NA ŻYWO 21.00 - STREAM PIOTR RYBAK WIELOLETNI WSPÓŁPRACOWNIK POLITYCZNY PAWŁA KUKIZA - CAŁA PRAWDA O DZIAŁALNOŚCI POLITYCZNEJ PAWŁA KUKIZA !!22 sierpnia 2019
9 godzin pozostało.

M-forum A.V Live.

Najnowsze informacje , Polska i świat artykuły przedruki filmy zdjęcia i dokumenty.Unikatowe informacje i materiały które na innych portalach są cenzurowane z przyczyn politycznej poprawności.

Banderowiec Jan Piekło oskarżył ks. Isakowicza Zaleskiego o PODŻEGANIE DO NIENAWIŚCI .

OCEŃ TEN WPIS !
DZIĘKUJĘ ZA OCENĘ

Wciąż urzędujący ambasador w Kijowie Jan Piekło włączył się na Twitterze w wymianę zdań pomiędzy szefową Biełsatu Agnieszką Romaszewską a księdzem Tadeuszem Isakowiczem-Zaleskim. W niespotykany dla dyplomaty emocjonalny sposób oskarżył duchownego o podżeganie do nienawiści między Polakami i Ukraińcami.

Jak pisaliśmy, w sobotę na Twitterze doszło do wymiany zdań między Agnieszką Romaszewską a ks. Isakowiczem Zaleskim wywołanej oceną apelu, który „polscy naukowcy i eksperci, przedsiębiorcy, dziennikarze, działacze polskich środowisk na Ukrainie” (w tym Romaszewska) wystosowali do prezydenta Dudy, w którym wezwano do cofnięcia decyzji o odwołaniu Jana Piekły ze stanowiska ambasadora w Kijowie. „Oby Pan Prezydent Andrzej Duda nie uległ histerycznej reakcji sojuszników oligarchy i czciciela ludobójczej UPA Petra Poroszenki i nie cofnął dymisji Jana Piekło, który tyle razy nie zachował się jak trzeba wobec rodzin ofiar” – napisał ks. Isakowicz-Zaleski. W odpowiedzi Romaszewska zagroziła mu sprawą sądową, ponieważ nie czuje się „sojusznikiem” tak opisanego prezydenta Ukrainy.

Do dyskusji w sobotę włączył się sam Piekło. Jak napisał, życzy księdzu Isakowiczowi-Zaleskiemu łaski, „która pozwoli, by spokój i miłosierdzie zajęły miejsce nienawiści w Jego sercu”. Dodał, że będzie się modlił w tej intencji.

Duszpasterz Kresowian podziękował za modlitwę a przypisywanie mu nienawiści porównał do zabiegów komunistów, którzy oskarżali o to samo Rodziny Katyńskie. „Szkoda, że nie miał Pan odwagi ani wysłuchać rodzin ofiar UPA, ani publicznie upomnieć się o groby i sprzeciwić gloryfikacji ludobójców” – napisał duchowny.

W odpowiedzi Piekło stwierdził, że ks. Isakowicz-Zaleski nie ma monopolu na „prawdę”, pamięć o ofiarach i wyrażanie bólu rodzin. Zasugerował, że również może się na ten temat wypowiadać, ponieważ jego krewni zginęli na Wołyniu.

Prawda o ludobójstwie dokonanym przez OUN-UPA jest jedna. – odpisał mu ks. Isakowicz-Zaleski. Zarzucił Piekle kłamstwo, ponieważ, jak zapewnił, nigdy nie dążył do żadnego monopolu. „To co robię, to z potrzeby serca, społecznie, bo tacy jak Pan, etatowi urzędnicy MSZ tego nie czynią” – dodał. W odpowiedzi ambasador jako swoją zasługę przedstawił swoją obecność w Hucie Pieniackiej i na Wołyniu, gdzie wraz z Ukraińcami modlił się „o pojednanie i wybaczenie”, podczas gdy „Ksiądz zajmował się tworzeniem klimatu wzajemnej wrogości”. W kolejnym twicie oskarżył duchownego o podżeganie do nienawiści między Polakami a Ukraińcami. Według niego jest to „prawda o ks. Isakowiczu-Zaleskim”.

Prawda o człowieku w sutannie, który z potrzeby serca, społecznie podżega do nienawiści sąsiadujące ze sobą narody. Polecam Księdza modlitwom tych po obu stronach granicy, którzy pragną pojednania i pokoju. Jest ich wielu. – napisał Piekło.

Jan Pieklo@JanPieklo

Tak jak prawda o Księdzu Isakowiczu-Zaleskim jest jedna. Prawda o człowieku w sutannie, który z potrzeby serca, społecznie podżega do nienawiści sąsiadujące ze sobą narody. Polecam Księdza modlitwom tych po obu stronach granicy, którzy pragną pojednania i pokoju. Jest ich wielu. https://twitter.com/IsakowiczZalesk/status/1076872322802507776 

Ludzie o tym mówią: 72

7 thoughts on “Banderowiec Jan Piekło oskarżył ks. Isakowicza Zaleskiego o PODŻEGANIE DO NIENAWIŚCI .

 1. Ktoś kiedyś powiedział o ofiarach ludobójstwa na Ukrainie.
  „Jeśli my zapomnimy o nich,to niech Bóg zapomni o nas”
  Warto o tym pamiętać.

 2. Obecnie trudno poznać kto kim jest. Pewne światło rzucają końcówki nazwisk, które są zwyczajowo przypisane do narodowości, z których się wywodzą. Takimi klasycznymi Łemkowskimi będą wszystkie „piecuchy”, Staruchy, zaś Ukraiński rodowód mają takie jak Duda, czy Szydło.

  Poniżej wybrane końcówki nazwisk Łemkowskich i Ukraińskich.

  Łemkowskie zwykle kończą się na:
  ej, na, ula, ka, ych, haj, ma, nio, zio, dio, ak, ik, lec, yna, szyn, icz, osz, esz, ycz, nik, szyn, sko, mak, czak, szko, mka, ar, ma, yk, it, osz, us, ita, oc, ar, ko, ko, uch, cik, ep, ka, ki, acz, an, esz, ch, ia

  Ukraińskie zwykle kończą się na:
  uk, icz, un, a, ar, uk, icz, osz, da, yć, yń, zuk, ema, cak, czak, rp, ło, iło, ać, acz, ma, asz, ian, nko, icz, cko, wij, ec, ita, tko, ur, sa, ać, ko, ki, ło, cz, sik,

  1. no delikwent znaleziony związany z reklamówką na głowie …… mieszkał z ukraińcem a policja NIE WIĄŻE STANU TRUPA Z DZIAŁANIEM OSÓB 3 ZAJEBISTA OBRONA UKRA A PROPO ON JUŻ NIE PRZYJEDZIE TU

 3. Dopiero skończyłam pisać , jak reaguję na hasło „pojednanie” 🙁
  Za to, co zrobili , to to powinno być miejsce zapomniane przez BOGA i ludzi !!! A jeśli dajemy tym ******* cokolwiek, to tak, jakbyśmy przyznawali, że jesteśmy im cokolwiek winni !!!
  I tak się boję, że wywalili tego ***** ze stanowiska, bo zbliża się rok wyborczy i chcą udobruchać Kresowian ??? 🙁 🙁 🙁

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

%d bloggers like this: