loading...
loading...
loading...
WESOŁYCH ŚWIĄT !! ŻYCZY ZESPÓŁ REDAKCYJNY M-forum WSZYSTKIM WIDZOM I CZYTELNIKOM ORAZ OSOBĄ WSPIERAJĄCYM ROZWÓJ I UTRZYMANIE STRONY NAJBLIŻSZY PROGRAM NA ŻYWO23 kwietnia 2019
19 godzin pozostało.
WEJŚCIE KLIKNIJ W ILUSTRACJĘ – KANAŁ FILMOWY WSZYSTKIE NOWE MATERIAŁ FILMOWE ORAZ ZARCHIWIZOWANE VIDEO STREAM LIVE
WEJŚCIE KLIKNIJ W ILUSTRACJĘ -STREAM LIVE – NA ŻYWO OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU 20:30 + CHAT + PRIV. VIDEO ROZMOWY
ZOSTAŃ SAMODZIELNYM AUTOREM NA M-forum kliknij w poniższy obrazek dowiedz się jak i co ? DZIAŁAJ :-)

M-fo A.V Live. <<wróć do Nius<<rum

Jeśli chcesz wesprzeć finansowo rozbudowę i utrzymanie strony dowolnym datkiem poniżej panel Peypal nawet nie posiadając konta Peypal można dokonać wpłaty wprost z swojej karty .Jeśli chcesz wesprzeć wybranego autora wpisów w opcji wpłaty wpisz nick autora z dopiskiem "DAROWIZNA DLA ……… " wpłata zostanie automatycznie przesłana wskazanemu autorowi .M-forum AV Live jest w 100% oddolną obywatelską inicjatywą, nie stoją za nami ani medialne konsorcja, ani rządowe dotacje. Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. WESPRZYJ NASZĄ DZIAŁALNOŚĆ DOWOLNĄ KWOTĄ DAROWIZNY – :-)

FILM – ALARM MOŻLIWA MASAKRA DZIESIĄTKÓW TYSIĘCY CYWILI NA UKRAINIE !!

loading...
Our Reader Score
[Total: 0 Average: 0]

WITAM POD FILMEM LINK DO INFORMACJI NA TEMAT TEGO CO W FILMIE

 

 

Pilne ! UKRAIŃCY Z KIJOWA CHCĄ ZAGAZOWAĆ UKRAIŃCÓW Z DONBASU -prowokacja na 14 ,12.18 atak chemiczny !

DODATEK HISTORYCZNY DO POWYŻSZEGO FILM – JAK RĄBANO SIEKIERAMI POLSKIE DZIECI NA STOŁACH WIGILIJNYCH – CZYLI DO CZEGO ZDOLNI SĄ UKRAIŃCY…….

 

DLA NIECIERPLIWYCH FILM MOŻNA OBEJRZEĆ W TAK ZWANEJ POCZEKALNI TU KLIKNIJ W LINK I OGLĄDAJ

https://miziaforum.com/2018/12/14/film-alarm-mozliwa-masakra-dziesiatkow-tysiecy-cywili-na-ukrainie/jak-mordowano-polakow-w-wigilie-1944/

POCZEKALNIA TO MIEJSCE NA MOIM BLOGU GDZIE FILM SIĘ KONWENTERUJE ALE JEST DOSTĘPNY NATYCHMIAST 🙂 – pozdrawiam Ukrainkę panią Ive Ify z y.t to film o twoich ziomkach

pilne ! aktualizacja !! 16.40

DONIECCY SEPARATYŚCI OGŁOSILI PEŁNĄ GOTOWOŚĆ BOJOWĄ

Wszystkie oddziały armii Donieckiej Republiki Ludowej zostały postawione w stan pełnej gotowości bojowej – poinformowała w piątek agencja Interfax powołując się na zastępcę dowódcy sił zbrojnych tej nieuznawanej donbaskiej republiki Eduarda Basurina. Pod bronią znajdują się także oddziały ochotnicze.

Jak twierdzą władze DRL, postawienie jej oddziałów w stan pełnej gotowości bojowej jest związane z „możliwym atakiem” spodziewanym ze strony sił ukraińskich. Basurin zapewnił, że siły DRL są gotowe do odparcia ataku. „Wróg ani na metr nie wejdzie na naszą ziemię. Wszystkie oddziały wojskowe są postawione w stan pełnej gotowości bojowej” – powiedział Basurin na piątkowym briefingu.

Zastępca dowódcy sił zbrojnych DRL poinformował także, że wzmocniono obronę przeciwlotniczą obiektów o znaczeniu strategicznym w republice. Jak pisze Interfax, podjęto działania w celu rozproszenia zasobów środków materialnych, a także stworzenia schronów broni i amunicji na całym terytorium DRL w celu prowadzenia totalnego oporu.

W czwartek rzecznik prasowa rosyjskiego MSZ Maria Zacharowa oświadczyła, że Rosja posiada informacje, iż władze w Kijowie w najbliższych dniach zamierzają „zorganizować zbrojną prowokację na linii rozgraniczenia, wykorzystując wprowadzony reżim stanu wojennego, w tym w obwodach donieckim i ługańskim, aby zorganizować szybki atak w kierunku mariupolskim, aby zdobyć [znajdujące się pod kontrolą Donieckiej Republiki Ludowej] terytorium wybrzeża Morza Azowskiego i wyjść na granicę z Rosją”. Według Zacharowej działania te miałyby podnieść notowania prezydenta Ukrainy Petra Poroszenki przed zbliżającymi się wyborami prezydenckimi na Ukrainie.

Zdaniem części ekspertów prezydent Ukrainy może dążyć do przedłużenia stanu wojennego wprowadzonego na części terytorium Ukrainy, ponieważ spowoduje to przełożenie wyborów prezydenckich, które najpewniej zakończą się jego przegraną. Jak twierdzi Serhij Kudelia, profesor politologii z Uniwersytetu Baylor, sama groźba odsunięcia wyborów może być formą szantażu wobec faworytki sondaży prezydenckich Julii Tymoszenko, po to, by zgodziła się na gwarancje bezpieczeństwa dla Poroszenki po jego odejściu z urzędu prezydenta. [Stan wojenny] pozwala także odciągnąć uwagę od problemów gospodarczych i zwiększyć znaczenie kwestii bezpieczeństwa narodowego w kampanii. W ciągu ostatnich dwóch tygodni Poroszenko często pojawiał się w mundurze wojskowym spotykając się z personelem wojskowym i planując operacje obronne. – wskazuje Kudelia.

 

Kresy.pl / Interfax / presidential-power.com

9 thoughts on “FILM – ALARM MOŻLIWA MASAKRA DZIESIĄTKÓW TYSIĘCY CYWILI NA UKRAINIE !!

   1. Dużo różnych zdjęć tych pier****nych parchów widziałam, ale tych faktycznie nie . Ostatnio płaczą, że Kiszczakowa „archiwa” po mężu sprzedała amerykanom.

    1. 🙂 kiszczak będzie ich z zagrobu gnębił jeszcze przez lata bolek podobno o mało nie umarł – ostatni pobyt w szpitalu 13 jak dowiedział sie że w tych paczkach w usa są jebo nieznane listy kiszczak wałęsa i wałęsa kiszczak …….

  1. w tym kijowie powinni zmienić alkohol, obecny im mocno szkodzi na zdrowie psychiczne…
   nie dosc ze sciagają posiłki sprzęt w okolice noworosji, planuja prowokacje gazową to jeszcze wciskają kit o potencjalnym ataku ruskich…. nosz k……. nóż się w kieszeni otwiera na te brednie.
   banda zapijaczonych ,załganych,szulerów…

   1. 🙂 to pewno bimber z roślin GMO takie wizje wyzwala. zapewne uległ temu też The Economist , bo co roku za pomocą rysunków ,czy w 2018 kart tarota, przedstawiał prognozy dla świata na nadchodzący rok, a na rok 2019 przekazem jest czarna okładka z białą obwódką ! Jakiś game over przewidują? cy cóś inszego ? 🙂

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

loading...
loading...
LIVE AKTYWNY KLIKNIJ ABY WYŚWIETLIĆ
TRANSMISJA ZAKOŃCZONA
%d bloggers like this: