NA ŻYWO 21.15 POWYBORCZE KOMENTARZE TELEFONICZNE WYPOWIEDZI26 maja 2019
1 godzina pozostała.
WEJŚCIE KLIKNIJ W ILUSTRACJĘ – KANAŁ FILMOWY WSZYSTKIE NOWE MATERIAŁ FILMOWE ORAZ ZARCHIWIZOWANE VIDEO STREAM LIVE
WEJŚCIE KLIKNIJ W ILUSTRACJĘ -STREAM LIVE – NA ŻYWO OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU 20:30 + CHAT + PRIV. VIDEO ROZMOWY
ZOSTAŃ SAMODZIELNYM AUTOREM NA M-forum kliknij w poniższy obrazek dowiedz się jak i co ? DZIAŁAJ :-)
SKUTECZNE WSPARCIE BEZ WPŁAT !!
DZIĘKI ZA WSPARCIE ZESPOŁU AUTORÓW STRONY M-forum av live

M-fo A.V Live. <<wróć do Nius<<rum

Jeśli chcesz wesprzeć finansowo rozbudowę i utrzymanie strony dowolnym datkiem poniżej panel Peypal nawet nie posiadając konta Peypal można dokonać wpłaty wprost z swojej karty .Jeśli chcesz wesprzeć wybranego autora wpisów w opcji wpłaty wpisz nick autora z dopiskiem "DAROWIZNA DLA ……… " wpłata zostanie automatycznie przesłana wskazanemu autorowi .M-forum AV Live jest w 100% oddolną obywatelską inicjatywą, nie stoją za nami ani medialne konsorcja, ani rządowe dotacje. Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. WESPRZYJ NASZĄ DZIAŁALNOŚĆ DOWOLNĄ KWOTĄ DAROWIZNY – :-) …………………………MILLENNIUM BANK W POLSCE : 45 1160 2202 0000 0003 5769 6030 ==================== do przelewów zagranicznych IBAN: PL 45 1160 2202 0000 0003 5769 6030 ==================== BIC (SWIFT) – BIGBPLPW

+ 21 ! III R.P ZDRAJCY PIECZENIARZE SZANSONIŚCI I MIŁOŚNICY WYGODNEGO ŻYCIA – POSŁOWIE W POLSCE !!

Our Reader Score
[Total: 3 Average: 5]

3 thoughts on “+ 21 ! III R.P ZDRAJCY PIECZENIARZE SZANSONIŚCI I MIŁOŚNICY WYGODNEGO ŻYCIA – POSŁOWIE W POLSCE !!

  1. pijawki to są dopiero chołota popisowa, sld, nowociesna, i reszta tego bydła postkomunistycznego, siedzieli całe kadencje, jedna po drugiej, a od Kukiza to wyciągneli na wierzch, że posły mają 30.000 zł kwoty wolnej od podatku, jakoś polksdojcze i pisiory od 2005 się z tym jakoś nie wyrwały, ale żeby emeryturki parchlakom płacić po 100 euro (to pierwszy program 500 -) to pejsaty parlament do tego dobry (za pieniądze podatników)
    http://wiadomosci.robertbrzoza.pl/polska-kolonia/placimy-240-mln-zlotych-na-emerytury-dla-zydow/

  2. Ja to bym tego liroja czy wilka spytał na co te chuje wydają nasze pieniądze? Poszli tam kurwa żeby Polskę zmieniać i co? Takich skurwysynow powinno się wsadzać do więzienia przecież oni kradną nasze pieniądze no ja tego nie rozumiem no kurwa nie rozumiem jak można nie rozliczać takich ludzi z publicznych pieniędzy? Z tych pieniędzy za 4 lata mogą spokojnie żyć przez 10 lat i zmieniać kraj to taki chuj ma czelność wychodzić przed kamerę i opirdalac tych którzy mu płaca, co za pierdolony chuj szczyt chamstwa!!! Ni ja kurwa nie mam nerwów na takie informacje mnie zaraz krew zalewa i szlag trafia później cały dzień roztrzęsiony kurwa chodzę no ja takiego skurwiela bym publicznie w centrum miasta poderżnął gardło.

  3. Tacy jak Wilk Jakubiak czy Liroj to pierdolone pijawki które biorą kasę z naszych podatków a nic nie robią i jeszcze swoim wyborcom każą wziąć się do roboty tym którzy jak jeden dzień w pracy opuszcza to stracą prace i nie będą mieli co jeść. I tak Polacy ruchaja się nawzajem bo ci wyborcy powinni tez wyjebac takiego posła na zbity pysk i wjebac mu jeszcze baty. Cyrk jebany Polska.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

LIVE AKTYWNY KLIKNIJ ABY WYŚWIETLIĆ
TRANSMISJA ZAKOŃCZONA
%d bloggers like this: