NA ŻYWO !! 21.00 A.JABŁONOWSKI + TEMAT KSIĄŻKI :-) GRAFOMANÓW - ZBIÓR PLAGIATÓW !! BEZ PODATKU I BEZ WSTYDU - SZOK !!17 lipca 2019
-48601 sekund temu.

M-forum A.V Live.

Najnowsze informacje , Polska i świat artykuły przedruki filmy zdjęcia i dokumenty.Unikatowe informacje i materiały które na innych portalach są cenzurowane z przyczyn politycznej poprawności.

PASEK REKLAM

WSPARCIE DAROWIZNA NA UTRZYMANIE STRONY W ZAKRESIE OPŁAT STAŁYCH INTERNET CHAT LIVE ROZMOWY TELEKONFERENCYJNE

€1,00

WSPARCIE FINANSOWE PRZELEW BANKOWY

MILLENNIUM BANK W POLSCE : 45 1160 2202 0000 0003 5769 6030  do przelewów

zagranicznych IBAN: PL 45 1160 2202 0000 0003 5769 6030  BIC (SWIFT) – BIGBPLPW

W tytule przelewu wpisz DAROWIZNA , inaczej opisany przelew nie dojdzie

 

04.02.19 na Żywo 20.30 ” WYDARZENIA Z 10 DNI W KRAINIE KUREW CWELI I ZŁODZIEI – CZYLI R.P NUMER TRZY

OCENA KONTA AUTORA
OCEŃ TEN WPIS !
DZIĘKUJĘ ZA OCENĘ

 

 

 

 

 

 

W MINIONYM ROKU PORTAL KRESY.PL STRACIŁ DWÓCH PRACOWNIKÓW

Szanowni Państwo, w czerwcu alarmowaliśmy, że portal Kresy.pl powoli wygasza swoją działalność. Odszedł od nas wtedy jeden z pracowników, a my nie byliśmy w stanie zatrudnić nikogo na jego miejsce. W połowie stycznia tego roku odszedł od nas kolejny dziennikarz. Także ta luka kadrowa nie zostanie w żaden sposób zapełniona z powodów finansowych. Czujemy się w obowiązku poinformować Państwa o tych problemach, gdyż jeśli nic się nie zmieni, będziemy zmuszeni wkrótce zawiesić działalność.

72 thoughts on “04.02.19 na Żywo 20.30 ” WYDARZENIA Z 10 DNI W KRAINIE KUREW CWELI I ZŁODZIEI – CZYLI R.P NUMER TRZY

 1. Niewyrazalnie mroczne i doglebnie zdegenerowane struktury totalnie zwyrodnialych i zdehumanizowanych psychopatow falszywych zydow chazarow wyznawcow talmudyczno kabalistycznego judaizmu w formie smiertelnie wrogiego calej pozostalej Ludzkosci nienawistnego progresywnego…Gojzmu…syjonistycznego masonskiegio faszyzmu i rozprzestrzenia sie w zawrotnym tepie na calym Swiecie a Polska jest glownym poligonem i szczurem doswiadczalnym dla syjonistycznych knowan i wrazych strategi co prowadzi konsekwentnie do jednego…Upadku panstwa i narodu polskiego I powstania chazarsko-banderowskiego scierwa pod nazwa…POLIN !!!

 2. Witam, Zauważyłem ze ostatnio pan Michal T. oraz Sałatka śledzą Twoj nowy blog i publikuja rozne komentarze. Pewnie są ciekawi czy sobie sam poradzisz 🙂 pozdrawiam

 3. Do Jack Caleib – Podejmij prosze temat Rafala Orlowskiego ktory ujawnua wiele dokumentow o przekretach , moze warto naglosnic sytuacje Rafala zanim bedzie za pozno . Dziekujei pozdrawiam.

 4. Witaj JackCaleib , podejmij moze temat Rafala Orliwskiego jesli mozesz . Moze to w jakis sposob mu pomoze jesli wiecej osob dowie sie w jakiej Rafal jest sytuacji , moze to da mu jakas ochrone . Pozdrawiam i dziejuje.

 5. chcąc nie chcąc potrzebujemy unii, może nie na tych zasadach które se wymyślają ale utrata takiego „soujsza” może kiepsko skutkować w dalszych ruchach na arenie geopolitycznej a ostatni ruch maowieckiego szanuje że namówił niemcy do utrudnienia budowy nord stream ale możliwe, że za mało jeszcze o tym czytałem – wiadomo, że w polityce nie ma nic za darmo :/

 6. Jutub zamkną dla nowych? A ja myślałem, że po prostu cenzorska działalność na jutubie, z racji że jest to już oficjalny portal informacyjny, uzyskała w wielu krajach prawny status, co oznacza, że jutub teraz może usuwać treści zwyczajnie na podstawie prawnej, bo na przykład w materiale jest zawarta „mowa nienawiści”, a nie jak kiedyś jutub musiał informować, że usunął materiał, bo miał takie własne wytyczne, znane przecież wszystkim jako „wytyczne społeczności jutub”.

 7. Jack to jest celowa autopromocja Grzegorza Brauna. Rozdmuchają aferę, że niby był pretendentem.do.zwycięstwa i na całej szopce odstawionej dla motłochu tą zagrywką załatwi sobie miejsce w PE, a pomoże mu JKM i reszta…

 8. Ale co ma poziom kształcenia przez uczelnie do problemu z ich odbiorem przez przemysł? Nie ma przemysłu. Świeżo wykształcony inżynier w Polsce ma szansę jedynie albo na pracę jako programista, albo przy programie do rysowania części maszyn. Nic więcej, żadnego konstruowania, a to przecież nie to samo, co rysowanie. Inżynier w Polsce nie wykonuje tak zwanej pracy koncepcyjnej, a jedynie odtwórczą. Wielkie koncerny, których oddziały są w Polsce, zakładają tu jedynie fabryki, podczas gdy wynalazczość takiego koncernu jest niedostępna dla Polaków, bo zajmują się tym naukowcy z Niemiec czy Wielkiej Brytanii. Właśnie dlatego uczelnie wyższe w Polsce należy wziąć za ryj. Zmniejszyć limity na przyjmowanie ludzi, niech ten zimny prysznic od rynku pracy dostają maturzyści, a nie dopiero kostniejący umysłowo magistrzy. Poza tym da się zauważyć, że niemieckie firmy chętnie zakładają oddziały na zachodzie Polski, tak jakby chcieli te ziemie niejako zniemczyć.

 9. Dlaczego w Polsce jest niska dzietność? Nawet bogaci nie chcą się rozmnażać. Wystarcza im pies albo kilka. Trzeba zwrócić uwagę na „epidemię” singli. Co czwarty nie założy rodziny! Wobec tego jak mają te rodziny wielodzietne w Polsce zrekompensować bezdzietnych? Mając po czterdzieścioro dzieci?

 10. Polska jest ciężko chora na raka z przerzutami rany ropiejące pękają ropa cieknie a naród na to , że jest zdrowy jak byk PKB rośnie , pensja za miskę ryżu i tanie piwo z biedry i gitara

 11. Polecam książki pana Henryka Pająka . Pisze wyraźnie o tym co się dzieje teraz globalizacja postępuje galopująco problem jest taki ,że zachód spada z innego poziomu co Polska.

 12. Kiedy obudzą się spadkobiercy III Rzeszy i pogonią drugi raz eskimosów . Bo są zrolowani podobnie jak Polacy ???

 13. odnosnie startu korwinistów do parlamentu europejskiego ,zeby zmieniac cos w polsce najpierw trzeba rozwalic unie przeciesz 98 % ustaw procedowanych w naszym sejmie płyna z brukseli .a oni przy okazji zarobiom paregroszy bo to przeciesz golodupcy

 14. Panie Jack!

  Braun kiedyś powiedział, że jest za walutami lokalnymi i prywatną służbą zdrowia.

  Waluty lokalne to nic innego jak niszczenie ekonomicznych podstaw państwa, podważanie, osłabianie waluty narodowej.

  Waluta lokalna?
  Przecież to folklor.
  Rachunki i długi i podatki w złotówkach a wynagrodzenia nie można wypłacić w walucie lokalnej czyli już lipa.
  Bo gdyby można by było to podważyłoby Państwo i złotówkę.

  JESLI ZOSTANA ZDEFRAUDOWANE SRODKI PRZEZNACZONE NA WYMIANE NA WALUTE LOKALNA TO KONIEC PROJEKTU, WSZYSCY NABEDA TE WALUTE ALBO DOKONAJA OBROTU W TEJ WALUCIE A EMITENT SPLAJTUJE ALBO CZMYCHNIE Z GOTOWKA WYMIENIONA Z ZAKUPU TEJZE WALUTY.
  TO POSIADACZE ZOSTANA NA LODZIE Z REKA W NOCNIKU,

  GWARANCJE
  KTO PONIESIE RYZYKO ZABEZPIECZENIA I POKRYCIA STRAT PRZED DEFRAUDACJĄ PIENIEDZY, WALUTY?

  KTO CZERPAŁBY PROFITY?

  Tak samo służba zdrowia.
  Fundacje i organizacje to nie rozwiązanie systemowe.
  Zdrowie to nie towar, by można zrobić z tego biznes.

  Dla mnie osobiście Braun jest niewiarygodny.

 15. W ciągu ostatnich dwóch tygodni wpłaciłem 20 euro na rozwój platformy Jack Caleib.
  Czy na prawdę tak trudno jest zebrać te jebane 300 ojro na cały rok?.
  Nie wpłaciłem tego po to,żeby poszło to na inny cel (bądź co bądź szczytny).
  Pozdrawiam

 16. Na takim spotkaniu jak były wolne pytania OTWORZYŁAM LUDZIOM OCZY TO 2/3 LUDZI Z SALI WYSZŁO! ZOSTALI TYLKO ICH NAGANIACZE!!!

 17. Co za bzdury opowiadają o „czystym powietrzu”! tj. NASTĘPNE WEPCHNIĘCIE LUDZI W KREDYTY BANKOWE!!!! bo WŁASNY WKŁAD /w gotowce lub towarze, piec, ocieplenie, okna itp.,itd./ + KREDYT BANKOWY NA ZAKUP TOWARU bo musi być odpowiednia Kwota do ubiegania się o te dotacje! = WYKONANA ROBOTA! i DOPIERO MOŻNA UBIEGAĆ SIĘ O ZWROT JAKIEJS CZĘSCI /TAAAAKA DOTACJA!/ już są ludzie CO SIĘ W TO WRĄBALI i NIE MOGĄ ODZYSKAĆ ZADNYCH PIENIEDZY! z „DOTACJI”!!! a ZOSTALI UWIĄZANI Z BANKAMI KREDYTAMI!!!! i mają „CZYSTE POWIETRZE”!!!- SZOK!!!

 18. Maciak chyba złożył jakieś zażalenie,w sprawie wyjebania go w liczeniu głosów,ma zapaść jakaś decyzja,może zostać radnym.

 19. Słychać gdzieniegdzie, że Miśka zwinęli, żeby coś wyciągnąć bądź zobowiązać do czegoś Antoniego. Jakie jest Twoje zdanie?

 20. Polacy byli bardzo zdziwieni jak potraktowano ich jako ludzi drugiej kategorii podczas niedawnej uroczystosci w Auschwitz.

 21. Może Pan Maciak coś tam może zdziałac z tymi mediami ale nie chce go tu wywoływać na siłę? Co myślisz?

 22. Marta, dobry pomysł! Trzeba się spotkać i policzyć. I ustalić. Siedzeniem i klikaniem nic nie zdziałamy. Nawet garnitur ubiore.

 23. Miesięczny koszt „Kresy”pl to 20 000 . Oni szukają stałych sponsorów ponieważ chcą mieć choć minimalną gwarancję wypłaty, bo o ich źródło utrzymania.- 7 osób.

 24. @ do JackCaleib . Powinien pan nas jakoś policzyć i zorganizować jakiś zjazd ? Ma pan grono swoich ludzi na swoim blogu ,którym pan w jakiś sposób ufa ?

 25. DO robik: nawiążcie kurwa kontakt z wkurwionymi piekarzami, sklepisażami, żeby wam dali darowiznę na działalność charytatywną, w takim grajdole jest kasa, nie dużych firmach

 26. Biznesmeni nie kiwną palcem przeciw lewakom,bo są przysrani do swoich biznesików,i boją się zaszczucia i ostracyzmu,a do łopaty boją się iść.

 27. Żydzi wezmą co swoje w ramach ustawy 447 a Polak skończy na ulicy..To co sie nada pognają na wojne w imie swoich interesow i taki bedzie finał.Na razie każdy ma wyjebane bo na Titacnicu muzyka też grała do końca…

 28. trzebaby znaleźć jakiegoś biznesmena prawicowego z kasą co chce robić polityke tylko kurwa gdzie HEHE?

 29. Dlaczego mamy się przejmować opinią Zachodu o Polsce? Nawet jeśli mielibyśmy zostać naczelnymi antysemitami świata, to co z tego? Przecież inteligentny partner biznesowy nie zwróci uwagi na wizerunek, który zrobiła nam skorumpowana władza.

 30. Wiecie co, problem w tym, że ci lewacy są po jakichś studiach i są zorganizowani jako tako tyle, że w złą stronę a powiedz coś prawakowi, że trzeba coś zrobić to kurwa się zacznie w głowę pukać.

 31. tak ten program czyste powietrze to polega na tym by zarobić kurwa na polakach bo w rzeczywistoci to dojdzie do tego że gaz bedziemy kupować i to śrubke nam tak przykręcą że ludzie sami beda schodzić do kopalni i kopać wegiel , narazie dają dotacje a potem odbiorą je bardzo szybko

 32. Czesc, najnowsze dane o przemysle weglowym Niemiec to ,ze beda sie wycofywac z tego do 2030 roku.

 33. Problem jest w tym że za granicą naprawdę są ludzie którzy wierzą w te bzdury i brednie o Polsce i to jest prawda, ale dla pocieszenia są to zindoktrynowani głupi lewacy

 34. Ruszył pobór do wojska. Ciekawe który front zobaczą poborowi jako pierwszy (i najprawdopodobniej ostatni). I Zastanawia mnie jeszcze według jakich nut będą mieli pranie mózgu urządzane.

 35. Jack , zwróć uwagę ile trudu wkładają ”polskie” władze , żeby Polacy przestawili się z ogrzewania tym czego mamy dużo na to czego mamy mało . Program ”Czyste powietrze” to bardzo korzystne dopłaty i kredyty . Tylko od kogo będziemy ten gaz kupowali i za ile ?

 36. jack mam pytanie czy widziałes ostatnio filmik który pojawił się o adamowiczu ten który tvn nie pokazał do końca bo był zbyt drastyczny???

 37. Nasze bezpieczeństwo energetyczne będzie polegało na zakupie od Niemców energii elektrycznej wyprodukowanej w elektrowniach gazowych (NS 2), po wygaszeniu elektrowni węglowych . Sami energii produkować nie będziemy .

 38. Jack jak się odniesiesz do: AFERY o dotacji dla organizacji proobronnych. Bo jak dla mnie to specjalnie wyszło aby zdyskredytować i zniszczyć takowe organizacje. Bo te dotacje będzie trzeba oddać! A to są kosmiczne sumy!!

 39. Pamiętasz jak prezydent Czech gadał o polskiej kiełbasie, że gówno? Tefałen coś wcześie dawał w Uwadze ALE KURWA WSZYSCY MIELI WYJEBANE ŁĄCZNIE Z EKSPORTERAMI.
  POLACY SĄ ZDEMORALIZOWANI I BOJĄCY SIĘ KSIĘDZA BO TO JEST WAŻNE. I CHUJ

 40. @ do JackCaleib .Bardzo proszę sprawdzić ,czy gdzieś nie zawieruszyło się moje pytanie odnośnie p.Brauna ?Nie chcę pisać ponownie ,tym bardziej ,że nie mam pewności czy pytanie zostanie opublikowane ?

 41. Chyba nie ma drugiego takiego kraju w którym robi się tak debilne afery jak obecne fasolki niesioła, a te zdebilałe media pompuja to gówno w te puste łby!! Aż kurwa wstyd przyznać się że się jest Polakiem!!

 42. @ do JackCaleib .Nie sądzi pan ,że pan Braun na dzień dobry robi ludzi w bambuko ? Szumna koalicja do PE ,a tu pan startuje na prezydenta Gdańska i jak ćwierkają ptaszki ,nawet nie był zameldowany w Gdańsku ? Jeżeli gdańszczanie Go wybiorą ,to znaczy że Polakami naprawdę można zawładnąć jednym słowem ,,szczęść Boże ” i jeszcze ,,Duch Święty ‚ i wszyscy mają czyste sumienie ,można spać spokojne.

  1. Braun eksponuje swoją chorągiewkę bardzo energicznie w całym polskim galimatiasie. Ma on dokładnie głęboko wszystko i wszystkich dookoła drążąc w fotel prezia Gdańska bo to intratniejsze od jakiś wakatów w hazarskiej brukseli oszołomów. To miasto zawsze było i jest oczkiem w głowie city of london a tam jest bliżej większych szekli , któremu to będzie o wiele milej podlegać! Co do sposobów realizacji swoich zamierzeń to typowe dla handlowej nacji, którą przecież reprezentuje.Jeżeli ktokolwiek wiąże go z czymkolwiek Polskim to ja już niestety dla takich nie widzę ratunku! Na europejskim gruncie prawie aż się ślini w rozdawaniu „szczęść b.”i innych wzruszających odruchów z sekty nadjordańskiej dżumy. Gdyby tak mu przyszło to robić w Rijadzie miałby pewnie mnóstwo guzów na czole a w Australii konwertowałby się na Aborygena! No ale taka to już natura tej zdeformowanej genetycznie nacji…

 43. fasolka po bretonsku znika ze sklepow – czy to efekt STEFANA , podobno produceci mysla o nowej nazwie i akcji promocyjnej . po nowemu bedzie ; TRYSKAJACE FOSOLKI STEFANA ; ,,

 44. @ do JackCaleib .Słuchał pan oświadczenia p.Międlara ,który ostrzega przed ludźmi ,powołującymi się na niego i robiącymi jakieś zbiórki pieniężne w jego imieniu ? Bardzo zaintrygowało mnie ,że ostrzega przed pewnym dziennikarzem śledczym ,który jeździ po Polsce ze sprzętem nagłaśniającym ? Nie śledzę ,aż tak bardzo p.Międlara i jego akolitów ,toteż chociaż zapewniał On ,że na pewno wiemy o kogo chodzi , mnie do głowy nie przychodzi żadna persona ,czy może pan podać swój typ ?

 45. @ do talaśka .Oj,OJ ! Widzę ,że poniektórym puszczają zwieracze. Dlaczego nie możecie zrobić coś ,co mogłoby świadczyć o waszym QI przynajmniej na poziomie kury ,która ma dwa zwoje mózgowe ? To co robicie stawia was na jednym poziomie z pantofelkiem ?

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

%d bloggers like this: