SZCZECIN BRUTALNE I KRWAWE PEDALSKIE PORACHUNKI

SUMA OCEN
Our Reader Score
[Total: 0 Average: 0]

Witam załączam jako aktualizację tematu wczorajszego o atakach obcych w przededniu Bożego narodzenia , tu jednak chodzi o innych dewiantów …….. SZCZECIN  23 .12.2018 

Niedzielne popołudnie w kinie w jednej ze szczecińskich galerii handlowych zakończyło się tragedią. Dwie osoby zostały bowiem ranione przez nożownika, zaś jedna zmarła dzisiaj nad ranem w miejscowym szpitalu. Z relacji świadków wydarzenia wynika, że napastnik jest byłym partnerem lżej ranionego osobnika, dlatego atak najprawdopodobniej mógł mieć podłoże homoseksualne.

Do zdarzenia doszło wczoraj około godziny 17, kiedy w szczecińskim kinie Galaxy trwał seans filmowy. W jego trakcie dwie osoby miały zostać zaatakowane nożem, a jedna z nich została ciężko ranna. Trzydziestoletni mężczyzna został w stanie ciężkim podłączony do specjalistycznej aparatury i przewieziony do jednego z lokalnych szpitali, lecz dzisiaj nad ranem lekarze poinformowali o jego zgonie. Zaatakowany osobnik miał mieć poważne rany kłute szyi, klatki piersiowej i uda.

Atak najprawdopodobniej miał podłoże homoseksualne, na co wskazuje relacja jednego ze świadków, który mając za sobą przeszkolenie z pierwszej pomocy uznał, iż może być przydatny. „Obok (ciężko rannego – przyp. red.) siedział drugi mężczyzna. Kiedy zapytałem co się stało powiedział, że był w kinie z partnerem, a napastnikiem był jego były chłopak” – twierdzi więc uczestnik kinowego seansu.

Na podstawie: 24kurier.pl, polskatimes.pl, se.pl.

3 komentarze do “SZCZECIN BRUTALNE I KRWAWE PEDALSKIE PORACHUNKI”

 1. Nie siusiam w majty, tylko dlatego, że to akurat pedały się pochlastały. Oni byli, są i będą, bo taka jest ludzka natura. Mamy udokumentowaną wiedzę na ten temat od czasów starożytnych. Obecnie są bardziej widoczni, bo mają wymagania. Tak jak ja nie zostanę lesbą, tak każdy normalnych chłop nie zostanie pedałem.

  Są mi oni obojętni dokąd nie wkraczają na moje terytorium.

  Podobnych zdarzeń z partnerami hetero jest więcej proporcjonalnie do ilości osobników. Nie należy demonizować, że zakochanemu pedałowi odbiło.

  Niektórzy z tylko im znanych powodów stawiają znak równości między pedałem a pedofilem. To są zupełnie różne skłonności. Pedofilem może być zarówno pedał, jak i hetero. W pewnym sensie dorosłe kobiety zaczynają spełniać oczekiwania samców goląc cipy dla upodobnienie się do dzieciaków. Owszem uzasadniają to w różny sposób, jednak goła cipa jest synonimem braku dorosłości. Faceci również zniewieścieli, bo nie tylko golą się pod pachami, ale mają łyse klaty i jajca.

  Już z powyższego widać, iż w wielu z nas drzemią nieujawniane pokłady pedofilii niezależnie od płci.

  Mówiąc poważnie, nie demonizujmy tych na dole, bo oni najmniej szkodzą, skoro za obopólna zgodą korzystają z „rury wydechowej”. Potępiajmy tych, którzy mając odpowiednią władzę umożliwiają i tuszują faktyczną pedofilię.

 2. Najwyraźniej pedałom nie podoba się moja narracja, bo ich demaskuę i dlatego dają minus.

  Naprawdę nie mam nic do pedałów. Niech tylko żyją w swoim gronie.
  Jako kobieta mogę zaakceptować użycie „drugiej” dziurki, ale tylko w relacjach hetero.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

WIDEO BLOG MIZIAFORUM / JACKCALEIB

.
live
%d bloggers like this: