NA ŻYWO DZIŚ !! 21.00 POLSKIE REALIA A/D 2019 - OPRYCHY U WŁADZY "wybory" !! NISZCZENIE TOTALNE KONKURENTÓW DO WŁADZY !! JACK CALEIB BEZ ZNIECZULENIA I KONWENANSÓW19 września 2019
21.00 START LIVE STREAM

M-forum A.V Live.

Najnowsze informacje , Polska i świat artykuły przedruki filmy zdjęcia i dokumenty.Unikatowe informacje i materiały które na innych portalach są cenzurowane z przyczyn politycznej poprawności.

SZEF MSZ IRANU: POLSKA JEST GOSPODARZEM ANTYIRAŃSKIEGO CYRKU

OCEŃ TEN WPIS !
DZIĘKUJĘ ZA OCENĘ

Szef irańskiego MSZ Dżawad Zarif skrytykował organizowany przez Polskę i USA szczyt nt. bezpieczeństwa na Bliskim Wschodzie, nazywając go „rozpaczliwym antyirańskim cyrkiem”. Zaznaczył, że „polski rząd nie może zmyć hańby”.

Jak informowaliśmy wcześniej, Polska i USA w połowie lutego br. zorganizują wspólnie w Warszawie spotkanie ministerialne poświęcone bezpieczeństwu na Bliskim Wschodzie. Do udziału zaproszono państwa z całego świata.

„Wszystkie kraje spotkają się, aby skupić się na stabilności, pokoju, wolności i bezpieczeństwie na Bliskim Wschodzie” – mówił na antenie stacji FOX News Mike Pompeo, sekretarz stanu USA. Dodał, że szczyt będzie stanowił „ważny element zapewnienia, że Iran nie będzie miał destabilizującego wpływu”. Wkrótce po tym oświadczeniu wspólny komunikat w sprawie szczytu wydało polskie MSZ oraz Departament Stanu USA. Jak napisano w nim, Rzeczpospolita Polska i Stany Zjednoczone będą współgospodarzami “Spotkania ministerialnego poświęconego budowaniu pokoju i bezpieczeństwa na Bliskim Wschodzie”. Zaznaczono, że wspólna organizacja spotkania ministerialnego jest „wyrazem strategicznego partnerstwa między Stanami Zjednoczonymi a Polską”.

W piątek wieczorem sprawę skomentował na Twitterze Dżawad Zarif, szef irańskiego MSZ.

„Przypomnienie dla gospodarzy/uczestników antyirańskiej konferencji: ci, którzy brali udział w ostatnim antyirańskim show USA są albo martwi, zhańbieni albo zmarginalizowani. A Iran jest silniejszy niż kiedykolwiek” – napisał Zarif. Skrytykował też polskie władze:

„Polski rząd nie może zmyć [z siebie] hańby: chociaż Iran uratował Polaków podczas II wojny światowej, to teraz jest ona gospodarzem rozpaczliwego antyirańskiego cyrku”.

Zobacz obraz na TwitterzeZobacz obraz na TwitterzeZobacz obraz na TwitterzeZobacz obraz na Twitterze

Javad Zarif

@JZarif

Reminder to host/participants of anti-Iran conference: those who attended last US anti-Iran show are either dead, disgraced, or marginalized. And Iran is stronger than ever.
Polish Govt can’t wash the shame: while Iran saved Poles in WWII, it now hosts desperate anti-Iran circus.

Ludzie o tym mówią: 572
Szef irańskiej dyplomacji dołączył też m.in. zdjęcie polskich nastolatków – cywilnych uchodźców z ZSRR po ewakuacji Armii Andersa oraz statystykę ze stycznia 1943 roku dotyczącą ponad 21,6 tys. Polaków – cywilów i 1,5 tys. wojskowych w Persji.

„W trakcie spotkania będą miały miejsce dyskusje na temat kwestii kluczowych dla stabilności Bliskiego Wschodu dotyczących m.in. terroryzmu i ekstremizmu, rozwoju i proliferacji pocisków rakietowych, bezpieczeństwa handlu morskiego oraz bezpieczeństwa energetycznego, a także zagrożeń wynikających z działalności różnych aktorów i grup interesów w regionie” – zapowiedziano w polsko-amerykańskim oświadczeniu.

twitter.com / Kresy.pl

14 thoughts on “SZEF MSZ IRANU: POLSKA JEST GOSPODARZEM ANTYIRAŃSKIEGO CYRKU

 1. Należałoby wysłać list do ambasady Iranu i jako Naród się wypowiedzieć, że nie mamy nic wspólnego z tym żałosnym cyrkiem, który urządzają tu sobie Nasi okupanci !!! 🙁 🙁 🙁

  1. 🙂 Szef gabinetu prezydenta Krzysztof Szczerski uważa, że planowana na luty konferencja bliskowschodnia będzie najważniejszym wydarzeniem dyplomatycznym w Polsce od czasu szczytu NATO w 2016 roku. Podkreślił, że wybór Polski jako jej współorganizatora obok USA podkreśla to znaczenie i „rosnącą rolę Polski na arenie międzynarodowej”. 🙂

   1. Sralis mazgalis !!! 🙁
    To jest skłócanie Nas z resztą świata !!! Co o Polakach mówią w Iraku ??? Odsyłam do Gadowskiego !!!
    Wszędzie tam, gdzie jeszcze było dobre wspomnienie o Polsce ( PRL ) , to Nam tam niszczą wizerunek !!!
    Iran Nam pomagał , a My się doprowadzamy do takiej sytuacji, że już Nam nikt nie pomoże , tylko , jak Nas eskimosy będą ostatecznie niszczyć , to powiedzą „a dobrze im tak ” !!! 🙁 🙁 🙁

   2. Już się pewno wszyscy skurwiele w pampersy postroili, bo z radości po nogach sikają !! Co ta cholerna banda wyprawia, ja rozumię, że pan każe i sługa wykonuje, ale wmawiać narodowi, że być gospodarzem debaty jak na rzecz handlowych zniszczyć inne państwo, to już świństwo !! Ale skoro to nie Polska tylko polin i jest kolonią …..

 2. Irańczycy i Serbowie to JEDYNE dwa narody, które postawiły się zbrojnie globalnej agendzie. W Iranie byłem trzy razy – mam tam rodzinę. Persowie są najbardziej przeuroczymi ludźmi świata. Kocham ten kraj:

  https://maciejsuska427.wordpress.com/2017/04/28/why-i-love-iran/

  W Serbii od 24 godzin trwa ogromne uderzenie w mafię. Aresztowano 150 osób. Wydano list gończy za bossem mafijnym, Filipem Koracem. Jest to obecnie najbardziej poszukiwany człowiek Europy.
  Było zlecenie zabójstwa prezydenta Vucicia !

  https://www.alo.rs/print/naslovna-za-12-1-2019/206174/vest

  https://www.kurir.rs/crna-hronika/3187859/trazi-se-covek-luke-bojovica-na-poternici-zbog-ubistva

 3. To tylko moje subiektywne zdanie.

  Z Iranem nigdy nie byliśmy jako kraj w sporze. W okresie, kiedy inne kraje wypięły się na Polaków – Iran udzielił Polakom pomocy.
  To są fakty będące poza wszelkimi sporami.

  Aktualnie, mimo innych uwarunkowań geopolitycznych mamy moralne zobowiązania wobec Iranu. Gdyby nawet Iran wymagał krytyki i potępienia mamy prawo wyłączyć się z grona krytyków uzasadniając wojennymi zdarzeniami i udzieloną przez Iran pomocą.

  Każdy by nasze stanowisko zrozumiał. Obecne działania (nie)naszych władz kładzie cień nie tylko na Polsko-Irańskie stosunki, ale pokazuje naszą serwilistyczną wobec U$A moralność. Chciałby wierzyć, że Irańczycy doskonale rozumieją, że obecnej sytuacji nie aprobują Polacy.

  Osobiście wstydzę się za kolejne braki taktu w wykonaniu władz i wstydzę się niczym nieuzasadnionego wiernopoddaństwa wobec hegemona, który traktuje Polskę przedmiotowo w swoich międzynarodowych gierkach. Przez takie działania tracimy jako kraj szacunek w świece.

 4. =================================
  OGŁOSZENIE !!! sory ale tak musi być jeszcze jakiś czas
  ============================================
  ZWROTY WPŁAT ABONAMENTU Z „JACKCALEIBCOM”
  Witam oto adres i dane osoby która dysponuje kwotami wpłacanymi w ramach ABONAMENTU dostępowego do materiałów zamieszczanych na stronie internetowej „jackcaleibcom”
  [wpvideo TzNujpgD]
  MICHAŁ TALAŚKA
  ul. Sandomierska 24/46, 85-830 Bydgoszcz

  żądanie zwrotu możliwe na podstawie podania numeru transakcji PAY PAL
  LUB TREŚCI OTRZYMANEJ SMS – ZWROTNY PO WPŁACIE DO SYSTEMU HOT PAY
  ŻĄDANIE ZWROTU OPŁATY ABONAMENTOWEJ KIEROWAĆ NALEŻY W FORMIE ŻĄDANIA ZGODNIE Z PRZEPISAMI K.C W FORMIE PISEMNEJ NA W/W ADRES WŁAŚCICIELA KONT HOT PAY I PAY PAL

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

%d bloggers like this: