KONTA AUTORÓW KLIKNIJ W WYBRANY BANER
KLIKNIJ W WYBRANY BANER
BLOGI I STRONY INTERNETOWE POLECANE PRZEZ M-FORUM

M-forum A.V Live.

TU ZNAJDZIESZ CODZIENNIE PONAD 150 INFORMACJI NIUS BEZ CENZURY !! ORAZ TRANSMISJE LIVE STREAM I MATERIAŁY AUDIO I WIDEO W ORYGINALE DOŁACZ SWOJĄ STRONĘ LUB BLOGA DO PROMOWANYCH I POLECANYCH STRON PRZEZ M-FORUM

CZERWONE

NOWE MOŻLIWOŚCI DLA CZYTELNIKÓW CHCĄCYCH ZOSTAĆ TWÓRCAMI TU NA BLOGU

WITAM !! osoby które trafiły na ten wpis ze strony głównej

DOŁĄCZ DO BUDOWANEGO ZESPOŁU REDAKCYJNEGO SZCZEGÓŁY PONIŻEJ !!

Role w WordPress

WordPress oferuje pięć różnych ról, które można przypisać każdemu nowemu użytkownikowi. Umożliwiają one podział funkcji i kompetencji tj.

 • Administrator – posiada wszystkie możliwe uprawnienia i ma dostęp do wszystkich funkcji administracji. Może sprawować pełną kontrolę nad wszystkimi wpisami, ma dostęp do wszelkich ustawień technicznych.
 • Redaktor (Editor) –  to pierwsza osoba zaraz po administratorze, może w pełni zarządzać treścią nie posiada jednak zakresu uprawnień technicznych.
 • Autor (Author) – może publikować i zarządzać własnymi wpisami oraz dodawać pliki
 • Współtwórca (Contributor, Felietonista) – może pisać i zarządzać swoimi wpisami, nie ma jednak uprawnień do ich publikacji, jego wpisy muszą być zaakceptowane przez redaktora lub administratora
 • Subskrybent – może mieć dostęp do panelu admina i zarządzać jedynie własnym profilem, ma możliwość komentowania wpisów

Subskrybent to użytkownik, który może zalogować się do swojego panelu i zarządzać swoim profilem, na przykład zmieniając hasło logowania. Ma również możliwość komentowania wpisów na blogu. Nie ma za to możliwości pisania i edycji nowych wpisów, oraz nie ma dostępu do funkcji administracyjnych.

Współpracownik posiada wszystkie uprawnienia subskrybenta, ale ma także możliwość pisania własnych wpisów. Nie może natomiast publikować wpisów na stronie, oraz tworzyć nowych kategorii. Nie ma on również możliwości dodawania plików (na przykład zdjęć) do wpisu. Treści napisane przez współpracownika są przechowywane w postaci Szkiców, a decyzję o ich publikacji podejmuje Administrator, lub Redaktor. Współpracownik ma oczywiście możliwość edycji i kasowania swoich wpisów.

Autor to kolejna rola w hierarchii WordPressa. Posiada wszystkie uprawnienia współpracownika, ale może sam decydować o publikacji własnych wpisów. Autor może także usuwać własne wpisy ze strony nawet jeśli zostały już opublikowane. Ma on możliwość dodawania plików do biblioteki mediów. Autor może zobaczyć komentarze nawet jeśli nie zostały one jeszcze zatwierdzone, ale nie może ich moderować, akceptować i kasować.

Redaktor może dodawać, edytować i kasować wpisy, również w przypadku, kiedy nie jest ich autorem. Redaktor posiada uprawnienia moderatora komentarzy – może je zatwierdzać i kasować. Może również zarządzać kategoriami, tagami, biblioteką mediów i wszystkimi elementami na stronie związanymi z treścią.

Administrator to osoba stojąca najwyżej w strukturze użytkowników WordPressa. Jest to rola najczęściej zarezerwowana dla właściciela strony. Posiada możliwości pozostałych użytkowników, ale może również zarządzać stroną instalując wtyczki oraz motywy. Administrator może dodawać i kasować użytkowników, oraz zmieniać ich hasła. Nadając innym uprawnienia administratora należy brać pod uwagę, że może on zmienić i usunąć konto innego administratora. Jako użytkownik o największych możliwościach, administrator nie powinien być wykorzystywany do codziennych czynności, na przykład pisania wpisów, a ilość użytkowników o takich uprawnieniach powinien być ograniczony do minimum.

🙂 i jeszcze w formie A.V

Jak widzieliście każdą funkcję użytkownika można wyposażyć w dowolną ilość uprawnień

WŁASNE KONTA WASZE Z WASZYM LOGO ZE SWOIM WŁASNYM HASŁEM  Z WASZYMI PUBLIKACJAMI !

na stronach własnych możecie dodać własny Pay Pal lub inną swoją formę wspierania przez czytelników .

MOŻLIWOŚCI ZAMIESZCZANIA I PROWADZENIA SWEGO KONTA – MULTIMEDIALNE !!

1 Zamieszczanie tekstów pisanych bez ograniczeń

2 Zamieszczanie filmów A.V OGRANICZENIE ROZMIARU DO 2 GB !! 1 AV wszystkie formaty obsługiwane !! mp 4 i pokrewne inne

3 Zamieszczanie nagrań AUDIO mp 3 , mp 4 , i inne popularne.

4 Zamieszczanie ZDJĘĆ ! dowolnej wielkości.

5 Zamieszczanie dokumentów , PDF i wszystkich pokrewnych popularnych

NIE CZEKAJ ZGŁOŚ SWOJĄ KANDYDATURĘ W DOWOLNYM CHARAKTERZE !!

FILM KONKURS DLA NOWYCH TWÓRCÓW WARTOŚĆ SPRZĘTU DO WYGRANIA 800 ZŁ + 100 ZŁ GOTÓWKĄ NA TWOJE KONTO 

17 thoughts on “NOWE MOŻLIWOŚCI DLA CZYTELNIKÓW CHCĄCYCH ZOSTAĆ TWÓRCAMI TU NA BLOGU

 1. Znam Pana z poprzednich artykułów. Czytałem je z wielkim zainteresowaniem. Okazał się Pan Omnibusem, czyli piszącym na każdy temat. Lubię taką konwencję, bo nie jest ona dla wszystkich. Ale z Panem trzeba od czegoś zacząć. Jestem 7 lat w Kanadzie, a zatem tyle lat poza Polską. Mam szereg zawodów i certyfikatów. Ten etap pierwszej znajomości we współpracy z Panem wymaga doprecyzowań, czyli swoistego rodzaju krótkiej umowy nie wykraczającej poza jedną stronę. Pozdrawiam. Oczekuję odpowiedzi na e-mail, jak w załączonym formularzu. Włodek

 2. Mizia. Jestem na tak. Jesli dasz mi mozliwosc dolaczenia do zespolu to obiecuje wyszukiwac w codziennej prasie rodzynki miedzy wierszami i podzielic sie nimi z szerszym gronem czytelnikow.

  1. jesteś zarejestrowany ?
   jeśli tak to wpisz mi tu swój nick dla ułatwienia odnalezienia w 1000 ludzi i uaktywniam cię jako AUTORA
   ODPISZ TU JAKO KOMENT

 3. Hmmm chętnie bym dolączł z tym ze nie wirm jak bedzie u mnie z czasem gdyż chwilami sa dni kiedy brakuje mi go aż za bardzo gdybyś mogł objasnic bardziej szczegółowo co do czego jak i po co to bym sie zasranowil

 4. Tak Jack masz racje swiat jest wielkim psychiatrykiem ktorego zarzad i administracje przejeli pacjenci

 5. Nie wszedł mój poprzedni wpis ,zatem oświadczam panu ,że dołączam do ,,zespołu”. Toż przecież nie będę pisać u wroga .

 6. Już niech pan się nie denerwuje .Czekam kiedy pan zakończy prace techniczne i dołączam do zespołu .Przecież nie będę pisać u wroga.

 7. ważne bo pytają NA RAZIE RĘCZNIE PRZYJMUJE I URUCHAMIAM KONTA – później już dam możliwość automatycznego zakładania
  DLA TEGO ŻE JAK WIDZIELIŚCIE ZŁODZIEJE KURWY CWELE I NARKOMANI Z MAŁYMI SIURAKAMI PRÓBUJĄ SIĘ WBIĆ CHOĆBY NA CZATA ……… 🙂

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

%d bloggers like this: