loading...
loading...
loading...
WESOŁYCH ŚWIĄT !! ŻYCZY ZESPÓŁ REDAKCYJNY M-forum WSZYSTKIM WIDZOM I CZYTELNIKOM ORAZ OSOBĄ WSPIERAJĄCYM ROZWÓJ I UTRZYMANIE STRONY NAJBLIŻSZY PROGRAM NA ŻYWO23 kwietnia 2019
4 dni pozostało.
WEJŚCIE KLIKNIJ W ILUSTRACJĘ – KANAŁ FILMOWY WSZYSTKIE NOWE MATERIAŁ FILMOWE ORAZ ZARCHIWIZOWANE VIDEO STREAM LIVE
WEJŚCIE KLIKNIJ W ILUSTRACJĘ -STREAM LIVE – NA ŻYWO OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU 20:30 + CHAT + PRIV. VIDEO ROZMOWY
ZOSTAŃ SAMODZIELNYM AUTOREM NA M-forum kliknij w poniższy obrazek dowiedz się jak i co ? DZIAŁAJ :-)

M-fo A.V Live. <<wróć do Nius<<rum

Jeśli chcesz wesprzeć finansowo rozbudowę i utrzymanie strony dowolnym datkiem poniżej panel Peypal nawet nie posiadając konta Peypal można dokonać wpłaty wprost z swojej karty .Jeśli chcesz wesprzeć wybranego autora wpisów w opcji wpłaty wpisz nick autora z dopiskiem "DAROWIZNA DLA ……… " wpłata zostanie automatycznie przesłana wskazanemu autorowi .M-forum AV Live jest w 100% oddolną obywatelską inicjatywą, nie stoją za nami ani medialne konsorcja, ani rządowe dotacje. Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. WESPRZYJ NASZĄ DZIAŁALNOŚĆ DOWOLNĄ KWOTĄ DAROWIZNY – :-)

7 thoughts on “NA ŻYWO ZACZYNAMY ! JUŻ !!

 1. Masz dziwne sprzężenie Jetpack-komentarzy i komunikatora bo ginie na Firefox przycisk OpublikujKomentarz i trzeba okno komentarza sprowadzić do 1 linijki wtedy jest widoczny. Zaczęło się jak dodałeś komunikator i ta tzw. stopka na dole (dół witryny) jest jakaś sztywna, nie opuszcza się.
  Może lepiej dać komunikator na bok albo do góry nie wiem
  Na Chrome jest OK
  Może wynajmij kogoś kto zna WP i szybko doradzi za drobną opłatą bo możesz spędzić bardzo dużo czasu z modułami tymi wtyczkami w systemie WP.
  Pozdro

 2. O BOZE! mam ponad 60 lat i nie wiem jak to wszystko ograrne!!!!!! Jesli jakieskiolwiek bledy popelnie to bardzo prosze o wyrozumialosc.
  Pozdrawiam wszystkich i w razie potrzeby bardzo prosze o pomoc!
  Pozdrawiam

  1. raczej na efekty mojego składania klocków 🙂 z którego buduje całość 🙂 to dosyć trudne bo jak mówiłem y.t ma okienko specjalne do strimu generuje kod do wklejenia na aplikację – program – studio i 1 klik i jest strim . a ja jestem PIONIEREM W POLSCE 🙂 1 błąd i od nowa wystarczy że gdzieś przy kopiuj wklej jakiegoś kodu pominą kropeczkę ………….. 🙂

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

loading...
loading...
LIVE AKTYWNY KLIKNIJ ABY WYŚWIETLIĆ
TRANSMISJA ZAKOŃCZONA
%d bloggers like this: