NA ŻYWO 2 STRAMY 20.00 MACIEJ MACIAK CW24 TV NAJNOWSZE INFORMACJE O AFERZE SKOK WOŁOMIN - 21.00 RELACJA PIOTRA RYBAKA ZE SPRAWY SĄDOWEJ Z GODZINY 9.00 26.08.2019 - WYROK26 sierpnia 2019
2 dni pozostało.

M-forum A.V Live.

Najnowsze informacje , Polska i świat artykuły przedruki filmy zdjęcia i dokumenty.Unikatowe informacje i materiały które na innych portalach są cenzurowane z przyczyn politycznej poprawności.

NA ŻYWO 12.02.19 -BUDUJEMY WŁASNE MEDIA !! + TEMATY BIEŻĄCE

OCEŃ TEN WPIS !
DZIĘKUJĘ ZA OCENĘ

START 20 .00 12.02.2019

PYTANIA JESZCZE PO STAREMU W KOMENTARZACH

22 thoughts on “NA ŻYWO 12.02.19 -BUDUJEMY WŁASNE MEDIA !! + TEMATY BIEŻĄCE

 1. trzeba sobie dawac praktyczne rady jak sie nie dawac golic z kasy warszawskiej wladzy bo jedziemy po nich jacy to oni sa lub nie sa a oni I tak robia swoje czyli zyja za nasze ciezko zarobione pieniadze.

 2. dobrze by bylo wiedziec co do tego opodatkowania czy skladania pitow przez polonie bo sporo z nas chyba jednak ma meldunek I w kraju I zagranica, posiada mieszkania itp jak z urzedu przyjdzie Pismo albo wezwanie do zlozenia pitu to juz tak wesolo chyba nie bedzie, kary maja byc do 40 tysiecy I co z tego ze niemcy czy francuzi nie pozwola na dodatkowe opodatkowanie jak w kraju bedziemy przestepcami a niektorym komornik zajmie jego wlasnosc bo nie zlozyl pitu.

  1. Rada jednego z internautów:
   „Zastanówcie sie, PO CO złod ziejskim rządom beztrosko szast ającym pieniędzmi podatników wiedza, ile „kowalski” zarobi w Londynie czy Wiedniu? Dzisiaj składacie PITa a za jakis czas złodzieje przypomną sobie, że za PITem powinna isć ZALICZKA na ten podatek. Wpłacicie w swojej naiwności zaliczkę myśląc, że po ponad roku odzyskacie ją. Obyście się nie mylili, gdyż casus niezwracanego miesiacami czy wręcz latami VATu, szumnie zwany „ograniczeniem dziury VATowskiej”, powinien byc dla wszystkich ostrzeżeniem. Już w II połowie XIX w. pan Alexis de Tocqueville, klasyk historiogtafii ujął to zgrabnym powiedzieniem: nawet najbardziej liberalny rząd popełni każde łajd actwo, gdy zabraknie mu pieniedzy. A co dopiero powiedziec o ban dyckich, kato-komuni stycznych rządach pis, po i kogo tam jeszcze??? Myślicie, że po zmianie władzy bedzie lepiej? Będzie Gorzej, gdyż trzeba bedzie posprzątać ten gn ój, który narobili cz erwoni złod zieje z pisu a bedzie to proces długotrwały, bolesny i kosztowny z powodu KATASTROFY finansów Państwa Polskiego. Jedyna rada: nie ujawniajcie się: nie przyjmować korespondencji z US a jeśli już, to niech rodzina odpisze, że miejsce waszego pobytu nie jest znane i nie ma z wami kontaktu. Przykład ludzi pracujących latami lub nawet całe życie „na czarno” powonien być wskazówką. Jeszcze taz apeluję o rozsadek! Nie dajcie sie zwieść! Pamiętajcie, że złod ziejski, ant ypolski rząd w ciągu jednej nocy może pozbawic was wszystkiego!”

   1. Masz racje ale oni bez twojej zgody ściagają podatek z twojego wynagrodzenia i jak maja podpisane umowy między poszczególnymi państwami to z urzędu skarbowego danego kraju dostaną informacje ile każdy z nas zarabia. Dziwie się ze w ogóle chcą jakiś PIT.
    Trzeba się z polski wymeldować i posprzedawać wszystko oraz zapomnieć o tym komunistycznym burdelu.
    Jedyne rozwiązanie to skurwysynow usunąć z zajmowanego urzędu i posłać na stryczek. Inaczej zawsze będą nas gnębić i wymyślać nowe metody dobierania się do naszej kasy aż w końcu będziemy pracować dosłownie za miskę ryżu.

 3. Wiele wskazuje ze śmierć Adamowicza była fałszywą flagą. Poryal zmiany na ziemi opublikował 2 artykuły. Co Pan o tym sądzi? Wg mnie chodzi o cenzurę i blokowanie rzekomej mowy nienawisci…

 4. Drogi Jack’u, powiedz co myślisz na dzień dzisiejszy o Panu Maciaku ? Oglądając jego materiały w ostatnich miesiącach ( po przegranych wyborach) mam wrażenie że z jego filmów płynie JAD. Totalna nienawiść.

 5. Zna pan może dekret Cichockiego o nielegalności organów okupacyjnych zarejestrowanych w USA ? . Tylko masowe podniesienie świadomości może pomoc wybory nic nie zmienią niestety są fałszowane i to mocno.

 6. Zna pan może dekret Cichockiego o nielegalności organów okupacyjnych zarejestrowanych w USA ? . Tylko masowe podniesienie świadomości może pomoc wybory nic nie zmienią niestety są fałszowane i to mocno.

 7. Wroński dziś nadaje ze swojej kuchenki blokowej.Temat-,,Jak zachować się w przypadku incydentu terrorystycznego”.Będzie nauczał swoich przydupasów,pod którą ławkę się schować,bo przecież nie jak wyciągnąć gnata!

 8. dzis na cw24 wiadomosc o tym jak rzad polski jednak zamierza sie dobrac do kieszeni polonii. juz jakis pit36 do konca kwietnia trzeba zlozyc tylko nie wiem jak to ma wygladac, nagle wszyscy maja sie zjechac o urzedu skarbowego z calego swiata?

 9. michalkiewicz zaczyna polakom mowic o zyciu pozaziemskim widac ma konkretne propozycje dla polakow gdzie najlepiej zamieszkac.

 10. Chiński Wielki Firewall to najlepiej znany przykład rozwiązania cenzurującego internet na skalę krajową, ale nie jedyny. Rosja kontynuuje wysiłki w budowie własnego Runetu, który będzie miał nawet większe możliwości. W kraju właśnie trwają przygotowania do testu i analizy technicznej założeń sieci Runet. W skrócie: Rosja na chwilę odłączy się od internetu.

  REKLAMA
  Rosyjski rząd od lat pracuje nad projektem Runetu (na Zachodzie przez moment funkcjonowała nazwa „Czerwony internet”, było to jednak nieporozumienie). Celem jest kierowanie przynajmniej 95 proc. ruchu po wewnętrznych łączach i przechodziło przez zatwierdzone przez Roskomnadzor węzły, o czym władze poinformowały w 2017 roku. Od 2014 w Rosji działa także rządowy serwer DNS (serwer nazw, wiążący nazwy domen z adresami IP), który będzie kluczowym elementem Runetu. Sieć ma być tak przygotowana, by można było w każdej chwili odciąć Rosję od reszty Internetu. Ponadto kontrolowane przez Roskomnadzor węzły będą odpowiedzialne za filtrowanie treści i blokowanie niezgodnych z rosyjskim prawem materiałów. Będzie to też samodzielny intranet o krajowym zasięgu, zdolny podtrzymać komunikację, jeśli zajdzie potrzeba odłączenia Rosji od globalnego internetu. Dzięki temu Rosja ma być gotowa na cyberatak z zewnątrz, a obywatele na tym nie ucierpią (bardziej, niż już dokucza im cenzura). Po części jest to odpowiedź na groźby ONZ, oskarżającego Rosję o liczne cyberataki.

  Prawo o „suwerennym internecie” przedstawił Dumie Państwowej w grudniu senator Andrej Kilszas. Ustawa ma pełne poparcie Władimira Putina i nie ma wątpliwości, że zostanie przyjęte. Zatwierdziło ją już rosyjskie Ministerstwa Komunikacji, Roskomnadzor, Federalna Agencja Komunikacji, Służby Ochrony Federalnej i Federalne Służby Kontroli Technicznej i Eksportowej. Za projektem opowiedzieli się też przedsiębiorcy – operatorzy i grupy mediowe: Mail.ru, Yandex i inni. Są oni zgodni co do założeń Runetu, ale wciąż nie ma porozumienia w kwestii realizacji technicznej.

  Zbliżający się eksperyment pozwoli regulatorom i operatorom zebrać dane na temat obecnego działania sieci na terenie Rosji i ewentualnie opracować propozycje zmian do przygotowywanej ustawy. Rosyjskie telekomy i dostawcy usług będą musieli zapewne nieco przebudować swoją infrastrukturę i zamontować urządzenia przekazujące ruch do zatwierdzonych przez Roskomnadzor węzłów sieci, by możliwe było lepsze cenzurowanie dostępnych treści i by zagwarantować, że rosyjski ruch pozostanie w Rosji. Pakiety nie będą bez celu przekazywane przez zagraniczne węzły, gdzie potencjalni wrogowie mogą je przechwycić. Operatorzy muszą też sprawdzić, jak na odłączenie zareaguje wewnętrzna infrastruktura. Państwo wesprze operatorów finansowo.

  Data testu nie została jeszcze ustalona. Operacja musi zostać przeprowadzona przed 1 kwietnia – to ostatni dzień, kiedy uczestnicy mogą zgłaszać poprawki.

  Internet Bezpieczeństwo
  Udostępnij:
  Polub:

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

%d bloggers like this: