NA ŻYWO DZIŚ !! 21.00 POLSKIE REALIA A/D 2019 - OPRYCHY U WŁADZY "wybory" !! NISZCZENIE TOTALNE KONKURENTÓW DO WŁADZY !! JACK CALEIB BEZ ZNIECZULENIA I KONWENANSÓW19 września 2019
21.00 START LIVE STREAM

M-forum A.V Live.

Najnowsze informacje , Polska i świat artykuły przedruki filmy zdjęcia i dokumenty.Unikatowe informacje i materiały które na innych portalach są cenzurowane z przyczyn politycznej poprawności.

Żona Kramka L.Kozlowska OTRZYMAŁA PRAWO POBYTU W BELGII

OCEŃ TEN WPIS !
DZIĘKUJĘ ZA OCENĘ

Belgia zignorowała alert na temat szefowej kontrowersyjnej Fundacji Otwarty Dialog zamieszczony przez polskie władze w Systemie Informacyjnym Schengen (SIS) i przyznała jej prawo pobytu. Gazeta Wyborcza, która o tym poinformowała, nazwała ten fakt „porażką rządu PiS”.

Jak napisała w poniedziałek Wyborcza, Kozłowska dostała prawo pobytu na pięć lat. Oznacza to, że zastrzeżenia polskich władz wobec Kozłowskiej, charakteryzujące ją jako osobę stanowiącą zagrożenie, zostały uznane za niewiarygodne.

Mąż Kozłowskiej Bartosz Kramek, a zarazem szef rady FOD, na wieść o decyzji belgijskich władz triumfował na Twitterze: „Razem z Ludmiłą Kozłowską jesteśmy ogromnie wdzięczni belgijskim władzom. Następnym krokiem skasowanie zakazu wjazdu i kres politycznym nadużyciom SIS”. – napisał.

Bartosz Kramek@bartek_kramek

Razem z @LyudaKozlovska jesteśmy ogromnie wdzięczni belgijskim władzom. Następnym krokiem skasowanie zakazu wjazdu i kres politycznym nadużyciom . Dziś w Radzie Europy znakomita ukraińska deputowana @LenaSotnyk wybrana sprawozdawcą w tym temaciehttp://wyborcza.pl/7,75399,24516066,deportowana-z-polski-ludmila-kozlowska-z-prawem-pobytu-w-belgii.html 

Deportowana z Polski Ludmiła Kozłowska z prawem pobytu w Belgii. ‚Belgowie nie uwierzyli w propag…

Ludmiła Kozłowska, prezeska fundacji Otwarty Dialog, dostała prawo pobytu w Belgii. To porażka rządu PiS, który deportował ją z Polski i zabronił jej wjazdu do strefy Schengen.

wyborcza.pl

Zobacz pozostałe Tweety użytkownika Bartosz Kramek

Jak napisało we wtorek Politico, uzyskanie przez Kozłowską prawa pobytu było możliwe po interwencji szefa frakcji liberałów w Parlamencie Europejskim Guya Verhofstadta oraz innych europarlamentarzystów, a także Lecha Wałęsy. Według Politico teraz zgodnie z prawem UE zakaz wjazdu do strefy Schengen dla Kozłowskiej powinien zostać uchylony. Jak twierdzi Do Rzeczy, powołując się na Wyborczą, nazwiska Kozłowskiej nie ma już w SIS.

Przypomnijmy, że Bartosz Kramek w lipcu 2017 roku przedstawił „plan na obalenie rządu PiS” na wzór ukraińskiego Majdanu. „Same protesty i apele nie wystarczą, dlatego konieczne jest natychmiastowe powzięcie nadzwyczajnych i stanowczych działań opartych na idei obywatelskiego nieposłuszeństwa. Nikt nie chce Majdanu i rozlewu krwi w Polsce, ale eskalacja napięcia każe brać niemal każdy, dotąd niewyobrażalny scenariusz pod uwagę – i być na niego gotowym. Jednocześnie czerwona linia dla nas musi być bardzo wyraźna: to agresja, przemoc i krew. Czy dla rządu również? Tego nie wiemy” – pisał Kramek. Jak później twierdził, jego słowa były oficjalnym stanowiskiem całej Fundacji. W sierpniu 2018 r. Kozłowska, będąca obywatelką Ukrainy, została deportowana z Belgii na wniosek władz Polski. Polskie władze uznały Kozłowską za zagrożenie dla bezpieczeństwa narodowego. Od tej pory była objęta zakazem wjazdu do strefy Schengen.

Alert dotyczący Kozłowskiej jako pierwsze zignorowały Niemcy, które we wrześniu 2018 r. przyznały jej krótkoterminową wizę, by mogła wystąpić w Bundestagu, gdzie mówiła o „łamaniu praworządności” w Polsce. Później podobnie postąpiły władze Francji, Belgii i Wielkiej Brytanii.

Kresy.pl / GW / dorzeczy.pl / Politico / M-forum

3 thoughts on “Żona Kramka L.Kozlowska OTRZYMAŁA PRAWO POBYTU W BELGII

  1. To nie prezes fundacji Otwarty Dialog tylko prezes Otwartej Dupy. Po tych nagraniach w hotelu i jej seksualnch igraszkach to sie zastanawiam nad tym ,ze nawet niemrawa dupa moze zalatwic wszystko……

  2. ta jej geba taka nazistowaska, nic tylko niemiecki helm jej na glowe zalozyc i odbezpieczony granat dac.

  3. zamiast deportowac trzeba bylo wsadzic do pierdla, polska wyrzucila ja drzwiami a belgia wpuscila oknem, piekna wspolpraca w ue.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

%d bloggers like this: