"SZOKUJĄCY TEMAT DNIA" 20.30 ostatnie wałki przedwyborcze24 maja 2019
TRANSMISJA NA ŻYWO TRWA WEJDŹ NA KANAŁ STREAM LUB OGLĄDAJ NA PIERWSZEJ STRONIE BLOGA BEZ CHAT
WEJŚCIE KLIKNIJ W ILUSTRACJĘ – KANAŁ FILMOWY WSZYSTKIE NOWE MATERIAŁ FILMOWE ORAZ ZARCHIWIZOWANE VIDEO STREAM LIVE
WEJŚCIE KLIKNIJ W ILUSTRACJĘ -STREAM LIVE – NA ŻYWO OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU 20:30 + CHAT + PRIV. VIDEO ROZMOWY
ZOSTAŃ SAMODZIELNYM AUTOREM NA M-forum kliknij w poniższy obrazek dowiedz się jak i co ? DZIAŁAJ :-)
SKUTECZNE WSPARCIE BEZ WPŁAT !!
DZIĘKI ZA WSPARCIE ZESPOŁU AUTORÓW STRONY M-forum av live

M-fo A.V Live. <<wróć do Nius<<rum

Jeśli chcesz wesprzeć finansowo rozbudowę i utrzymanie strony dowolnym datkiem poniżej panel Peypal nawet nie posiadając konta Peypal można dokonać wpłaty wprost z swojej karty .Jeśli chcesz wesprzeć wybranego autora wpisów w opcji wpłaty wpisz nick autora z dopiskiem "DAROWIZNA DLA ……… " wpłata zostanie automatycznie przesłana wskazanemu autorowi .M-forum AV Live jest w 100% oddolną obywatelską inicjatywą, nie stoją za nami ani medialne konsorcja, ani rządowe dotacje. Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. WESPRZYJ NASZĄ DZIAŁALNOŚĆ DOWOLNĄ KWOTĄ DAROWIZNY – :-) …………………………MILLENNIUM BANK W POLSCE : 45 1160 2202 0000 0003 5769 6030 ==================== do przelewów zagranicznych IBAN: PL 45 1160 2202 0000 0003 5769 6030 ==================== BIC (SWIFT) – BIGBPLPW

Satanistyczna ?Wystawa Mariny Abramowic w Toruniu szok !

Our Reader Score
[Total: 2 Average: 5]

 

Wystawa „The Cleaner. Do czysta” Mariny Abramović w Toruniu będzie niewątpliwie jednym z najważniejszych wydarzeń kulturalnych w Polsce w 2019. Sama artystka pojawi się w Centrum Sztuki Współczesnej Znaki Czasu w Toruniu już za kilka dni. Marina  Abramovićuroczyście otworzy swoją wystawę 8 marca, nie będzie jednak osobiście prezentować performansów. Spotkanie artystki z publicznością odbędzie się następnego dnia – 9 marca 2019 roku

Polityka

Chcialaby przekazac troche informacj na temat tej „wielkiej artystki” 

Jakie polskie elity wezma udzial w spotkaniu z ta artystka…..????

W obecnym, bez wątpienia najbardziej dziwacznym przecieku Wikileaks z maili przewodniczącego kampanii Clinton, Johna Podesty znajduje się zaproszenie na kolację gotowania dusz (ang. “spirit cooking dinner”) złożone przez performerkę Marinę Abramovic. Jest to zaproszenie by wziąć udział w okultystycznym rytuale stworzonym przez satanistę Aleistera Crowleya.

Podobny obraz

Czym jest „gotowanie dusz”?
Gotowanie Dusz odnosi się do „sakramentu religii Thelemy, która została założona przez Aleistera Crowleya”, i składa się z okultystycznych aktów, w których menstruacyjna krew, mleko z piersi, mocz i nasienie, są wykorzystywane do tworzenia „obrazu”.

Według Mariny Abramovic jeśli rytuał odbywa się w galerii sztuki to jest to tylko sztuka, ale jeśli rytuał odbywa się prywatnie to przedstawia intymną duchową ceremonię.

Film powyżej przedstawia dziwaczny charakter ceremonii. Abramovic miesza razem grubo zakrzepłą krew jako „recepturę” do „malowania”. Na ścianie wymalowane są słowa „ostrym nożem tnij głęboko w środkowy palec lewej ręki i jedz ból.”

Znalezione obrazy dla zapytania satanizm w sztuce mariny abramovic zdjecia

Ceremonia „ma symbolizować związek między mikrokosmosem- człowiekiem i makrokosmosem- boskością, które są jednymi z reprezentacji głównych maksym hermetyzmu „Jak na górze, tak na dole“.

„Abramovic znana jest z krwawej sztuki, która konfrontuje ból i rytuał. Jej pierwszy występ obejmował wielokrotne cięcie się po dłoniach. Kolejny występ obejmował rzucanie przez nią paznokci, paznokci stóp i włosów w płonącą pięcioramienną gwiazdę [pentagram], w którą w końcu skoczyła, powodując utratę przytomności,” pisze Cassandra Fairbanks.

Kolejny obraz ukazuje Abramovic pozującą z głową zakrwawionego kozła – reprezentującego okultystyczny symbol Baphometa

Gotowanie Dusz jest także „okultystyczną praktyką stosowaną podczas seksualnych obrzędów kultowych, jak wyjaśniono w książce “Spirit cooking with essential aphrodisiac recipes,” zauważa Mike Cernovich.

Objawienie, że John Podesta, szef kampanii Hillary Clinton jest przypuszczalnie zainteresowany wynaturzonymi, krwawymi obrzędami okultystycznymi jest zbyt interesujące dla Wikileaks by to zignorować.

Niektórzy nawet łączą gotowanie dusz z przypuszczeniami, że e-maile Podesty zawierają „kod dla handlu dziećmi dla seksu”, który jest ukryty za rodzajami żywności.

Inni łączą to z Laurą Silsby, misjonarką, która została skazana na sześć miesięcy po tym jak jej organizacja, New Life Children’s Refuge, próbowała przemycić 33 dzieci z Haiti do Dominikany po trzęsieniu ziemi w Haiti w 2010 roku.

Maile Wikileaks wskazują na to, że Huma Abedin, główny doradca Hillary Clinton wysyłała wiele e-maili nt. New Life Children’s Refuge do Clinton.

Julian Assange stwierdził, że Wikileaks wyśle Hillary Clinton do więzienia”, pisze Cernovich.„Początkowo upublicznienie danych rozczarowało wielu ludzi, łącznie z tym reporterem, ponieważ dowody na korupcję były zbyt małe. Assange ma rację. Prawdziwa historia kryje się w polu widzenia. „

Teraz doniesienia, że agenci FBI widzą Hillary Clinton jako „ucieleśnienie antychrysta” mają znacznie więcej sensu.

Podczas gdy związek Clintonów z handlem dziećmi i pedofilami pozostaje niesprawdzony, to fakt, że jej przewodniczący kampanii jest najwyraźniej uwikłany w okultystyczne rytuały związane z menstruacyjną krwią i nasieniem jest jednym z najbardziej niepokojących, jak do tej pory, opublikowanych rewelacji przez Wikileaks

Sponsorzy tej wystawy:

logo miastaherb kolor pionPrintMKiDN-01_cmyktumult_logogoout

 

zrodlo:http://www.prisonplanet.pl/polityka/quotgotowanie_duszquot,p815060474

5 thoughts on “Satanistyczna ?Wystawa Mariny Abramowic w Toruniu szok !

  1. Ta Abramović to zwyrodnialec. Powinna siedzieć w zakładzie zamkniętym. W głębokim
    zimnym i ciemnym lochu. Cóż, kiedyś by tak było.

  2. Kolejny popierdolony tzw artysta który jedyne co potrafi to nasrać i nazwać to sztuka a ze na świecie nie brakuje czubków którym udaje się pozostać na wolności to taki artysta popierdoleniec myśli ze ma talent.

    1. Wlasnie slucham tego nagrania…gdyby wpadlo mi wczesniej ,to zamiescilabym w swoim wpisie.Pozdrawiam

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

LIVE AKTYWNY KLIKNIJ ABY WYŚWIETLIĆ
TRANSMISJA ZAKOŃCZONA
%d bloggers like this: