NA ŻYWO 21.00 - STREAM PIOTR RYBAK WIELOLETNI WSPÓŁPRACOWNIK POLITYCZNY PAWŁA KUKIZA - CAŁA PRAWDA O DZIAŁALNOŚCI POLITYCZNEJ PAWŁA KUKIZA !!22 sierpnia 2019
9 godzin pozostało.

M-forum A.V Live.

Najnowsze informacje , Polska i świat artykuły przedruki filmy zdjęcia i dokumenty.Unikatowe informacje i materiały które na innych portalach są cenzurowane z przyczyn politycznej poprawności.

STREFA GAZY ZAMIENIONA W OGRODZONY OBÓZ KONCENTRACYJNY

OCEŃ TEN WPIS !
DZIĘKUJĘ ZA OCENĘ

 

IZRAELCZYCY ZAMIENIĄ STREFĘ GAZY W OGRODZONE GETTO

Władze Izraela zamierzają całkowicie otoczyć Strefę Gazy wysoką zaporą z drutu kolczastego. Ma to uszczelnić blokadę palestyńskiego terytorium.

O zamiarach izraelskich władz otoczenia całej Strefy Gazy szczelną barierą poinformował w niedzielę dziennik „Times od Israel”. Do realizacji projektu przystąpiło izraelskie Ministerstwo Obrony. Palestyńskie terytorium ma zostać otoczone prawie siedmiometrowym płotem składającym się z drutu kolczastego i czujników ruchu.

Łączna długość bariery odgradzającej Strefę Gazy wyniesie 65 kilometrów. Będzie się składać także z podziemnych elementów mających uniemożliwiać podkopanie tunelu pod płotem. Ich budowa trwa już od kilku lat. Na początku zeszłego tygodnia premier Izraela Benjamin Netanjahu oświadczył na posiedzeniu swojego rządu, że bariera ma zadanie „zapobiec infiltracji naszego terytorium przez terrorystów”.

Prace nad budową bariery mają zakończyć się w roku bieżącym. Koszt budowy to 833 mln dolarów. Jak wylicza „Times of Israel” każdy kilometr płotu będzie kosztował 416 tys. dol. Znacznie droższa jest konstrukcja bariery podziemnej – budowa kilometra tej bariery będzie kosztować 11,5 mln dol.

Izraelczycy już wcześniej ogrodzili Strefę Gazy niewielkim płotem. Nowa bariera budowana jest tuż za nim. W tym miesiącu Izraelczycy ukończyli także budowę podwodnej przeszkody, która utrudnia przepłynięcie ze Strefy Gazy na wybrzeże Izraela.

Strefa Gazy jest jedną z najgęściej zaludnionych części świata. Na niewielkim terytorium o powierzchni 360 km kwadratowych mieszka 1,9 mln Palestyńczyków. Sytuacja ekonomiczna na tym obszarze jest bardzo trudna z powodu blokady jaką w 2007 ogłosili wobec Strefy Gazy Izraelczycy. Uniemożliwia ona import na to terytorium wielu podstawowych produktów, na przykład materiałów budowlanych. Oficjalnym powodem blokady jest fakt, że Strefa Gazy jest kontrolowana przez wrogi Izraelowi ruch polityczno-militarny Hamas. Izraelska armia wielokrotnie podejmowała ataki na to palestyńskie terytorium z wykorzystaniem lotnictwa, czołgów i artylerii.

timesofisrael.com/kresy.pl

11 thoughts on “STREFA GAZY ZAMIENIONA W OGRODZONY OBÓZ KONCENTRACYJNY

 1. Film,do ktorego zamieszczam link jest nagrany wiele lat temu.Popatrzcie jakie atrakcje maja zydzi

 2. 2 000 000 LUDZI ZA DRUTAMI CZYLI NAJWIĘKSZY W HISTORII ŚWIATA OBÓZ KONCENTRACYJNY …………. I CO NA TO ŚWIAT …… NIC ……..

  POWINNI W RAMACH SOJUSZNICZYCH ZOBOWIĄZAŃ WEZWAĆ DO SŁUŻBY WARTOWNICZEJ POLSKICH ŻOŁNIERZY

  SPOKO MYŚLICIE ŻE BY NIE POJECHALI NA MISJE 🙂

  1. Pojadą i to najprawdopodobniej już w marcu. Na razie będą strzegli bezcennych granic bezcennego narodu wybranego na Wzgórzach Golan. Kontyngent ma liczyć ok. 150 żołnierzy, w jego skład może wchodzić m.in. 15 kołowych transporterów opancerzonych Rosomak oraz dwa samobieżne moździerze Rak.

 3. Organizacja zajmująca się prawami człowieka Amnesty International wezwała w swoim raporcie organizacje turystyczne do wstrzymania promocji wyjazdów na tereny Zachodniego Brzegu Jordanu. W raporcie czytamy, że „osiedlanie się izraelskich cywilów na okupowanych terytoriach palestyńskich (OPT) narusza międzynarodowe prawo humanitarne i jest zbrodnią wojenną.” Wg prawników działalność niektórych operatorów; które sprzedają pobyty w takich osiedlach to „czerpanie nielegalnych korzyści”. Izrael i Światowy Kongres Żydów zareagowały dość mocno. Rząd Izraela natychmiast odrzucił raport Amnesty International i uznał go za „oburzającą próbą zniekształcania faktów, odmawianie żydowskiego dziedzictwa i próbę delegitymizacji Izraela”.
  Z kolei Światowy Kongres Żydów (WJC) wezwał Amnesty Inetrnational, by zajęła się z powrotem… prawami człowieka, a nie atakami „na firmy, których działalność stara łączyć, niwelować podziały i budować pokój przez wspieranie globalnej turystyki i kontakty”.

  1. Oczywiście ze prawa człowieka w Palestynie są najważniejsze i przez pierdolonych zydow łamane i to trzeba załatwić raz na zawsze wygonić zydostwo na pustynie. Bo te chuje nie umia żyć z ludźmi w pokoju. Im więcej antysemitów tym lepiej dla świata. Żydy w kosmos w jedna stronę.

 4. Izraelski rząd kilka dni temu uruchomił program szpiegowania użytkowników sieci społecznościowych na całym świecie. Wyszukuje on wszelkie „posty antysemickie” – za które też są uważane nieprzychylne uwagi pod adresem państwa Izrael – zestawiane w specjalnych raportach przez ekspertów ministerstwa ds. diaspory. Pozyskane informacje mają być pretekstem do domagania się od rządów w danych krajach zdecydowanej reakcji wobec „antysemitów”. Posty wyszukiwane są na Facebooku i Twitterze w języku angielskim, arabskim, francuskim i niemieckim.Tel Awiw nie obawia się oskarżeń o inwigilację obywateli innych państw. „Światło słoneczne jest najlepszym środkiem dezynfekującym”, powiedział Bennett na konferencji prasowej w Tel Awiwie, inicjując projekt. – Od dzisiaj każdy antysemita w sieci powinien wiedzieć, że może być obserwowany i za nienawiść, którą będzie rozprzestrzeniał, poniesie odpowiedzialność. Czas postawić lustro przed naszymi wrogami i odsłaniać brzydką twarz współczesnych antysemitów. Teraz dowiemy się, kim są główni antysemici i się nimi zajmiemy – dodawał groźnie.Każdego dnia skanowanych jest około 200 tys. „podejrzanych postów i tweetów” przez system. Codziennie „odkrywa się” około 10 tys. „antysemickich wpisów i tweetów”.
  http://alexjones.pl/aj/aj-nwo/aj-inwigilacja/item/142765-izraelski-rzad-uruchomil-program-tropiacy-antysemitow-w-sieci-na-calym-swiecie

  1. To trzeba zacząć pokazywać brzydka mordę Żyda. I ich wyczyny w Palestynie. Doigrała się ponownego holocaustu głupie pejsy.

  2. „„Światło słoneczne jest najlepszym środkiem dezynfekującym” – to już nie szczepionki, którymi się nie szczepią? No nic. to tylko potwierdza, że te sieci są pod stałym monitoringiem służb i nie ma sensu ich używać jak ktoś musi oddać mocz.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

%d bloggers like this: