loading...
loading...
loading...
WESOŁYCH ŚWIĄT !! ŻYCZY ZESPÓŁ REDAKCYJNY M-forum WSZYSTKIM WIDZOM I CZYTELNIKOM ORAZ OSOBĄ WSPIERAJĄCYM ROZWÓJ I UTRZYMANIE STRONY NAJBLIŻSZY PROGRAM NA ŻYWO23 kwietnia 2019
3 dni pozostało.
WEJŚCIE KLIKNIJ W ILUSTRACJĘ – KANAŁ FILMOWY WSZYSTKIE NOWE MATERIAŁ FILMOWE ORAZ ZARCHIWIZOWANE VIDEO STREAM LIVE
WEJŚCIE KLIKNIJ W ILUSTRACJĘ -STREAM LIVE – NA ŻYWO OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU 20:30 + CHAT + PRIV. VIDEO ROZMOWY
ZOSTAŃ SAMODZIELNYM AUTOREM NA M-forum kliknij w poniższy obrazek dowiedz się jak i co ? DZIAŁAJ :-)

M-fo A.V Live. <<wróć do Nius<<rum

Jeśli chcesz wesprzeć finansowo rozbudowę i utrzymanie strony dowolnym datkiem poniżej panel Peypal nawet nie posiadając konta Peypal można dokonać wpłaty wprost z swojej karty .Jeśli chcesz wesprzeć wybranego autora wpisów w opcji wpłaty wpisz nick autora z dopiskiem "DAROWIZNA DLA ……… " wpłata zostanie automatycznie przesłana wskazanemu autorowi .M-forum AV Live jest w 100% oddolną obywatelską inicjatywą, nie stoją za nami ani medialne konsorcja, ani rządowe dotacje. Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. WESPRZYJ NASZĄ DZIAŁALNOŚĆ DOWOLNĄ KWOTĄ DAROWIZNY – :-)

zamordyzm medialny o wojnie iran izrael tylko dobrze albo wcale – wycinanie przez y.t głosu strimera !!! SZOK !!

loading...
Our Reader Score
[Total: 0 Average: 0]

5 thoughts on “zamordyzm medialny o wojnie iran izrael tylko dobrze albo wcale – wycinanie przez y.t głosu strimera !!! SZOK !!

  1. oby jak najwiecej ludzi sie tu przylaczylo I zebysmy mogli sie jednoczyc I organizowac kiedy bedzie potrzeba zeby na manifestacje pod ambasadami nie przychodzilo 5 osob a conajmniej 500 I wiecej.

  2. Jedno musze powiedziec,ze znam sie na ludziach….Jack jestes super i mam nadzieje,ze ludzie to docenia……..W obecnych czasach jestes unikalem…..zycze Ci zeby ta platforma sie rozwijala bo to jest jedyna platforma,ktora mowi prawde a Ty ,wedlug mnie jestes czlowiekiem,ktoremo nalezy zaufac…
    Pozdrawiam wszystkiuch ,ktorzy wierz w Ciebie

    1. Dokładnie. Bywały drobne wpadki i ale Takiemu Mistrzowi wszystko wybaczymy ponieważ w wielu przekazach nie ma sobie równych,mądry oraz oczytany facet wyciągający wnioski i mobilizujący zaciemniałych do myślenia.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

loading...
loading...
LIVE AKTYWNY KLIKNIJ ABY WYŚWIETLIĆ
TRANSMISJA ZAKOŃCZONA
%d bloggers like this: