NA ŻYWO 21.00 - STREAM PIOTR RYBAK WIELOLETNI WSPÓŁPRACOWNIK POLITYCZNY PAWŁA KUKIZA - CAŁA PRAWDA O DZIAŁALNOŚCI POLITYCZNEJ PAWŁA KUKIZA !!22 sierpnia 2019
9 godzin pozostało.

M-forum A.V Live.

Najnowsze informacje , Polska i świat artykuły przedruki filmy zdjęcia i dokumenty.Unikatowe informacje i materiały które na innych portalach są cenzurowane z przyczyn politycznej poprawności.

FILM – „BŁAHE ZŁEGO POCZĄTKI – CZYLI SPOSOBY NA CEBULAKÓW , PRYMITYWNE CHAMSKIE I PROSTACKIE ! ALE NAD PODZIW SKUTECZNE

OCEŃ TEN WPIS !
DZIĘKUJĘ ZA OCENĘ

 

WITAM OD DZIŚ NIE MAM ZAMIARU PRZEMILCZAĆ ŁAGODZIĆ I BAGATELIZOWAĆ DURNOTĘ I PRYMITYWIZM CEBULAKÓW POLSKICH … BO TO ONI DOPROWADZILI DO TEGO ŻE DZIŚ A/D 2019 ROKU WSZYSCY MAMY NÓŻ NA GARDLE ……….

KONIEC LITOŚCI DLA SKURWYSYNÓW I DEBILI ……..

zapraszam na film

„HISTORIA CIEMNOTY POLSKIEJ NA PRZEŁOMIE XX i XXI WIEKU”

 

50933002_394012311399800_4354361591282532352_n

14 thoughts on “FILM – „BŁAHE ZŁEGO POCZĄTKI – CZYLI SPOSOBY NA CEBULAKÓW , PRYMITYWNE CHAMSKIE I PROSTACKIE ! ALE NAD PODZIW SKUTECZNE

 1. Pod koniec filmu mówione jest „jaki jest następny krok”, wiele ich było sami wiecie do dnia dzisiejszego! Lecz jestem WIELKIM OPTYMISTĄ KURWA! Gniew słowian narodu Polskiego NADCHODZI CZY KTOŚ W TO WIERZY CZY NIE ON SIĘ MATERIALIZUJE TY DŻAK O TYM WIESZ BO JESTEŚ ELITĄ MYŚLICIELSKĄ W NASZEJ POLSKIEJ PRZESTRZENI I DOSTRZEGASZ CO SIĘ DZIEJE (protesty, pan Kołodziejczak itp, itd.) ZOBACZYCIE ZWRACAM SIĘ DO MNIEJ WIĘCEJ 5 do 10 % ZDROWO MYŚLĄCYCH LUDZI W POLSCE ZOBACZYCIE KURWA!!! I TO NIE SĄ ŻARTY!

 2. W ciągu ostatnich dwóch tygodni wpłaciłem 20 euro na rozwój platformy Jack Caleib.
  Czy na prawdę tak trudno jest zebrać te jebane 300 ojro na cały rok?.
  Nie wpłaciłem tego po to,żeby poszło to na inny cel (bądź co bądź szczytny).
  Pozdrawiam

 3. Kuźdźna jego banpana. Nie ma się co dziwić, odmużdżenie na potęgę,każdy krótkoterminowo swego tylko paczy że w rodzinach już się źrą za wczasu o spadki jak jeszcze staruszkowie żyją,co się stało z tym narodem jka tu tylko krótkowzroczność i łasość na łakocie i błyskotki przed ślipkami. Szanse anse,żadne szanse,ci co byli lub sie przebudzli to naprawdę mały procent,jakiś wszechogarniający otępializm umysłowy połączony z podnieceniem ku karierze i piniądzom góruje i rośnie jak pieprz.

  1. A jak ma być inaczej, jeżeli bogiem na świecie jest pieniądz. Tak ustanowili władcy tego świata. Bez pieniędzy jesteś nikim i nic nie znaczysz, nie stoisz nawet na najniższym szczeblu drabiny społecznej a leżysz na klepisku. Może jest wiele takich ludzi mądrych ,przebudzonych i naprawdę wartościowych, ale jak są biedni nikt ich nie słucha ,ponieważ wpajają nam za młodu hasło „dlaczegoś biedny ? Boś głupi a dlaczegoś głupi ? Boś biedny ! Pieniądz to jest potęga, która otwiera wszystkie drzwi i poszerza horyzonty ,sprawia, że życie chociaż w jakimś procencie jest jest znośne i zapewnia nam ludzką godność !

   1. Skoro pieniądz jest dla ciebie wyznacznikiem godności i ma zapewnić jakiś szczebelek na drabince, to przypomina mi się taka „piosenka”. Pieniądz nie ma wartości, to tylko papier lub cyfra a komputerze. Nic na tam nie ma.
    Głupi ci co w tę grę grają, której nie można ukończyc a już z pewnością wygrać 🙂 Cóż jak twierdzisz, że pieniądz to bóg to czy pieniądz zbudował przestrzeń? Czy stworzył powietrze?

    1. Ja nie pisałam ,że Panem bogiem wszechrzeczy jest pieniądz ,tylko,że pieniądz został obwołany bogiem na tej planecie przez tych co nią rządzą. I tak jest czy nam się to podoba czy nie. Jeżeli twierdzisz inaczej spróbuj żyć kompletnie bez pieniędzy tylko samym powietrzem w boskiej przestrzeni. ! Może nie miałeś styczności z ludźmi bezdomnymi i głodnymi i nie zaglądałeś nigdy do noclegowni, jak myślisz, że tam ktoś dba o Twoją godność ,jesteś tylko nr, łóżka lub materaca na którym leżysz a ponadto personel się odsuwa od Ciebie ponieważ ostatnia Twoja kąpiel polegała na natarciu się śniegiem pół roku temu. Spróbuj żyć kompletnie bez pieniędzy zobaczymy w tedy jak się stoczysz na samo dno i to w krótkim czasie !

 4. Skoro ludzie w Oswiecimiu to akceptują tzn ze im to odpowiada a prawdę głoszą Żydzi a nie oni. Ludzie słabi zawsze byli w dupę ruchani i żaden Chrystus z matka boska im nie pomagał.

 5. CIEKAWOSTKĄ NA SKALĘ GLOBALNĄ JEST TO ŻE W ŻADNYM INNYM KRAJU TO NIE UDAŁO BY SIĘ …………. TO DOWÓD ŻE W POLSCE MIESZKA POTĘŻNA ILOŚĆ LUDZI „WYJĄTKOWYCH ”
  którzy mają sami o sobie wyjątkowo wybujałą ocenę

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

%d bloggers like this: