19 komentarzy do “FILM -TEST GSM G5 PANIKA JELENI CZUJĄ ŚMIERĆ ? !”

 1. jak to jest panie mizia ? Ten sam film jest na CW24 Pana Maciaka i tam twierdzą, że to na Węgrzech ?! Po co ta dezinformacja ? Jeśli to świadome z pana strony to jest to nędzna manipulacja. Tak się traci wiarygodność. Pozdrawiam.

 2. OGŁOSZENIE !!! sory ale tak musi być jeszcze jakiś czas
  ============================================
  ZWROTY WPŁAT ABONAMENTU Z „JACKCALEIBCOM”
  Witam oto adres i dane osoby która dysponuje kwotami wpłacanymi w ramach ABONAMENTU dostępowego do materiałów zamieszczanych na stronie internetowej „jackcaleibcom”
  MICHAŁ TALAŚKA
  ul. Sandomierska 24/46, 85-830 Bydgoszcz
  żądanie zwrotu możliwe na podstawie podania numeru transakcji PAY PAL
  LUB TREŚCI OTRZYMANEJ SMS – ZWROTNY PO WPŁACIE DO SYSTEMU HOT PAY
  ŻĄDANIE ZWROTU OPŁATY ABONAMENTOWEJ KIEROWAĆ NALEŻY W FORMIE ŻĄDANIA ZGODNIE Z PRZEPISAMI K.C W FORMIE PISEMNEJ NA W/W ADRES WŁAŚCICIELA KONT HOT PAY I PAY PAL

 3. zyjemy w takich czasach ze nalezaloby sprawdzac wszystko, ciekawe jest to ze ktos to nagral I ciekawe w jaki sposob trafil na to zjawisko bo to z jakiegos drona nagrywane bylo. dlaczego w jednym miejscu wariuja tylko ptaki a w drugim tylko jelenie przeciez na danym obszarze zyje wiele zwierzat…?

  1. ptaki w ten sposób zawsze lataly żadna nowość a ten film jakiś dziwny obok sladow te niby sarny biegna? ten dron miał telefon przyczepiony i filmowal?

   1. nie wiem dostałem wrzucam i tyle ja nie czekam na link z polsatu lub tvp …… dla tego z zasady informacje u mnie są zawsze szybciej niż gdzie indziej bo innym zależy na tym żeby się nie narazić na zarzut że podali coś co się nie potwierdziło a ja mam to w dupie bo z 100% podawanych informacji zawsze prawie 80% potwierdza się tyle że macie je wcześniej niekiedy informacja ma wagę jeśli jest podana szybko … bo po ch… komu informacja wtedy gdy nie moze już zareagować

 4. Prawa do filmów są reprezentowane przez Jukin Media!
  Stado jeleni (rudli), zimą i migrujące wzdłuż granicy wzdłuż linii Töttös, Bóly, Sátorhely i Udvar. Ta migracja jest zjawiskiem naturalnym. Nie znam ich dokładnej ścieżki, ale dziś mogłem je zobaczyć na granicy Sátorhely’ego pod Mohaczem.

  https://www.youtube.com/watch?v=Q6U_8REcFL8

  Chyba zbyt wczesna panika ??? 🙂 😛

  1. nie wiem jak tak to może i tak ……. ale nie raz nie 2 nie 100 x pokazywono różne filmy z różnymi opisami które na koniec okazywały się zupełnie czym innym ………. ja zostawiam to co jest bo jakoś w prawdy głoszone na żydowskim portalu y.t za bardzo nie wierzę …..
   :-)WIDZĘ ŻE DLA WIĘKSZOŚCI Y.T STAŁ SIE WYROCZNIĄ CZYLI TYM CO DLA INNYCH Z KTÓRYCH ZRESZTĄ SIĘ NABIJACIE ………. TELEWIZJA 🙂 to już za mocno skomplikowane ale ……… niechce mi sie o tym pisać a dla mnie ……… każdy kto ma namaszczenie twórcy na y.t w dziedzinach info i polityka i głosi bez przeszkód JEST ŻYDOWSKIM PACHOŁEM !! niedługo się przekonacie 🙂 szybciej niz sie wam zdaje 22 stycznia 19 ……..

    1. a choćby 1 z brzegu że po 1 stycznia 2019 roku ponad 2 500 000 ZAPŁACI POD PRZYMUSEM JESZCZE RAZ ZA SWOJĄ WŁASNOŚĆ MAM NA MYŚLI DOMY MIESZKANIA LOKALE UŻYTKOWE …. I BĘDĄ SPŁACAĆ POD PRZYMUSEM PRZEZ 20 LAT TO WERSJA ŁAGODNA ALBO OD RAZU CAŁOŚĆ ………… JAK TO MOŻLIWE A TA
     KTO POSZUKAJCIE CO WCHODZI W ŻYCIE Z DATĄ 01.01.2019 ………………. 🙂

    2. DOBRA DAJĘ ZAJAWKĘ O CO CHODZI CHOCIARZ ZROBIŁEM O TYM ZE 2 FILMY I NAPISAŁEM ARTA ………… JAKIEŚ PÓŁ ROKU TEMU ……… ale kto w Polsce pamięta co było i co planowali PÓŁ ROKU TEMU WODZOWIE 🙂
     =========
     5 października 2018 r. weszła w życie ustawa o przekształceniu prawa użytkowanie wieczystego gruntów zabudowanych na cele mieszkaniowe w prawo własności tych gruntów (zobacz treść tej ustawy), która zapoczątkowała operację całkowitej likwidacji instytucji użytkowania wieczystego w naszym kraju. W ustawie znalazł się przepis, który uniemożliwi ustanawianie od 1 stycznia 2019 r. nowych praw użytkowania wieczystego na cele mieszkaniowe. Oznacza to, że od wskazanej daty, z własnością lokalu mieszkalnego lub domu jednorodzinnego będzie mogło być związane wyłącznie prawo własności gruntu.

     Uwaga! 6 grudnia 2018 r. Sejm na wniosek rządu w trybie pilnym znowelizował ustawę o użytkowaniu wieczystym. Wskutek niedopatrzenia rządu i parlamentu, wielu spółdzielniom, przedsiębiorcom, firmom deweloperskim a nawet spółkom państwowym grozi gigantyczna opłata z tytułu zwrotu pomocy publicznej na przekształcenie użytkowania wieczystego we własność.

  1. JAK TO CO NIE DOSTAŁEŚ KOMUNIKATU OD GOOGLE ??? 22 STYCZNIA 2019 ROKU WCHODZI przecierz są komunikaty na pocztach y,t f.b TYLE ŻE NIE PISZĄ ŻE TO ACTA 2 A NOWE ZASADY UŻYTKOWANIA ……. OSTATECZNIE PRZEGŁOSOWANY 3 GRUDNIA 2018 ROKU
   [wpvideo xkvszfgC]

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!