NA ŻYWO DZIŚ !! 21.00 POLSKIE REALIA A/D 2019 - OPRYCHY U WŁADZY "wybory" !! NISZCZENIE TOTALNE KONKURENTÓW DO WŁADZY !! JACK CALEIB BEZ ZNIECZULENIA I KONWENANSÓW19 września 2019
21.00 START LIVE STREAM

M-forum A.V Live.

Najnowsze informacje , Polska i świat artykuły przedruki filmy zdjęcia i dokumenty.Unikatowe informacje i materiały które na innych portalach są cenzurowane z przyczyn politycznej poprawności.

NAJNOWSZE MATERIAŁY O CHEMITRAILS ! FILM

OCEŃ TEN WPIS !
DZIĘKUJĘ ZA OCENĘ

EFEKT O PORANKU CZAS PODANY

comment_8fX2Bn9UuSetePTXzkVId91bnJMpQ7XT

2 thoughts on “NAJNOWSZE MATERIAŁY O CHEMITRAILS ! FILM

  1. Ciemny lud i tak łyka wszystko jak pelikany 🙂 – Czy ci co niby kazali to puszczać oddychają innym powietrzem niż my? Gdybym był zamknięty w jednej komorze z setkami tysięcy ludzi to kazałbym wpuścić do niej gaz (nie powiem jaki ale taki co ssmani wpuszczali)?
    Jak można dawać się tak manipulować?

  2. skutek uboczny oprysków na florę, będzie skutkował tym że fotosynteza jest zagrożona, nie będzie funkcjonować. A co za tym idzie, zwiększenie CO2, Gdzie drugie płuco nadwyręża się (oceany) a tym samym muszą regulować to, z czym flora sobie nie radzi. Topnienie lodowców, czyli jeden z magazynów, a doprowadzi to do zalania planety, a tym samym zalania ziemi, następstwo tego jest wytworzenie nowej flory dla ziemi by odciążyć oceany. Jeżeli dalej będą spryskiwać, będzie to klęska żywiołowa a już świat jej doświadcza. Co znaczy że będzie gorzej a później stan będzie się drastycznie pogarsza, do puki nie zapanuje równowaga w naturze.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

%d bloggers like this: