DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY

M-forum A.V Live.

Millennium Bank Nr rachunku dla wpłat z Polski : 45 1160 2202 0000 0003 5769 6030 Dla wpłat z zagranicy : PL 45 1160 2202 0000 0003 5769 6030 BIC (SWIFT) BIGBPLPW W RUBRYCE DLA WPISZ – M-FORUM W TYTULE – DAROWIZNA

FILM PROWOKACJA I GROŹBY ŻYDOWSKICH ŚRODOWISK W OŚWIĘCIMIU 27.01.2019

 

Środowiska narodowe zorganizowały w Oświęcimiu marsz upamiętniający polskie ofiary KL Auschwitz. Na czele pochodu szedł Piotr Rybak

 

17 thoughts on “FILM PROWOKACJA I GROŹBY ŻYDOWSKICH ŚRODOWISK W OŚWIĘCIMIU 27.01.2019

 1. Niedługo tak sfałszują historie w świecie, zwalając wszystko na Polskę, która była jedyną i najpoważniejszą przyczyną II WŚ. Polacy zaś byli największymi oprawcami i ciemiężycielami żydów, dlatego Niemcy napadli na Polskę, aby bronić żydów, których Polacy zamykali w gettach.
  Żydzi będą mówić, że najbezpieczniej czuli się w niemieckich obozach koncentracyjnych. I co my na to…?!
  Tak to już jest, że na pochyłe drzewo wszystkie kozy skaczą!

   1. Dnia 20.01.2011 r. tytułowy pojedynek odbył się między W.Żyrinowskim a naczelnym rabinem Moskwy.
    Żyrinowski – Łubianka, gułagi, kamieniołomy, tamy, regulacje rzek były ruskie. Ale kto miał nad tym władzę? Wy żydzi byliście władzą.
    Wy skazywaliście w sądach Rosjan, a i bez sądu były wyroki wydawane przez dowódcę obozu.
    Wam Europa zawdzięcza ludobójstwo, które za wszelka cenę chcecie zwalić na ustrój! A ten ustrój kto wymyślił i wcielił w życie? Może rosyjski chłop lub robotnik w fabryce?
    To twoi rodacy Marks i Engels wykombinowali, jak żydzi mają przejąć władze na całym świecie. Mam ci tu wyliczać wasze zbrodnie, za które wg mnie kiedyś wasz naród zapłaci krwawo? Mydlenie oczu światu nic nie da. Bo już w narodzie rosyjskim coraz śmielej mówi się o waszych zbrodniach i ofiarach w dziesiątkach milionów. Są jeszcze pewne więzy które w pełni nie pozwalają naszej władzy mówić o faktach i ludziach, ale układy na świecie ulegają zmianom, i będzie tak, że ujawnimy światu wasze ohydne uczynki. Dlatego ci powiedziałem że ja na twoim miejscu nie występowałbym tutaj i to ze mną….
    Ja mam odwagę powiedzieć wam, że jesteście narodem przestępców, a ubieracie się w szaty świętych. Macie morze niewinnej krwi na rękach, a krzyczycie na cały świat, że wam się krzywda dzieje. To Izrael wyrzucił z terenów, które są ojczyzna Palestyńczyków ponad 4mln ludzi i zajął bezprawnie ziemie innego państwa. To wy żydzi przywłaszczyliście sobie ziemie Libanu, Syrii, i Palestyny. Bo macie poparcie w USA, w których podobnie jak w Polsce żądzą żydzi. Bo tak chytrze dzielicie wypracowane przez Polaków i Amerykanów pieniądze, żeby móc sobie kupić zdrajców i żeby dla was upadlali te narody. Ale to się skończy!
    Pracujecie na następny pogrom, który może być taki, że ci co ocaleją będą przysięgać, że nie są żydami. Ta sytuacja zaczyna dojrzewać i nastąpi taki moment, że pękną więzy obawy, przestaną się was bać całe narody i przejrzą na oczy, jakimi pasożytami świata jesteście.
    I co ty masz na obronę swojego bandyckiego narodu?

   2. Wszak polscy żydzi ginęli, uciekli lub byli wysiedlani nie z powodu Polaków, z którymi żyli od pokoleń! Czego więc i jakim prawem żąda teraz od Polaków światowe żydostwo???

  1. bo pokazywanie polakow w polsce jest zabronione, nie mamy zadnych praw poza prawem do ciezkiej pracy za pol darmo.

   1. Polacy, którzy nie używają swoich mózgów, nie są lepsi od tych, którzy wcale rozumu nie mają. Dlatego ogół Polaków staje się bezmyślną ławicą meduz, czy pożytecznych zwierząt jucznych, przyzwalających na niewolnictwo swoje i swojego potomstwa.

  2. Rzecznik komendanta głównego policji insp. Mariusz Ciarka napisał w niedzielę wieczorem na Twitterze, że Rybak nie miał zgody na zgromadzenie na terenie byłego obozu Auschwitz.

   Zgody na zgromadzenie na terenie obozu nie uzyskał. Na terenie obozu nie było demonstracji. Zgromadzenie Piotra Rybaka odbywało się na terenie miasta poza granicami Obozu i zgodnie z ustawą zgodę wyraził Prezydent Miasta Oświęcimia

   — podał Ciarka.

   Policja podkreśliła w niedzielę, że po zabezpieczeniu rocznicowych uroczystości wyzwolenia Auschwitz rozpoczęła analizę nagrań i zdjęć z marszu narodowców.

   Bezpośrednio po zakończeniu zabezpieczenia przystąpiliśmy do analizy zgromadzonego materiału, w tym nagrań i zdjęć ze zgromadzenia Piotra Rybaka. W każdym przypadku uzasadniającym podejrzenie popełnienia przestępstwa dowody przekażemy do Prokuratury celem podjęcia dalszych decyzji

   — podała na Twitterze polska policja.
   ===========
   jakość wideo do d……….. dla tego WŁAŚNIE

 2. jak sie gosciom pozwala na wszystko to takie sa efekty ze robia I biora sobie co chca, na koniec nas wypierdola z domow a tych upartych wsadza do wiezienia I tak goscinny polak zakonczy swoj zywot.

   1. Dobrze, że napisałeś „na polskiej ziemi”, bo z Polski jako państwa to tylko kontury granic zostały !!!

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

%d bloggers like this: