NA ŻYWO 2 STRAMY 20.00 MACIEJ MACIAK CW24 TV NAJNOWSZE INFORMACJE O AFERZE SKOK WOŁOMIN - 21.00 RELACJA PIOTRA RYBAKA ZE SPRAWY SĄDOWEJ Z GODZINY 9.00 26.08.2019 - WYROK26 sierpnia 2019
2 dni pozostało.

M-forum A.V Live.

Najnowsze informacje , Polska i świat artykuły przedruki filmy zdjęcia i dokumenty.Unikatowe informacje i materiały które na innych portalach są cenzurowane z przyczyn politycznej poprawności.

Poseł Jakubiak chce wprowadzić podatek „BYKOWE”

OCEŃ TEN WPIS !
DZIĘKUJĘ ZA OCENĘ

Marek Jakubiak zamieścił na Twitterze wpis, w którym opowiedział się za tym, aby w Polsce wprowadzić tzw. bykowe. Polityk uzasadnił, że chodzi o… emerytury dla działaczy LGBT.

Po tym jak Rafał Trzaskowski wprowadził w Warszawie tzw. Kartę LGBT, w sieci wybuchła burza. Pojawiło się tak wiele różnych informacji na ten temat, że prezydent Warszawy opublikował dodatkowe oświadczenie, w którym oskarżył swoich przeciwników o manipulacje.

W odpowiedzi, własne krótkie oświadczenie opublikował w mediach społecznościowych Paweł Lisecki, poseł PiS. „W związku z oświadczeniem R.Trzaskowskiego wydaję moje oświadczenie. Wydaję je w języku, który zrozumieją w Ratuszu oraz pojmą feministki i LGBTQ. Oto ono:1) Ręce precz od moich dzieci! 2) Wychowanie moich dzieci-moja sprawa! 3) W sprawie dzieci powinni wypowiadać się tylko rodzice!” – napisał.

Podobnym tropem podążył Marek Jakubiak, który również zamieścił na Twitterze własne oświadczenie. „Ja również wydaję oświadczenie w sprawie. Ręce precz od moich dzieci! Moje dzieci-moja sprawa! W sprawie swoich dzieci powinni wypowiadać się tylko ich rodzice!” – napisał.

W dalszej części wpisu Jakubiak dodał postulat, aby wprowadzić w Polsce tzw. bykowe. „Jestem za wprowadzeniem BYKOWEGO, tak aby emerytury członkom LGBT nie musiały płacić moje dzieci.” – napisał.

Marek Jakubiak💯🇵🇱@jakubiak_marek

@trzaskowski_ Ja również wydaję oświadczenie w sprawie.
Ręce precz od moich dzieci!
Moje dzieci-moja sprawa!
W sprawie swoich dzieci powinni wypowiadać się tylko ich rodzice!
Jestem za wprowadzeniem BYKOWEGO, tak aby emerytury członkom LGBT nie musiały płacić moje dzieci.

Paweł Lisiecki@lisieckipawel

W związku z oświadczeniem R.Trzaskowskiego wydaję moje oświadczenie. Wydaję je w języku, który zrozumieją w Ratuszu oraz pojmą feministki i LGBTQ. Oto ono:1)Ręce precz od moich dzieci! 2)Wychowanie moich dzieci-moja sprawa! 3)W sprawie dzieci powinni wypowiadać się tylko rodzice! https://twitter.com/trzaskowski_/status/1101187430525423617 

Ludzie o tym mówią: 149

Włodzimierz Czarzasty z SLD próbował polemizować z tym co napisał Jakubiak, ale spotkał się z szybką ripostą.

WłodzimierzCzarzasty@wlodekczarzasty

Jakubiak nie zaskakuje.Jakby chwilę pomyślał to by wymyślił że osoby starsze z jego rodziny biorą emerytury zasilane również składkami LGBT.On też będzie taką emeryturę brał.Ale jakby pomyślał.

Marek Jakubiak💯🇵🇱@jakubiak_marek

Czarzastemu nie będę proporcjonalności wykładał. Czasem warto pomyśleć za nim coś się napisze.

Zobacz pozostałe Tweety użytkownika Marek Jakubiak💯🇵🇱

Źr. dorzeczy.pl; twitter / M-forum

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

%d bloggers like this: