – sojuszu narodowców, wolnościowców, tradycjonalistów, obrońców życia i działaczy społecznych w wyborach do PE. Informację potwierdził jeden z liderów Konfederacji, Janusz Korwin-Mikke.

Jak poinformowała Wirtualna Polska, były poseł Kukiz’15 Marek Jakubiak (obecnie Federacja dla Rzeczypospolitej) ostatecznie dołączy do Konfederacji KORWiN Braun Liroy Narrodowcy, czyli sojuszu wyborczego Ruchu Narodowego, partii KORWiN oraz środowiska Grzegorza Brauna, Piotra Liroya-Marca i Kai Godek w wyborach do Parlamentu Europejskiego. W nocy z wtorku na środę Tomasz Kalinowski ze Stowarzyszenia Marsz Niepodległości zapowiadał, że dziś ma to zostać oficjalnie ogłoszone.

Wcześniej Marek Jakubiak krytykował polityków Ruchu Narodowego oraz pozostawał sceptyczny wobec koalicji zawiązanej z narodowcami przez partię Wolność i Grzegorza BraunaZaznaczał też swój sprzeciw wobec konsekwentnego postulatu opuszczenia Unii Europejskiej przez Polskę, jaki stawiają narodowcy i konserwatywni liberałowie. W styczniu nie wykluczał jednak możliwości dołączenia do Koalicji Pro Polskiej. Później deklarował zamiar współpracy z Markiem Jurkiem, do czego ostatecznie nie doszło. Lider Prawicy RP, który rozważał też współpracę z Kukiz’15 uznał niedawno, że najpewniej w ogóle zrezygnuje z kandydowania w wyborach do PE. Według WP.pl, Marek Jurek już wcześniej zaznaczał, że w koalicji z udziałem narodowców, zwolenników Korwin-Mikkego czy Brauna nie widzi dla siebie miejsca. Z tego względu, Jakubiak „musiał odciąć się od Marka Jurka”. Ma startować z drugiego miejsca na Mazowszu, za Kają Godek.

W środę rano informacje nt. dołączenia Jakubiaka do Konfederacji potwierdził Janusz Korwin -Mikke. „To już się rozniosło, więc potwierdzam: WCzc.Marek Jakubiak wraz z Federacją dla Rzeczypospolitej przystąpił do KONFEDERACJI” – napisał na Twitterze polityk. Dodał, że żałuje, iż „tak długo to trwało”.

Janusz.Korwin.Mikke@JkmMikke

To już się rozniosło, więc potwierdzam: WCzc.Marek Jakubiak wraz z Federacją dla Rzeczypospolitej przystąpił do KONFEDERACJI. Gratuluję! Szkoda, że to tak długo trwało: https://kresy.pl/wydarzenia/polityka/jakubiak-nie-wyklucza-dolaczenia-do-koalicji-narodowcow-i-wolnosciowcow/ 
Będziemy rozwijali się dalej…

Jakubiak nie wyklucza dołączenia do koalicji narodowców i wolnościowców » Kresy

Poseł Marek Jakubiak nie wykluczył, że dołączy do koalicji wyborczej Ruchu Narodowego, Wolności i ruchu Grzegorza Brauna, jaka chce walczyć o wejście do Parlamentu Europejskiego.

kresy.pl

Ludzie o tym mówią: 162

Niedawno niektóre media podawały też informację o możliwości dołączenia do Konfederacji znanego profesora i działacza na rzecz Kresów. Według nieoficjalnych informacji, do których dotarł portal Kresy.pl, najpewniej jednak do tego nie dojdzie.

Podczas przedterminowych wyborów na prezydenta Gdańska Grzegorz Braun zajął drugie miejsce, z wynikiem prawie 12 proc. Część komentatorów uważa, że może to być dobry prognostyk dla Konfederacji przed wyborami do PE.

wp.pl / twitter.com / Kresy.pl / M-forum

p.s warto zapoznać sie z tym nagraniem dotyczącym moralności posła Jakubiaka 

One thought on “DO KONFEDERACJI KORWIN BRAUN NARODOWCY DOŁĄCZA POSEŁ O WĄTPLIWEJ REPUTACJI..

  1. Nawet jak w tej konfederacji był choć jeden propolski polityk, to już jest nieważne, bo ta konfederacja już została przejęta przez system.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

LIVE AKTYWNY KLIKNIJ ABY WYŚWIETLIĆ
TRANSMISJA ZAKOŃCZONA
%d bloggers like this: