JAK MOCNO SĄ JUŻ OGŁUPIENI LUDZIE , NIE TYLKO TAM W POLSCE TEŻ !! SZOK !

SUMA OCEN
Our Reader Score
[Total: 0 Average: 0]

W ODESSIE LUDZIE PRZYSZLI NA MITING POPARCIA DLA NIEISTNIEJĄCEGO POLITYKA

Setki ludzi zebrały się w niedzielę w Odessie pod pomnikiem księcia de Richelieu, by wziąć udział w wiecu jednego z kandydatów na prezydenta i dostać za to pieniądze. Okazało się, że padli oni ofiarą nieznanych żartownisiów, a polityk, którego mieli popierać, w ogóle nie istnieje.

Jak podaje lokalny odeski portal 048.ua, werbowanie ochotników do wzięcia udziału w wiecu zaczęło się przed kilkoma dniami w internecie. Za pojawienie się na mitingu oferowano po tysiąc hrywien, plus bonus w wysokości 70 hrywien za każdą przyprowadzoną osobę.

W niektórych z ogłoszeń pojawiało się nazwisko rzekomego kandydata – Siergieja Nikołajewicza Fiłatowa – który miał pojawić się na wiecu. Zapewniano, że miting będzie całkowicie pokojowy i legalny.

Gdy w niedzielę w umówionym miejscu zgromadził się tłum „zwolenników” Fiłatowa, okazało się, że nie ma organizatorów mitingu. Żartownisie doradzili zebranym przez telefon, by pojeździli sobie kolejką linową. Według nich kandydat Fiłatow nie pojawił się na wiecu, ponieważ „wpadł do studzienki kanalizacyjnej i umarł”.

Wystrychniętych na dudka mieszkańców Odessy tłumaczy nieco mnogość kandydatów startujących w wyborach prezydenckich na Ukrainie. Jak pisaliśmy, jest ich aż 44 – najwięcej w historii. Nie wszyscy mogli się zorientować, że nazwiska Fiłatow nie ma na liście pretendentów do fotela prezydenckiego.

Jak twierdzi portal Zaxid.net, żartownisie zorganizowali wiec poparcia dla „Fiłatowa” także w Kijowie.

ZAPRASZAM DO DYSKUSJI , CZY JEST TO NIEBEZPIECZNE ? A MOŻE TO EKSPERYMENT – BALON PRÓBNY 

jak najbardziej !!! 

dzisiaj będzie to jeden z tematów na strimie o 20.00

 

11 komentarzy do “JAK MOCNO SĄ JUŻ OGŁUPIENI LUDZIE , NIE TYLKO TAM W POLSCE TEŻ !! SZOK !”

  1. Jak się okazuje tam mozna wszystko wszystkim wcisnąć. A na latwa kase każdy się skusi. Kasa to dobry haczyk…

  2. To tylko pokazuje jak bardzo ludzie interesują się wyborami i ludźmi w nich startującymi. Ludzie skundleni do granic możliwości za kilka złotych są w stanie obecnie zrobić wiele. Czy jest to niebezpieczne? Według mnie nie . Ktoś zrobił sobie jaja z ludzi i to wszystko. Coś w stylu Stan Tymiński znikąd startujący w wyborach.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!