NA ŻYWO 20.00 TELEKONFERENCJA ROSJA -POLSKA-NIEMCY MACIEJ PORĘBA JACK CALEIB I ALEKSANDER JABŁONOWSKI "CO SIĘ DZIEJE W ROSJI?" RELACJA BEZ CENZURY23 sierpnia 2019
20.00 START LIVE STREAM

M-forum A.V Live.

Najnowsze informacje , Polska i świat artykuły przedruki filmy zdjęcia i dokumenty.Unikatowe informacje i materiały które na innych portalach są cenzurowane z przyczyn politycznej poprawności.

Ostatni w Polsce Polacy z poczuciem swojej wartości i Honoru IDĄ NA WOJNĘ Z RZĄDEM ….

OCEŃ TEN WPIS !
DZIĘKUJĘ ZA OCENĘ

 

ECH……… I NA PEWNO POLEGNĄ W TEJ WALCE BO ŻADNEJ POMOCY I WSPARCIA NIE DOSTANĄ ………. NO ALE PRZYNAJMNIEJ BĘDĄ MIELI ŚWIADOMOŚĆ ŻE PRÓBOWALI I ŚWIADOMOŚĆ TEGO ŻE PRZEGRALI NIE Z SILNIEJSZYM BO TO NIEPRAWDA A PRZEGRALI BO INNI PODOBNO TEŻ POLACY ICH OLALI …….. ciekawe ? nie to norma i tradycja wielowiekowa w Polsce .

NAWET SZKODA PISAĆ ŻE SZKODA CO MOŻEMY MY 3 % SPOŁECZEŃSTWA ?

KONIEC BLISKI BARDZO BLISKI ………

W sobotę rano Kołodziejczak pod hasztagiem #AGROpowstanie2019 zapowiedział protesty i zamieścił ogłoszenie AgroUnii w tej sprawie. Ogłosiła ona, że w poniedziałek w całej Polsce odbędą się ostrzegawcze „manewry rolnicze”, czyli najpewniej akcje blokowania dróg. Podkreślono jednak, że główną akcją ma być „oblężenie stolicy”, zaplanowane na środę 6 lutego.

Michał Kołodziejczak@kolodziejczak_m

zagraniczny kapitał oraz administracja państwowa zapędziły 🇵🇱 rolnictwo do narożnika. Będziemy walczyć. Chociaż wolelibyśmy po prostu pracować. https://www.facebook.com/events/369317280284820??ti=ia 

Ludzie o tym mówią: 18

Rolnicy z AGROUnii zapowiadają na przyszły tydzień duże protesty przeciwko lekceważeniu ich postulatów przez ministerstwo rolnictwa. Planowane jest zablokowanie głównych dróg krajowych, a później paraliż Warszawy.

Rolnicy z ruchu społeczno-politycznego AGROUnia organizują kolejny duży protest w związku z postawą ministra rolnictwa, Jana Krzysztofa Ardanowskiego. Uważają, że są przez niego lekceważeni, a minister mimo zapowiedzi nie odnosi się do ich postulatów i nie podejmuje realnych działań.

Przypomnijmy, że poniedziałkowe rozmowy AGROUnii w Ministerstwie Rolnictwa zakończyły się fiaskiem. Rolnicy opuścili spotkanie z ministrem Ardanowskim uważając, że traktuje ich niepoważnie i zapowiedzieli kontynuację protestów.

 

W grudniu, gdy rolnicy z AGROUnii zablokowali autostradę A2 w kierunku Warszawy, domagano się m.in. odszkodowań za świnie wybite w ramach walki z ASF oraz wstrzymania importu żywych świń i wieprzowiny z Litwy, z tzw. czerwonych stref ASF. Jednym z postulatów była również zmiana prowadzonej polityki międzynarodowej tak, by uwzględniała ona interes gospodarstw rodzinnych.

Parę tygodni później minister Ardanowski ogłosił wstrzymanie importu świń i wieprzowiny z obszarów objętych ograniczeniami, z tzw. stref czerwonych ASF, głównie z Litwy. Przeciw tej decyzji zaprotestowały władze Litwy, które uważają, że jest ona niezgodna z unijnym prawem. Minister rolnictwa Litwy oraz premier tego kraju grozili Polsce działaniami odwetowymi, jeśli zakaz nie zostanie zniesiony. Tydzień temu Ardanowski uzgodnił ze swoim litewskim odpowiednikiem, że handel żywymi świniami z tzw. stref czerwonych z Litwy zostanie przywrócony. Litewskie służby weterynaryjne muszą jednak przeprowadzić dodatkowe kontrole pod kątem ASF.

Lider AGROUnii Michał Kołodziejczak podkreślał jednak, że import świń i wieprzowiny z czerwonych stref ASF na Litwie nigdy nie został wstrzymany. – Minister wszystkich oszukał – pisał na portalu społecznościowym dodając, że świadczą o tym dokumenty Głównego Lekarza Weterynarii. Także wcześniej, w rozmowie z portalem Kresy.pl mówił, że mimo deklaracji ministra import ten faktycznie w żadnym momencie nie został wstrzymany.

Ponadto, portal Farmer.pl informował, że przywóz świń z terenów Litwy, oznaczonych jako tzw. strefa czerwona ASF, był prowadzony na mniej uciążliwych zasadach, niż te, do których muszą stosować się polscy hodowcy funkcjonujący w strefie czerwonej. – Polska administracja działa wbrew polskiej racji stanu. Przykre – komentował Kołodziejczak.

W czwartek RMF FM podało, że AgroUnia szykuje kolejną, wielką akcję protestacyjną. W grę wchodziła blokada głównych dróg krajowych w nieujawnionych lokalizacjach, a także próba sparaliżowania ruchu w Warszawie. Kołodziejczak nie chciał ujawniać detali, by przyszłotygodniowy protest był zaskoczeniem, podobnie jak poprzednie. Zapowiedział jednak, że już od początku przyszłego tygodnia o tej akcji może być bardzo głośno. – Będziemy upominać się o szacunek – mówił. Wiadomo, że rozważano m.in. blokadę granicy z Litwą, choć pomysł też, przynajmniej na razie, zarzucono.

 

KIM JEST TEN KOŁODZIEJCZAK ? I JAKIM CZŁOWIEKIEM JEST JEŚLI CHODZI O POLITYKĘ ?

OBEJRZYJ A.V JEŚLI CHCESZ WIEDZIEĆ COŚ WIĘCEJ O NIM ……

9 thoughts on “Ostatni w Polsce Polacy z poczuciem swojej wartości i Honoru IDĄ NA WOJNĘ Z RZĄDEM ….

 1. Lepper był w nieco lepszej sytuacji bo mógł liczyć na wsparcie milionów mieszkańców wsi,z których duża część po 2004 roku wyemigrowała z Polski ułatwiając tym samym pacyfikację polskiej wsi zgodnie z unijnymi nakazami. Za czasów Leppera było znacznie trudniej wyjechać i rolnicy popierali go masowo bo od tego zależało wręcz ich przeżycie. Teraz jesteśmy od lat na etapie wypędzania Polaków z Polski więc potencjalnych uczestników protestów jest znacznie mniej. Brakuje tego przysłowiowego gniewu ludu (bo lud jest już w dużej mierze poza Polską) więc ten Kołodziejczak jest w trudnej sytuacji.

 2. W owocowych zagłębiach jak Grójec,Warka itd..! Całe hektary sadów pokryte są owocami na drzewach i spadami !!! Maliny,porzeczki,aronia itd..!!! Bo nie było komu sprzedać! Żadne punkty skupu owoców nie odbierały! Nie opłacalna była cena za kg! Hipokryzja Himalajów płacic takie grosze, które nawet nie pokryją kosztów zbioru dla pracowników! a gdzie inne koszty!!! TO JEST CELOWA ROBOTA „NASZEGO NIERZADU” aby ZNISZCZYĆ WSZYSTKO CO POLSKIE!!! A jabłka i inne owoce, warzywa, już TYSIĄCAMI TON SPROWADZA SIĘ Z UKRAINY!!!! i zatrutego CZARNOBYLA!!! TAK JEST ZE WSZYSTKIM, PATRZEĆ NA ETYKIETY W SKLEPACH!!! PRODUCENT-KRAJ- POCHODZENIE!!! DLACZEGO TE WSZYSTKIE, NIE NASZE PRODUKTY MAJĄ POLSKIE KODY KRESKOWE, POLSKĄ FLAGĘ!!!! KTO NA TO POZWALA!!! Nawet MAJERANEK z EGIPTU z POLSKIM KODEM KRESKOWYM! FIRMY WYPRZEDANE OBCEMU KAPITAŁOWI i TOWAR PRZEZ NICH PRODUKOWANY JEST Z POLSKIMI OZNACZNIAMI!!! – HORROR!!! – CAŁA BANDA NIERZĄDU ROZSZARPUJE JAK SĘPY OSTATNIE GAŁĘZIE POLSKOSCI!!! Jakim jest UPRAWA i PRODUKCJA ŻYWNOSCI DLA NARODU!!! – POLACY NIE POZWÓLMY NA TO BO ZGINIEMY!!! BRAĆ UDZIAŁ W PROTESTACH i WSPIERAĆ WSZYSTKICH RATUJĄCYCH NASZĄ OJCZYZNĘ!!!

 3. A tego się nie spodziewałam !!! Telewizja Republika pisząc o blokadach rolniczych, swój artykuł opatrzyła tytułem „Ruska agentura rozpoczyna akcję?!”- autor… tajemniczy M.N.
  telewizjarepublika.pl/ruska-agentura-rozpoczyna-akcje,75490.html
  Dla przypomnienia- redaktorem naczelnym TV Republika jest Dorota Kania, a wiceprezesem zarządu spółki Telewizja Republika S.A., zarządzającej stacją, jest Tomasz Sakiewicz.

 4. Powinien chłop opublikować zaświadczenie od sądowego biegłego psychiatry, że nie ma skłonności samobójczych, a sznurka do snopowiązałki używa zgodnie z przeznaczeniem.

  Coś mi się widzi, że jak go nie ukatrupi jakiś psychol, to sam ze sobą skończy jak Lepper.

  Wracając do meritum – nikt w tej polskiej władzy nie jest kompetentny do wydawania decyzji. Prawdziwa władza jest gdzie indziej i to ona pociąga za sznurki, aby marionetki podskakiwały.

 5. Tylko szkoda, że od rodaków zamiast wsparcia dostają wiadro pomyj na głowę, groźby i obelgi ! Ale , pocieszający jest fakt, że krytykujących jest dużo mniej niż ostatnim razem, gdzie pod artykułem na interii oburzonych na rolników było ok. 95% wypowiadających się. Teraz jest może ze 40% . Przykład rozumowania „Janusza” – „Opodatkować chłopów podatkiem dochodowym i przenieść do ZUS. To są tacy sami obywatele i przedsiębiorcy jak inni. A jak będzie krzyczał,że podniesie ceny żywności,to się sprowadzi z Ukrainy,jest konkurencja i wolny rynek”.
  I Janusz radosny – „~agentZORKA5- Dzisiaj (12:14)
  Na waszym miejscu pazerne polskie chłopy zacząłby się już przekwalifikowywać: właśnie Ukraina podpisała z Izraelem umowę, na podstawie której Ukraińskie rolnictwo otrzyma gigantyczne wsparcie Izraela w technologiach agrarnych i pozyskiwaniu rynków. Kto zna temat, ten wie, na jakim poziomie jest rolnictwo w Izraelu. To nie wasza liga. Także zostaniecie wyparci w najbliższych latach ze wszystkich rynków – nawet z Niemieckiego (60% eksportu polskich produktów rolno-spożywczych), bo Ukraina, to nie ten klimat i nie ta wydajność gruntów. Pazerność i chytrość jak kłamstwo ma krótkie nóżki i epoka żerowania przez was i wasze rodziny polskich podatnikach i płatnikach ZUS właśnie się kończy. I dopłat też nie będzie po wywaleniu tej waszej nędzy rolniczej z Unii, co nastąpi prędzej niż się wam wydaje.”
  Są również apele do Brudzińskiego o siłowe rozprawienie się z rolnikami bo inaczej posypią się pozwy za niemożliwość dojechania na czas do wybranego celu.
  Ot nasza narodowa solidarność!!! „Wyście sobie, a my sobie, każden sobie rzepkę skrobie”

 6. Morawiecki w CNN: Polska i Węgry autorytarne? Chyba żartujesz, Richard
  „Richard Quest przypomniał, że obawy na całym świecie wzbudza kwestia praworządności w Polsce” TO JUŻ KIM DZONG UN JEST MNIEJ WAŻNY NIŻ POLSKA?
  https://www.salon24.pl/newsroom/929061,morawiecki-w-cnn-polska-i-wegry-autorytarne-chyba-zartujesz-richard

  Ciasteczka oskarżone o oswajanie dzieci z nekrofilią
  plus idiotyczna reklama
  http://www.portalspozywczy.pl/slodycze-przekaski/wiadomosci/ciasteczka-oreo-oskarzone-o-oswajanie-dzieci-z-nekrofilia-wideo,167400.html

  CZEGO NIE POWIE CI TVP
  „75 państw – kraje UE i 47 innych członków Światowej Organizacji Handlu (WTO) – postanowiło rozpocząć w piątek podczas Światowego Forum Ekonomicznego w Davos negocjacje w celu wprowadzenia ogólnoświatowych zasad dotyczących handlu elektronicznego – poinformowała KE. ”
  http://www.portalspozywczy.pl/handel/wiadomosci/75-panstw-rozpoczyna-w-ramach-wto-rozmowy-poswiecone-e-handlowi,167406.html

  KLPALNIE NIE DAJĄ RADY A WĘGIEL Z ZAGRANICY (DZIĘKI POPIS)
  „Średnia cena zbytu węgla w okresie 11 miesięcy 2018 roku roku wyniosła 343,52 zł za tonę (637,20 zł za tonę węgla koksowego oraz 273,13 zł za tonę węgla energetycznego) i była o 11,2 proc. wyższa niż rok wcześniej. Jednostkowy koszt produkcji węgla wzrósł do 316 zł na tonie, wobec 264,11 zł przed rokiem. Wydajność na jednego pracownika spadła z 761 do 744 ton. „

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

%d bloggers like this: