NA ŻYWO DZIŚ !! 21.00 POLSKIE REALIA A/D 2019 - OPRYCHY U WŁADZY "wybory" !! NISZCZENIE TOTALNE KONKURENTÓW DO WŁADZY !! JACK CALEIB BEZ ZNIECZULENIA I KONWENANSÓW19 września 2019
21.00 START LIVE STREAM

M-forum A.V Live.

Najnowsze informacje , Polska i świat artykuły przedruki filmy zdjęcia i dokumenty.Unikatowe informacje i materiały które na innych portalach są cenzurowane z przyczyn politycznej poprawności.

DO KONFEDERACJI KORWIN BRAUN NARODOWCY DOŁĄCZA POSEŁ O WĄTPLIWEJ REPUTACJI..

OCEŃ TEN WPIS !
DZIĘKUJĘ ZA OCENĘ

Marek Jakubiak wraz z Federacją dla Rzeczypospolitej dołącza do Konfederacji – sojuszu narodowców, wolnościowców, tradycjonalistów, obrońców życia i działaczy społecznych w wyborach do PE. Informację potwierdził jeden z liderów Konfederacji, Janusz Korwin-Mikke.

Jak poinformowała Wirtualna Polska, były poseł Kukiz’15 Marek Jakubiak (obecnie Federacja dla Rzeczypospolitej) ostatecznie dołączy do Konfederacji KORWiN Braun Liroy Narrodowcy, czyli sojuszu wyborczego Ruchu Narodowego, partii KORWiN oraz środowiska Grzegorza Brauna, Piotra Liroya-Marca i Kai Godek w wyborach do Parlamentu Europejskiego. W nocy z wtorku na środę Tomasz Kalinowski ze Stowarzyszenia Marsz Niepodległości zapowiadał, że dziś ma to zostać oficjalnie ogłoszone.

Wcześniej Marek Jakubiak krytykował polityków Ruchu Narodowego oraz pozostawał sceptyczny wobec koalicji zawiązanej z narodowcami przez partię Wolność i Grzegorza BraunaZaznaczał też swój sprzeciw wobec konsekwentnego postulatu opuszczenia Unii Europejskiej przez Polskę, jaki stawiają narodowcy i konserwatywni liberałowie. W styczniu nie wykluczał jednak możliwości dołączenia do Koalicji Pro Polskiej. Później deklarował zamiar współpracy z Markiem Jurkiem, do czego ostatecznie nie doszło. Lider Prawicy RP, który rozważał też współpracę z Kukiz’15 uznał niedawno, że najpewniej w ogóle zrezygnuje z kandydowania w wyborach do PE. Według WP.pl, Marek Jurek już wcześniej zaznaczał, że w koalicji z udziałem narodowców, zwolenników Korwin-Mikkego czy Brauna nie widzi dla siebie miejsca. Z tego względu, Jakubiak „musiał odciąć się od Marka Jurka”. Ma startować z drugiego miejsca na Mazowszu, za Kają Godek.

W środę rano informacje nt. dołączenia Jakubiaka do Konfederacji potwierdził Janusz Korwin -Mikke. „To już się rozniosło, więc potwierdzam: WCzc.Marek Jakubiak wraz z Federacją dla Rzeczypospolitej przystąpił do KONFEDERACJI” – napisał na Twitterze polityk. Dodał, że żałuje, iż „tak długo to trwało”.

Janusz.Korwin.Mikke@JkmMikke

To już się rozniosło, więc potwierdzam: WCzc.Marek Jakubiak wraz z Federacją dla Rzeczypospolitej przystąpił do KONFEDERACJI. Gratuluję! Szkoda, że to tak długo trwało: https://kresy.pl/wydarzenia/polityka/jakubiak-nie-wyklucza-dolaczenia-do-koalicji-narodowcow-i-wolnosciowcow/ 
Będziemy rozwijali się dalej…

Jakubiak nie wyklucza dołączenia do koalicji narodowców i wolnościowców » Kresy

Poseł Marek Jakubiak nie wykluczył, że dołączy do koalicji wyborczej Ruchu Narodowego, Wolności i ruchu Grzegorza Brauna, jaka chce walczyć o wejście do Parlamentu Europejskiego.

kresy.pl

Ludzie o tym mówią: 162

Niedawno niektóre media podawały też informację o możliwości dołączenia do Konfederacji znanego profesora i działacza na rzecz Kresów. Według nieoficjalnych informacji, do których dotarł portal Kresy.pl, najpewniej jednak do tego nie dojdzie.

Podczas przedterminowych wyborów na prezydenta Gdańska Grzegorz Braun zajął drugie miejsce, z wynikiem prawie 12 proc. Część komentatorów uważa, że może to być dobry prognostyk dla Konfederacji przed wyborami do PE.

wp.pl / twitter.com / Kresy.pl / M-forum

p.s warto zapoznać sie z tym nagraniem dotyczącym moralności posła Jakubiaka 

One thought on “DO KONFEDERACJI KORWIN BRAUN NARODOWCY DOŁĄCZA POSEŁ O WĄTPLIWEJ REPUTACJI..

  1. Nawet jak w tej konfederacji był choć jeden propolski polityk, to już jest nieważne, bo ta konfederacja już została przejęta przez system.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

%d bloggers like this: