NA ŻYWO 2 STRAMY 20.00 MACIEJ MACIAK CW24 TV NAJNOWSZE INFORMACJE O AFERZE SKOK WOŁOMIN - 21.00 RELACJA PIOTRA RYBAKA ZE SPRAWY SĄDOWEJ Z GODZINY 9.00 26.08.2019 - WYROK26 sierpnia 2019
10 godzin pozostało.

M-forum A.V Live.

Najnowsze informacje , Polska i świat artykuły przedruki filmy zdjęcia i dokumenty.Unikatowe informacje i materiały które na innych portalach są cenzurowane z przyczyn politycznej poprawności.

Satanistyczna ?Wystawa Mariny Abramowic w Toruniu szok !

OCEŃ TEN WPIS !
DZIĘKUJĘ ZA OCENĘ

 

Wystawa „The Cleaner. Do czysta” Mariny Abramović w Toruniu będzie niewątpliwie jednym z najważniejszych wydarzeń kulturalnych w Polsce w 2019. Sama artystka pojawi się w Centrum Sztuki Współczesnej Znaki Czasu w Toruniu już za kilka dni. Marina  Abramovićuroczyście otworzy swoją wystawę 8 marca, nie będzie jednak osobiście prezentować performansów. Spotkanie artystki z publicznością odbędzie się następnego dnia – 9 marca 2019 roku

Polityka

Chcialaby przekazac troche informacj na temat tej „wielkiej artystki” 

Jakie polskie elity wezma udzial w spotkaniu z ta artystka…..????

W obecnym, bez wątpienia najbardziej dziwacznym przecieku Wikileaks z maili przewodniczącego kampanii Clinton, Johna Podesty znajduje się zaproszenie na kolację gotowania dusz (ang. “spirit cooking dinner”) złożone przez performerkę Marinę Abramovic. Jest to zaproszenie by wziąć udział w okultystycznym rytuale stworzonym przez satanistę Aleistera Crowleya.

Podobny obraz

Czym jest „gotowanie dusz”?
Gotowanie Dusz odnosi się do „sakramentu religii Thelemy, która została założona przez Aleistera Crowleya”, i składa się z okultystycznych aktów, w których menstruacyjna krew, mleko z piersi, mocz i nasienie, są wykorzystywane do tworzenia „obrazu”.

Według Mariny Abramovic jeśli rytuał odbywa się w galerii sztuki to jest to tylko sztuka, ale jeśli rytuał odbywa się prywatnie to przedstawia intymną duchową ceremonię.

Film powyżej przedstawia dziwaczny charakter ceremonii. Abramovic miesza razem grubo zakrzepłą krew jako „recepturę” do „malowania”. Na ścianie wymalowane są słowa „ostrym nożem tnij głęboko w środkowy palec lewej ręki i jedz ból.”

Znalezione obrazy dla zapytania satanizm w sztuce mariny abramovic zdjecia

Ceremonia „ma symbolizować związek między mikrokosmosem- człowiekiem i makrokosmosem- boskością, które są jednymi z reprezentacji głównych maksym hermetyzmu „Jak na górze, tak na dole“.

„Abramovic znana jest z krwawej sztuki, która konfrontuje ból i rytuał. Jej pierwszy występ obejmował wielokrotne cięcie się po dłoniach. Kolejny występ obejmował rzucanie przez nią paznokci, paznokci stóp i włosów w płonącą pięcioramienną gwiazdę [pentagram], w którą w końcu skoczyła, powodując utratę przytomności,” pisze Cassandra Fairbanks.

Kolejny obraz ukazuje Abramovic pozującą z głową zakrwawionego kozła – reprezentującego okultystyczny symbol Baphometa

Gotowanie Dusz jest także „okultystyczną praktyką stosowaną podczas seksualnych obrzędów kultowych, jak wyjaśniono w książce “Spirit cooking with essential aphrodisiac recipes,” zauważa Mike Cernovich.

Objawienie, że John Podesta, szef kampanii Hillary Clinton jest przypuszczalnie zainteresowany wynaturzonymi, krwawymi obrzędami okultystycznymi jest zbyt interesujące dla Wikileaks by to zignorować.

Niektórzy nawet łączą gotowanie dusz z przypuszczeniami, że e-maile Podesty zawierają „kod dla handlu dziećmi dla seksu”, który jest ukryty za rodzajami żywności.

Inni łączą to z Laurą Silsby, misjonarką, która została skazana na sześć miesięcy po tym jak jej organizacja, New Life Children’s Refuge, próbowała przemycić 33 dzieci z Haiti do Dominikany po trzęsieniu ziemi w Haiti w 2010 roku.

Maile Wikileaks wskazują na to, że Huma Abedin, główny doradca Hillary Clinton wysyłała wiele e-maili nt. New Life Children’s Refuge do Clinton.

Julian Assange stwierdził, że Wikileaks wyśle Hillary Clinton do więzienia”, pisze Cernovich.„Początkowo upublicznienie danych rozczarowało wielu ludzi, łącznie z tym reporterem, ponieważ dowody na korupcję były zbyt małe. Assange ma rację. Prawdziwa historia kryje się w polu widzenia. „

Teraz doniesienia, że agenci FBI widzą Hillary Clinton jako „ucieleśnienie antychrysta” mają znacznie więcej sensu.

Podczas gdy związek Clintonów z handlem dziećmi i pedofilami pozostaje niesprawdzony, to fakt, że jej przewodniczący kampanii jest najwyraźniej uwikłany w okultystyczne rytuały związane z menstruacyjną krwią i nasieniem jest jednym z najbardziej niepokojących, jak do tej pory, opublikowanych rewelacji przez Wikileaks

Sponsorzy tej wystawy:

logo miastaherb kolor pionPrintMKiDN-01_cmyktumult_logogoout

 

zrodlo:http://www.prisonplanet.pl/polityka/quotgotowanie_duszquot,p815060474

5 thoughts on “Satanistyczna ?Wystawa Mariny Abramowic w Toruniu szok !

  1. Ta Abramović to zwyrodnialec. Powinna siedzieć w zakładzie zamkniętym. W głębokim
    zimnym i ciemnym lochu. Cóż, kiedyś by tak było.

  2. Kolejny popierdolony tzw artysta który jedyne co potrafi to nasrać i nazwać to sztuka a ze na świecie nie brakuje czubków którym udaje się pozostać na wolności to taki artysta popierdoleniec myśli ze ma talent.

    1. Wlasnie slucham tego nagrania…gdyby wpadlo mi wczesniej ,to zamiescilabym w swoim wpisie.Pozdrawiam

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

%d bloggers like this: