NA ŻYWO !! 21.00 A.JABŁONOWSKI + TEMAT KSIĄŻKI :-) GRAFOMANÓW - ZBIÓR PLAGIATÓW !! BEZ PODATKU I BEZ WSTYDU - SZOK !!17 lipca 2019
10 godzin temu.

M-forum A.V Live.

Najnowsze informacje , Polska i świat artykuły przedruki filmy zdjęcia i dokumenty.Unikatowe informacje i materiały które na innych portalach są cenzurowane z przyczyn politycznej poprawności.

PASEK REKLAM

WSPARCIE DAROWIZNA NA UTRZYMANIE STRONY W ZAKRESIE OPŁAT STAŁYCH INTERNET CHAT LIVE ROZMOWY TELEKONFERENCYJNE

€1,00

WSPARCIE FINANSOWE PRZELEW BANKOWY

MILLENNIUM BANK W POLSCE : 45 1160 2202 0000 0003 5769 6030  do przelewów

zagranicznych IBAN: PL 45 1160 2202 0000 0003 5769 6030  BIC (SWIFT) – BIGBPLPW

W tytule przelewu wpisz DAROWIZNA , inaczej opisany przelew nie dojdzie

 

11.02.19 – na żywo JESZCZE W FORMIE STAREJ !!

OCENA KONTA AUTORA
OCEŃ TEN WPIS !
DZIĘKUJĘ ZA OCENĘ

pytania w komentarzach a dyskusja na czacie ………..

33 thoughts on “11.02.19 – na żywo JESZCZE W FORMIE STAREJ !!

 1. Kampania Biedronia ma kosztować 35 mln i już ma „dokładnie rozplanowane co do zł.na co wyda kasę” NIKT GO NIE PYTA Z KĄD TA KASA!!!

 2. Najlepszym przykładem uległości Polski względem Izraela jest Oświęcim. Tym którzy nie widzieli filmu u Jacka to gorąco polecam

 3. trąbią też o przyłączeniu Ukrów do Polski , że niby mają taką wolę . Na chu… nam przyłączać taki burdel . Kto by to chciał.
  Utrzymywać ich i z własnej kasy rozwijać ten bajzel ?

 4. Pamiętam jak w Iranie panował jeszcze Ahmadineżad jak powiedział że jak tylko uzyskają bombę atomową to z miejsca ją odpala w Izrael 🙂
  Nie pierdolił się w tańcu

 5. Witam o co chodzi z krzywoustym chce wprowadzić jakieś stan wyjątkowy na czas konferencji w Warszawie w radio holenderakim się z tego śmieli

 6. Ciekawy jestem co naczelny eskimos który już dzisiaj przyleciał do Polski będzie mówił o Iranie w środę. Czekają nas bardzo interesujące dni

 7. Jak dla mnie Biedroń to może być podstawiony przez PIS.
  Nie będę rozwijał dalej mojego wywodu

 8. Chyba żarty już się kończą. Iran zagroził, że jeśli USA ich zaatakuje to rozwalą Izrael. Czy wojna zbliża się wielkimi krokami i czy teraz zobaczymy prawdziwą moc beczki prochu jaką bez wątpienia jest bliski wschód?

 9. Na biedronia będzie głosować tępe bydło,takie samo jakim on jest.Biedroń nigdy nie trzymał śrubokręta w ręce,nic nigdy nie robił.Jego program to ROZDAWNICTWO!Tylko skąd ten debil weźmie te brakujące miliardy.In Vitro i aborcja w jednym.Pojeb!

 10. Jack, ja nie muszę iść do znajomych, mój brat mnie uświadomił 10 lat temu. Na chleb z moim nie mieliśmy, 20 zł chciałam pożyczyć od własnego brata, powiedział mi że 200 zł nie będzie rozmieniał. Czaisz To??? Ja nie muszę do znajomych. Rodzina wystarczy .

 11. Na biedronia będzie głosowac tępe bydło,takie samo jakim on jest.Biedroń nigdy nie trzymał śrubokręta w ręce,nic nigdy nie robił.Jego program to ROZDAWNICTWO!Tylko skąd ten debil weźmie te brakujące miliardy.In Vitro i aborcja w jednym.Pojeb!

 12. witam jack wcześniej zacząłes gadać o biedroniu uważam że no to jakaś nowosć na polskiej scenie politycznej i mam nadzieje że mu się uda ale najważniejsze żeby opodatkował ten splamiony grzechem kler . Jak oceniasz tego człowieka???

 13. Witam serdecznie, pytanie: pracuje w POLSKIEJ firmie, która jeszcze 20 lat temu zatrudniała 3tys osób, teraz ok.150 osób, zabijają nas podwyżka minimalnej, podwyżka prądu, ja wiem ze ludzie powinni zarabiać więcej, też jestem za tym, ale, jeśli dalej tak pójdzie to za.eok nas nie będzie… Pytałam już jedną osobę, co zrobić, odpowiedź mnie nie zadowala za bardzo, bo była żadna. Proszę powiedz co robić???

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

%d bloggers like this: