33 komentarze do “11.02.19 – na żywo JESZCZE W FORMIE STAREJ !!”

 1. Witam serdecznie, pytanie: pracuje w POLSKIEJ firmie, która jeszcze 20 lat temu zatrudniała 3tys osób, teraz ok.150 osób, zabijają nas podwyżka minimalnej, podwyżka prądu, ja wiem ze ludzie powinni zarabiać więcej, też jestem za tym, ale, jeśli dalej tak pójdzie to za.eok nas nie będzie… Pytałam już jedną osobę, co zrobić, odpowiedź mnie nie zadowala za bardzo, bo była żadna. Proszę powiedz co robić???

 2. witam jack wcześniej zacząłes gadać o biedroniu uważam że no to jakaś nowosć na polskiej scenie politycznej i mam nadzieje że mu się uda ale najważniejsze żeby opodatkował ten splamiony grzechem kler . Jak oceniasz tego człowieka???

 3. Na biedronia będzie głosowac tępe bydło,takie samo jakim on jest.Biedroń nigdy nie trzymał śrubokręta w ręce,nic nigdy nie robił.Jego program to ROZDAWNICTWO!Tylko skąd ten debil weźmie te brakujące miliardy.In Vitro i aborcja w jednym.Pojeb!

 4. Jack, ja nie muszę iść do znajomych, mój brat mnie uświadomił 10 lat temu. Na chleb z moim nie mieliśmy, 20 zł chciałam pożyczyć od własnego brata, powiedział mi że 200 zł nie będzie rozmieniał. Czaisz To??? Ja nie muszę do znajomych. Rodzina wystarczy .

 5. Na biedronia będzie głosować tępe bydło,takie samo jakim on jest.Biedroń nigdy nie trzymał śrubokręta w ręce,nic nigdy nie robił.Jego program to ROZDAWNICTWO!Tylko skąd ten debil weźmie te brakujące miliardy.In Vitro i aborcja w jednym.Pojeb!

 6. Chyba żarty już się kończą. Iran zagroził, że jeśli USA ich zaatakuje to rozwalą Izrael. Czy wojna zbliża się wielkimi krokami i czy teraz zobaczymy prawdziwą moc beczki prochu jaką bez wątpienia jest bliski wschód?

 7. Jak dla mnie Biedroń to może być podstawiony przez PIS.
  Nie będę rozwijał dalej mojego wywodu

 8. Ciekawy jestem co naczelny eskimos który już dzisiaj przyleciał do Polski będzie mówił o Iranie w środę. Czekają nas bardzo interesujące dni

 9. Witam o co chodzi z krzywoustym chce wprowadzić jakieś stan wyjątkowy na czas konferencji w Warszawie w radio holenderakim się z tego śmieli

 10. Pamiętam jak w Iranie panował jeszcze Ahmadineżad jak powiedział że jak tylko uzyskają bombę atomową to z miejsca ją odpala w Izrael 🙂
  Nie pierdolił się w tańcu

 11. trąbią też o przyłączeniu Ukrów do Polski , że niby mają taką wolę . Na chu… nam przyłączać taki burdel . Kto by to chciał.
  Utrzymywać ich i z własnej kasy rozwijać ten bajzel ?

 12. Najlepszym przykładem uległości Polski względem Izraela jest Oświęcim. Tym którzy nie widzieli filmu u Jacka to gorąco polecam

 13. Kampania Biedronia ma kosztować 35 mln i już ma „dokładnie rozplanowane co do zł.na co wyda kasę” NIKT GO NIE PYTA Z KĄD TA KASA!!!

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!