NA ŻYWO - 21.00 BRUTALNA PACYFIKACJA MARSZU NIEPODLEGŁOŚCI WE WROCŁAWIU - RELACJA PIOTRA RYBAKA -METERIAŁ BEZ CENZURY12 listopada 2019
8 godzin pozostało.

M-forum A.V Live.

Najnowsze informacje , Polska i świat artykuły przedruki filmy zdjęcia i dokumenty.Unikatowe informacje i materiały które na innych portalach są cenzurowane z przyczyn politycznej poprawności..Do dyspozycji czytelników i widzów chat obsługujący wszystkie formaty multimediów które można załączać w dyskusji.Ponadto możliwość zakładania indywidualnych imiennych kont z możliwością publikowania wszelkich materiałów i multimediów BEZ CENZURY

Aresztowany M.Piskorski otrzymał propozycje pisowskiego rządu WPŁAĆ 300 000 ZŁ A BĘDZIESZ WOLNY …..

OCEŃ TEN WPIS !
DZIĘKUJĘ ZA OCENĘ

PARANOJA TRZYMANIE LATAMI POD ZARZUTEM SZPIEGOSTWA OSTATECZNIE MOŻE SIĘ WYKUPIĆ ……… TOŻ TO HARACZ ZWYCZAJNY ………… a tak na serio to siedział za udział w burzeniu BANDEROWSKO- HITLEROWSKICH POMNIKÓW ……

 

Na kolejnej rozprawie, w której sąd rozpatrujący sprawę Mateusza Piskorskiego zwrócił się do sądu apelacyjnego z wnioskiem o przedłużenie tymczasowego aresztowania, zapadła zaskakująca decyzja.

Sąd apelacyjny, który dotychczas odrzucał wnioski obrony o ustanowienie innego niż tymczasowe aresztowanie środka zabezpieczającego, tym razem wyszedł z własną propozycją.

Co prawda nie zamienił tego aresztowania na dozór policyjny czy też poręczenie, o które obrona od wielu miesięcy zabiegała, ale postanowił wyznaczyć kaucję zabezpieczającą, po wpłacie której Piskorski będzie mógł wyjść na wolność i odpowiadać z wolnej stopy.

Decyzja jest jeszcze nieprawomocna. W ciągu tygodnia strony mogą złożyć na nią zażalenie.

Nie wiadomo, jak zachowa się prokurator Anna Karlińska, która jakby przeczuwając, albo już dobrze wiedząc, jaka zapadnie w sądzie decyzja, pierwszy raz nie pojawiła się na tej rozprawie.

Gdy wpłynie sprzeciw, sąd będzie musiał się tym zająć na kolejnej rozprawie.

Kaucja za wolność Piskorskiego, a konkretnie jej wysokość, może się jednak okazać zaporowa. Sąd kaucję wyznaczył na bardzo wysokim poziomie, w wysokości 300 000 złotych.

Jego rodzina nie posiada takich pieniędzy. Od 2,5 roku i tak ponoszą wysokie stałe opłaty kancelarii prawnej zajmującej się obroną Piskorskiego.

Sam Piskorski od lat nie zarabia żadnych pieniędzy i jeśli coś mu rośnie na koncie, to są to długi. Być może chodzi o jakieś pozorowane działania, by sąd pokazał swoje ludzkie oblicze, licząc na to, że Piskorski tych pieniędzy i tak nie zdobędzie?

W każdym bądź razie sąd oficjalnie umotywował swoją decyzję o zwolnieniu za kaucją dosyć sensownie. Po pierwsze sąd zauważył przewlekłość całego postępowania. I to zarówno tego toczącego się w postępowaniu przygotowawczym, które trwało ponad dwa lata, jak i teraz, gdy już w merytorycznej sprawie kolejne rozprawy są ciągle odraczane i sprawa praktycznie nie rusza z miejsca. Nadal Piskorski nie zakończył jeszcze składania wyjaśnień w odpowiedzi na przedstawiane mu zarzuty. Nie rozpoczęło się jeszcze postępowanie dowodowe i nie przesłuchano jeszcze ani jednego ze świadków.

Sąd stwierdził, że Piskorski przebywa już na tyle długo w areszcie, że jest mało prawdopodobne, by po wyjściu na wolność próbował z kraju uciec. Zwłaszcza że cały ten okres odosobnienia byłby przecież zaliczony mu na poczet ewentualnej kary pozbawienia wolności, gdyby jego sprawa zakończyła się wyrokiem skazującym. Uciekać po prostu by się mu już nie opłacało. Tak że ta wysoka kwota kaucji miałaby go zmotywować do niepodejmowania takich decyzji.

Kwota kaucji tym bardziej dziwi, że zazwyczaj jest wyznaczana na znacznie mniejszym poziomie. Takie kwoty kaucji zasądza się w sprawach, w których oskarżonymi są jacyś gospodarczy malwersanci w jakichś aferach gospodarczych. Całkiem niedawno zatrzymanemu na tzw. gorącym uczynku, z walizka pieniędzy, w której był milion euro, sąd wyznaczył niemal na drugi dzień kaucję w wysokości 70 000 złotych, które to podejrzany po prostu wyjął z walizki, zapłacił i wyszedł na wolność.

Zakładając, że od decyzji odwoła się prokurator, ale także i obrona (przynajmniej w kwestii wysokości tej kaucji), realnie decyzja stanie się prawomocna na przełomie stycznia i lutego. Od tego momentu, jeśli oczywiście sąd podtrzyma swoją decyzję, rozpatrując odwołanie, Piskorski będzie miał czternaście dni na wpłacenie tych 300 000 zł. Po tym terminie, przy braku wpłaty, decyzja o ustanowieniu kaucji straci swoją moc.

12 thoughts on “Aresztowany M.Piskorski otrzymał propozycje pisowskiego rządu WPŁAĆ 300 000 ZŁ A BĘDZIESZ WOLNY …..

 1. Żądają od człowieka 300000 zł, a przecież dobrze wiedzą, że przed aresztowaniem był jedynym żywicielem rodziny. Ludzie w internecie robili zrzutę na jego dzieci , niektórzy chyba do tej pory. Pis-dzielce najpierw oskarżyły go o szpiegostwo na rzecz Rosji, później dołożyli Chiny i Irak, a pewno w dalszej kolejności do dołożenia czeka Kraina Muminków albo Deszczowców !!! To, że utrzymywał kontakty z Ługańskiem i Donieckiem nie było żadną tajemnicą skrywaną przed światem !!
  Były sugestie, że wsadzono go na wyraźne polecenie CIA, czy to prawda nikt nie wie. Była złożona skarga do Strsburga i była przyjęta, ale nagle po dwóch miesiącach odrzucono ją bez rozpatrywania, ponoć z powodu niecałkowitego wyczerpania „ścieżki” odwołań w kraju- brak SN (?). Jak to się stało, czyżby prawnicy Piskorskiego nawalili ??? a jeżeli nie, to kto wpłynął na Trybunał w Strasburgu ??

  1. a ja wammówie że teraz pisiory staną się antybanderowskie jak przewodniczący jewreji to nie żart te 300 000 ……. chcą go wypuścić i trzyma. taki szantaż jak podskoczysz to 300 k konfiskujemy a w pierdlu go trzymać nie wypada bo główne zarzuty z dowodami zdjęcia i nagrania to teraz burzenie banderowskich pomników …. tak sobie to ułożyli zobaczysz obserwójmy ich nawrócenie z grzechu banderyzmu zresztą ja dałem dziś film o 12 00a onet cieniutko potwierdził że piekło był za miękki w obec banderyzmu 🙂 to i teraz Piskorski głupio wygląda w tympierdlu dowodów że szpion niema a zostały zarzuty że antybanderowiec więc lepiej go wypuścić bo jak to wygląda naczelny jewrej anty banderowiec a namiestnik jerozolimski duda pro banderowiec …

   1. Bardzo możliwe , że nadeszła „nowa mądrość etapu” ??? Ale mnie z kolei baaardzo niepokoi , że oni mówiąc o ludobójstwie wcale nie mają na myśli polskich ofiar , tylko żydowskie ( czytaj uważnie ) … i tylko patrzeć , jak zaczną kręcić filmy, jak to ich banderowcy mordowali widłami i siekierami ??? 🙁 🙁 🙁

   2. Naczelny jewrej na upadlinie może sobie grzmieć, ale decydujące słowo mają mośki ze wschodniego wybrzeża. Senatorowie USA przyjęli rezolucję, w której wezwali prezydenta Trumpa do przeprowadzenia „zdecydowanej operacji” mającej przywrócić swobodę żeglugi na Morzu Czarnym, Azowskim i w Cieśninie Kerczeńskiej. W rezolucji sprzeciwiono się również budowie gazociągu Nord Stream 2. – podała w czwartek rosyjska sekcja BBC.
    W rezolucji wezwano prezydenta USA, by wraz z sojusznikami przeprowadził „zdecydowaną operację” mającą na celu przywrócenie swobodnej i bezpiecznej żeglugi na Morzu Czarnym, Azowskim i w Cieśninie Kerczeńskiej, która, jak napisano, jest zagrożona w wyniku działań Rosji. Operacja ma pokazać amerykańskie wsparcie dla międzynarodowo uznanych granic i „odeprzeć nadmierne rosyjskie roszczenia [terytorialne]”. Według senatorów NATO powinno zwiększyć obecność swojej marynarki na Morzu Czarnym. Prezydenta USA wezwano także do „zwiększenia zdolności ukraińskiej armii”, w tym ukraińskiej marynarki wojennej.
    Wezwali sojuszników i partnerów w Europie do wprowadzenia zakazu zawijania do swoich portów rosyjskim statkom w celu odnawiania zapasów i tankowania paliwa.

    1. Już się widać eskimosom sznurki poplątały i nie wiedzą za który pociągać … wg mnie Mizia ma rację i teraz to wręcz zaczną banderowców pacyfikować 😉 😛

 2. Sprawa nabrała międzynarodowych rumieńców (ONZ). Ponieważ nie ma określonych i konkretnych zarzutów, M.Piskorski winien być bezwzględnie zwolniony. Już dawno też powinien wystąpić z konkretnym roszczeniem wobec osób i służb pomawiających.
  Przypomnę, że do dziś nie ma oskarżenia wobec osób, które naruszyły porządek konstytucyjny i powagę państwa, organizując w Polsce więzienia dla obcych służb, za co kraj został ukarany. Zbrodnia wobec Państwa i Narodu nie ulega przedawnieniu.

 3. NO TAK SKORO ZMIENIŁY SIĘ ROZKAZY I JUŻ NIE KOCHAMY BANDEROWCÓW NA POLECENIE IZRAELA , A MAMY BYĆ ANTYBANDEROWSCY …… TO MUSIELI PISIORY WYPUŚCIĆ WIĘŹNIA ……. BO ON ANTYBANDEROWIEC ………. ŻAŁOSNE POLIN

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

%d bloggers like this: