NA ŻYWO 2 STRAMY 20.00 MACIEJ MACIAK CW24 TV NAJNOWSZE INFORMACJE O AFERZE SKOK WOŁOMIN - 21.00 RELACJA PIOTRA RYBAKA ZE SPRAWY SĄDOWEJ Z GODZINY 9.00 26.08.2019 - WYROK26 sierpnia 2019
2 dni pozostało.

M-forum A.V Live.

Najnowsze informacje , Polska i świat artykuły przedruki filmy zdjęcia i dokumenty.Unikatowe informacje i materiały które na innych portalach są cenzurowane z przyczyn politycznej poprawności.

CO IZRAELSKI PREMIER OGŁOSI W WARSZAWIE !! ZA KILKA DNI !! + WAŻNE NIUSY !!! niemiec w polsce skazany za nienawiść !!

OCEŃ TEN WPIS !
DZIĘKUJĘ ZA OCENĘ

 

Izraelska ambasador w Polsce Anna Azari ogłosiła oficjalnie, że podczas zaczynającego się jutro w Warszawie szczytu bliskowschodniego, syjonistyczny premier Benjamin Netanjahu wygłosi przemówienie poświęcone w całości Iranowi. Dyplomatka oskarża przy tym Irańczyków o destabilizację sytuacji w tym regionie, chociaż wcześniej polski rząd odrzucał oskarżenia o organizację antyirańskiej konferencji.

W wywiadzie dla Polskiego Radia Azari stwierdziła, iż „Iran oszukuje wszystkich. Nie tylko my o tym myślimy, ale także w Unii Europejskiej jest dyskusja na ten temat, i wszyscy są zaniepokojeni kierunkiem, w którym Iran podąża. Z jednej strony to są akty terrorystyczne na ziemiach europejskich, a z drugiej – prace Iranu w kierunku nowych zbrojeń”. Tym samym Netanjahu ma poświęcić swoje przemówienie właśnie Iranowi.

Dyplomatka dodaje, iż szczyt w Warszawie będzie dobrą okazją, aby izraelski szef rządu spotkał się z przedstawicielami państw arabskich, z którymi Izrael na co dzień nie utrzymuje oficjalnych relacji. Ponadto Azari zapowiada poświęcenie części konferencji rozmowom na temat sprawy palestyńskiej, a także rozmowy Netanjahu z polskim prezydentem Andrzejem Dudą oraz amerykańskim sekretarzem stanu Mike’m Pompeo.

Polski rząd przez ostatnich kilka tygodni zapewniał, że szczyt nie będzie wymierzony w Iran, zaś jego głównym tematem będzie ogólna sytuacja na Bliskim Wschodzie. Do Teheranu udał się nawet wiceminister spraw zagranicznych, który przekonywał przedstawicieli irańskiej dyplomacji, iż Polska nie będzie popierać działań wymierzonych bezpośrednio w ich państwo.

Na podstawie: polskieradio.pl, tvp.info.

==========

PREMIER MORAWIECKI PRZYZNAŁ, ŻE WPUŚCIŁ DO POLSKI 1,5 MILIONA UKRAIŃCÓW

Premier Mateusz Morawiecki w wywiadzie dla francuskiej gazety „Le Figaro” ujawnił jaka jest liczba ukraińskich imigrantów w Polsce.

Wywiad polskiego premiera dla francuskiej gazety cytuje Polska Agencja Prasowa. W czasie wywiadu dziennikarz „Le Figaro” zapytał o stanowisko Polski wobec kryzysu migracyjnego. Premier Mateusz Morawiecki sprzeciwił się temu aby każde państwo Unii Europejskiej było zobowiązane do przyjmowania nielegalnych imigrantów. Zaznaczał, że Polski nie stać na taką politykę pomocy przybyszom jaką prowadzą Niemcy.

więcej w linku tytułowym 

======

GDAŃSK: SĄD UZNAŁ NIEMIECKIEGO PRZEDSIĘBIORCĘ ZA WINNEGO SZERZENIA MOWY NIENAWIŚCI WOBEC POLAKÓW

 

W poniedziałek Sąd Okręgowy w Gdańsku uznał działającego w Polsce niemieckiego przedsiębiorcę Hansa G. za winnego szerzeniu mowy nienawiści wobec Polaków.

Sprawa ujrzała światło dzienne w 2016 roku, gdy media opublikowały nagranie, w którym szef firmy POS SYSTEM Sp. z o.o. z Kosakowa Hans G. dopuścił się znieważenia na tle narodowościowym. Na nagraniu mówił m.in., że nienawidzi wszystkich Polaków i chciałby ich zabić. Nazywał się w nim hitlerowcem, ale jak mówił: „to wina tego kraju, że taki jestem”.

– Nienawidzę Polaków; nie to, że ich nie lubię, nienawidzę ich. Oni wszyscy są cwelami i idiotami. Lepiej jest w Afryce. Jesteście gównem – mówił na nagraniu niemiecki przedsiębiorca. Nagranie zarejestrowała Natalia Nitek-Płażyńska, która pracowała w firmie Hansa G. od czerwca 2015 r. do stycznia 2016 r. i wielokrotnie była przez niego obrażana. Kobieta jest członkiem PiS, a prywatnie żoną Kacpra Płażyńskiego, kandydata Zjednoczonej Prawicy w ostatnich wyborach samorządowych na prezydenta Gdańska.

więcej w linku tytułowym

15 thoughts on “CO IZRAELSKI PREMIER OGŁOSI W WARSZAWIE !! ZA KILKA DNI !! + WAŻNE NIUSY !!! niemiec w polsce skazany za nienawiść !!

  1. cokolwiek iran zrobi przeciwko izraelowi bede popieral nawet jesli bedzie to szkodzic polskiemu interesowi, hitler zabilaj polakow za ukrywanie I pomaganie zydom I dobrze robil.

  2. Sąd skazał tylko chyba dlatego ,że to żona polityka .Nie wierzę ,że gdyby spotkało takie upokorzenie Polkę ,to zapadłby taki sam wyrok ?Piszę celowo ,,gdyby spotkało to Polaka” , bo jak słyszę ,,członek PiS ,to jednocześnie wiem ,że to na pewno nie mój rodak .Mówić po polsku ,a myśleć po polsku, to dwa diametralnie różne pojęcia .

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

%d bloggers like this: