loading...
loading...
loading...
WESOŁYCH ŚWIĄT !! ŻYCZY ZESPÓŁ REDAKCYJNY M-forum WSZYSTKIM WIDZOM I CZYTELNIKOM ORAZ OSOBĄ WSPIERAJĄCYM ROZWÓJ I UTRZYMANIE STRONY NAJBLIŻSZY PROGRAM NA ŻYWO23 kwietnia 2019
3 dni pozostało.
WEJŚCIE KLIKNIJ W ILUSTRACJĘ – KANAŁ FILMOWY WSZYSTKIE NOWE MATERIAŁ FILMOWE ORAZ ZARCHIWIZOWANE VIDEO STREAM LIVE
WEJŚCIE KLIKNIJ W ILUSTRACJĘ -STREAM LIVE – NA ŻYWO OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU 20:30 + CHAT + PRIV. VIDEO ROZMOWY
ZOSTAŃ SAMODZIELNYM AUTOREM NA M-forum kliknij w poniższy obrazek dowiedz się jak i co ? DZIAŁAJ :-)

M-fo A.V Live. <<wróć do Nius<<rum

Jeśli chcesz wesprzeć finansowo rozbudowę i utrzymanie strony dowolnym datkiem poniżej panel Peypal nawet nie posiadając konta Peypal można dokonać wpłaty wprost z swojej karty .Jeśli chcesz wesprzeć wybranego autora wpisów w opcji wpłaty wpisz nick autora z dopiskiem "DAROWIZNA DLA ……… " wpłata zostanie automatycznie przesłana wskazanemu autorowi .M-forum AV Live jest w 100% oddolną obywatelską inicjatywą, nie stoją za nami ani medialne konsorcja, ani rządowe dotacje. Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. WESPRZYJ NASZĄ DZIAŁALNOŚĆ DOWOLNĄ KWOTĄ DAROWIZNY – :-)

11.02.19 – na żywo JESZCZE W FORMIE STAREJ !!

loading...
Our Reader Score
[Total: 0 Average: 0]

pytania w komentarzach a dyskusja na czacie ………..

33 thoughts on “11.02.19 – na żywo JESZCZE W FORMIE STAREJ !!

 1. Kampania Biedronia ma kosztować 35 mln i już ma „dokładnie rozplanowane co do zł.na co wyda kasę” NIKT GO NIE PYTA Z KĄD TA KASA!!!

 2. Najlepszym przykładem uległości Polski względem Izraela jest Oświęcim. Tym którzy nie widzieli filmu u Jacka to gorąco polecam

 3. trąbią też o przyłączeniu Ukrów do Polski , że niby mają taką wolę . Na chu… nam przyłączać taki burdel . Kto by to chciał.
  Utrzymywać ich i z własnej kasy rozwijać ten bajzel ?

 4. Pamiętam jak w Iranie panował jeszcze Ahmadineżad jak powiedział że jak tylko uzyskają bombę atomową to z miejsca ją odpala w Izrael 🙂
  Nie pierdolił się w tańcu

 5. Witam o co chodzi z krzywoustym chce wprowadzić jakieś stan wyjątkowy na czas konferencji w Warszawie w radio holenderakim się z tego śmieli

 6. Ciekawy jestem co naczelny eskimos który już dzisiaj przyleciał do Polski będzie mówił o Iranie w środę. Czekają nas bardzo interesujące dni

 7. Jak dla mnie Biedroń to może być podstawiony przez PIS.
  Nie będę rozwijał dalej mojego wywodu

 8. Chyba żarty już się kończą. Iran zagroził, że jeśli USA ich zaatakuje to rozwalą Izrael. Czy wojna zbliża się wielkimi krokami i czy teraz zobaczymy prawdziwą moc beczki prochu jaką bez wątpienia jest bliski wschód?

 9. Na biedronia będzie głosować tępe bydło,takie samo jakim on jest.Biedroń nigdy nie trzymał śrubokręta w ręce,nic nigdy nie robił.Jego program to ROZDAWNICTWO!Tylko skąd ten debil weźmie te brakujące miliardy.In Vitro i aborcja w jednym.Pojeb!

 10. Jack, ja nie muszę iść do znajomych, mój brat mnie uświadomił 10 lat temu. Na chleb z moim nie mieliśmy, 20 zł chciałam pożyczyć od własnego brata, powiedział mi że 200 zł nie będzie rozmieniał. Czaisz To??? Ja nie muszę do znajomych. Rodzina wystarczy .

 11. Na biedronia będzie głosowac tępe bydło,takie samo jakim on jest.Biedroń nigdy nie trzymał śrubokręta w ręce,nic nigdy nie robił.Jego program to ROZDAWNICTWO!Tylko skąd ten debil weźmie te brakujące miliardy.In Vitro i aborcja w jednym.Pojeb!

 12. witam jack wcześniej zacząłes gadać o biedroniu uważam że no to jakaś nowosć na polskiej scenie politycznej i mam nadzieje że mu się uda ale najważniejsze żeby opodatkował ten splamiony grzechem kler . Jak oceniasz tego człowieka???

 13. Witam serdecznie, pytanie: pracuje w POLSKIEJ firmie, która jeszcze 20 lat temu zatrudniała 3tys osób, teraz ok.150 osób, zabijają nas podwyżka minimalnej, podwyżka prądu, ja wiem ze ludzie powinni zarabiać więcej, też jestem za tym, ale, jeśli dalej tak pójdzie to za.eok nas nie będzie… Pytałam już jedną osobę, co zrobić, odpowiedź mnie nie zadowala za bardzo, bo była żadna. Proszę powiedz co robić???

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

loading...
loading...
LIVE AKTYWNY KLIKNIJ ABY WYŚWIETLIĆ
TRANSMISJA ZAKOŃCZONA
%d bloggers like this: