NA ŻYWO DZIŚ !! 21.00 POLSKIE REALIA A/D 2019 - OPRYCHY U WŁADZY "wybory" !! NISZCZENIE TOTALNE KONKURENTÓW DO WŁADZY !! JACK CALEIB BEZ ZNIECZULENIA I KONWENANSÓW19 września 2019
21.00 START LIVE STREAM

M-forum A.V Live.

Najnowsze informacje , Polska i świat artykuły przedruki filmy zdjęcia i dokumenty.Unikatowe informacje i materiały które na innych portalach są cenzurowane z przyczyn politycznej poprawności.

Adamowicz zmarł w skutek błędu medycznego śledztwo się rozpoczyna

OCEŃ TEN WPIS !
DZIĘKUJĘ ZA OCENĘ

Doświadczony patomorfolog i biegły sądowy ma wątpliwości, czy akcja ratunkowa prezydenta Gdańska przebiegała prawidłowo. Jego zdaniem, gdyby Paweł Adamowicz od razu po przyjeździe karetki został zabrany do szpitala, miałby szanse na przeżycie „niemal graniczące z pewnością”. O sprawie informuje Radio Gdańsk.

Jak nieoficjalnie dowiedział się reporter pomorskiej rozgłośni, prokuratura ma powołać zespół biegłych, który ustali, czy akcja ratunkowa po ataku nożownika na prezydenta Gdańska była prawidłowa. Radio Gdańsk podaje, że wątpliwości ma doświadczony biegły lekarz sądowy, który wysłał do Prokuratora Okręgowego w Gdańsku list w tej sprawie.

W opinii medyka, który w zawodzie pracuje od 30 lat i jest specjalistą w dziedzinie patomorfologii, długotrwała reanimacja Pawła Adamowicza w miejscu zdarzenia, czyli na scenie WOŚP, była błędem medycznym, a poszkodowanego należało natychmiast przewieźć do najbliższego szpitala. Wówczas – jak czytamy na stronie Radia Gdańsk – pacjent miałby dużo większe szanse na przeżycie – „niemal graniczące z pewnością”.

W ocenie biegłego, reanimacja w miejscu ataku trwała aż 40 minut, co spowodowało nieodwracalne skutki. Wśród nich wymienia wstrząs hipowolemiczny, którego następstwem jest śmierć mózgu. Lekarz uważa ponadto, że masowanie serca z raną kłutą spowodowało wypompowanie krwi z ciała pacjenta. Jego zdaniem, należało w pierwszej kolejności pozaszywać rany, bo „nieprawdą jest, że serce z krwotokiem przestaje pracować”.

Prokuratura ma teraz powołać zespół biegłych, w skład którego wejdą lekarz medycyny sądowej, specjalista medycyny ratunkowej i ewentualnie biegły kardiolog – wynika z ustaleń Radia Gdańsk. Zespół ma ocenić, czy akcja ratunkowa prowadzona bezpośrednio po ataku nożownika na Pawła Adamowicza przebiegała prawidłowo.

Prezydent Gdańska został zaatakowany nożem przez Stefana W. 13 stycznia br. podczas finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Zmarł następnego dnia w szpitalu.

Czytaj więcej na https://fakty.interia.pl/raporty/raport-pawel-adamowicz-nie-zyje/aktualnosci/news-smierc-pawla-adamowicza-biegly-sadowy-ma-watpliwosci-co-do-a,nId,2868037#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=chrome

13 thoughts on “Adamowicz zmarł w skutek błędu medycznego śledztwo się rozpoczyna

 1. WYDAJE MI SIE ZE PO SMIERCI PANA ADAMOWICZA POWSTAŁA TAKA SAMA SYTUACJA CO PO SMIERCI W AUSTRII SP Z JASIEM KULCZYKIEM = MAŁY SPRYTNY ZABIEG I JAŚ KULCZYK ZAPUSCIŁ BRODE I SWOBODNIE BYŁ WIDZIANY NA MALIBU A POTEM W KOLUMBI PRZESUWA SIE DO EGIPTU A POTEM Z POWROTEM DO KOLUMBII = A CO DO PANA ADAMOWICZA TO SŁUCHY UCHO POWIADA ZE MA PIEKNE RADCZO W ANGOLI PODOBNO POZDRAWIAM

 2. Pozwólcie państwo ,że jako osoba bardziej zorientowana w temacie napiszę ,że ta akcja reanimacyjna to jakaś mistyfikacja .Przystępując do reanimacji musimy ocenić : wydolność oddechowo-krążeniową ,stan świadomości pacjenta ,miejsce ewentualnego urazy ,sprawdzamy pewne odruchy etc. To są podstawowe procedury .Jak zobaczyłam ,że ktoś rzucił się na klatkę piersiową ,nie rozpinając kurtki ,nie oceniając miejsca ucisku ,pomyślałam ,że to jakaś gra ,zabawa czy scenka kabaretowa ? Tylko tyle chciałam napisać .Jeżeli są tu ludzie z branży ,to wiedzą o co chodzi .

 3. Film o strimie z napisami, będzie dla innych sorki że tak napieprzam dziś 🙂
  Widzę, że działa najszybciej ten dlive nawet z proxy

 4. Może Pan Maciak założy sobie czat głosowy na stronie i nie będzie dzwonił z komórki 2 godziny bo się jeszcze upiecze
  Kupi sobi przewodowe słuchawki z mikrofonem jakieś małe i nie będzie problemu z połączeniem

 5. Kolejna rzecz której nikt nie może pojąć. Masz konto na serwerze poza krajem to twoja prywatna sprawa i władze tu nic raczej nie zrobią.

  Nie ma prawa polskiego jak już tylko europejskie po lizbonie a niemce chcą ACTA więc jesteście w d.
  Jak wchodzisz do netu to jesteś poza światem a nie w kraju
  Regulamin serwisu to KONSTYTUCJA ALBO MODLITEWNIK firmy

  Jak chcesz swobodę działania to wynajmij host i wrzuć wolne oprogramowanie i załatw reklamy i widzów. To trudniejsze.
  Algorytmy i AI działają ale w obrębie domeny tylko i potrzebują wsparcia widzów lajków subów więc to nie idealny mechanizm.
  Już dużo było nawet tu jak to działa

 6. Po każdym głosowaniu do parlamentu jest niedzielny wieczór wyborczy i podają ankiete EXITPOLL która ZAWSZE idealne pasuje do sondaży i końcowych wyników. Powinno się ogłosic wyniki wstępne a oficjalne miesiąc później po sprawdzeniu WSZYSTKICH DOKUMENTÓW NA POZIOMIE SAMORZĄDOWYM A KARTY POWINNY MIEĆ ZNAKI WODNE (tylko nie zaczynać o kosztach)
  W USA wyniki są po miesiącu dwuch bo każdy sprawdza dokumety a u nas „bohatersko” liczą głosy przez noc. Przecież to można nie takie wałki robić.
  ZACZIJMY WYMAGAĆ AUDYTU POWYBORCZEGO do parlamentu
  w przeciwnym razie to jest teatrzyk dla gojow

 7. Wiecie co mam teorię WYBORY PARLAMENTARNE I W DUŻYCH MIASTACH SĄ USTAWIENE PRZEZ OBCYCH
  jak typuje kandydatów w wyborach samorządowych raczej mądrzejszych to wszyscy przeszli
  więc inni też mają dosyć ale tam trudno lokalnie machloje robić (tak mi się wydaje)
  NIE MOŻNA MIEĆ KAMER W LOKALACH BO RODO NO TU KURVA TO POWINNO BYĆ
  TO JEST FIZYCZNIE NIEMOŻLIWE BYĆ TAKIM IDIOTĄ WYBIERAĆ CIĄGLE TYCH SAMYCH DO PARLAMENTU
  NO NIE KURVA

 8. NWO POSTĘPUJE – UWAGA DAJE LINKA

  Wołowina z czipem – wiceminister rolnictwa planuje program znakowania
  BO UNIA KAŻE
  DOWODY E JUŻ SĄ
  http://www.portalspozywczy.pl/mieso/wiadomosci/wolowina-z-czipem-wiceminister-rolnictwa-planuje-program-znakowania,168807.html
  POTEM BĘDĄ ZAPISY DNA I TO BĘDZIE PARANOJA

  Rozpoczął się pilotażowy projekt identyfikacji bydła
  http://www.portalspozywczy.pl/mieso/wiadomosci/rozpoczal-sie-pilotazowy-projekt-identyfikacji-bydla,168835.html

  Oto jak żydowski portal kłamie
  http://niewygodne.info.pl/artykul9/04756-Jak-wciagaja-nas-w-hitlerowskie-zbrodnie.htm

  Glifosat znaleziono w 19 z 20 piw i win
  https://wolnemedia.net/glifosat-znaleziono-w-19-z-20-testowanych-piw-i-win/

  Mowa nienawiści. Lewica chce cenzury nie tylko w necie
  https://wolnemedia.net/mowa-nienawisci-lewica-chce-cenzury-nie-tylko-w-necie/

 9. Ja osobiscie nie wierze w jego smierc i nikt nie jest mnie w stanie przekonac,ze on nie zyje…..dlaczego pousuwano filmy z internetu?Jesli w pewnych filmach nie byloby prawdy nie usunieto by ich….byl to teatr dla milionowej publicznosci…….on odlecial tym samolotem ,ktorm przyleciala jego zonka……..

  1. 🙂 nie jeden nie 100 znikneło pod pozorem śmierci pisałem kiedyś o tym jak znikali co mądrzejsi sadyści z UB MBP 2 przypadki były udowodnione po latach 1 w polsce i 1 w izraelu odnaleziono zdrowych i żywych a oficjalnie zmarli w latach 50 XX w

 10. Adamowiczowi żal było kasy na służbę zdrowia, aj jak szkoda. A taki młody jeszcze był, mógł pożyć… jak to jednak chciwy i wredny zawsze marnie skończy nawet jak jest bogaty i piękny 🙂 nie jest mi gnoja wcale żal.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

%d bloggers like this: