NA ŻYWO 21.00 - STREAM PIOTR RYBAK WIELOLETNI WSPÓŁPRACOWNIK POLITYCZNY PAWŁA KUKIZA - CAŁA PRAWDA O DZIAŁALNOŚCI POLITYCZNEJ PAWŁA KUKIZA !!22 sierpnia 2019
9 godzin pozostało.

M-forum A.V Live.

Najnowsze informacje , Polska i świat artykuły przedruki filmy zdjęcia i dokumenty.Unikatowe informacje i materiały które na innych portalach są cenzurowane z przyczyn politycznej poprawności.

FILM – PILNE ! UKRAINIEC PRACUJĄCY W POLSKIM RADIU OPUBLIKUJE 80 000 NAZWISK POLAKÓW I OSKARŻY ICH O WSPÓŁPRACĘ Z ROSJĄ

OCEŃ TEN WPIS !
DZIĘKUJĘ ZA OCENĘ

 

80 TYSIĘCY „TROLLI PUTINA” W POLSCE? DZIENNIKARZ ZAPOWIADA PUBLIKACJĘ

Rosyjski portal Polit.ru jest w posiadaniu listy 80 tys. polskich obywateli, którzy mają zarabiać na trollowaniu w sieci na zlecenie Kremla i wkrótce ją ujawni – tak twierdzi Radosław Kietliński, były dziennikarz Polsat News.

Radosław Kietliński, dziennikarz przez lata związany ze stacją Polsat i specjalizujący się w m.in. w tematyce dotyczącej Rosji i Afganistanu twierdzi, że rosyjski portal Polit.ru jest w posiadaniu listy polskich obywateli, którzy mają zarabiać na trollowaniu w sieci, na zlecenie Kremla.

We wpisie na portalu społecznościowym zamieszczonym kilka dni temu Kietliński twierdzi, że Polit.ru posiada dokładne dane takich osób. Na liście ma się znajdować 80 tys. polskich obywateli. Według dziennikarza, portal ten ma ujawnić tę listę w ciągu kilku dni.

Post na ten temat został opublikowany przez Kietlińskiego jako „prywatny”, nie jest widoczny na jego profilu dla osób postronnych.

Sprawę opisał m.in. Taras Andruchowycz, dziennikarz ukraińskojęzycznego serwisu Polskiego Radia, syn czołowego ukraińskiego pisarza Jurija Andruchowycza, znany z publikowania antypolskich artykułów na portalu Programu dla Zagranicy Polskiego Radia . Polaków oddających hołd Orlętom Lwowskim i upamiętniających początki polskiej piłki we Lwowie w sygnowanych swoimi inicjałami artykułach nazywał „prowokatorami”, a ich działania „prowokacjami”.

W tekście nt. wpisu Kietlińskiego, młody Andruchowycz cytuje też portal GeekWeek.pl, który twierdzi m.in. że „jeśli to prawda i tak się stanie, to będziemy tutaj mówić o największej aferze w ostatnich latach”. Zamieścił też fragment tekstu tego portalu, przetłumaczony na język ukraiński, w którym napisano m.in., że „80 tysięcy płatnych trolli na co dzień zamieszkujących na terytorium naszego kraju ma tworzyć w Internecie fałszywe wiadomości i siać świetnie przemyślaną propagandę po myśli władz Rosji. (…). Mają one na celu zadbanie o dobry wizerunek Rosji na świecie i skłócenie Polaków np. z przyjeżdżającymi do nas Ukraińcami, a także ujawnianiem afer, które związane są z polską polityką wewnętrzną i zagraniczną”. Nie wiadomo, na czym portal GeekWeek.pl oraz Polskie Radio (Taras Andruchowycz) oparli te twierdzenia; we wpisie Kietlińskiego nie ma o tym ani słowa.

7 thoughts on “FILM – PILNE ! UKRAINIEC PRACUJĄCY W POLSKIM RADIU OPUBLIKUJE 80 000 NAZWISK POLAKÓW I OSKARŻY ICH O WSPÓŁPRACĘ Z ROSJĄ

 1. Uciekający złodziej wrzeszczy – łapać złodzieja ! Widać na forach rosyjskich trolli, ale nie są tak liczni , nachalni i bezczelni jak upadlińcy! Upadlińcy nie dosyć że działają za pieniądze polskiego podatnika (dofinansowanie związku upadlińców w Polsce) i dofinansowanie do studiów, to bardzo często piszą pod nickami sugerującymi polskość … Polak, kasia, ola, staś, lub zlepkiem 2-3 liter ! Pierdzielone Tymonki !! Wcale by mnie nie zdziwiło gdyby polska lista ruskich trolli powstała , jeżeli nie na zlecenie to z pełnym błogosławieństwem rządu ! a ojcem pomysłodawcą był sam Sakiewicz !

  1. PRZECIERZ TO PROWOKACJA LISTĘ NAPISALI POD DYKTANDO JACYŚ FUNKCJONARIUSZE Z POLIN TYLE ŻE NA PODSTAWIE LIPNYCH OSKARŻEŃ BĘDĄ PRAWDZIWE ZARZUTY STAWIANE ………… I TYLE PRZYKŁAD /////// LIPNE PROCESY MIEDLAR , RYBAK , PISKORSKI I SETKI INNYCH ZUPEŁNIE NIE ZNANYCH POLSKA JEST POD OKUPACJĄ SUKINSYNÓW I SUKINSYNI ROBIĄ CO CHCĄ A KTO IM PRZESZKODZI ? SĄD POLICJA PROKURATOR………….. PRZECIERZ TO JEDNA BANDA ……….. JUTRO WAM POWIEM CO TERAZ TRZEBA JUŻ ROBIĆ OCZYWIŚCIE JAK ZWYKLE W POLSCE SĄ WSZYSCY OPÓŹNIENI ………. Z REAKCJAMI NAWET KORCZAROWSKI …….. TERAZ KURWA JA MÓWIŁEM TO 3 LATA TEMU . CO TO ZNACZY ŻE JUŻ SĄ INNE METODY POTRZEBNE

 2. chyba chodzi o 80 tysi ukrainskich troli ?!!!!!! z tym sie zgodzę! przodują w tym ukrainscy studenci !!!!
  ale ruskich? hmm ciekawe czy tez będę na tej liście? bo wielokrotnie pochlebnie wyraziłem się o rosji.!. tylko problem w tym iż nie dostałem za to złamanej kopiejki……… wytycznych z kremla też nie dostałem, jawnych czy w formie zaszyfrowanego tekstu!

  czytając nasze media dochodzę do wniosku iż na wszelkich portalach jest jedna wytyczona narracja natyrosyjska!!!!!! obrażanie rosji i rosjan trwa w najlepsze !!!! nikogo to nie rusza! jakby słowo kacap, rusek zamienic we wpisach na żyd wtedy w przeciągu 48h miałbym wizytę panów z wymiaru sprawiedliwości za antysemityzm czy nawoływanie do przemocy wobec innej grupy etnicznej……………….

  podwójne standarty jak widać obowiązują.

  1. Zgadzam się z tobą. Moim zdaniem Rosjanie są spoko, ale ukraińcy strasznie tu szponcą jeszcze kase za to biorą.

 3. aż tylu troli? eee chyba coś mu się pojebało, może to boty a ten debil cos chce
  to jest radio reżymowe okupacyjne
  to ciekawe jaka będzie odpowiedź kremla 🙂

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

%d bloggers like this: