NA ŻYWO !! 21.00 A.JABŁONOWSKI + TEMAT KSIĄŻKI :-) GRAFOMANÓW - ZBIÓR PLAGIATÓW !! BEZ PODATKU I BEZ WSTYDU - SZOK !!17 lipca 2019
10 godzin temu.

M-forum A.V Live.

Najnowsze informacje , Polska i świat artykuły przedruki filmy zdjęcia i dokumenty.Unikatowe informacje i materiały które na innych portalach są cenzurowane z przyczyn politycznej poprawności.

PASEK REKLAM

WSPARCIE DAROWIZNA NA UTRZYMANIE STRONY W ZAKRESIE OPŁAT STAŁYCH INTERNET CHAT LIVE ROZMOWY TELEKONFERENCYJNE

€1,00

WSPARCIE FINANSOWE PRZELEW BANKOWY

MILLENNIUM BANK W POLSCE : 45 1160 2202 0000 0003 5769 6030  do przelewów

zagranicznych IBAN: PL 45 1160 2202 0000 0003 5769 6030  BIC (SWIFT) – BIGBPLPW

W tytule przelewu wpisz DAROWIZNA , inaczej opisany przelew nie dojdzie

 

NA ŻYWO ZACZYNAMY ! JUŻ !!

OCENA KONTA AUTORA
OCEŃ TEN WPIS !
DZIĘKUJĘ ZA OCENĘ

7 thoughts on “NA ŻYWO ZACZYNAMY ! JUŻ !!

 1. Masz dziwne sprzężenie Jetpack-komentarzy i komunikatora bo ginie na Firefox przycisk OpublikujKomentarz i trzeba okno komentarza sprowadzić do 1 linijki wtedy jest widoczny. Zaczęło się jak dodałeś komunikator i ta tzw. stopka na dole (dół witryny) jest jakaś sztywna, nie opuszcza się.
  Może lepiej dać komunikator na bok albo do góry nie wiem
  Na Chrome jest OK
  Może wynajmij kogoś kto zna WP i szybko doradzi za drobną opłatą bo możesz spędzić bardzo dużo czasu z modułami tymi wtyczkami w systemie WP.
  Pozdro

 2. O BOZE! mam ponad 60 lat i nie wiem jak to wszystko ograrne!!!!!! Jesli jakieskiolwiek bledy popelnie to bardzo prosze o wyrozumialosc.
  Pozdrawiam wszystkich i w razie potrzeby bardzo prosze o pomoc!
  Pozdrawiam

  1. raczej na efekty mojego składania klocków 🙂 z którego buduje całość 🙂 to dosyć trudne bo jak mówiłem y.t ma okienko specjalne do strimu generuje kod do wklejenia na aplikację – program – studio i 1 klik i jest strim . a ja jestem PIONIEREM W POLSCE 🙂 1 błąd i od nowa wystarczy że gdzieś przy kopiuj wklej jakiegoś kodu pominą kropeczkę ………….. 🙂

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

%d bloggers like this: