loading...
loading...
loading...
WESOŁYCH ŚWIĄT !! ŻYCZY ZESPÓŁ REDAKCYJNY M-forum WSZYSTKIM WIDZOM I CZYTELNIKOM ORAZ OSOBĄ WSPIERAJĄCYM ROZWÓJ I UTRZYMANIE STRONY NAJBLIŻSZY PROGRAM NA ŻYWO23 kwietnia 2019
4 dni pozostało.
WEJŚCIE KLIKNIJ W ILUSTRACJĘ – KANAŁ FILMOWY WSZYSTKIE NOWE MATERIAŁ FILMOWE ORAZ ZARCHIWIZOWANE VIDEO STREAM LIVE
WEJŚCIE KLIKNIJ W ILUSTRACJĘ -STREAM LIVE – NA ŻYWO OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU 20:30 + CHAT + PRIV. VIDEO ROZMOWY
ZOSTAŃ SAMODZIELNYM AUTOREM NA M-forum kliknij w poniższy obrazek dowiedz się jak i co ? DZIAŁAJ :-)

M-fo A.V Live. <<wróć do Nius<<rum

Jeśli chcesz wesprzeć finansowo rozbudowę i utrzymanie strony dowolnym datkiem poniżej panel Peypal nawet nie posiadając konta Peypal można dokonać wpłaty wprost z swojej karty .Jeśli chcesz wesprzeć wybranego autora wpisów w opcji wpłaty wpisz nick autora z dopiskiem "DAROWIZNA DLA ……… " wpłata zostanie automatycznie przesłana wskazanemu autorowi .M-forum AV Live jest w 100% oddolną obywatelską inicjatywą, nie stoją za nami ani medialne konsorcja, ani rządowe dotacje. Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. WESPRZYJ NASZĄ DZIAŁALNOŚĆ DOWOLNĄ KWOTĄ DAROWIZNY – :-)

Polska rozpoczyna import z Ukrainy śmieci i odpadów niebezpiecznych + kilka innych informacji.

loading...
Our Reader Score
[Total: 0 Average: 0]

Na Ukrainie problem recyklingu odpadów jest bardzo poważny. Przez lata władze obiecują budowę zakładów utylizacji śmieci, ale obietnice pozostają tylko pustymi słowami. Odpady z gospodarstw domowych wypełniły już istniejące składowiska, śmieci po prostu nie ma gdzie wywozić.

Polska obiecała pomóc w rozwiązaniu tego palącego problemu — pisze businessua.com.

🙂 zapomnieli napisać żeby Polaków nie wkurwiać że Polacy wezmą te śmieci za darmo 

w ramach włażenia banderowcom w dupsko 

======

 UKRAIŃSKI EKSPERT: NAWET GDYBY ROSJA ZNIKNĘŁA, TO BĘDZIEMY MIELI PEWNE PROBLEMY Z WĘGRAMI I POLSKĄ

Bohdan Jaremenko, ukraiński ekspert ds. stosunków międzynarodowych uważa, że Ukraina nawet bez Rosji będzie miała pewne problemy w relacjach z sąsiadami, m.in. z Węgrami czy z Polską. Jego zdaniem Węgrzy niektórymi swoimi działaniami zawstydzają państwo Ukraińskie.

Ukraiński ekspert ds. stosunków międzynarodowych Bohdan Jaremenko i szef Fundacji Majdan Spraw Zagranicznych na łamach ukraińskiego portalu Glavred zarysował swoją ocenę sytuacji ws. relacji Ukrainy z Węgrami, Polską i Rumunią. Jego zdaniem, Rosja znacząco przyczynia się do wzrostu napięć w relacjach Ukrainy ze swoimi sąsiadami. – Są w stanie w odpowiednim czasie wskazywać na pewne problemy, które mają inni i próbować to rozgrywać.

Ukraiński ekspert: nawet gdyby Rosja zniknęła, to będziemy mieli pewne problemy z Węgrami i Polską

🙂 bez względu na włażenie w dupę banderowcom nadal pozostajemy ich wrogiem numer 2 

=====

POLSKIE MSZ UDZIELIŁO POMOCY FINANSOWEJ SZPITALOWI PSYCHIATRYCZNEMU NA UKRAINIE

 

Ministerstwo Spraw Zagranicznych kontynuuje dystrybucję środków przeznaczonych na pomoc humanitarną i rozwojową dla zagranicy. – podał w środę Rynek Zdrowia powołując się na PAP. – W ramach tych środków 30 tys. euro (ok. 128 tys. zł) trafiło do szpitala psychiatrycznego w miasteczku Swatowe na wschodzie Ukrainy.

Szpital psychiatryczny w Swatowem znajduje się w części obwodu ługańskiego kontrolowanej przez władze w Kijowie. Jest to jedyny tego typu ośrodek działający w tym obwodzie. Jak powiedziała PAP Lena Jampolska, ordynatorka jednego z oddziałów szpitala, trafiają do niego „ludzie, którzy zgubili się podczas ostrzałów i stracili dokumenty”. Niekiedy ich tożsamość jest nieznana. W szpitalu są także pacjenci ewakuowani w 2014 roku ze szpitali psychiatrycznych w Ługańsku.

🙂 zapłacimy za zbrodnie popełniane na cywilach przez banderowców z Kijowa 

3 thoughts on “Polska rozpoczyna import z Ukrainy śmieci i odpadów niebezpiecznych + kilka innych informacji.

 1. OGŁOSZENIE !!! sory ale tak musi być jeszcze jakiś czas
  ============================================
  ZWROTY WPŁAT ABONAMENTU Z „JACKCALEIBCOM”
  Witam oto adres i dane osoby która dysponuje kwotami wpłacanymi w ramach ABONAMENTU dostępowego do materiałów zamieszczanych na stronie internetowej „jackcaleibcom”
  MICHAŁ TALAŚKA
  ul. Sandomierska 24/46, 85-830 Bydgoszcz
  żądanie zwrotu możliwe na podstawie podania numeru transakcji PAY PAL
  LUB TREŚCI OTRZYMANEJ SMS – ZWROTNY PO WPŁACIE DO SYSTEMU HOT PAY
  ŻĄDANIE ZWROTU OPŁATY ABONAMENTOWEJ KIEROWAĆ NALEŻY W FORMIE ŻĄDANIA ZGODNIE Z PRZEPISAMI K.C W FORMIE PISEMNEJ NA W/W ADRES WŁAŚCICIELA KONT HOT PAY I PAY PAL

 2. Nie wiem już kto tu jest nienormalny Nasze szpitale przepełnione ,latami czeka się do specjalisty ,godzinami koczuje na SOR-ach aby zdiagnozował nas jakiś konował ,przychodnie pękają w szwach …. a rząd wybrany przez tubylców ,ale utrzymywany z naszych pieniędzy, wspomaga obcych .Ja nie oczekuję od tzw. rządu logicznej odpowiedzi ,bo od wariata jej nie otrzymasz ,ale na sponsorowanie żydowskich muzeów jest kasa ,a żebrzą na pomniki dla Kaczyńskiego? Niech ktoś podejmie się wytłumaczyć, gdzie tu sens ,a gdzie logika ? W Szczecinie PiS przegrywa notorycznie wybory samorządowe ,a prawa ręka prezesa to Bredziński ,przepraszam Brudziński ?

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

loading...
loading...
LIVE AKTYWNY KLIKNIJ ABY WYŚWIETLIĆ
TRANSMISJA ZAKOŃCZONA
%d bloggers like this: