DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
OGŁOSZENIA DROBNE BEZPŁATNE – GIEŁDA M-forum av live – KUP ! SPRZEDAJ

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk wpłać darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

FILM – PATRIOCI IDIOCI ? CZY WYNAJĘCI SUKINSYNI KOMPROMITUJĄ POLAKÓW W MEDIACH !!

miejsce-na-reklame.

59 thoughts on “FILM – PATRIOCI IDIOCI ? CZY WYNAJĘCI SUKINSYNI KOMPROMITUJĄ POLAKÓW W MEDIACH !!

 1. Tak sobie przeglądam na YouTubie na te filmiki co PDS wrzuca i to po prostu jakaś hańba dla munduru jest. Gdzie jest qrwa ŻW?

 2. Nie rozumiesz o co mi chodzi Jack. Ja nic do nich nie mam . Bo sam mam z nimi styczność. Tylko chodzi mi o to ,że taktyka od lat PRL czy nawet od lat 90 czy 2000 się bardzo zmieniła. A o wyposażeniu indywidualnym już nie mówię. Nie mówię o wyposażeniu WP obecnie bo to śmiech na sali. US Army popjerdala w w szpeju z XXI wieku a WP dalej w latach 90. A spróbuj swojego coś nosić swojego to taki jeden z drugim będzie kazał się rozbierać na środku drogi. Ściągać buty na śniegu i zapjerdalać na komapnię by założyć regulaminowe. I nie gloryfikuję wariatów bo sam należę do takowych organizacji i jestem żołnierzem także wiesz Jack 🙂 Z PDS to sam się śmieję . Bo jest z czego! Ale jest mnóstwo organizacji które są zajebiste i robią świetną robotę. Dużo zawodowych „szwejów” może się chować. Polecam sobie Jack popatrzyć jakie mamy organizacje w Polsce i zobaczyć co robią, Nie mówię o PDS(hahahahah) 🙂 .

 3. Racja Panowie. PDS to według mnie zakała na całym ruchu pro-obronnym w Polsce. Ale jest jedno ALE:
  W Polsce(czyt. Polin) jest około 40tyś. osób zrzeszonych w różnych organizacjach pro-obronnych. Jest min: ZS Strzelec, Obrona Narodowa i różne inne stowarzyszenia nie zrzeszone w większych organizacjach. Wśród tych organizacji jest mnóstwo były żołnierzy zawodowych, zawodowych z doświadczeniem z misji zagranicznych, żołnierzy rezerwy. Są tak jak w wojsku jednostki dobre i złe. Tak jak PDS. Sama idea tego jest dobra. Ale popełnili jeden błąd. Skupili się za bardzo na jakimś nadawaniem stopni( admirałów, jenerałów, kaprali). Min. przez takich jak Grudniewski który za PRL i później był jakiś pułkolem. I facetowi odwaliła palma. . Na pewno brakuje im instruktorów z doświadczeniem.
  Ale jeśli ktoś będzie wyśmiewał organizacje pro-obronne to dostanie w zęby 🙂 A robią to zwykle „zeciarze” co za”zety” szorowali kafelki przez 2 lata. A z „kałacha” wystrzelili z 10 szt amunicji.

  1. daruj sobie gloryfikowanie wariatów 🙂 bardziej liczył bym na rezerwistów z PRL 🙂 a jest ich jeszcze ze 4 miliony w wieku pozwalającym na mobilizację mówisz zety ??
   takich jednostek w prl było dużo praktycznie każdy okręg wojskowy dysponował własnym rozpoznaniem różnego typu

   a ćwiczenia były straszniejsze niż wojna w Iraku 🙂

 4. plejada gwiazd patriotów polskich,tak zwane jazdy mundurowe chłopy mają……………………….

  https://www.youtube.com/watch?v=CyHikNwUHkA

  Czerwony Korsarz Dowódca Korsarskiej Floty Sławomir Ziembiński przybył wraz z adiutanem Mirosławem na zawody strzeleckie o PUCHAR Kornela Morawieckiego MARSZAŁKA -SENIORA SEJMU RP odbywające się na strelnis WSS SPOŁEM w ŁODZI.

  https://www.youtube.com/watch?v=r9_zVSFcpSM

  Pierwszy w historii kapral w Drużynach Strzeleckich… Wszyscy myśleli dotychczas, że tam rangi zaczynają się od pułkownika…

  1. A TU GO 2 RAZ AWANSOWALI ZATEM JEST KONTRADMIRAŁEM DO KWADRATU ALBO DO POTĘGI DRUGIEJ ……… KONTRADMIRAŁ DO POTĘGI DRUGIEJ 🙂 KURWA MAĆ ……….

   1. Może kwadratową balią dowodzi ten kontradmirał strzelecki 🙂 .
    Podobno jest tak, że mali chłopcy bawią się ołowianymi żołnierzykami, później zamieniają żołnierzyki na zabawę z kobietami, a jak już się do tego nie nadają …. znowu marzą im się wojenki i zabawy w żołnierzyki ! Ten przypadek potwierdzałby to powiedzenie 🙂

    1. 🙂 to jakieś gorsze zboczenie bo oni sie sami przebieraja za żołnierzyki 🙂 a nie sie bawia figurkami muszę zapytać znajomego jest lekażem psychiatrą 🙂

     1. oj tam 🙂 bawią się .. przecież są wodzami…. mogą rozkazywać, awansować, degradować urządzać imprezy… taka ołowiana armia zamieniona na radziopodobnych .

 5. Najpierw wszystkich oświeciło na drzewa.

  Przez blisko 30 lat interesowały one tylko obsikujące je psy, a wszyscy zainteresowani wiedzieli, że setkami truje się je pod budowę byle hipermarketu, byle ominąć odrealnione przepisy uniemożliwiające efektywny zarząd przestrzenią na własnej posesji. Nie. Pozostałych wszystkich oświeciło dopiero na widok śpiącej wiewiórki i wszyscy okazali się dendrologami, bo „PiS morduje nasze lasy!”. Teraz jest jeszcze gorzej, bo po blisko 5 latach bezskutecznego kołatania rolników – być może uda się wymusić depopulację dzików, roznoszących epidemię Afrykańskiego Pomoru Świń (ASF). I nagle wszyscy są wieprzologami! A potem będą oburzeni stając na kolejnej blokadzie rolniczej…

  Żyjemy w infantylnych czasach. W których ze słusznego postulatu rozwoju i gospodarki zharmonizowanej z przyrodą – przeprowadzono nas do stadium, w którym wszystko – drzewo, zwierzę, kamień nawet – są ważniejsze od człowieka i jego bytowych potrzeb. Właśnie tak, nie żadnych fanaberii i kaprysów uprzywilejowanego świata, ale elementarnych potrzeb, jak utrzymanie własnej rodziny, praca, dom. Szczególnie w dzisiejszej Polsce nagminnie odmawia się ich milionom ludzi, w tym w szczególności tym utrzymującym się z wysiłku własnych rąk, z rolnikami na czele. Tymczasem są proste, ekonomiczne, ale także przyrodnicze – fakty.

  Zaraza i łowieckie imperium

  Postulat depopulacji dzików nie jest bynajmniej nowy. Organizacje rolnicze zgłaszają go od 2014 r., kiedy to w Polsce pojawiły się pierwsze ogniska ASF, prawdopodobnie zawleczone przez dziki przechodzące z Białorusi. Historia tej epidemii to pokaz indolencji polityki rolnej, fito-sanitarnej i łowieckiej wszystkich kolejnych rządów w Polsce. Fundamentalny błąd popełniono już w pierwszych tygodniach po wykryciu choroby, w lutym 2014 r. Zamiast w sposób kontrolowany odstrzelić zarażone sztuki – na terenie Podlasie wprowadzono… zakaz polowań na dziki. W efekcie nie tylko choroba rozlała się najpierw po całym regionie, potem także na Lubelszczyźnie i Mazowszu – ale i skokowo wzrosły straty spowodowane przez stada dzików na uprawach rolnych (zwłaszcza kukurydzy). Wytłumaczyć chyba przy tym należy istniejący w Polsce system. Otóż za kontrolę populacji dzikich (ale przecież w istocie sztucznie indukowanych i podtrzymywanych metodami pół-hodowlanymi) zwierząt odpowiada Polski Związek Łowiecki, ale już za straty powodowane przez te zwierzęta płaci Skarb Państwa. Niestety jednak, jak od lat podnoszą krytycy (także ze środowiska samych myśliwych) – PZŁ nie wykonuje swoich ustawowych i statutowych zadań, m.in. z tak prozaicznego powodu, że… bardziej mu się opłaca utrzymywać niewielką podaż dziczyzny – a z nią i ceny, zaś odszkodowania dla rolników czy to za szkody wyrządzane przez nadmiernie rozmnożonedziki, czy za konieczność wybicia świń zarażonych przezdziki ASF – płaci budżet państwa, czyli my wszyscy a nie Związek, z własną nomenklaturą i silnymi powiązaniami partyjnymi i biznesowymi.

  W 2014 r. nie strzelano, kiedy mówiono o pojedynczych sztukach. W 2015 r. ludowo-platformowi marszałkowie podlascy i lubelscy twardo odmawiali działania, kiedy chodziło o małe stada, góra po kilkadziesiąt dzików w każdym z zagrożonych województwa. Zamiast tego wprowadzono restrykcyjne ograniczenia obrocie żywcem i mięsem wieprzowym, w przeciągu kilku miesięcy praktycznie rujnując branżę hodowlaną na wschodzie Polski. Całe stada świń, których nie można było sprzedać z tygodnia na tydzień traciły na wartości, w sytuacjach skrajnych zarządzano ich wybicie – a nie następowała refundacja kosztów, ani wypłata teoretycznie należnych i obiecywanych producentom odszkodowań. Ci kilkakrotnie w ostatnich latach podrywali się do protestów, domagają się także gruntownej reformy całego systemu gospodarki łowieckiej w Polsce, nadania elementarnego sensu nieskoordynowanym działaniom inspekcji sanitarnych i żywnościowych – jednak ani PO-PSL, ani PiS nie zrobiły literalnie nic, by pomóc branży.

  Proste rachunki

  Oczywiście, najpierw PiS będą w opozycji krytykowało bierność ludowców, zwłaszcza PSL-owskich marszałków, potem ci przejęli pałeczkę oskarżając o nieudolność PiS-owski już rząd i resort rolnictwa – i nadal nic z całej tej przepychanki na świńską padliną nie wynikało, poza rozlaniem się choroby na Podkarpacie i Warmińsko-Mazurskie i uderzeniem jej kolejnej fali ze wzmożoną siłą w 2017 r. Pojawiały się co najwyżej półśrodki, w rodzaju prób oczyszczania lasów z padłych dzików przez wprowadzenie opłat za znaleziono i zgłoszone truchła. Nomen omen na puszczy rozlegał się głos samych tylko producentów trzody – i nielicznych organizacji rolniczych, w tym najpierw OPZZRiOR (które posunęło nawet do żądania… delegalizacji PZŁ w związku z jego zadań), a obecnie AgroUnii, wysuwającej bardzo konkretne propozycje zmian w działaniach Inspekcji Weterynaryjnej.

  Tymczasem wyliczenia są proste – od pojawienia się ASF odnotowano już ok. 3.100 padłych na nią dzików, pojawiło się 110 nowych ognisk zarazy i wiadomo już na pewno jedno – epidemia nie jest do opanowania jakimś „wykładaniem szczepionek” czy liczeniem na… wilcze stada – bo i takie naiwno-naturalistyczne pomysły niedzielnych ekologów zaczęły się pojawiać, gdy projekt depopulacji dzików zaczął w końcu przebijać się do osłoninowanej świadomości rządzących. Również „bioasekuracja” nie jest niczym więcej niż tylko zgrabnym sloganem. Opowiadanie, że wystarczy „większy porządek w chlewniach” wynika po prostu albo z niezdawania sobie sprawy ze skali epidemii, albo z celowego zakłamania. Dla porównania, zarówno Czechach, jak i na Litwie pomocą w całej akcji służyło wojsko – co proponowano w Polsce już w 2016 r. i co wzbudziło co najwyżej szydercze śmiechy wszystkich, wiedzących, że przecież żywności się nie produkuje, bo jest ze sklepu… Nic więc dziwnego, że Czechom między kwietniem, a grudniem 2018 r. udało się całkowicie wyeliminować chorobę, którą wcześniej zlokalizowano i ograniczono do kilku obszarów. Niestety, w Polsce już na to za późno – a wynika to z jeszcze jednego, bardzo poważnego błędu.

  Embargo i depopulacja

  Jest bowiem jeszcze jedno państwo, w którym chaos z ASF jest nie mniejszy niż w Polsce. To Ukraina, w której zakażone są nawet wielkie hodowle, w której od kilku lat strzela się do ludzi, a nie do dzików- i która praktycznie bez kontroli eksportuje do Polski swoje zboże, w ogromnej części zarażone Pomorem. Udało się stwierdzić, że – zwłaszcza w niskich temperaturach – wirus utrzymuje w zbożu żywotność nawet do 280 dni. Opok depopulacji dzików drugim koniecznym działaniem jest zatem całkowite zablokowanie importu pasz i zbóż z Ukrainy

  Nasze rolnictwo jest pod ścianą i nie można się zachowywać, jakby parę świnek dostało lekkiego kaszelku, a wszystko zdarzało się przedwczoraj. Mówimy o latach zaniedbań, o potwornie rozlanej chorobie niszczącej całą branżę, ale też o stosunkowo prostym, acz radykalnym rozwiązaniu. Zrozummy, że populacja dzików jest w Polsce sztucznie utrzymywana i może zostać łatwo odtworzona, bez szkody dla różnorodności genetycznej gatunku. Jeszcze prostsza jest blokada sanitarno-weterynaryjna granicy z Ukrainą. To jest naprawdę prosty rachunek – albo zdepopulujemy dziki, albo zdepopulowane zostanie polskie rolnictwo.

  Konrad Rękas

  1. W dalszym ciągu nie bardzo wiem jak połączyć zarażone ASF dziki z zamkniętymi , nie oglądającymi bożego świata świniami w hodowlach ?

   1. Może jak te dziki buszują w zbożu , to na ziarnach zostaje ten wirus … i jak polska świnka je, to się zaraża ??? 🙁

    1. Pewno masz rację, ale nawet jak wytłuką nasze dziki co do jednego to nie odważą się nałożyć embarga na import zboża z upadliny , a jesteśmy jego dużym odbiorcą, więc co to da?

 6. Ale jaja, jak arbuzy !!! Do tej pory w takich okolicznościach zawsze był „rosyjski ślad”, aż tu masz !!! Zdaniem polskich śledczych, za podpalenie siedziby Towarzystwa Węgierskiej Kultury Zakarpacia w Użhorodzie na Ukrainie w lutym ub. roku odpowiadają trzej Polacy. Zostali za to oskarżeni o terroryzm.”
  Za wykonaną „robotę dostali … 1000 zł !!! Noż qrwa, lepiej być nie może !!!

  1. Nie zgodzę się z Tobą. To my Polacy mamy się wyzbywać swoich korzeni żeby na nich tańczyły przybłędy ??!! Nigdy nie jest za późno aby zacząć o siebie walczyć ! nie jako oderwane „ja” ale jako „my” !!!!

 7. TO JEST KIKI – NAPIERDALA NA ŻYDO MASONERIA NIE UŻYWAJĄC SŁOWA „ŻYDOMASONERIAPIERDOLONA ZAKŁAMANA ”
  I YOUTUBE NIE CHCE MU DAĆ MONETYZACJI

  CZYLI

  TO CO MÓWI WAM JACK CALEIB OD LAT TO ŚWIĘTA PRAWDA Z POZYCJI TECHNO INFORMACYJNEJ ALE DO WASZYCH ŁBÓW NIC NIE DOCIERA

    1. mason i opus to to samo udają że niby nie 🙂 w kościele też jest masoneria Smarzowski pokazał to na koncu filmu KLER TAKTAK

     1. Co prawda papa biały Rothschilda czy Rockefellera w rąsie całował, ale chyba jednością do końca nie są.

 8. HAHAHAHAHAHAAH ZNAM HAKERA KTÓRY MA KONTO YOUTUBE Z LEPSZA OGLĄDALNOŚCIĄ NAWET NIŻ ATORY ALE NIE MA MONETYZACJI BO CIĄGLE NAPIERDALA NA ŻYDO MASONERIA HAHAHAHAHA

  HA
  AHA

  HAHAHHHAAHAHAHHAHAAHH

 9. ŚWIĘTA RACJA JACK CALEIB TAK BĘDZIE. I TAK JEST. PISIORY TO SĄ SŁUGUSY ŻYDO MASONERI. ZAŁOŻYŁEŚ KONTO MIZIA FORUM ALE ONI TEGO NIE ROZUMIEJĄ.

  HAHAHAHAHAHA
  ALE DOBRZE ŻE JAKIEŚ DARCIE BYŁO

 10. Kurwa Panowie. Jak ja na YouTubie widzę kolejny raz pjerdolenie Brauna, Jabłonowskiego i innych to mi się rzygać chce. Od X lat to samo gadają a efektów nie widać. Jack konfederacje? Jakie konfederacje?Z z kim? O takich rzeczach to można sobie pomarzyć na YouTubie. Nie ma już praktycznie ludzi z którymi można działać robić cokolwiek więcej dla Polski. Tylko po „robocie” odpalić TV, kompa, pójść na kebsa i wsio! Ja Wam powiem że ja już się nie mogę doczekać aż to wszystko pjerdolnie. Niech już ta Polin powstaje faktycznie bo w takim zakłamaniu i głupocie to aż trudno żyć normalnym ludziom. Dziś włączam TVN24 a tam co widzę: puma weszła na drzewo, samochód w USA wpadł do basenu. WIADOMOŚCI DLA DEBILI. Dla ułomków umysłowych. Jack wszystko co piszesz jest PRAWDĄ. W moim regionie(nie ważne gdzie) ma być likwidowana(zniszczona) Jednostka Wojskowa a w tym miejscu ma powstać kopania miedzi. WP wyjdzie. Ale wojska USA mają tam stacjonować i pilnować wydobycia! Armia się zwija. Ten kraj już jest na skraju zmiany nazwy na Polim. Ale ja się tego nie mogę doczekać bo tym karłom umysłowym w tym kraju inaczej się nie dotrze do mózgów! To jest kurwa skandal się w tym kraju wyrabia.
  Zbierajcie zapasy: wody, żywności, benzyny,gazu. I wszystkiego co potrzeba. Bo jak to pjerdolnie to te lemingi będą się nawzajem tratować w kilometrowych kolejkach do „Stonki”.

  1. Jak poinformowały w sobotę rano Media Narodowe, „do sojuszu, którego celem jest wyjście Polski z Unii Europejskiej, dołączy znany reżyser i lider Pobudki, Grzegorz Braun”. Dodano, że na razie nie wiadomo, z którego okręgu wyborczego miałby startować. Później inne media podawały, że Braun już dołączył do koalicji wyborczej RN-Wolność. Portal Najwyższy Czas zaznaczył, że „informacja została potwierdzona również przez środowisko samego zainteresowanego”.

 11. tak sławią polaków patrioci rdzenni polacy,

  https://www.youtube.com/watch?v=4SX3JyaIKA0

  Podczas podrózy powrotnej samoletem z Paryża do Gdańska jak mnie poinformował RADZIO na pokładzie samolotu doszło do ataku na niego i szarpaniny przez agresywnego Łukasza Rempalskigo , który to znieważał też RADKA słownie wulgaryzmami!?Interweniowała stewardesa i zabrała Radka daleko od polskiego łobuza Rempalskiego, aby był spokój na pokładzie samolotu!Mogło dojść do interwencj Francuskie Policji i skandalu międzynarodowego!? Na lotnisku Radka powitał red.Sławomir Ziembinski i zabrał go na kwaterę aby odpoczął i jutro zobaczył Gdańsk.

  1. Chyba w 2013 roku p. Sendecki zwieńczył swoje umizgi do p. Kobylańskiego spotkaniem na Teneryfie. Pewno było to spotkanie owocne w „granty” ale i pewne zobowiązania. Żeby dogodzić gustom p.Sendecki znalazł sobie osoby takie jak Radzio, które zrobią co pan każe bez najmniejszego oporu, ba, będą w tym co robią autentyczne. Jest się czym okazać z „działalności”, Inaczej sobie tego wytłumaczyć nie potrafię.

    1. Porębę uważałam za inteligentnego faceta, ale jak zobaczyłam z jakim zacięciem odznacza Radzia, to pomyślałam sobie, że oni wszyscy są jak dzieci, które nasikały w piasek i lepią z niego babki !!!

 12. Radzie i inne bladzie…niewielu z was wie o tym jak poleciała ta banda chuja do Francji bronić pomnika papieża. Ci ” Rasiści i antyislamisci” po swoim wystąpieniu pod w/w monumentem po najniższej silę oporu szukali noclegu. Wybrali najtańszy hostel u muzułmańskiego właściciela, który na zajutrz podrzucił ich na lotnisko. Hipokryci…szkoda słów. Odniosłem się do tych pajaców w tej sprawie, aby się ciołki wypowiedzieli się na fakt odwrotnych poczynań wbrew temu co tam sobie pierdolą. Efekt….echo i tyle. Na chuj i w kosmos z tym patriotycznym cyrkiem !

   1. Jakich kurwa ateistów ? Nikodem ,ty mi życia nie będziesz układał. Powiedz mi lepiej co Cię łączy z ” panem sałatką” ??? Bo widziałem pod jego filmem twoje wzniosłe bogobojne uniesienia. w którym obrażał czyjąś córkę i wnuka. Zamiast szmaciarzowi pocisnać to się spouchwalasz….kto tu ma kibel z orany.

 13. Niema Polskich mediów bez tego mogą sobie jedynie pokrzyczeć na ulicy , robią z Polaków wariatów nie oglądam tego ścierwa od 10 lat żadnego abonamentu nie będę żydowi płacił , tv oddaj wrogowi , oni myślą ze to ich telewizja ;)

 14. OGŁOSZENIE !!! sory ale tak musi być jeszcze jakiś czas
  ============================================
  ZWROTY WPŁAT ABONAMENTU Z „JACKCALEIBCOM”
  Witam oto adres i dane osoby która dysponuje kwotami wpłacanymi w ramach ABONAMENTU dostępowego do materiałów zamieszczanych na stronie internetowej „jackcaleibcom”
  MICHAŁ TALAŚKA
  ul. Sandomierska 24/46, 85-830 Bydgoszcz
  żądanie zwrotu możliwe na podstawie podania numeru transakcji PAY PAL
  LUB TREŚCI OTRZYMANEJ SMS – ZWROTNY PO WPŁACIE DO SYSTEMU HOT PAY
  ŻĄDANIE ZWROTU OPŁATY ABONAMENTOWEJ KIEROWAĆ NALEŻY W FORMIE ŻĄDANIA ZGODNIE Z PRZEPISAMI K.C W FORMIE PISEMNEJ NA W/W ADRES WŁAŚCICIELA KONT HOT PAY I PAY PAL

 15. A Gadowski nie lepszy … wszystko to wina Putina 🙁 🙁 🙁
  Wypchnęliśmy Niemców , wytworzyła się próżnia … i wchodzą w nią eskimosy … A KIEDY WEJDĄ POLACY ??? 🙁 🙁 🙁

  1. MAM DOŚĆ JUŻ JĘCZENIE TYCH PEDAŁÓW ASEKURANTÓW KTÓRZY OTWIERAJĄ JAKIEŚ KURWA PSEUDOTELEWIZJE W ŻYDOWSKICH OKIENKACH I MÓWIĄ PATRYIOTYCZNIE TAK ŻEBY IM ŻYD NIE UJEBAŁ MONETYZACJI

   1. 8 stycznia sejmowa dyskusja na temat szczepień
    https://wolnemedia.net/8-stycznia-sejmowa-dyskusja-na-temat-szczepien/

    „„Mogę chyba zdradzić, że będą też inni goście z Europy. Pokażemy dowody, badania, które powinny spowodować trzęsienie ziemi. Będziemy rozmawiali o tym, co tak naprawdę jest w szczepionkach. Jak mówi Jaro, zdejmiemy gacie polskim „ekspertom” o ile będą mieli odwagę przyjść i skonfrontować swoje mądrości z prawdziwą Evidence Based Medicine” – zaprasza na posiedzenie na swojej facebookowej stronie poseł Paweł Skutecki.”

   2. „Amy MacPherson, zastanawia się na łamach „Huffington Post” dlaczego loże masońskie zbierają dane DNA naszych dzieci w ramach programu MasoniChip.”

    DAJĘ LINKA https://wolnemedia.net/dlaczego-masoni-w-kanadzie-zbieraja-dna-dzieci/

    „Tak więc zwolennicy teorii spiskowych nie muszą już więcej teoretyzować gdyż mają tu do czynienia ze zdarzeniami niczym wprost z powieści sensacyjnych o tym jak to masoneria przenika na korytarze władzy. Masoni sami o sobie mówią, że są „ezoterycznym starożytnym bractwem, którego członkowie inicjowani są w celu oświecenia poprzez nauki dla innych mniej znane”.”

    ” Mówi się więc rodzicom, by mieli zaufanie do prywatnego bractwa o intrygującej przeszłości, które obiecuje spełnienie wszystkich standardów jakości i ochrony prywatności, przy jednoczesnym braku jakiegokolwiek nadzoru. Ponieważ wolnomularze w 100% finansującą tę inicjatywę nie ma możliwości przedyskutowania kwestii własności pobieranych danych ani też dowiedzenia się co oni sami mówią o tych sprawach podczas spotkań.”

    „Projekt masoński nie ma oparcia w rządowych bazach danych DNA, a więc jest jednym z najbardziej kontrowersyjnych komponentów masońskiej inicjatywy, bo przecież tak jest to przedstawiane rodzicom i administracji.”

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: