NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE
Poland matters
1155 views
POLITYKA 2019
778 views
JACK CALEIB BEZ BLOKADY
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
MACIEJ MACIAK - NOWA SIŁA POLITYCZNA "RUCH MACIAKA" - SZCZEGÓŁY PROJEKTU
MACIEJ MACIAK & JACK CALEIB - WYSYP WODZÓW NARODU W CZASIE PANDEMII - O CO CHODZI ?
Wstrząsający raport z Wielkiej Brytanii:  szczepionka mRNA powoduje 978 nowych zachorowań na choroby oczu!9 osob straciło wzrok!!!
Policjanci przerażeni widmem odszkodowań, które mogą być zmuszeni wyrokami sądowymi wypłacić !!  ☀Autor Gabi☀
DZIŚ O 24.00 - POLSKA ZAMYKA SIĘ GRANICE ZAMKNIETE DLA NIE ZASZCZEPIONYCH OBCOKRAJOWCÓW
MARCIN BUSTOWSKI - JEGO PARTIA POLITYCZNA - CZYLI O CO WALCZYMY I Z KIM WALCZYMY
BANDEROWSKA RODZINA PATLEWICZÓW - IPN NIE ROZLICZONE ZBRODNIE POWOJENNE
Guru Covidian przyłapany. Co robi gdy kamery nie patrzą? ☀Autor Gabi☀
CZERWONE

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

„Zolnierze Odyna”…………

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

 

Fińscy „Żołnierze Odyna” ogłosili na opublikowanym filmie polowanie na gwałcicieli i pedofilów

 

Fińska policja prowadzi dochodzenie w sprawie filmu opublikowanego niedawno w mediach społecznościowych przez grupę „Żołnierzy Odyna”, która ogłasza „polowanie na gwałcicieli i pedofilów”.

Na filmie, na którym widnieją napisany w języku angielskim i arabskim i który został usunięty z Facebooka i Vimeo, widać grupę zamaskowanych mężczyzn ubranych na ciemno i uzbrojonych w topory i łańcuchy, występujących przed kamerą w zimowej szacie, z muzyką heavy-metolową w tle

Jeden z nich, który występuje w charakterze rzecznika, ogłasza, że „sezon polowań na pedofilów został otwarty!” Mówca wskazuje, że ich celem są „seks-turyści, którzy zaatakowali nasz kraj” i „polują na nasze dzieci”. Podkreśla on, że Żołnierze Odyna zamierzają wziąć sprawiedliwość w swoje ręce, ponieważ „władze i politycy nic nie robią”.

Żołnierze Odyna twierdzą również, że sprawcami połowy przestępstw seksualnych, których ofiarą padają nieletnie dziewczęta, są Arabowie. Dodają oni zarazem, że polowanie wymierzone jest także w „krajowych pedofilów i gwałcicieli bez względu na kolor skóry”.

„Gwarantujemy, że randka z nami będzie niezapomniana. I hej, nie martw się, nie zadzwonimy na policję” – stwierdzają Żołnierze Odyna.

Film jest odpowiedzią na przypadki wykorzystywania seksualnego nieletnich w Oulu i Helsinkach przez grupę cudzoziemców, którzy zostali aresztowani przez policję.

Znalezione obrazy dla zapytania policja finska zdjecie

Krajowa Rada Policji zwróciła się do Wydziału Policji w Helsinkach o dokonanie oceny, czy film należy uznać za przestępstwo na tle nienawiści wobec grup etnicznych oraz o ustalenie, jakie środki zapobiegawcze i inne należy podjąć w związku z publikacj

 

zrodlo:https://www.magnapolonia.org/finscy-zolnierze-odyna-oglosili-na-opublikowanym-filmie-polowanie-na-gwalcicieli-i-pedofilow/?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.
CZERWONE

One thought on “„Zolnierze Odyna”…………

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: