KONTA AUTORÓW KLIKNIJ W WYBRANY BANER
KLIKNIJ W WYBRANY BANER
BLOGI I STRONY INTERNETOWE POLECANE PRZEZ M-FORUM

M-forum A.V Live.

TU ZNAJDZIESZ CODZIENNIE PONAD 150 INFORMACJI NIUS BEZ CENZURY !! ORAZ TRANSMISJE LIVE STREAM I MATERIAŁY AUDIO I WIDEO W ORYGINALE DOŁACZ SWOJĄ STRONĘ LUB BLOGA DO PROMOWANYCH I POLECANYCH STRON PRZEZ M-FORUM

CZERWONE

PARLAMENT EUROPEJSKI OMÓWIŁ KWESTIĘ UŻYCIA SIŁY PRZECIWKO PROTESTUJĄCYM FRANCUZOM

Parlament Europejski 11 lutego na sesji w Strasburgu omówi kwestię proporcjonalności użycia siły przez policję przeciwko protestującym w krajach członkowskich UE w kontekście akcji „żółtych kamizelek” we Francji – powiedział jeden z europosłów w rozmowie ze Sputnikiem.

„W Unii Europejskiej nie ma przepisów określających, jakie środki może użyć policja w krajach UE przeciwko protestującym. Mam nadzieję, że posłowie staną murem za pokojowymi demonstracjami” — infromuje źródło.

 

Dodaje również, że Parlament Europejski 14 lutego przyjmie rezolucję dotyczącą „prawa do protestów i proporcjonalnego użycia siły”.

Według mediów podczas trwających od ponad dwóch miesięcy protestów rannych zostało około 1,9 tys. demonstrantów i około 1,2 tys. policjantów.

Wcześniej informowano, że podczas starć ulicznych z „żółtymi kamizelkami” policja używała armatek wodnych i gazu łzawiącego.


W Paryżu doszło do starć między uczestnikami protestu „żółtych kamizelek” a policją – informuje radio France Info.We Francji trwa kolejna, trzynasta już sobota, protestów tak zwanych „żółtych kamizelek”.

Jeden z protestujących został ciężko ranny. Jak donoszą świadkowie, poszkodowany to fotograf, biorący udział w akcji „żółtych kamizelek”. Mężczyzna stracił rękę w wyniku wybuchu granatu GLI-F4 z gazem łzawiącym.

30 thoughts on “PARLAMENT EUROPEJSKI OMÓWIŁ KWESTIĘ UŻYCIA SIŁY PRZECIWKO PROTESTUJĄCYM FRANCUZOM

 1. Kolejne działania dąrzące do ograniczania swobód , ale zobaczymy co tam uradzą „madrale w eu”

 2. Ej,a to nie jest przypadkiem łamanie demokracji? Francuzi się wkurwili na „elity”,-w Polsce,niemożliwe.

 3. jack opróżnij i wyłącz bufor/cache na czas remontu jak masz bo powieli stare ustawienia
  komenty maja błedy może to od tego przycisk się chowa

 4. Przykro mi ,ale nie mam dalej .Nieszkodzi ,poczekam .Widzę tylko ,że obok imienia pokazuje się też nazwisko .Nie wiem dalczego ,ale jak mam iśc pierwsza do odsiadki ,to jestem gotowa.

  1. zmieniłem znowu 🙂 to ze zmianami i modyfikacją to jest szybkie tylko jak oni pisza 🙂 trzeba ręcznie wpisywać w skryptach 🙂 no potrwa to troszkę ale będzie działac zaraz dam filmik co i jak a przy okazji przetestuje to ich full hd

   1. jack jeśli masz bufor na stronie to wyłącz go na czas przeróbek albo go opróżniaj bo będą stare ustawienia i będą błędy

 5. Przez chwilę miałam czat ,ale z komunikatem ,że pokoje są pełne .Teraz znowu nie mam go w ogóle .Ja piszę to tylko w kwestii informacyjnej ,wiem bowiem ,że trwa uruchamianie nowej odsłony i mogą pojawiać się w związku z tym problemy .Ważne ,że zamieniłam tam parę zdań z p. Jackiem.

 6. Paryż skierował do Gujany Francuskiej swoje wojska w celu wygonienie nielegalnych poszukiwaczy złota, znanych jako garimpeiros.
  Większość z nich pochodzi z Brazylii i przekraczają granicę z Gujaną Francuską (a także z Surinamem i Gujaną Brytyjską).
  Owa granica, porośnięta dziewiczą dżunglą jest praktycznie nie do upilnowania. Garimpeiros stawiają zbrojny opór:

  https://www.parismatch.com/Actu/Societe/Guyane-la-traque-des-orpailleurs-illegaux-1599232

 7. witam w prawym dolnym rogu strony macie już do dyskusji chat 🙂
  niech każdy sobie poustawia co potrzebuje i potrenuje jak działa priv pokoje i tp

 8. Witam wszystkich mądrych i uczciwych Polaków w ten chłodny ,niedzielny poranek .Chciałyśmy przed chwilą przelać pieniądze przez PayPal ,ale pojawia się komunikat ,że jest jakiś błąd .Poprosiłam o przelew moją koleżankę ,bo ma tam konto ,niestety nie może dokonać transakcji .Czy ktoś z państwa ma jakiś informacje związane z tym problemem ?

 9. Mam jeszcze pytanie odnośnie Kresy.pl
  Czy ta strona jest zablokowana, bo mi Google Chrome blokuje wejscie na tą stronkę…???

  1. nie najlepiej wchodzić na strony przez operę blokuje minimalna ilosć stron chrome ma zaimplementowane blokady dla nie których stron które ktoś wpisał na listę niebezpiecznych czyli treści nie wygodne dla rządów

  1. Witaj.Masz zaufanie do pana Maciaka z CW 24?Zamieściłem komentarz pod jego filmem z moimi spostrzeżeniami( dwukrotnie ten sam) i ich nie zamieścił.Zaznaczam żadnych wulgaryzmów.Chodziło o film o nagonce na producentów wołowiny.

  2. @ do Grazyna Rebeca .Dziękuję za edukacyjny materiał .Po takiej dawce prawdy ,człowiek zastanawia się ,czy nie lepiej byłoby mi być bezmyślnym lemingiem ?

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

%d bloggers like this: