loading...
loading...
loading...
WESOŁYCH ŚWIĄT !! ŻYCZY ZESPÓŁ REDAKCYJNY M-forum WSZYSTKIM WIDZOM I CZYTELNIKOM ORAZ OSOBĄ WSPIERAJĄCYM ROZWÓJ I UTRZYMANIE STRONY NAJBLIŻSZY PROGRAM NA ŻYWO23 kwietnia 2019
4 dni pozostało.
WEJŚCIE KLIKNIJ W ILUSTRACJĘ – KANAŁ FILMOWY WSZYSTKIE NOWE MATERIAŁ FILMOWE ORAZ ZARCHIWIZOWANE VIDEO STREAM LIVE
WEJŚCIE KLIKNIJ W ILUSTRACJĘ -STREAM LIVE – NA ŻYWO OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU 20:30 + CHAT + PRIV. VIDEO ROZMOWY
ZOSTAŃ SAMODZIELNYM AUTOREM NA M-forum kliknij w poniższy obrazek dowiedz się jak i co ? DZIAŁAJ :-)

M-fo A.V Live. <<wróć do Nius<<rum

Jeśli chcesz wesprzeć finansowo rozbudowę i utrzymanie strony dowolnym datkiem poniżej panel Peypal nawet nie posiadając konta Peypal można dokonać wpłaty wprost z swojej karty .Jeśli chcesz wesprzeć wybranego autora wpisów w opcji wpłaty wpisz nick autora z dopiskiem "DAROWIZNA DLA ……… " wpłata zostanie automatycznie przesłana wskazanemu autorowi .M-forum AV Live jest w 100% oddolną obywatelską inicjatywą, nie stoją za nami ani medialne konsorcja, ani rządowe dotacje. Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. WESPRZYJ NASZĄ DZIAŁALNOŚĆ DOWOLNĄ KWOTĄ DAROWIZNY – :-)

AUTOR MARTA / W KWIETNIU WYBORY DO RAD OSIEDLA ?

loading...
Our Reader Score
[Total: 0 Average: 0]

Zapewne niewielu z nas nie  wie ,że w miastach powiatowych przy Urzędzie  Miejskim  funkcjonują Rady Osiedla .Niektórzy mówią ,że jest to ,przedłużone ramię ” UM .Wiem ,że w ubiegły roku zmieniły się zasady wyborów do RO tzn.  każdy kandydujący może otrzymać tylko jeden głos , od jednego mieszkańca  Wiem ,że znowu chciano powrócić do starych zasad tzn. mieszkańcy głosują na 21 osób ,które są na liście  i wszyscy z tej listy wchodzą do RO. Wiem też ,że decyzja o powrocie do starych zasad wyborów , została zaskarżona i wiem od wczoraj ,że RO będzie liczyła nie 21 ,ale ponoć 15 osób .Ile w tym prawdy napiszę ,mam bowiem informacje z pierwszej ręki .W tej chwili jest bowiem wielkie zamieszanie wokół RO , przynajmniej w moim mieście .                                                                Może wam się wydać ,że taka RO to zawracanie głowy ,ale gdyby tak było ,to  nie pchaliby się tam drobni dorobkiewicze. Rady Osiedla mają fundusze i decydują o pewnych inwestycjach w swoich dzielnicach .Kto może kandydować ? – absolutnie każdy ,kto ma zameldowanie w danej dzielnicy .Kiedyś byłam w RO ,ale złapaliśmy złodzieja przewodniczącego jak kradnie pieniądze i skończyłam w sądzie ,bo oskarżył nas o zniesławienie .Piszę nas ,bo było nas troje walecznych i uczciwych .Sędzia umorzył sprawę ,bowiem  pan przewodniczący    zachowywał się jak idiota  .                                                Mam  przyjaciółkę ,która jest przewodniczącą w jednej z rad i bardzo mi się podoba ,kiedy RO remontuje chodniki ,dokłada się do renowacji i budowy boisk szkolnych ,sponsorują wigilię dla samotnych ,organizują wycieczki dla dzieci ,robią place zabaw etc. Warto się zainteresować tematem .Osobiście namawiam sąsiadki na kandydowanie ,zrobię im kampanię ,tylko czekam na wieści z góry, kiedy będą te wybory  ?Jeżeli zgłoszono sprawę do sądu w sprawie nieprawidłowej ordynacji wyborczej ,to wybory do RO mogą się przesunąć w czasie .Zatem warto zainteresować się .Zamiast oddawać się czczej dyskusji z nienawistnymi ludźmi ,zacznijmy rozmawiać o czymś ,co może przynieść pozytywne efekty .Nie napisałam najważniejszego – praca w RO jest pracą społeczną .Jakieś wynagrodzenie pobiera tylko przewodniczący . Muszę porozmawiać z przyjaciółką o szczegółach ,to na bieżąco będą  spływały informacje .Nie chcę jej dziś niepokoić ,bo jutro przed nią ciężki dzień -pogrzeb bardzo bliskiej osoby .Jak będziecie mieli jakieś pytania ,to na chacie zadawajcie .Kiedy ochłoniemy ,to poproszę ją ,aby siadła z nami do rozmowy na chatcie .

 

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

loading...
loading...
LIVE AKTYWNY KLIKNIJ ABY WYŚWIETLIĆ
TRANSMISJA ZAKOŃCZONA
%d bloggers like this: