NA ŻYWO DZIŚ !! 21.00 POLSKIE REALIA A/D 2019 - OPRYCHY U WŁADZY "wybory" !! NISZCZENIE TOTALNE KONKURENTÓW DO WŁADZY !! JACK CALEIB BEZ ZNIECZULENIA I KONWENANSÓW19 września 2019
21.00 START LIVE STREAM

M-forum A.V Live.

Najnowsze informacje , Polska i świat artykuły przedruki filmy zdjęcia i dokumenty.Unikatowe informacje i materiały które na innych portalach są cenzurowane z przyczyn politycznej poprawności.

+ 21 ! III R.P ZDRAJCY PIECZENIARZE SZANSONIŚCI I MIŁOŚNICY WYGODNEGO ŻYCIA – POSŁOWIE W POLSCE !!

OCEŃ TEN WPIS !
DZIĘKUJĘ ZA OCENĘ

3 thoughts on “+ 21 ! III R.P ZDRAJCY PIECZENIARZE SZANSONIŚCI I MIŁOŚNICY WYGODNEGO ŻYCIA – POSŁOWIE W POLSCE !!

  1. pijawki to są dopiero chołota popisowa, sld, nowociesna, i reszta tego bydła postkomunistycznego, siedzieli całe kadencje, jedna po drugiej, a od Kukiza to wyciągneli na wierzch, że posły mają 30.000 zł kwoty wolnej od podatku, jakoś polksdojcze i pisiory od 2005 się z tym jakoś nie wyrwały, ale żeby emeryturki parchlakom płacić po 100 euro (to pierwszy program 500 -) to pejsaty parlament do tego dobry (za pieniądze podatników)
    http://wiadomosci.robertbrzoza.pl/polska-kolonia/placimy-240-mln-zlotych-na-emerytury-dla-zydow/

  2. Ja to bym tego liroja czy wilka spytał na co te chuje wydają nasze pieniądze? Poszli tam kurwa żeby Polskę zmieniać i co? Takich skurwysynow powinno się wsadzać do więzienia przecież oni kradną nasze pieniądze no ja tego nie rozumiem no kurwa nie rozumiem jak można nie rozliczać takich ludzi z publicznych pieniędzy? Z tych pieniędzy za 4 lata mogą spokojnie żyć przez 10 lat i zmieniać kraj to taki chuj ma czelność wychodzić przed kamerę i opirdalac tych którzy mu płaca, co za pierdolony chuj szczyt chamstwa!!! Ni ja kurwa nie mam nerwów na takie informacje mnie zaraz krew zalewa i szlag trafia później cały dzień roztrzęsiony kurwa chodzę no ja takiego skurwiela bym publicznie w centrum miasta poderżnął gardło.

  3. Tacy jak Wilk Jakubiak czy Liroj to pierdolone pijawki które biorą kasę z naszych podatków a nic nie robią i jeszcze swoim wyborcom każą wziąć się do roboty tym którzy jak jeden dzień w pracy opuszcza to stracą prace i nie będą mieli co jeść. I tak Polacy ruchaja się nawzajem bo ci wyborcy powinni tez wyjebac takiego posła na zbity pysk i wjebac mu jeszcze baty. Cyrk jebany Polska.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

%d bloggers like this: