NA ŻYWO 21.15 POWYBORCZE KOMENTARZE TELEFONICZNE WYPOWIEDZI26 maja 2019
1 godzina pozostała.
WEJŚCIE KLIKNIJ W ILUSTRACJĘ – KANAŁ FILMOWY WSZYSTKIE NOWE MATERIAŁ FILMOWE ORAZ ZARCHIWIZOWANE VIDEO STREAM LIVE
WEJŚCIE KLIKNIJ W ILUSTRACJĘ -STREAM LIVE – NA ŻYWO OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU 20:30 + CHAT + PRIV. VIDEO ROZMOWY
ZOSTAŃ SAMODZIELNYM AUTOREM NA M-forum kliknij w poniższy obrazek dowiedz się jak i co ? DZIAŁAJ :-)
SKUTECZNE WSPARCIE BEZ WPŁAT !!
DZIĘKI ZA WSPARCIE ZESPOŁU AUTORÓW STRONY M-forum av live

M-fo A.V Live. <<wróć do Nius<<rum

Jeśli chcesz wesprzeć finansowo rozbudowę i utrzymanie strony dowolnym datkiem poniżej panel Peypal nawet nie posiadając konta Peypal można dokonać wpłaty wprost z swojej karty .Jeśli chcesz wesprzeć wybranego autora wpisów w opcji wpłaty wpisz nick autora z dopiskiem "DAROWIZNA DLA ……… " wpłata zostanie automatycznie przesłana wskazanemu autorowi .M-forum AV Live jest w 100% oddolną obywatelską inicjatywą, nie stoją za nami ani medialne konsorcja, ani rządowe dotacje. Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. WESPRZYJ NASZĄ DZIAŁALNOŚĆ DOWOLNĄ KWOTĄ DAROWIZNY – :-) …………………………MILLENNIUM BANK W POLSCE : 45 1160 2202 0000 0003 5769 6030 ==================== do przelewów zagranicznych IBAN: PL 45 1160 2202 0000 0003 5769 6030 ==================== BIC (SWIFT) – BIGBPLPW

NAJNOWSZE MATERIAŁY O CHEMITRAILS ! FILM

Our Reader Score
[Total: 2 Average: 5]

EFEKT O PORANKU CZAS PODANY

comment_8fX2Bn9UuSetePTXzkVId91bnJMpQ7XT

2 thoughts on “NAJNOWSZE MATERIAŁY O CHEMITRAILS ! FILM

  1. Ciemny lud i tak łyka wszystko jak pelikany 🙂 – Czy ci co niby kazali to puszczać oddychają innym powietrzem niż my? Gdybym był zamknięty w jednej komorze z setkami tysięcy ludzi to kazałbym wpuścić do niej gaz (nie powiem jaki ale taki co ssmani wpuszczali)?
    Jak można dawać się tak manipulować?

  2. skutek uboczny oprysków na florę, będzie skutkował tym że fotosynteza jest zagrożona, nie będzie funkcjonować. A co za tym idzie, zwiększenie CO2, Gdzie drugie płuco nadwyręża się (oceany) a tym samym muszą regulować to, z czym flora sobie nie radzi. Topnienie lodowców, czyli jeden z magazynów, a doprowadzi to do zalania planety, a tym samym zalania ziemi, następstwo tego jest wytworzenie nowej flory dla ziemi by odciążyć oceany. Jeżeli dalej będą spryskiwać, będzie to klęska żywiołowa a już świat jej doświadcza. Co znaczy że będzie gorzej a później stan będzie się drastycznie pogarsza, do puki nie zapanuje równowaga w naturze.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

LIVE AKTYWNY KLIKNIJ ABY WYŚWIETLIĆ
TRANSMISJA ZAKOŃCZONA
%d bloggers like this: