NA ŻYWO 21.15 POWYBORCZE KOMENTARZE TELEFONICZNE WYPOWIEDZI26 maja 2019
1 godzina pozostała.
WEJŚCIE KLIKNIJ W ILUSTRACJĘ – KANAŁ FILMOWY WSZYSTKIE NOWE MATERIAŁ FILMOWE ORAZ ZARCHIWIZOWANE VIDEO STREAM LIVE
WEJŚCIE KLIKNIJ W ILUSTRACJĘ -STREAM LIVE – NA ŻYWO OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU 20:30 + CHAT + PRIV. VIDEO ROZMOWY
ZOSTAŃ SAMODZIELNYM AUTOREM NA M-forum kliknij w poniższy obrazek dowiedz się jak i co ? DZIAŁAJ :-)
SKUTECZNE WSPARCIE BEZ WPŁAT !!
DZIĘKI ZA WSPARCIE ZESPOŁU AUTORÓW STRONY M-forum av live

M-fo A.V Live. <<wróć do Nius<<rum

Jeśli chcesz wesprzeć finansowo rozbudowę i utrzymanie strony dowolnym datkiem poniżej panel Peypal nawet nie posiadając konta Peypal można dokonać wpłaty wprost z swojej karty .Jeśli chcesz wesprzeć wybranego autora wpisów w opcji wpłaty wpisz nick autora z dopiskiem "DAROWIZNA DLA ……… " wpłata zostanie automatycznie przesłana wskazanemu autorowi .M-forum AV Live jest w 100% oddolną obywatelską inicjatywą, nie stoją za nami ani medialne konsorcja, ani rządowe dotacje. Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. WESPRZYJ NASZĄ DZIAŁALNOŚĆ DOWOLNĄ KWOTĄ DAROWIZNY – :-) …………………………MILLENNIUM BANK W POLSCE : 45 1160 2202 0000 0003 5769 6030 ==================== do przelewów zagranicznych IBAN: PL 45 1160 2202 0000 0003 5769 6030 ==================== BIC (SWIFT) – BIGBPLPW

Grudziądz EKSPERYMENTY MEDYCZNE NA BIEDNYCH CHORYCH PIJANYCH I KOBIETACH W CIĄŻY . CZY DOKTORZY MENGELE ZOSTANĄ SKAZANI ?

Our Reader Score
[Total: 0 Average: 0]

Skandal wokół jednej z klinik w Grudziądzu nabiera obrotów. Рrokuratura Okręgowa w Toruniu podjęła walkę o zadośćuczynienie dla osób, na których bez ich wiedzy i zgody jedna z grudziądzkich przychodni testowała szczepionki przeciwko ptasiej grypie.

Poszkodowanych mogło zostać nawet 196 osób. Część z nich to bezdomni.

Przypomnijmy, że w styczniu 2007 roku grudziądzka placówka podpisała umowę z zachodnim koncernem farmaceutycznym. Chodziło o kolejną, trzecią już fazę testowania szczepionek przeciw ptasiej grypie. Podobne badania koncern zlecił w całej Europie. Szczepionki miały trafiać do zdrowych i pełnoletnich osób. Każdego z kandydatów lekarz miał przebadać i poinformować o możliwych skutkach. Pacjenci musieli też być na tyle sprawni umysłowo, żeby wyrazić na nie świadomą zgodę. Według ustaleń śledczych w przychodni szczepiono wszystkich: chorych, pijanych, a nawet kobiety w ciąży. Dostawali za udział w badaniach pieniądze. Personel przychodni nie informował ich jednak, że chodzi o testowanie szczepionki przeciwko wirusowi ptasiej grypy H5N1. Pacjenci byli przekonani, że przyjmują lek przeciwko zwykłej grypie.

Trzeba podkreślić, że podobne testy odbywają się w wielu państwach na całym świecie. Badania te są ściśle regulowane przez Światową Organizację Zdrowia (WHO). Naruszenie zasad używania środków mają epizodyczny charakter i są wykrywane przez organy ścigania, a sprawcy są karani.

Doniesienia o ptasiej grypie na tyle często pojawiają się w mediach, że stają się przedmiotem żartów. Humor należy jednak sklasyfikować jako „czarny”. Eksperci medyczni są mniej skłonni do żartów na ten temat. W 2006 roku szef Światowej Organizacji Zdrowia Lee Jong-Wook powiedział: „To tylko kwestia czasu, kiedy wirus ptasiej grypy będzie przenoszony z człowieka na człowieka, powodując pandemię grypy wśród ludzi”. Do tej pory ratuje nas tylko jedna rzecz — wirus ptasiej grypy na razie nie jest w stanie przejść z człowieka na człowieka, jak w przypadku zwykłej grypy.

Naukowcy ustalili, że przenośnikami ptasiej grypy są dzikie ptaki wędrowne. To jeszcze bardziej skomplikowało problem — sezonowa migracja ptaków sprzyjała rozprzestrzenianiu się choroby na całej planecie. Wirus coraz częściej pokonuje barierę międzygatunkową. Występuje nawet u kotów, wcześniej uważanych za całkowicie odpornych na tego typu grypę.

Niebezpieczeństwo wirusa dla człowieka również rośnie. W 1997 roku w Hongkongu zmarł co trzeci pacjent. W 2004 roku wskaźnik zgonów wynosił już 70%.

Od 2003 roku ptasia grypa zabiła na świecie co najmniej 125 osób, głównie w Azji Południowo-Wschodniej. W większości przypadków zarażenie wirusem następowało przez bliski kontakt z chorym ptactwem. Ptasią grypę wykryto już w 51 krajach świata. Strefa występowania groźnego dla ludzi wirusa H5N1 rozciąga się w tej chwili od Azji, przez Europę aż po Afrykę. Uczeni ostrzegają, że mutacja tego wirusa może sprawić, że będzie się on przenosił bezpośrednio z człowieka na człowieka, a nie tylko wskutek kontaktu z chorym zwierzęciem, jak było dotychczas.

Ale mamy zaskakującą wiadomość! Naukowcy przedstawili wersję, że chorzy na AIDS zarażeni wirusem ptasiej grypy żyją dłużej niż zdrowi ludzie. Jednak ten fakt raczej nie ucieszy większości mieszkańców naszej planety.

Tym nie mniej póki są prowadzone badania środków ochrony przed ptasią grypą należy pamiętać, że przypadki zakażenia ludzi wirusem ptasiej grypy są rzadkie i najczęściej są związane z bezpośrednim lub bliskim kontaktem z żywymi lub martwymi zakażonymi ptakami. Tej zimy organy opieki zdrowotnej w państwach Regionu Europejskiego WHO zlokalizowane wzdłuż szlaków wędrówek dzikich ptaków oraz mieszkańcy tych krajów muszą szczególnie uważać na prawdopodobne wybuchy epidemii ptasiej grypy u domowych i dzikich ptaków oraz podejmować konieczne środki ostrożności, aby uniknąć kontaktu z chorymi i martwymi ptakami lub zanieczyszczonym środowiskiem.

ROUT.

======================================

=================================
OGŁOSZENIE !!! sory ale tak musi być jeszcze jakiś czas
============================================
ZWROTY WPŁAT ABONAMENTU Z „JACKCALEIBCOM”
Witam oto adres i dane osoby która dysponuje kwotami wpłacanymi w ramach ABONAMENTU dostępowego do materiałów zamieszczanych na stronie internetowej „jackcaleibcom”


MICHAŁ TALAŚKA
ul. Sandomierska 24/46, 85-830 Bydgoszcz

żądanie zwrotu możliwe na podstawie podania numeru transakcji PAY PAL
LUB TREŚCI OTRZYMANEJ SMS – ZWROTNY PO WPŁACIE DO SYSTEMU HOT PAY
ŻĄDANIE ZWROTU OPŁATY ABONAMENTOWEJ KIEROWAĆ NALEŻY W FORMIE ŻĄDANIA ZGODNIE Z PRZEPISAMI K.C W FORMIE PISEMNEJ NA W/W ADRES WŁAŚCICIELA KONT HOT PAY I PAY PAL

 

6 thoughts on “Grudziądz EKSPERYMENTY MEDYCZNE NA BIEDNYCH CHORYCH PIJANYCH I KOBIETACH W CIĄŻY . CZY DOKTORZY MENGELE ZOSTANĄ SKAZANI ?

 1. Czytałam gdzieś niedawno, że sąd Najjaśniejszej III RP przyznał którejś z tych zaszczepionych osób odszkodowanie … 4000 zł za powikłania !!!! Qrwa !, lepiej nie napiszę co o tym myślę !!!

 2. ROBIENIE W CHUJA CD..

  „Analitycy rynku paliw spodziewają się w przyszłym tygodniu dalszego ciągu obniżek cen paliw na stacjach”
  „od początku roku ropa Brent zdrożała już 15 proc. wywołując ponowne podwyżki hurtowych cen paliw na rynku krajowym”
  „Z kolei eksperci e-petrol napisali, że „aktualna sytuacja w polskich rafineriach jest odzwierciedleniem zmian na europejskim rynku paliw i nie zmieni się to w najbliższych dniach”.”
  NOSZ KURWA TO JAK W KOŃCU JEST? POLAK DALEJ BULI PONAD 5 ZŁ A NIE 3 BO JEBANE PODATKI KTÓRE SĄ PRZEPIERDALANE
  http://www.portalspozywczy.pl/handel/wiadomosci/analitycy-cen-paliw-na-stacjach-w-dol-w-hurcie-do-gory,166934.html

  „Część aplikacji działających w systemie Android szpieguje dane użytkowników na rzecz Facebooka. Oburzającą informacje znajdujemy w najnowszym raporcie Privacy International.”
  https://wolnemedia.net/nie-masz-konta-na-facebooku-i-tak-wie-o-tobie-sporo/

  AMAZON Z PEWNOŚCIĄ DOBRZE NA TYM NIE WYSZEDŁ
  https://pl.sputniknews.com/swiat/201901129567009-Amazon-Ring-Ukraicy-Sputnik-Polska/

  „ukraińscy pracownicy mają nieograniczony dostęp do chmury Amazon S3, gdzie przechowywane są nagrania wideo zarejestrowane przez urządzenia firmy Ring. Pliki wideo nie są szyfrowane, bo kierownictwo Ring nie chce wydawać pieniędzy na kodowanie. Ponadto Ukraińcy uzyskali dostęp do bazy danych użytkowników.”

  KURWA NAWET PUTIN ICH NIE CHCE ATU JEKIŚ FEJKNIUS
  https://www.salon24.pl/u/konfederat1000/914174,ukrainski-portal-internetowy-proponuje-przylaczenie-ukrainy-do-polski

  „Służby specjalne wszystkich krajów mają za platformę technologiczne korporacje. W Polsce bezkarnie i na szkodę gospodarza buszują wywiady izraelski i amerykański, które – o wiele dosadniej, niż wywiady chiński i rosyjski – penetrują giełdę startupów, organizm państwowy czy przemysł zbrojeniowy.”
  https://www.salon24.pl/u/mstanowiec/924995,afera-szpiegowska-w-huawei-brudna-wojna-gospodarcza

  „Przypadek Polski jest szczególny, ponieważ przez serwilizm naszych elit, pod pretekstem anachronicznego już przymierza atlantyckiego, podpisalibyśmy wyrok na własną matkę, tak jak podpisaliśmy CETA, decyzje o dostępności GMO, podwyższenie – na szczęście wycofane – wieku emerytalnego, pakty migracyjne, genderowe i szczepionkowe, wszystko w imię globalnej konsolidacji pod dyktando niewidzialnej ręki zagadkowego i anonimowego rynku.”

  „Uczciwiej byłoby Polakom powiedzieć: jesteście pionkiem w grze o globalną dominację i utrzymanie przeciw-wolnorynkowego monopolu niż kpić z naszej inteligencji.”

  NIKOSIOWI KONTO UWALILI

  ‚State of Surveillance’ with Edward Snowden SĄ NAPISY

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

LIVE AKTYWNY KLIKNIJ ABY WYŚWIETLIĆ
TRANSMISJA ZAKOŃCZONA
%d bloggers like this: