NA ŻYWO 21.00 - STREAM SPRAWY TECHNICZNE ZMIANA DOSTĘPU DO BLOGA NA PŁATNY + NOWE OPCJE DLA WIDZÓW I CZYTELNIKÓW19 sierpnia 2019
21.00 START LIVE STREAM

M-forum A.V Live.

Najnowsze informacje , Polska i świat artykuły przedruki filmy zdjęcia i dokumenty.Unikatowe informacje i materiały które na innych portalach są cenzurowane z przyczyn politycznej poprawności.

PASEK REKLAM

WSPARCIE DAROWIZNA NA UTRZYMANIE STRONY W ZAKRESIE OPŁAT STAŁYCH INTERNET CHAT LIVE ROZMOWY TELEKONFERENCYJNE

€1,00

WSPARCIE FINANSOWE PRZELEW BANKOWY

MILLENNIUM BANK W POLSCE : 45 1160 2202 0000 0003 5769 6030  do przelewów

zagranicznych IBAN: PL 45 1160 2202 0000 0003 5769 6030  BIC (SWIFT) – BIGBPLPW

W tytule przelewu wpisz DAROWIZNA , inaczej opisany przelew nie dojdzie

 

Katowice pilnie poszukiwany Imam pensja oferowana 3 000 zł

OCEŃ TEN WPIS !
DZIĘKUJĘ ZA OCENĘ

Niezwykłe ogłoszenie pojawiło się w Powiatowym Urzędzie Pracy w Katowicach. Poszukiwany jest imam. A nawet dwóch.

Wymagania? „Wiedza religijno-prawna służąca indywidualnemu poradnictwu duchowemu i znajomość rytuałów religii muzułmańskiej”. Obowiązki liczne: od posługi religijnej i odprawiania nabożeństw, przez nadawanie imion, udzielanie ślubów i odprawianie pogrzebów, po wygłaszanie przemówień i propagowanie doktryny religii muzułmańskiej w kraju i za granicą.

Ponadto kandydat na imama powinien znać język arabski w stopniu, który pozwoli na prowadzenie modlitw i głoszenie kazań, nauczanie Koranu i indywidualne poradnictwo duchowe.

Wynagrodzenie? 3 tys. zł miesięcznie brutto, praca od 7:00 do 18:00 w tygodniu roboczym plus soboty i niedziele. Do tego umowa o pracę na 3 lata. Oferta pojawiła się na stronie PUP 7 stycznia 2019 r.

Uwagę na niecodzienne ogłoszenie zwrócił „Dziennik Zachodni”. „Tak, to bardzo oryginalna oferta. Ogłoszenie na tego typu stanowisku to u nas zdecydowanie nowość” – usłyszeli śląscy dziennikarze w PUP.

Jak czytamy na stronie dziennikzachodni.pl, sprawa ogłoszenia jest dość tajemnicza. Centrum Kultury Islamu w Katowicach odcina się od niej, a tamtejszy imam mówi, że nie wie nic o ofercie. Katowicki urząd nie zdradził zaś, kto jest autorem nietypowego ogłoszenia.

==========================================================

OGŁOSZENIE !!! sory ale tak musi być jeszcze jakiś czas
============================================
ZWROTY WPŁAT ABONAMENTU Z „JACKCALEIBCOM”
Witam oto adres i dane osoby która dysponuje kwotami wpłacanymi w ramach ABONAMENTU dostępowego do materiałów zamieszczanych na stronie internetowej „jackcaleibcom”
MICHAŁ TALAŚKA
ul. Sandomierska 24/46, 85-830 Bydgoszcz
żądanie zwrotu możliwe na podstawie podania numeru transakcji PAY PAL
LUB TREŚCI OTRZYMANEJ SMS – ZWROTNY PO WPŁACIE DO SYSTEMU HOT PAY
ŻĄDANIE ZWROTU OPŁATY ABONAMENTOWEJ KIEROWAĆ NALEŻY W FORMIE ŻĄDANIA ZGODNIE Z PRZEPISAMI K.C W FORMIE PISEMNEJ NA W/W ADRES WŁAŚCICIELA KONT HOT PAY I PAY PAL

2 thoughts on “Katowice pilnie poszukiwany Imam pensja oferowana 3 000 zł

  1. No co, wyznawców przybywa z różnych stron to i „przewodnicy” potrzebni ! Tym bardziej, że i na lokalnych konwertytów liczą, a zwłaszcza na konwertytki 🙂 . Chrześcijaństwo skutecznie atakowane, również od środka kk, więc jest w czym wybierać . Proponuję im Mameda Khalidova bo trzeba będzie się zmierzyć z zapędami nowego kościoła upadlińskiego , który ma ochotę przytulić polskich prawosławnych.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

%d bloggers like this: