NA ŻYWO 21.00 - STREAM SPRAWY TECHNICZNE ZMIANA DOSTĘPU DO BLOGA NA PŁATNY + NOWE OPCJE DLA WIDZÓW I CZYTELNIKÓW19 sierpnia 2019
21.00 START LIVE STREAM

M-forum A.V Live.

Najnowsze informacje , Polska i świat artykuły przedruki filmy zdjęcia i dokumenty.Unikatowe informacje i materiały które na innych portalach są cenzurowane z przyczyn politycznej poprawności.

PASEK REKLAM

WSPARCIE DAROWIZNA NA UTRZYMANIE STRONY W ZAKRESIE OPŁAT STAŁYCH INTERNET CHAT LIVE ROZMOWY TELEKONFERENCYJNE

€1,00

WSPARCIE FINANSOWE PRZELEW BANKOWY

MILLENNIUM BANK W POLSCE : 45 1160 2202 0000 0003 5769 6030  do przelewów

zagranicznych IBAN: PL 45 1160 2202 0000 0003 5769 6030  BIC (SWIFT) – BIGBPLPW

W tytule przelewu wpisz DAROWIZNA , inaczej opisany przelew nie dojdzie

 

15.01.2019 – NA ŻYWO 20.00 – REAKCJA „ELYT” NA MORD GDAŃSKI – ZWIERZĘCY LĘK I NIENAWIŚĆ DO LUDU !!

OCEŃ TEN WPIS !
DZIĘKUJĘ ZA OCENĘ

 

 

 

 

134 thoughts on “15.01.2019 – NA ŻYWO 20.00 – REAKCJA „ELYT” NA MORD GDAŃSKI – ZWIERZĘCY LĘK I NIENAWIŚĆ DO LUDU !!

 1. Wykorzystamy naszą znajomości w nauce, religi i technologii w przebiegły sposób, taki aby oni nigdy nie zobaczyli, co się dzieje, w świecie, w którym mają okazję bić ich liche serduszka.
  Będziemy używać miękkich metali, przyspieszaczy starzenia i środków uspokajających w żywności i wodzie, jak również w powietrzu.
  Zostaną pochłonięci przez trucizny,.
  odpowiednio dobrane metale spowodują, że stracą rozum. Orzysięgniemy znaleźć lekarstwo w spektrum naszych dziedzin, lecz będziemy karmić ich jeszcze silniejszą trucizną.
  Trucizny zostaną wchłonięte przez skórę i usta, zniszczą ich umysły i układy rozrodcze.
  Z tego wszystkiego, ich dzieci urodzą się martwe, zdeformowane, głupie lup oszalałe, a my beznamiętnie ukryjemy te statystyczne dane .
  Trucizny będą ukryte we wszystkim, co ich otacza, w tym, co piją, jedzą, oglądają, oddychają i noszą.
  Musimy być pomysłowi w rozdawaniu trucizn, musimy patrzeć daleko.
  Nauczymy ich, że trucizny są dobre, skojarzymy je z zabawnymi obrazami i tonami muzycznymi.
  Celebryci pomogą. Zmobilizujemy ich do wepchnięcia naszych trucizn mentalnym sierotom, których wyrzekł się ich własny rozsądek i rozum.
  Zobaczą nasze produkty używane w filmie, zapragną ich i przyzwyczajają się do nich, ale nigdy nie poznają ich prawdziwego efektu.
  Kiedy rodzą, wstrzykniemy trucizny do krwi ich dzieci i przekonamy ich głupie matki, że to dla dobra robota, że tak trzeba bo tak każe nauka, ale tak każe prawo, które jest pisane pod nasze dyktando, nauka nie na z tym nic wspólnego, ale jest zastraszona – siedzi w kącie, do którego ją posłaliśmy i strasznie się wstydzu swojej emocjonalnej postawy gówniaża, szczyla i naiwnego studenta, który wierzy, że da się odkryć i wprowadzić, w kontrolowany przez nas, nasze pieniądze i naszą wolę świat.
  Zaczniemy od początku, kiedy ich umysły będą młode, zwrócimy się do ich dzieci z tym, co dzieci kochają najbardziej, słodkie rzeczy.
  Kiedy ich zęby się rozpadną, napełnimy je metalami, które zabiją ich umysł i ukradną ich przyszłość.
  Kiedy wpłynie to na ich zdolność uczenia się, stworzymy lekarstwo, które uczyni je bardziej chorymi i spowoduje inne choroby, dla których stworzymy jeszcze więcej zatruwających lekarstw.
  Uczynimy ich potulnymi i słabymi przed naszą mocą i wpływami..
  Będą rosnąć w depresji, powolne i otyłe, a kiedy przyjdą do nas po pomoc, damy im więcej trucizny.
  Skoncentrujemy ich uwagę na papierowych pieniądzach, to pozwoli im usprawiedliwiać swoje złe uczynki, egoizm i drobne słabości, które dokarmiane pięniędzmi wyrosną do nielogicznych rozmiarów i porzrą resztki ich umysłów i wewnętrzne JA. Będziemy rozpraszać ich przez rozpustę, zewnętrzne przyjemności i gry, aby nigdy się nie zjednoczyły, ani z innym „gównem” swego pokroju ani z własnym bogiem wszystkiego.
  Ich umysły będą należeć do nas i zrobią, co mówimy. Jeśli nie to nauka znajdzie nam to rozwiązanie i zamienimy ich w bezmózgiego Zombie, który jest tylko śmieciem dawnej potęgi, nie potrafi kontrolować ani umysłu, ma tylko wszczepine instynkty i to tylko te podstawowe – jedz albo umieraj. .
  Ustanowimy ich rządy i stworzymy w tych samych przeciwieństwa. Będziemy właścicielem obu stron sporu.
  Zawsze będziemy ukrywać nasz cel, ale ciągle będziemy realizować nasz plan.
  Wykonają dla nas robotę i będziemy prosperować z ich trudów.
  Nasze rodziny nigdy nie będą mieszały się z ich rodzinami. Nasza krew musi być zawsze czysta, brzydzi się wami.
  Sprawimy, że będą się nawzajem zabijać, kiedy nam to odpowiada.
  Będziemy trzymać ich w izolacji od jedności przez dogmat i religię.
  Będziemy kontrolować wszystkie aspekty ich życia i mówić im, co myśleć i jak reagować na ból, szczęście, ekstytacje, kochanie.
  Poprowadzimy ich uprzejmie i delikatnie pozwalając im myśleć, że sami myślą i prowadzą.
  Będziemy wywoływać niechęć między nimi poprzez nasze frakcje.
  Kiedy zaświeci wśród nich światło, zgasimy je przez ośmieszenie lub śmierć, w zależności od tego, która z nich będzie dla nas najbardziej odpowiednia.
  Sprawimy, że rozerwą sobie serca i zabiją własne
  fragment
  „List Antychrysta”

 2. a co jeśli się boją podskakiwać nasi? dwoch kukizow juz gdzies kiedyś padlo z pomoca seryjnego samobojcy za podskakiwanie do narodu wybranego

 3. MORE ON IRAN
  New York hosts Iran’s first film festival
  today
  Iran says it’s launched a satellite that didn’t reach orbit
  today
  Iran art auction rakes in millions amid pressure over sanctions
  yesterday
  What’s the US plan for Iran?
  yesterday
  Iran’s foreign ministry has summoned Poland’s highest-ranking diplomatic representative to the country after it was announced that Warsaw would host a summit on Iran in February.

  Iran’s official IRNA news agency said on Sunday that Tehran conveyed its displeasure to Poland’s Chargé d’Affaires, Wojciech Unolt, over its apparent readiness to co-host the February 13 conference.

  An unnamed official warned that Tehran would resort to unspecific „counter-action” if the Polish government „did not take urgent compensation measures”.

  Analyst: Mike Pompeo’s anti-Obama speech lacks real vision
  In his Telegram channel, Foreign Ministry spokesman Bahram Ghasemi said Unolt was told that „this is a hostile act by the United States against Iran, and Poland is expected to refrain from going along with the US in holding this conference.”

  On Friday, US Secretary of State Mike Pompeo, who is on an official visit to the Middle East, told Fox News that the meeting in Poland would „focus on Middle East stability and peace, freedom and security here in this region and that includes an important element of making sure that Iran is not a destabilising influence”.

 4. ! !U W A G A ! ! ! PILNE ! ! ! ! PISIORSKIE ZAKŁAMANE ZYDOWSKIE BYDŁO BĘDZIE KŁĄMAĆ NASTĘPNE PÓŁ ROKU NA TEMAT IRANU I PERSJI. PRZYJEDZIE SZATAN MASOŃSKI USA I USRAEL I BĘDA W M E D IA C H PI E R D OL I Ć S A M E D E Z IN F O R M A C J E! ! ! ! ! !

 5. Do wszystkich:Czy wiadomo cos o akcji kamizelek totalnego wypłacania z kont we Francji?Miało zaczac sie w sobote.

 6. Do Jacka i do wszystkich przerazonych.Dajcie spokoj z ta rewolucja.W ogole nie interesuje mnie smierc PA,to wyglada na jakies porachunki nozownikow,a teraz na medialna nagonke.Człowiek poczciwy umiera smiercia naturalna we własnym lozku.Widocznie nie był taki swiety.Nie bedzie z tego nic,spadnie snieg,chwyci mroz,towarzystwo podrepci troche ze swieczkami i sie rozejdzie,a jak nie to niech sie z nimi policja gania po ulicach.A my mamy sie nie angazowac w zadne awantury,to nie nasza wojna.Zrozumcie wreszcie,ze jak nie bedzie drugiej agresywnej strony,to nie bedzie zadymy.Myslcie o dzieciach jak im umilic ferie,moze braciszka dorobic.Za chwile dzien babci i dziadka,pomyslec o prezentach.Bronic trzeba slusznej sprawy,a nie udawanego spektaklu w wykonaniu POPIS.Nie widzicie,ze to ustawki?Niech sie sami pozagryzaja Eskimosi miedzy soba.

 7. Powiedzialam dobranoc ale wrocilam bo mam bardzo powazne pytanie ,ktore mnie dreczy.JACK,czy mozna reanimowac konajacego czlowieka z ranami klutymi nozem,wykonujac ruchy jak przy zawale lub ratujac topielca .Siedze i tak ogladam te wszystkie informacje,obserwujac twarze ludzi pograzonych w zalobie i wydaje mi sie ,ze jest tu odgrywany jakis teatr ,ze jest to falszywa flaga …Adamowicz zniknal ze sceny ale zyje…..Przepraszam za moje pytanie ale chyba spowodowane jest tym ze za duzo naogladalam sie filmow o falszywej fladze. Kulczyk rowniez umar lecz wedlug mnie to on zyje i ma sie dobrze.Dobranoc

  1. z tego co wiem ale tego nie powiedzą Adamowicz zmarł w niedzielę około godziny 22.00 ……. nie wiem dla czego to trzymali do poniedziałku do 14.00 …… nawet ta godzina podana punkt 14.00 ……….

  1. Konsul RP w Nowym Jorku Maciej Golubiewski zabrał głos w związku z ulotkami, jakie pojawiły się na Greenpoincie. Znak Polski Walczącej zestawiono na nich z symbolami neonazistowskimi, jako zawłaszczony przez „faszystów”. Portal Greenpointers, który nagłaśniał sprawę podkreśla, że nie jest to „symbol nienawiści”.

   Jak podał „Super Express USA”, na portalu społecznościowym serwis Greenpointers nagłośnił sprawę ulotek, które pojawiły się na Greenpoincie na nowojorskim Brooklynie. Jego członkowie zamieścili na Instagramie zdjęcie ulotki zatytułowanej „Naziści precz z Greenpointu!” (Nazis out of Greenpoint!). Jej autorzy informują o rosnącej liczbie przestępstw wymierzonych w mniejszości w Nowym Jorku, co szczególnie ma dotyczyć aktów przemocy o podłożu antysemickim, których liczba w ubiegłym roku miała wzrosnąć o 22 proc., oraz wymierzonych w czarnych Amerykanów (wzrost o 30 proc.). Wymieniono też grupy o charakterze „faszystowskim, ultra-nacjonalistycznym i skrajnie prawicowym”, które działają w tamtym rejonie. Wśród nich znaleźli się m.in. Autonomiczni Nacjonaliści (wymienieni po polsku).

   1. To jest wypowiedź internauty „– odwdzięczenie sie Morawieckiego Macaronowi poprzez wysłanie polskiej i ukraińskiej policji do tłumienia we francji kamizelek – mnóstwo niezależnych źródeł podaje że pałująca ich policja gada po polsku!”
    Czy ktoś spotkał się gdzieś z takimi informacjami ? Czy to tylko pierdzielenie głupot ?

 8. Jeszcze takie coś, nie wiem jak na wp com ale warto poszperać (chyba da się wtyczki instalować w tej taryfie)

  Jak są komentarze i trzeba stronę odświeżać to jest do tego AJAX różne warianty, ładuje dynamicznie treści, że idziesz w dół strony i nowa treść sama się dodaje (jedeno z rozwiązań dla gości)
  https://wordpress.org/plugins/ajax-load-more/

  Możesz pomyśleć o buforze (akurat ten nie inny jak już) opcjonalnie (przyda się jak będzie dużo ludzi)
  https://wordpress.org/plugins/wp-fastest-cache/

  Przyda ci się mapa strony z powiadomieniem dla robotów, to duże ułatwienie
  https://wordpress.org/plugins/google-sitemap-generator/

  Nie używaj wtyczek firmy Yoast, idealny przykłąd jak nie robić dodatków

  Pozdrawiam

 9. Jak dzisiaj patrzę na filmiki z lat 2002 -2007 z wypowiedziami giertycha jak on dobrze mówił j\ jeden z niewielu którzy wtedy wiedzieli jakim gównem jest ue , a dzisiaj wszyscy wiemy jak to się skończyło , radosław sikorski też był w partii Ruch Odbudowy Polski nazywanej przez wyborczą najbardziej antysemicką przez to mam obawy czy taki bosak lub winnicki za parę lat nie zmienią poglądów o 180 stopni

 10. Rozumiem, że Adamowicz to temat na czasie, ale może warto byłoby niebawem porozmawiać z jakimś kompetentnym rozmówcą o pracy dla absolwentów studiów technicznych. Wbrew pozorom inżynierowie wcale nie są tak rozchwytywani na polskim rynku pracy, który ma naprawdę ubogą ofertę. Inżynier w Polsce głównie może liczyć na pracę jako informatyk albo przy rysowaniu na specjalistycznych programach komputerowych. Nadszedł czas, by też uczelnie wziąć za ryj…

 11. Rozumiem, że Adamowicz to temat na czasie, ale może warto byłoby niebawem porozmawiać z jakimś kompetentnym rozmówcą o pracy dla absolwentów studiów technicznych. Wbrew pozorom inżynierowie wcale nie są tak rozchwytywani na polskim rynku pracy, który ma naprawdę ubogą ofertę. Inżynier w Polsce głównie może liczyć na pracę jako informatyk albo przy rysowaniu na specjalistycznych programach komputerowych. Nadszedł czas, by też uczelnie wziąć za ryj…

 12. Pan pułkownik chce organizować ludzi oddolnie .Warunek ,każdy ma podać swoje dane osobowe ,ludzie anonimowi nie będą brani pod uwagę ))))))))))))))) Piszę to pytanie chyba piąty raz .Teraz mnie wyrzuciło i musiałam odświeżać dwa razy stronę .

 13. zrobią wielkie „stop nienawiści”, połączą siły, nowy „okrągły stół”, popis i znów nas wydymają.

  1. @ do hookrid3w1 .Nie wiem kto co ma do owsiaka ,ale ja napiszę co ja mam .Cały rok nawalanki w katolików wyzywanie od moherowych beretów .sikanie na modlących ludzi ,a potem w jedna niedzielę ,nie można wyjść z Kościoła, bo żebraki owsiak pchają mi puszki pod niemalże pod nos .A teraz coś z życia wzięte .Moja koleżanka ,wielki zwolennik WOŚP ,biegała z puszkami od rana do wieczora ,wciągała w to wszystkich .I pewnego dnia urodziła dziecko z wadą serca ,którą można było zoperować potrzebne były pieni adze .Zwróciła się do Owsiaka ,a jego odpowiedź zwaliła nas z nóg .Nie mógł jej pomóc ,bo zbiórka na dzieci z wadą serca była dwa lata temu ,a w tym roku pomagają dzieciom z chorobami nerek .Zanim uzbieraliśmy kasę dziecko zmarło w drodze do szpitala.

 14. Nasi dziadkowie wiedzieli jak walczyć i walczyli, a nasza młodzież wie gdzie znaleźć darmowe WiFi i gdzie jest promocja spodni rurek, chyba coś poszło nie tak

 15. Profesor Irena Lipowicz powiedziała że sprzedawcy gier komputerowych powinni sprawdzać wiek klijentów kupujących gre bo są w niej przemoc sex i narkotyki gdy 2 lata temu byłem w Żorach w kaufladzie podszedłem do pracownika auchanu czy jest ten przepis sprawdzania klijentów czy są pełnoletni by kupywać gre co jest 18+ gość był zielony jak jest obecnie Jack w tej chwili opowiec.

 16. hehe Jack . wpisalem twoja strone na interie i fb, ale nie linki bo system blokuje tylko w innej formie , latwiej do wpisania bez linkow , ktore system interi i innych stron wylapuje i blokuje , bo to programy … Wystarczy wpisac cos na podswiadomosc pewne slowa a ludzie sami jak widzisz ogarną ,, i coraz wiecej ludzi .. ja znam pare chwytow na te auto programy i propagoje twoj kanal . powoli , ale skutecznie . jak to sie mowi ziarnko doziarnka , grosz do grosza i bedzie kokosza .:)

 17. Do Jacka- organizacja ORDO JURIS – pomaga ludziom ,ktorzy dzialaja przeciwko aborcji i ciagaja ich po sadach (choc wygrywaja w wiekszosci spraw)- uwazam ,ze to jest znow jedna z organizacji ktora jest za OBYWATELAMI. ja ich osobiscie poppieram i wspieram – A WY ??

 18. Na portalu Sputnik.pl pojawił się artykuł, w którym Adamowicz był podobno uwielbiany przez Rosjan z Kaliningradu, i że nie ma takiego, który by o nim nie słyszał. Zazwyczaj sputnik widzi rusofobię także u POwców, a tu prawie wychwala go pod niebiosa, że miał rosyjskie korzenie, że po rosyjsku przemawiał do Rosjan, zapraszając ich do Gdańska. Mało nie napisali na Sputniku, że to ich człowiek. O co może tu chodzić? Rosjanie próbują zdobyć uznanie u części Polaków?

  1. kaczankuku – tu masz dowód- kawa na ławę. że Putin jest jednym z „biesiadników” na naszym polskim stole… a także razem z innymi satanistami jedym z rozgrywających nas! a poza tym to gratuluję Ci wysokiego mniemania o nas czy raczej o polskiej „dyplomacjii”, że Rosjanie zabiegaliby o jakieś uznanie u polaków!?

 19. U nas lepiej nie będzie wystarczy zobaczyć po naszych rodzinach i znajomych jakie nastąpiło zeszmacenie. Przykład mojej matki kiedyś wiedziała że walesa i solidaruchy to szkodniki i głosowała na leppera a dzisiaj jest ślepym antypisem w samorządach głosowła za psl i sld, jej znajoma się bujała ze dała 50 zł złotych owsiakowi bo jest przeciw pis, i to własnie przyczyna zeszmacenie wpływ znajomych od kiedy zaczęła się zadawać z tymi prounijnymi liberalnym ciotami.

 20. Te RODO jest takie głupie że już terapeutka z Przylądka już mi nie prześle zdjęć z wycieczek na mój pedriwe,mesedżer bo jestem tam uczestinkiem terapii mimo że ja jestem tam ze znajomymi na fotkach nawet że dla siebie nie to że na internet ale do domowego archiwum przed RODO normalnie mi przesyłali fotki co byłem ze znajomymi na facebuk email czy pedrajw po RODO to się zmieniło to jest takie chore Jack.

 21. Spróbuje zadać pytanie pomijając nazwisko .Pan na KCHT chce oddolnie organizować ludzi .Warunkiem jest ,że każdy zainteresowany musi podać pełne dane personalne ,żadnych anonimowych ludzi. Co pan o tym sądzi ?Zobaczymy czy pytanie się pokaże ?

 22. Dobry wieczor wszystkim.Dzisja mialam troche czasu i grzebalam w internecie caly dzien.Chce wrocic do tematu niedzielnego zabojcy.Na zadnym z nagran nie widac jego twarzy,zadna kamera tego nie pokazala tylko zamazana sylwetke.Nastepna sprawa to ekspert kryminalny wypowiadzial sie ze zostaly zadane dwa smiertelne ciosy nozem komandowskim,ktorych mogl dokonac tylko specjalnie wyszkolony czlowiek….na moj babski rozum to psychicznie chory czlowiek nie dokonal takiego czynu…zadanie tak smiertelnych ciosow czlowiekowi ,ktory ubrany byl w zimowa kurtke nie zadal jakis tam psychiczny……

 23. Dobry wieczór Jack konkret informacje i wnioski dajesz:) audio z Maxem Kolonko trochę się zmyło z jakimiś szumami a tak to brawo.ps przyciągasz do siebie pomimo zaległych video z cw24 to jakoś wolę u ciebie live

 24. No co tu dużo mówić Ossowiecki miał racje ” Po wojnie najpierw będą nią władali komuniści, a potem – szubrawcy i świnie”

 25. Nie zdziwiłbym się jakby platfusy jakby wygrali oprócz zwykłej cenzury zakazaliby też filmów z seagalem,willisem,chuckiem norrisem, van dammem i eastwoodem bo popierali oni Trumpa a to tak jakby popierali pis i to oni zainspirowali tego typka bo w swoich filmach nieraz swojego wroga nożem załatwili

 26. Reżim w Polsce może wykorzystać to zabójstwo do przykręcenia śruby tym,którzy jeszcze potrafią myśleć. Wykorzystają to do niszczenia resztek wolności słowa w Internecie głównie (bo w mediach mainstreamowych już jej nie ma od dawna)

 27. Żeby wziąć naród za mordę i jeszcze znaleźć uznanie i wytłumaczenie w oczach zagranicy, a i większości tubylców, potrzebna była krew ! Krew „zorganizowano” ! i nie odpuszczą !

 28. jack troszke sie nie zgadzam bo wystarczy obejrzeć film ” Podaj dalej”
  nie trzeba nam internetu by się skrzyknąć i zrobić rewolucje mam nadzije że sporo ludzi tak uważa

 29. Będzie atak na patriotów i katolików, oj przepraszam już jest!! Ylity, lewactwo, i bruksela będą chcieli nam dojebac

 30. Trzecia próba .Co pan sądzi o inicjatywie pana Wrońskiego ,który chce organizować ludzi oddolnie ?Ludzie mają tylko obawy ,bo chce to robić z ludźmi ,którzy przedstawią swoje pełne dane osobowe .

 31. Nie weszło moje pytanie ,zatem ponowie je .Co pan sądzi o inicjatywie pana Wrońskiego ,który chce budować jakiś ruch oddolny ? Szkopuł w tym ,że chce on angażować ludzi ,którzy udostępnią wszystkie swoje dane osobowe .

 32. Może to zabrzmi głupio ale jak będą zamykać i napierdalać ludzi to dobrze bo człowiek jak dostaje pałą to wie że dostaje pałą i coś będzie chciał z tym zrobić. Gorzej jest teraz jak po cichu ludzi ogrywają.

 33. jack a słyszałeś o tym jak zrzucali martwe dziki z helikopterów jeszcze zamrożone z linami nawet sie nie fatygowali żeby te liny szybko zlikwidowac żeby ASF sie rozprzestrzeniało. Jak sie do tego odniesiesz????

 34. Co myślisz o sytuacji Jaroslawa z Pisu prezesa gdzie kilku policjantów chroni jego budynek od dzisiaj..P[pzucja na fb oraz internecie zwala na niego cała wine

 35. @ do JackCaleib .Co pan sądzi o inicjatywie p. Wrońskiego ,który chce organizować ludzi oddolnie ? Ludzie mają obawy ,bo chce on werbować ludzi za całkowitym okazaniem swoich danych personalnych .

 36. Jak może bać się kobieta ,którą natchnął Duch Święty i która buduje ,,królestwo Boże ” na ziemi niczym sam Jezus ? Oni nie poddadzą się nigdy.

 37. Aż dziw bierze że uważając się za mądry polski naród dał się znisczyc, skurwic, a zwłaszcza podzielić przez garstke imbecyli, czy naprawdę typowy Polak dobrze czuje się tylko pod trepem?

 38. to że się boją to dobrze oni też zapierdalają porządnych ludzi aby inni sie bali ,choć jest druga strona medalu bo szczur jak nie ma wyjścia to żuca sie do gardła

 39. Dobry wieczór !!!!!.Pozdrawiam wszystkich wspaniałych ,dobrych i uczciwych ludzi .Witam serdecznie naszego niezłomnego JackCaleiba .

 40. Witam jeszcze raz może zanim zacznie się audycja chciałbym jack byś odniósł się do „plotek” jakie pojawiaja się w internecie na temat że już mają gotowy pomnik prezydenta gdańska , jak to możliwe ??? A może to wszystko było sfingowane jak przy samobójstwie Leppera???

  1. na prosbę kriswolf z komentarzy pod z https://www.youtube.com/watch?v=HVhMs36n7uw skopiowałem i powielam.

   kriswolf napisal porównaie:
   PiSs
   1 Brak reakcji na podpisanie przez USA aktu 447 (żydzi domagają się 350 mld dolarów, za tzw mienie bez spadkowe)
   2) Przymusowe szczepienia pod groźbą kary
   3) Wodociągi Polskie oddane spółce Tahal z Izraela
   4) Wspomaganie banderowskiej Ukrainy : 4mld zł bezzwrotnej pożyczki, sponsorowanie gazu za free, przyzwalanie na banderyzm i jawne antypolskie działania, ukrainizacja Polski i rynku pracy
   5) Polityka zagraniczna na kolanach, ustawa IPN do kosza
   6) 100mln na cmentarz żydowski, muzeum Polin ( 400mln) budowa muzeum getta warszawskiego, w kolejce kolejne chasydów polskich, przepraszanie za marzec 1968 to skandal i farsa.
   7) Ustawa 1066 o „bratniej pomocy”
   8) Ustawa o wydawaniu polskiej broni i amunicji obcym wojskom to skandal i jawna antypolska ustawa
   9) Sprowadzenie JP MORGAN i dotowanie ich kwotą 20mln zł
   10) Brak repolonizacji mediów
   11) Brak rozliczeń złodziei i zdrajców
   12) Brak opodatkowania obcych kapitałów
   13) Podwyżki podatków i ciągłe wprowadzanie nowych
   14) Ustawa prawo wodne to farsa i skandal
   15) Brak rozliczeń za reprywatyzacje i nie chodzi tu tylko o Warszawę
   16) Kara za zabicie własnej świni której się nie zgłosi, 3lata więzienia = jak za okupacji
   17) Próba likwidacji branży futerkowej, branża przynosi mld zł zysku (pewnie po wyborach temat znowu wróci)
   18) Nadmierne zadłużenie państwa między innymi przez 500+, zamiast tego należy obniżyć podatki VAT , zlikwidować pit i cit oraz wiele innych chorych antyludzkich podatków.
   19) Obecność wojsk amerykańskich, to okupacja
   20) Brak reformy sądownictwa lub niedołężne działanie, komunistyczni sędziowie i prokuratorzy jak byli tak są
   21) Brak polityki historycznej ! Cały czas za coś przepraszają, jak nie Żydów to Ukraińców, niedługo Turków będą przepraszać za Wiedeń
   22) Brak reformy górnictwa oraz dalszy drenaż kopalni węgla, brak innowacji w tym dziale, węgiel polski należy zgazować a wtedy staniemy się samowystarczalni w gaz i staniemy na nogi gospodarczo
   23) Brak reakcji na bezprawne roszczenia żydowkie
   24) Przyjmowanie imigrantów z Nepalu , Uzbekistanu, Filipin w bardzo dużych ilościach
   25) CETA I GMO przegłosowane
   26) Zakłamywanie rzeczywistości i bajdurzenie w TVP o samych sukcesach
   27) Cały czas odwlekanie ustawy w obronie najmłodszych
   28) Robienie wszystkiego z podkulonym ogonem co tylko powie Usrael
   29) Zakup obligacji USA w sumie na kwotę 100 miliardów zł !! Co ciekawe , te obligacje są oprocentowane na 1.5% !! A Polska sprzedaje swoje obligacje na 5-6% !!! To naprawdę trzeba być idiotą żeby z całą premedytacją prowadzić politykę obligacji mając na starcie 3.5-4% straty !
   30) Sprawa aneksu do raportu o likwidacji WSI !
   31) Ustawa „Mieszkanie na Start” która pozwala cudzoziemcom otrzymywać dopłaty do czynszu z polskiego budżetu przez okres 15 lat
   32) Finansowanie obcokrajowcom studiów (dopłata z budżetu wynosi 13 tys. zł na zagranicznego studenta)
   33) Trwają prace nad ustawą która zrefunduje pracodawcom część kosztów zatrudnienia obcokrajowca
   34) Niektórzy cudzoziemcy mogą ubiegać się o emeryturę w Polsce po miesiącu pracy. Emerytura wyniesie 1000 zł.Jeżeli obcokrajowiec wypracował w swoim kraju 200 zł emerytury to Polska dopłaci mu 800 zł aby uzyskać minimalną emeryturę 1000 zł i wystarczy do tego miesiąc pracy w Polsce.
   35) Ponad 2 mln ukrainców w Polsce, przez co blokowany jest wzrost pensji polskich pracowników
   36) Za sprawą kolejnych podatków wyjazd polaków z Polski za chlebem
   37) Dziwne konszachty z ludźmi typu Jonny Daniels , Leib Fogelman, Stambler oraz sekta Chabad-Lubawicz
   38) Podpisanie Traktau Lizbonskiego
   39) Wzrost opłaty za przegląd techniczny samochodu z 99 zł do 126 zł
   40) „Podatek od deszczu”
   41) „Podatek denny”
   42) Wycofanie się i uległość przed UE w sprawie Sadu Najwyższego
   43) Walka z Polonią
   44) Afera KNF
   45) USA zabiera polskie emerytury Polonii Amerykańskiej za przyzwoleniem PiSu
   46) Rośnie liczba regulacji prawnych, które utrudniają prowadzenie działalności gospodarczej
   47) Agenta Mossadu, zatrudnia się w LOT za 15 tys. Euro miesięcznie i sponsoruje pieniędzmi podatników jego spotkania czyt Daniels z sekty Chabad Lubawicz
   48) Wprowadza się szereg ustaw, które mają za zadanie inwigilować obywateli
   49) Zamiata się pod dywan sprawę ekshumacji w Jedwabnem
   50) Próbuje się zaostrzyć jedną z najbardziej restrykcyjnych ustaw o broni palnej na świecie (całkowicie rozbrojony naród polski)
   51) Wysyłanie Polskich Wojsk oraz mieszanie ich w brudne gierki usraela (Polskie wojsko będzie patrolować granice izraela)
   52) Próba przejęcia Marszu Niepodległości
   53) Niszczenie polskiego łowiectwa
   54) Przyjęcie wytycznych do realizacji Porozumienia paryskiego tzn chore wymysły na temat globalnego ocieplenia itp
   55) Sprzedaż za bezcen firmy Ursus Bus (produkującej polskie autobusy) byłemu żydowskiemu prezesowi banku JP Morgan
   56) Zakusy PiSu w kierunku prywatyzacji Lasów Państwowych
   57) Systematyczne niszczenie polskiego rolnictwa i sadownictwa. (Afera ASF, wybijanie z premedytacją polskich hodowli świń, gdy zaledwie kilka kilometrów dalej fermy zagranicznych firm były nie ruszane. Dotowanie rolnictwa ukraińskiego, import ziemniaków z izraela. Skandalicznie niskie ceny skupu polskich płodów rolnych)

   PO
   1 Afera taśmowa
   2) Afera hazardowa
   3) Afera wyciągowa
   4) Afera stadionowa
   5) Afera autostradowa
   6) Afera stoczniowa
   7) Afera AmberGold
   8) Afera Elewarru
   9) Afera z informatyzacją MSW
   10) Afera z budową gazoportu w Świnoujściu/dostawami gazu z Kataru
   11) Afera z budową elektrowni atomowej (od 5 lat trwa „wybieranie” lokalizacji, a zarząd specjalnych spółek bierze kasę)
   12) Afera z opóźnieniem publikacji przez Rządowe Centrum Legislacji ustawy o rajach podatkowych
   13) Grabież Polakom połowy oszczędności emerytalnych zgromadzonych w OFE (153 mld zł)
   14) Wydłużenie obowiązku pracy (wieku emerytalnego) o 7 lat u kobiet i 2 lata u mężczyzn
   15) Rozrost biurokracji (sto tysięcy nowych etatów)
   16) Drastyczny wzrost zadłużenia kraju (z 530 mld zł do blisko 1 bln zł)
   17) Podniesienie VAT-u na wszystko
   18) Podwyższenie o 1/3 składki rentowej (ZUS) dla przedsiębiorców
   19) Zamrożenie na 8 lat kwoty wolnej od podatku, kwot uzyskania przychodu oraz progów podatkowych
   20) Podniesienie akcyzy na paliwo
   21) Likwidacja ulg podatkowych (budowlana, internetowa)
   22) Wprowadzenie nowego podatku paliwowego – tzw. opłaty zapasowej
   23) Nałożenie na Lasy Państwowe haraczu w postaci podatku od przychodu (a nie dochodu!)
   24) Prace nad wprowadzeniem podatku smartfonowego i tabletowego
   25) Prace nad wprowadzeniem podatku audiowizualnego
   26) Przyjęcie zabójczego dla polskiej gospodarki pakietu klimatycznego
   27) Zgoda na wprowadzenie do Polski GMO
   28) Przyjęcie ustawy o ograniczeniu dostępu obywateli do informacji publicznej
   29) Przyjęcie ustawy o ograniczeniu wolności zgromadzeń
   30) Przyjęcie ustawy o „bratniej pomocy” (tzw. ustawa 1066)
   31) Spuszczenie w sejmowym klozecie kilku milionów podpisów złożonych pod obywatelskimi inicjatywami referendalno-ustawodawczymi
   32) Utajnienie raportu o nieprawidłowościach w ZUS do jakich doszło w latach 2008 – 2013
   33) Próba nocnej zmiany Konstytucji RP, która umożliwiłaby sprzedaż Lasów Państwowych
   34) Podpisanie z Rosją niekorzystnej umowy gazowej (najdroższy gaz w Europie)
   35) Drenaż Funduszu Rezerwy Demograficznej
   36) Wyprzedaż majątku narodowego za ponad 65 mld zł (w tym spółek strategicznych takich jak Azoty Tarnów);
   37) Ograniczenie potencjału militarnego
   38) Brak przemyślanej i suwerennej polityki zagranicznej
   39) Wszechobecny nepotyzm i kolesiostwo (tysiące stanowisk opłacanych z publicznej kasy dla kolesi z Platformy „Obywatelskiej”)

   (proszę kopiować i wklejać gdzie chcecie

   pozdrawiam

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

%d bloggers like this: