NA ŻYWO !! 21.00 A.JABŁONOWSKI + TEMAT KSIĄŻKI :-) GRAFOMANÓW - ZBIÓR PLAGIATÓW !! BEZ PODATKU I BEZ WSTYDU - SZOK !!17 lipca 2019
-48628 sekund temu.

M-forum A.V Live.

Najnowsze informacje , Polska i świat artykuły przedruki filmy zdjęcia i dokumenty.Unikatowe informacje i materiały które na innych portalach są cenzurowane z przyczyn politycznej poprawności.

PASEK REKLAM

WSPARCIE DAROWIZNA NA UTRZYMANIE STRONY W ZAKRESIE OPŁAT STAŁYCH INTERNET CHAT LIVE ROZMOWY TELEKONFERENCYJNE

€1,00

WSPARCIE FINANSOWE PRZELEW BANKOWY

MILLENNIUM BANK W POLSCE : 45 1160 2202 0000 0003 5769 6030  do przelewów

zagranicznych IBAN: PL 45 1160 2202 0000 0003 5769 6030  BIC (SWIFT) – BIGBPLPW

W tytule przelewu wpisz DAROWIZNA , inaczej opisany przelew nie dojdzie

 

JAK MOCNO SĄ JUŻ OGŁUPIENI LUDZIE , NIE TYLKO TAM W POLSCE TEŻ !! SZOK !

OCENA KONTA AUTORA
OCEŃ TEN WPIS !
DZIĘKUJĘ ZA OCENĘ

W ODESSIE LUDZIE PRZYSZLI NA MITING POPARCIA DLA NIEISTNIEJĄCEGO POLITYKA

Setki ludzi zebrały się w niedzielę w Odessie pod pomnikiem księcia de Richelieu, by wziąć udział w wiecu jednego z kandydatów na prezydenta i dostać za to pieniądze. Okazało się, że padli oni ofiarą nieznanych żartownisiów, a polityk, którego mieli popierać, w ogóle nie istnieje.

Jak podaje lokalny odeski portal 048.ua, werbowanie ochotników do wzięcia udziału w wiecu zaczęło się przed kilkoma dniami w internecie. Za pojawienie się na mitingu oferowano po tysiąc hrywien, plus bonus w wysokości 70 hrywien za każdą przyprowadzoną osobę.

W niektórych z ogłoszeń pojawiało się nazwisko rzekomego kandydata – Siergieja Nikołajewicza Fiłatowa – który miał pojawić się na wiecu. Zapewniano, że miting będzie całkowicie pokojowy i legalny.

Gdy w niedzielę w umówionym miejscu zgromadził się tłum „zwolenników” Fiłatowa, okazało się, że nie ma organizatorów mitingu. Żartownisie doradzili zebranym przez telefon, by pojeździli sobie kolejką linową. Według nich kandydat Fiłatow nie pojawił się na wiecu, ponieważ „wpadł do studzienki kanalizacyjnej i umarł”.

Wystrychniętych na dudka mieszkańców Odessy tłumaczy nieco mnogość kandydatów startujących w wyborach prezydenckich na Ukrainie. Jak pisaliśmy, jest ich aż 44 – najwięcej w historii. Nie wszyscy mogli się zorientować, że nazwiska Fiłatow nie ma na liście pretendentów do fotela prezydenckiego.

Jak twierdzi portal Zaxid.net, żartownisie zorganizowali wiec poparcia dla „Fiłatowa” także w Kijowie.

ZAPRASZAM DO DYSKUSJI , CZY JEST TO NIEBEZPIECZNE ? A MOŻE TO EKSPERYMENT – BALON PRÓBNY 

jak najbardziej !!! 

dzisiaj będzie to jeden z tematów na strimie o 20.00

 

11 thoughts on “JAK MOCNO SĄ JUŻ OGŁUPIENI LUDZIE , NIE TYLKO TAM W POLSCE TEŻ !! SZOK !

  1. To tylko pokazuje jak bardzo ludzie interesują się wyborami i ludźmi w nich startującymi. Ludzie skundleni do granic możliwości za kilka złotych są w stanie obecnie zrobić wiele. Czy jest to niebezpieczne? Według mnie nie . Ktoś zrobił sobie jaja z ludzi i to wszystko. Coś w stylu Stan Tymiński znikąd startujący w wyborach.

  2. Jak się okazuje tam mozna wszystko wszystkim wcisnąć. A na latwa kase każdy się skusi. Kasa to dobry haczyk…

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

%d bloggers like this: