NA ŻYWO !! 15.07.19 - 20.30 20 .30 KTO I ILE !! WYŁOŻYŁ PIENIĘDZY NA WYKUP MIESZKANIA PANA STANISŁAWA MICHALKIEWICZA15 lipca 2019
6 godzin temu.

M-forum A.V Live.

Najnowsze informacje , Polska i świat artykuły przedruki filmy zdjęcia i dokumenty.Unikatowe informacje i materiały które na innych portalach są cenzurowane z przyczyn politycznej poprawności.

PASEK REKLAM

WSPARCIE DAROWIZNA NA UTRZYMANIE STRONY W ZAKRESIE OPŁAT STAŁYCH INTERNET CHAT LIVE ROZMOWY TELEKONFERENCYJNE

€1,00

WSPARCIE FINANSOWE PRZELEW BANKOWY

MILLENNIUM BANK W POLSCE : 45 1160 2202 0000 0003 5769 6030  do przelewów

zagranicznych IBAN: PL 45 1160 2202 0000 0003 5769 6030  BIC (SWIFT) – BIGBPLPW

W tytule przelewu wpisz DAROWIZNA , inaczej opisany przelew nie dojdzie

 

JAKIE KORZYŚCI ZYSKA POLSKA STAJĄC SIĘ NAGLE WROGIEM IRANU ?

OCENA KONTA AUTORA
OCEŃ TEN WPIS !
DZIĘKUJĘ ZA OCENĘ

 

 

Witam jakie piękne czasy nadeszły gdy bloger nie musi sytuacji sensacyjnych udowadniać sążnistym wywodem A MATERIAŁY SĄ PUBLIKOWANE WSZEM I WOBEC DLA WSZYSTKICH MATERIAŁY KTÓRE JESZCZE NIE TAK DAWNO BYŁY BY TRAKTOWANE JAKO NIEMOŻLIWE I ZMYŚLONE …….. A JEDNAK DZIŚ IDIOTYZMY I DEBILIZM STAŁ SIĘ TAK POWSZECHNY ŻE BUJNA WYOBRAŹNIA BLOGERA STAJE SIĘ ZBĘDNA WOBEC FAKTÓW MEDIALNYCH ……

ZANIM JEDNAK PRZEJDZIECIE DO TEKSTU WŁAŚCIWEGO NALEŻAŁO BY OBOWIĄZKOWO ZAPOZNAĆ SIĘ Z PRAWDĄ CZYM JEST DZISIEJSZA POLSKA , ORAZ WYCIĄGNĄĆ WNIOSEK Z ZAŁĄCZONEGO FILMIKU !! DLA CZEGO TAKIE PAŃSTWO – TAKIE COŚ ! JAK POLSKA KTÓRA JEST ZARZĄDZANA W KAŻDEJ KWESTII ROZKAZAMI I POLECENIAMI AMBASADORÓW OBCYCH PAŃSTW ………….. NAGLE PRAGNIE BYĆ MOCARSTWEM KTÓRE PROWADZI GLOBALNĄ POLITYKĘ AGRESJI I TERRORU ??

OCZYWIŚCIE NIE SAMODZIELNIE  ………….. SZALEŃSTWO ?? SKŁONNOŚCI SAMOBÓJCZE ELIT POLITYCZNYCH KURWIDOŁKA NUMER 3..???

ZAPRASZAM NAJPIERW VIDEO POTEM TEKST

https://miziaforum.com/2019/01/10/10-01-2019-20-00-na-zywo-o-podlosci-polskiego-ludu-prostego-a-d-2018-19/

 

Gdzie w tym wszystkim jest interes Polski? Skoro nie będzie to szczyt Iranu i Stanów Zjednoczonych w Polsce, lecz – na co wskazują słowa Pompeo – Stanów Zjednoczonych i ich sprzymierzeńców przeciwko Teheranowi, oznacza to, że Polska nie będzie neutralnym gospodarzem, lecz już przez sam fakt zgodzenia się na goszczenie tej imprezy, pozycjonuje się na stanowisku wrogim wobec Islamskiej Republiki. Jakie korzyści wynikną dla Rzeczypospolitej z bycia wśród „twardych mężczyzn” chcących zrobić rajd na Teheran? – pyta Michał Krupa.

Amerykański sekretarz stanu, Mike Pompeo, zapowiedział w piątek, że w dniach 13-14 lutego br. odbędzie się w Polsce szczyt na temat Bliskiego Wschodu i Iranu.

Informując o ewidentnie zaplanowanej już jakiś czas temu imprezie, Pompeo powiedziałtelewizji Fox News, że szczyt „skupi się na stabilności i pokoju na Bliskim Wschodzie oraz wolności i bezpieczeństwie w tym regionie”, czego istotnym elementem jest powstrzymywanie „destabilizującego wpływu” Iranu.

Warto zestawić tę zapowiedź z czwartkowym przemówieniem Pompeo w Kairze. Podczas swojego wystąpienia na American University, Pompeo powiedział: „Dla tych, których niepokoi sposób używania amerykańskiej potęgi, pamiętajcie: Ameryka zawsze była i zawsze będzie siłą wyzwalającą, a nie siłą okupacyjną. Nigdy nie marzyliśmy o dominacji na Bliskim Wschodzie. Czy to samo można powiedzieć o Iranie?”.

Mając na uwadze, że Pompeo, obok Johna Boltona, jest jednym z najbardziej gorliwych zwolenników twardej linii wobec Iranu w obecnej amerykańskiej administracji oraz zważywszy na jego niezachwiane przywiązanie do hegemonicznej polityki zagranicznej, fakt, że to właśnie on podał informację o szczycie w Polsce, powinien budzić niepokój.

Oczywiście, słowa o niechęci Stanów Zjednoczonych do sprawowania dominacji na Bliskim Wschodzie można włożyć między bajki. Wystarczy zacytować historyka prof. Andrew Bacevicha: „Od 1980 roku, kiedy prezydent Jimmy Carter ogłosił doktrynę Cartera, Stany Zjednoczone zaangażowały się w to, co może być określane, jako wojna Ameryki o większy Bliski Wschód. Przesłanka leżącą u podstaw tej wojny jest prosta: wraz z nieładem, dysfunkcją i chaosem w świecie islamskim, stanowiącym rosnące zagrożenie dla żywotnych interesów bezpieczeństwa narodowego USA, sprawne zastosowanie siły umożliwiłoby Stanom Zjednoczonym powstrzymanie tych tendencji, a tym samym zachowanie amerykańskiego stylu życia. Można wybrać dowolne określenie: utrzymywanie porządku, pacyfikacja, kształtowanie, kontrola, dominacja, transformacja. W 1980 r. prezydent Carter wprowadził Stany Zjednoczone w projekt mający na celu ustalenie losów i przyszłości narodów zamieszkujących łuk państw od Maghrebu i Półwyspu Arabskiego do Zatoki Perskiej i Azji Środkowej”. Jak to było jeszcze raz? Siła wyzwalająca, a nie okupacyjna?

Pomimo artykułowanej przez Trumpa agendy America First, której jednym z istotnym filarów było właśnie wycofanie się z kosztownych i bezcelowych wojen na Bliskim Wschodzie, opisany przez Bacevicha kierunek amerykańskiej polityki zagranicznej zachował swoją aktualność, a można nawet stwierdzić, że w ostatnich latach uległ intensyfikacji.

Czynnikiem, który tym razem ogniskuje uwagę amerykańskich interwencjonistów, w szczególności neokonserwatystów i ich sprzymierzeńców, jest Iran. Stanowisko Pompeo jednak różni się, ale tylko w szczegółach i w stylu od polityki bliskowschodniej George’a W. Busha i Baracka Obamy. Curt Mills z The National Interest podkreśla, że o ile Bush był zwolennikiem szerzenia demokracji i walki z „radykalnym islamem”, nie dostrzegał, że islamiści dochodzili często do władzy właśnie dzięki wyborom. Z kolei Barack Obama formalnie eksponował poglądy sceptyczne wobec militaryzacji polityki zagranicznej, lecz, według jastrzębi jak Pompeo i Bolton, był nie tylko zwolennikiem szerzenia demokracji, lecz był „miękki” wobec „radykalnego islamu”, w szczególności wobec Iranu, z którym jego administracja podpisała wielostronne porozumienie nuklearne (JCPOA). Obecne stanowisko takich ludzi jak Bolton czy Pompeo za mało problematyczny uważa fakt, że Iran nie jest demokracją (pomimo głośnych zapewnień, że jest odwrotnie), lecz dostrzega niebezpieczeństwa wynikające z tego, że kraj jest zarządzany przez radykalnych islamskich duchownych. To neokonserwatyzm odarty z postulatów demokratyzacyjnych i antytotalitarnych, lub, jak to ujął Stephem Werheim, „neokonserwatyzm na nową epokę”. Oczywiście, nie można tutaj pominąć kwestii izraelskiej, która odgrywa rolę zasadniczą.

Tak więc, za wysokim rangą przedstawicielem administracji Busha, który scharakteryzował nastroje panujące w niektórych kręgach w Waszyngtonie na temat polityki wobec Bliskiego Wschodu, Pompeo uważa, że „prawdziwi mężczyźni jądą do Teheranu”.

W świetle wczorajszych słów, jesteśmy w stanie lepiej zrozumieć dlaczego Pompeo podczas swojego przesłuchania w Senacie przed zatwierdzeniem na obecne stanowisko miał trudności z jednoznacznym potępieniem decyzji o inwazji na Irak w 2003 roku. „Ameryka zawsze była i zawsze będzie siłą wyzwalającą, a nie siłą okupacyjną” – mógłby odpowiedzieć senatorom, lecz wtedy nie mógł sobie jeszcze pozwolić na tak bezczelną deklarację.

Czy szczyt ma być kolejną przeszkodą w realizowaniu przez Trumpa swojej polityki na Bliskim Wschodzie? Jeśli Pompeo, uważający spuściznę amerykańskiego interwencjonizmu na Bliskim Wschodzie za przejaw „siły wyzwalającej”, z takim entuzjazmem obwieszcza światu informacje o szczycie, można się spodziewać, że czeka nas swoisty seans nienawiści skierowany przeciwko Iranowi. Warto zaznaczyć, że jeśli w szczycie nie wezmą udziału reprezentanci Turcji, Syrii i Rosji, możemy mieć pewność, że impreza będzie miała charakter propagandowy i wpisze się logikę agendy rządu Izraela, lobby izraelskiego w USA oraz amerykańskich neokonserwatystów, ponieważ kto jak kto, ale te trzy państwa mają o wiele więcej żywotnych interesów związanych ze stabilnym Bliskim Wschodem niż Stany Zjednoczone. Pomimo swojej głębokiej niechęci wobec Trumpa, neocons kibicują najbardziej bezcelowym i szkodliwym posunięciom jego administracji w domenie polityki zagranicznej, którym patronują m.in Bolton i Pompeo.

Pytanie: gdzie w tym wszystkim jest interes Polski? Skoro nie będzie to szczyt Iranu i Stanów Zjednoczonych w Polsce, lecz – na co wskazują słowa Pompeo – Stanów Zjednoczonych i ich sprzymierzeńców przeciwko Teheranowi, oznacza to, że Polska nie będzie neutralnym gospodarzem, lecz już przez sam fakt zgodzenia się na goszczenie tej imprezy, pozycjonuje się na stanowisku wrogim wobec Islamskiej Republiki. Jakie korzyści wynikną dla Rzeczypospolitej z bycia wśród „twardych mężczyzn” chcących zrobić rajd na Teheran?

Michał Krupa

=================

Pierwszy skutek decyzji zadeklarowania wrogości Polski wobec Iranu

 

Ministerstwo Spraw Zagranicznych Iranu wezwało przedstawiciela Polski w Teheranie. Przekazało mu protest przeciwko organizacji przez USA konferencji poświęconej Iranowi w Warszawie.

O tym, że w Warszawie odbędzie się konferencja poświęcona sprawom Bliskiego Wschodu jako pierwszy poinformował w piątek sekretarz stanu USA Mike Pompeo. Szef amerykańskiej dyplomacji zaznaczył przy tym, że w centrum uwagi znajdzie się Iran, a uczestnicy konferencji będą rozmawiać o tym jako zapobiec jego „destabilizującemu wpływowi”, jak to określił. Dopiero później zabrał głos szef gabinetu prezydenta Polski Krzysztof Szczerski i polskie Ministerstwo Spraw Zagranicznych.

Szef irańskiej dyplomacji skrytykował już koncepcję warszawskiej konferencji nazywając ją „rozpaczliwym antyirańskim cyrkiem”. Zaznaczył, że „polski rząd nie może zmyć hańby”. Portal gazety „Rzeczpospolita” poinformował w niedzielę, że irańskie Ministerstwo Spraw Zagranicznych wezwało polskiego charge d’affaires. Wręczono mu protest w sprawie organizacji amerykańskiej konferencji w Warszawie. Władze w Teheranie określiły ją jako „wrogi akt wobec Iranu”. „Polski charge d’affaires przekazał wyjaśnienia na temat konferencji zapewniając, że nie ma ona charakteru antyirańskiego” – portal „Rzeczpospolitej” przytacza komunikat irańskiej agencji informacyjnej IRNA.

Tymczasem na oficjalnym profilach polskiej Agencji Wywiadu na Facebooku i Twitterze w niedzielę rano ukazały się wpisy, że holenderska służba specjalna „ma przesłanki, że Iran zaangażowany był w zabójstwa dwóch holenderskich obywateli pochodzenia irańskiego w Almere (2015) i Hadze (2017). Obaj mężczyźni byli przeciwnikami irańskiego reżimu”. „Jaki Polska ma interes w podsycaniu antyirańskich nastojów przed zapowiedzianą przez USA na luty międzynarodową konferencją w Polsce? Rolą Agencji Wywiadu jest katalizowanie powstałych napięć na linii polsko/irańskiej. To ściąganie zagrożenia zamiast jego intelektualnej neutralizacji” – skomentował wpisy na profilach polskiego wywiadu ekspert do spraw bezpieczeństwa i służb specjalnych Marcin Kossek.

 

Marcin Kossek@MKossek

Jaki Polska ma interes w podsycaniu antyirańskich nastojów przed zapowiedzianą przez 🇺🇸 na luty międzynadorową konferencją w 🇵🇱? Rolą @AWgovPL jest katalizowanie powstałych napięć na linii polsko/irańskiej. To ściąganie zagrożenia zamiast jego intelektualnej neutralizacji.

Zobacz pozostałe Tweety użytkownika Marcin Kossek

17 thoughts on “JAKIE KORZYŚCI ZYSKA POLSKA STAJĄC SIĘ NAGLE WROGIEM IRANU ?

 1. Wracając do tematu to Teheran „parę” lat temu gościł u siebie antysyjonistycznego rabina Friedmana, pobitego w Leżajsku przez talmudycznych cadykow. A tu kolejna rzecz świadczącą o tym iż polskie-szabes goje służą gwieździe teodora haertzla. Pamiętacie jak na zebraniu ONZ srali do ruskich, a zachód milczał ” afera z otruciem”

 2. Korzyści…. nawet sutenerem Polski nie można nazwać, bo zapewne bezpłatnie będzie gościła , a nawet finansowała obsługę, tego zlotu dziwek i szulerów !!!

 3. 54 minuty temu
  Udostępnij
  Komentuj (645)
  645

  „Pekin nie będzie zastraszać Warszawy”, ale Polska „musi zapłacić za zniewagę” – pisze w komentarzu redakcyjnym chiński dziennik „Global Times”, uznawany za propagandową tubę władz. To kolejna już reakcja tego tytułu na zatrzymanie w Warszawie pod zarzutem szpiegostwa obywatela Chin, byłego już pracownika koncernu Huawei.

  Chiny; zdj. ilustracyjne /AFP
  „Global Times” stawia tezę, że Polska staje się „wspólnikiem” Stanów Zjednoczonych. Dziennik zwraca uwagę, że Stanisław Żaryn – rzecznik ministra-koordynatora służb specjalnych informując o zatrzymaniu w Warszawie podejrzanych o szpiegostwo, w mediach społecznościowych oznaczył m.in. FBI i amerykański departament stanu. Zdaniem „Global Times’a” potwierdza to, że areszt pracownika Huawei motywowany był politycznie, jako część amerykańskiej kampanii przeciwko Huawei. Gazeta pisze, że Polska obawia się odwetu ze strony Chin, dlatego chce wspólnego stanowiska w tej sprawie Unii Europejskiej i NATO. Dziennik opisuje nasz kraj jako państwo o „małych możliwościach wpływu”, „z historycznym doświadczeniem bycia okupowanym”, wciąż obawiające się Rosji.

  Sojusz z USA – zdaniem „Global Times’a” – to dla Polski gwarancja bezpieczeństwa, realizowana m.in. przez obecność amerykańskich żołnierzy w naszym kraju. Dziennik podkreśla, że Chiny powinny „zdecydowanie negocjować” z Warszawą i „podjąć właściwe działania odwetowe”, „pomagając” w ten sposób światu zrozumieć, że Polska jest wspólnikiem USA. „Chiny nie mogą być teraz łagodne. Pekin nie będzie zastraszać Warszawy – bo nie jest to tego warte” – ale Polska „musi zapłacić za zniewagę” – kończy autor komentarza w „Global Times’ie”.

  W piątek ABW zatrzymała dwóch mężczyzn podejrzanych o szpiegostwo. Obywatele Polski i Chin usłyszeli zarzuty dotyczące szpiegostwa przeciwko państwu polskiemu i zostali aresztowani na 3 miesiące. Zatrzymani to Chińczyk Wang Weijing, który został zwolniony z firmy Huawei, a także Piotr D., były wysoki funkcjonariusz ABW. Grozi im do 10 lat więzienia.

  Chiński MSZ wyraził „głębokie zaniepokojenie” aresztowaniem pracownika firmy Huawei. Sprawą zainteresowała się również Komisja Europejska. USA i część krajów Zachodu oskarża Huawei o prowadzenie działalności szpiegowskiej. 1 grudnia w kanadzie, na wniosek USA, zatrzymana została dyrektor finansowa Huawei Meng Wanzhou. Jest ona podejrzewana o oszustwa w związku z łamaniem amerykańskich sankcji nałożonych na Iran. W odwecie w Chinach aresztowano dwóch Kanadyjczyków.

  Czytaj więcej na https://fakty.interia.pl/polska/news-chinski-dziennik-polska-musi-zaplacic-za-zniewage,nId,2781031#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=chrome

  1. Chińczycy to bardzo dyplomatyczny naród i jeszcze nie nazwali Polski bazą wypadową usraela na eurazję , co byłoby zgodne z prawdą.

  2. majac taki rzad mozemy wejsc w kazde gowno, polacy powinni sie opamietac I wymienic ekipe rzadzaca bo my wszyscy w polsce I zagranica bedziemy gorzko zalowac ze dalismy takim parszywcom rzadzic.

   1. Zmienić na byle kogo to nie sztuka. A nasze położenie jest wręcz katastroficzne… Nie ma alternatywy. Rewolucja jest jedynym rozwiązaniem.

 4. Jack, nie pytaj…działaj. Wkoncu posłucham Cię na żywo z Miziaforum. Moim zdaniem łikend jest optymalny ze względu na robote, a w tygodniu to można sobie puścić retransmisje w przyspieszeniu 1.25 na jewTUBIE.

 5. Kurde nawet ten nie rozumie, że te firmy są ekterytorialne a regulaminy to ich KONSTYTUCJE, MILIONY ZŁOTYCH TO MAJĄ NA WODĘ MINERALNĄ CZY WACIKI, dlatego żaden rzont nie będzie przykładał ręki do obcych agend. Poza tym jesteśmy pod okupacją. Po chuj dajecie swoje dane osobowe, wypierdalać z takich miejsc; trzymają to w usa i budują profile psychologiczne na polu walki.

 6. Bardzo ciekawe!!! Czyżby szykowało się kolejne 9/11. Polak rozszyfrował ukryty przekaz w filmie The Simpspns. Jeśli to prawda to pozostało niewiele czasu!

  1. 2 tygodnie temu zamieściłem spory tekst na ten temat tu na blogu , a propo tego filmu i wypowiedzi międlara ten film a raczej jego fragment wykorzystam w na żywo jako dowód na 🙂 działalność patriotyczną na y.t
   SAMI DOSTARCZAJĄ SWOIMI WYPOWIEDZIAMI DOWODÓW NA MOJE TWIERDZENIA I OCENY ICH DZIAŁALNOŚCI ……… ŻAŁOSNE PALANCIKI

   1. Pamiętam Twój art , ale go wrzuciłam , bo też mówi w jak szarej d.. jesteśmy w związku z tym narzuconym „spotkaniem” ??? 🙁 🙁 🙁

 7. =================================
  OGŁOSZENIE !!! sory ale tak musi być jeszcze jakiś czas
  ============================================
  ZWROTY WPŁAT ABONAMENTU Z „JACKCALEIBCOM”
  Witam oto adres i dane osoby która dysponuje kwotami wpłacanymi w ramach ABONAMENTU dostępowego do materiałów zamieszczanych na stronie internetowej „jackcaleibcom”

  [wpvideo TzNujpgD]
  MICHAŁ TALAŚKA
  ul. Sandomierska 24/46, 85-830 Bydgoszcz

  żądanie zwrotu możliwe na podstawie podania numeru transakcji PAY PAL
  LUB TREŚCI OTRZYMANEJ SMS – ZWROTNY PO WPŁACIE DO SYSTEMU HOT PAY
  ŻĄDANIE ZWROTU OPŁATY ABONAMENTOWEJ KIEROWAĆ NALEŻY W FORMIE ŻĄDANIA ZGODNIE Z PRZEPISAMI K.C W FORMIE PISEMNEJ NA W/W ADRES WŁAŚCICIELA KONT HOT PAY I PAY PAL

 8. NAWET MI PRZELECIAŁO PRZEZ MYŚL ABY ZROBIĆ DZIŚ NA ŻYWO ………… bo jest o czym i to pilnie !! zanim się stanie nie nie powstrzymamy tego ale dotyczyć to może każdej lub prawie każdej osoby mieszkającej w KURWIDOLE NUMER 3 , a nawet osób które wyemigrowały z POLSKI i również tych którzy wyemigrowali z kurwidoła numer 3

  NO NIE WIEM CZY ROBIĆ NA ŻYWCA ……. dajsie znać klikając w łapę jak przekrosczy na + 20 to zrobię jak nie to jutro 🙂

  1. Zrób może strimy w środy lub czwartki po 20
   bo na tvpinfo leci program Rachonia i jest tak głupi, że szkoda czasu na oglądanie tego reżymowego prousraelskiego gówna.

   Niusy
   5G Rewolucyjny Postęp czy Rewolucyjna Głupota?
   https://www.salon24.pl/u/emigranta/925262,5g-rewolucyjny-postep-czy-rewolucyjna-glupota

   „Jedno jest w stu procentach pewne, że nasz rozwój techniki, pod wpływem działania kół lobbystycznych i grup interesów gospodarczych, idzie całkowicie w złym kierunku. Zamiast społeczeństwo solidnie informować o niebezpieczeństwach idących wraz z tym rozwojem techniki, robi się wszystko, aby społeczeństwo było nieświadome i ogłupiane. Pierwsze badania o szkodliwości fali elektromagnetycznej zostały przeprowadzone w 1932 roku. Wyniki tych badań zostały upublicznione w tygodniku medycznym.”

   Netanjahu potwierdził izraelskie ataki w Syrii (PAMPEO TO KUTAS)
   https://pl.sputniknews.com/swiat/201901139572466-Netanjahu-atak-na-Syrie-sputnik-polska/
   „Premier Izraela Benjamin Netanjahu potwierdził, że w ciągu ostatnich 36 godzin izraelskie lotnictwo zaatakowało cele w Syrii. Powiedział o tym podczas spotkania rządu Izraela, informuje „The Jerusalem Post”.”

   „Ostatnie wydarzenia są genialnie przejrzystym potwierdzeniem całkowicie kolonialnego, niesamodzielnego statusu Polski. Wystarczyło przestawienie wajchy w Waszyngtonie – i lokalny zarząd III RP w jednej chwili przeskoczył z kampanii anty-rosyjskiej – na anty-chińską i anty-irańską, nawet nie pozorując tego jakimkolwiek interesem polskim.”

   „Chiny i Iran to jedne z tych kilku podmiotów światowych, z którymi nie mieliśmy dotąd konfliktów, z którymi nie mamy żadnych złych doświadczeń, ani – dotychczas – powodów do zwady”

   „To już nawet nie chodzi o myślenie w kategoriach racji stanu i polskiego interesu narodowego, nie wymagajmy za wiele. To wprost wyrzeczenie się ewidentnego zysku – na rzecz przyjęcia gościa, który nam zrobi kupę w salonie…!”
   https://wolnemedia.net/polska-smieciem-swiata/

   „Jedno z takich wojskowych laboratoriów biologicznych to Centrum Badawcze im. Richarda Lugara w Tbilisi. Tutaj badany jest związek między grupami DNA a bronią biologiczną, celem jest populacja Rosji i innych grup etniczno-geograficznych, w tym Bliskiego Wschodu.”

   „„Wiadomości” sprzedają wam Zło o Rosji, Syrii, Iranie, Wenezueli, Kubie, Chinach – o każdym, kto nie przestrzega imperialnych zasad. Zachodnia propaganda jest najgorszą bronią. Z jej pomocą starają się wpoić w umysły zwykłych obywateli ideę wojny – wojny przeciwko Korei Północnej, kraju, którego jedynym celem jest ochrona siebie, a nie zagrażanie pokojowi.”
   https://wolnemedia.net/globalne-ludobojstwo-rzad-swiatowy-zmniejsza-populacje/

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

%d bloggers like this: