"SZOKUJĄCY TEMAT DNIA" 20.30 "JAK RZĄD PIS ROBI Z POLAKÓW NARÓD ZBOCZEŃCÓW"21 maja 2019
3 godziny pozostały.
WEJŚCIE KLIKNIJ W ILUSTRACJĘ – KANAŁ FILMOWY WSZYSTKIE NOWE MATERIAŁ FILMOWE ORAZ ZARCHIWIZOWANE VIDEO STREAM LIVE
WEJŚCIE KLIKNIJ W ILUSTRACJĘ -STREAM LIVE – NA ŻYWO OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU 20:30 + CHAT + PRIV. VIDEO ROZMOWY
ZOSTAŃ SAMODZIELNYM AUTOREM NA M-forum kliknij w poniższy obrazek dowiedz się jak i co ? DZIAŁAJ :-)
SKUTECZNE WSPARCIE BEZ WPŁAT !!

M-fo A.V Live. <<wróć do Nius<<rum

Jeśli chcesz wesprzeć finansowo rozbudowę i utrzymanie strony dowolnym datkiem poniżej panel Peypal nawet nie posiadając konta Peypal można dokonać wpłaty wprost z swojej karty .Jeśli chcesz wesprzeć wybranego autora wpisów w opcji wpłaty wpisz nick autora z dopiskiem "DAROWIZNA DLA ……… " wpłata zostanie automatycznie przesłana wskazanemu autorowi .M-forum AV Live jest w 100% oddolną obywatelską inicjatywą, nie stoją za nami ani medialne konsorcja, ani rządowe dotacje. Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. WESPRZYJ NASZĄ DZIAŁALNOŚĆ DOWOLNĄ KWOTĄ DAROWIZNY – :-) …………………………MILLENNIUM BANK W POLSCE : 45 1160 2202 0000 0003 5769 6030 ==================== do przelewów zagranicznych IBAN: PL 45 1160 2202 0000 0003 5769 6030 ==================== BIC (SWIFT) – BIGBPLPW

Poseł Jakubiak chce wprowadzić podatek „BYKOWE”

Our Reader Score
[Total: 0 Average: 0]

Marek Jakubiak zamieścił na Twitterze wpis, w którym opowiedział się za tym, aby w Polsce wprowadzić tzw. bykowe. Polityk uzasadnił, że chodzi o… emerytury dla działaczy LGBT.

Po tym jak Rafał Trzaskowski wprowadził w Warszawie tzw. Kartę LGBT, w sieci wybuchła burza. Pojawiło się tak wiele różnych informacji na ten temat, że prezydent Warszawy opublikował dodatkowe oświadczenie, w którym oskarżył swoich przeciwników o manipulacje.

W odpowiedzi, własne krótkie oświadczenie opublikował w mediach społecznościowych Paweł Lisecki, poseł PiS. „W związku z oświadczeniem R.Trzaskowskiego wydaję moje oświadczenie. Wydaję je w języku, który zrozumieją w Ratuszu oraz pojmą feministki i LGBTQ. Oto ono:1) Ręce precz od moich dzieci! 2) Wychowanie moich dzieci-moja sprawa! 3) W sprawie dzieci powinni wypowiadać się tylko rodzice!” – napisał.

Podobnym tropem podążył Marek Jakubiak, który również zamieścił na Twitterze własne oświadczenie. „Ja również wydaję oświadczenie w sprawie. Ręce precz od moich dzieci! Moje dzieci-moja sprawa! W sprawie swoich dzieci powinni wypowiadać się tylko ich rodzice!” – napisał.

W dalszej części wpisu Jakubiak dodał postulat, aby wprowadzić w Polsce tzw. bykowe. „Jestem za wprowadzeniem BYKOWEGO, tak aby emerytury członkom LGBT nie musiały płacić moje dzieci.” – napisał.

Marek Jakubiak💯🇵🇱@jakubiak_marek

@trzaskowski_ Ja również wydaję oświadczenie w sprawie.
Ręce precz od moich dzieci!
Moje dzieci-moja sprawa!
W sprawie swoich dzieci powinni wypowiadać się tylko ich rodzice!
Jestem za wprowadzeniem BYKOWEGO, tak aby emerytury członkom LGBT nie musiały płacić moje dzieci.

Paweł Lisiecki@lisieckipawel

W związku z oświadczeniem R.Trzaskowskiego wydaję moje oświadczenie. Wydaję je w języku, który zrozumieją w Ratuszu oraz pojmą feministki i LGBTQ. Oto ono:1)Ręce precz od moich dzieci! 2)Wychowanie moich dzieci-moja sprawa! 3)W sprawie dzieci powinni wypowiadać się tylko rodzice! https://twitter.com/trzaskowski_/status/1101187430525423617 

Ludzie o tym mówią: 149

Włodzimierz Czarzasty z SLD próbował polemizować z tym co napisał Jakubiak, ale spotkał się z szybką ripostą.

WłodzimierzCzarzasty@wlodekczarzasty

Jakubiak nie zaskakuje.Jakby chwilę pomyślał to by wymyślił że osoby starsze z jego rodziny biorą emerytury zasilane również składkami LGBT.On też będzie taką emeryturę brał.Ale jakby pomyślał.

Marek Jakubiak💯🇵🇱@jakubiak_marek

Czarzastemu nie będę proporcjonalności wykładał. Czasem warto pomyśleć za nim coś się napisze.

Zobacz pozostałe Tweety użytkownika Marek Jakubiak💯🇵🇱

Źr. dorzeczy.pl; twitter / M-forum

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

LIVE AKTYWNY KLIKNIJ ABY WYŚWIETLIĆ
TRANSMISJA ZAKOŃCZONA
%d bloggers like this: