loading...
loading...
loading...
WESOŁYCH ŚWIĄT !! ŻYCZY ZESPÓŁ REDAKCYJNY M-forum WSZYSTKIM WIDZOM I CZYTELNIKOM ORAZ OSOBĄ WSPIERAJĄCYM ROZWÓJ I UTRZYMANIE STRONY NAJBLIŻSZY PROGRAM NA ŻYWO23 kwietnia 2019
3 dni pozostało.
WEJŚCIE KLIKNIJ W ILUSTRACJĘ – KANAŁ FILMOWY WSZYSTKIE NOWE MATERIAŁ FILMOWE ORAZ ZARCHIWIZOWANE VIDEO STREAM LIVE
WEJŚCIE KLIKNIJ W ILUSTRACJĘ -STREAM LIVE – NA ŻYWO OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU 20:30 + CHAT + PRIV. VIDEO ROZMOWY
ZOSTAŃ SAMODZIELNYM AUTOREM NA M-forum kliknij w poniższy obrazek dowiedz się jak i co ? DZIAŁAJ :-)

M-fo A.V Live. <<wróć do Nius<<rum

Jeśli chcesz wesprzeć finansowo rozbudowę i utrzymanie strony dowolnym datkiem poniżej panel Peypal nawet nie posiadając konta Peypal można dokonać wpłaty wprost z swojej karty .Jeśli chcesz wesprzeć wybranego autora wpisów w opcji wpłaty wpisz nick autora z dopiskiem "DAROWIZNA DLA ……… " wpłata zostanie automatycznie przesłana wskazanemu autorowi .M-forum AV Live jest w 100% oddolną obywatelską inicjatywą, nie stoją za nami ani medialne konsorcja, ani rządowe dotacje. Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. WESPRZYJ NASZĄ DZIAŁALNOŚĆ DOWOLNĄ KWOTĄ DAROWIZNY – :-)

Polskie dzieci uczestnikami imprezy ” rajfursko – sutenerskiej”

loading...
Our Reader Score
[Total: 0 Average: 0]

Wykop wrze. Kontrowersje wokół warsztatów „euroweek”. Obcokrajowcy i polskie dziewczynki [FOTO+VIDEO]

Kolaż zdjęć z hasztagiem #Euroweek/fot. instagram.com/wykop.pl (kolaż)
Kolaż zdjęć z hasztagiem #Euroweek/fot. instagram.com/wykop.pl (kolaż)

Okazuje się, że Polska ponownie przoduje w tolerancji, wbrew marzeniom lewactwa. Od wielu lat organizowane są kursy „euroweek” integrująca młodzież z pozaeuropejskimi dorosłymi. Od wczoraj użytkownicy portalu wykop.pl zainteresowali się zdjęciami, które są umieszczane w mediach społecznościowych z tych warsztatów i widzą w nich drugie dno. Czy słusznie?

– Ogranizacja „Euroweek Szkoła Liderów” która organizuje obozy edukacyjne dla dzieci i młodzieży, integruje polskie dzieci z dorosłymi mężczyznami pochodzenia pozaeuropejskiego. Na tych obozach polskie dziewczynki przebywają w tym samym czasie z wyraźnie starszymi dojrzałymi mężczyznami. Na portalu instagram pod tagiem #euroweek można znaleźć bardzo dużo zdjęć polskich dzieci z mężczyznami, na których widoczny jest wyraźny kontakt fizyczny – napisał na Wykopie użytkownik MrSknerus.

– Pytanie czy rodzice są świadomi tego że podczas Euroweek ich dzieci przebywają z wyraźnie starszymi mężczyznami, a podczas wspólnych zabaw padają podteksty seksualne o czym świadczyć mogą wpisy na portalach społecznościowych opublikowane przez dziewczynki. Czy według organizatorów tych eventów zaloty dorosłych mężczyzn do niedojrzałych płciowo i emocjonalnie dziewczynek są w porządku? – pyta użytkownik Wykopu.

Organizatorem warsztatów jest Fundacja EuroWeek, która w swojej ofercie ma kilka rodzajów kursów w ramach tzw. szkoły liderów. Znajduje się w niej m.in. oferta warsztatów dla nieletnich.

Fundacja Euroweek już dwa miesiące temu oświadczyła, że „została zaatakowana przez nieuczciwą konkurencję”.

– W związku z tym, w internecie pojawiło się wiele nieprawdziwych komentarzy oraz stron internetowych szkalujących nasze dobre imię. W chwili obecnej jesteśmy na etapie rozwiązywania tego problemu. Sprawa została zgłoszona na Policję, a prawdopodobny sprawca został już wytypowany – napisano 19 października.

– W trosce o najwyższe standardy starannie dobieramy naszych wolontariuszy. Każdy z nich przechodzi system naszych wewnętrznych szkoleń. Bardzo starannie wybieramy również hotele, z którymi współpracujemy – zaznaczono.

https://web.facebook.com/plugins/post.php?href=https%3A%2F%2Fweb.facebook.com%2Fpermalink.php%3Fstory_fbid%3D2103390493259712%26id%3D1400991546832947%26substory_index%3D0&width=500

Sama oferta nie wygląda na złą. Jednak zdjęcia wskazane przez Wykopowiczów (niektóre zostały już usunięte z Instagrama przez dziewczynki – nie wiadomo dlaczego) mogą niepokoić. Czy wyobrażacie sobie jednak, jakie larum podniosłaby „Wyborcza”, gdyby zamiast obcokrajowców byli to np. księża katoliccy?

screen z wykop.pl (podkreślenie red. nczas)
screen z wykop.pl (podkreślenie red. nczas)
screen z instagram.com
screen z instagram.com
screen z instagram.com
screen z instagram.com
screen z instagram.com
screen z instagram.com
screen z instagram.com
screen z instagram.com
screen z instagram.com
screen z instagram.com
screen z instagram.com
screen z instagram.com

Odtwarzacz video

00:03
00:15

Pod hasztagiem #EuroWeek na Instagramie można znaleźć wiele podobnych materiałów. Niektóre zostały jednak już usunięte, jak na przykład poniższe zdjęcie.

screen z wykop.pl
screen z wykop.pl

Źródła: wykop.pl/euroweek.pl/szkola-liderow.pl/facebook.com/instagram.com

21 thoughts on “Polskie dzieci uczestnikami imprezy ” rajfursko – sutenerskiej”

  1. A może weszli we współpracę z organizacjami „Soros płaci-Soros żąda” , bo oni już dosyć długo działają, ale rajfurstwem do tej pory się nie zajmowali.

   1. przecierz te fundacje to degeneraci którzy za taką działalnosc jeszcze 20 lat temu dostali by długoletnie wyroki pierdla ……… to jest miara degeneraji !!! że dziś zboczenia kurestwo pedofilia są legalne i promowane TAK UPADAŁY WŁAŚNIE IMPERIA degeneracja .. 🙂 chyba ludzkość w zbiorówce ma to zaprogramowane TAKIE STOP DLA DANEJ CYWILIZACJI
    =====================

     1. Gintrowski zawsze będzie mi się kojarzył ze „ślepcem” , bo za tą piosenkę w stanie wojennym porządnie nas spałowano 🙂

      1. a mi zawsze z tym się gintrowski kojarzy 🙂 w armii był rok 1989 walił się system blok wschodni my za murem po sąsiedzku z ruska jednostką … grudzień trepy zaczeli mówić o nowym stanie wojennym wydali nam broń na sale i amunicje ……. ktoś z podchorażych przyniusł wiosło kolega grał to i ryczeliśmy na cała kąpanie TAKI BYŁ STRACH W ŚRÓD KADRY ŻE Z NAMI SIEDZIELI ………..

 1. Taka zabawa trwa tylko do pierwszego włożenia.
  Chcącemu nie dzieje się krzywda.
  Debilki będą ukarane.

  1. Takie wczesno-nastoletnie srule raczej poczytują sobie za zaszczyt że „pan nauczyciel” taki równiacha i to nie je należy ukarać ale tych, którzy ten bardak zorganizowali !! A swoją drogą … dlaczego tam nie ma żadnych „pań nauczycielek” ?? tylko sami „panowie nauczyciele” ?? Czy takie same obyczaje mają u siebie ??

 2. Instytut Ordo Iuris zawiadamia prokuraturę o możliwości popełnienia przestępstwa w związku z ujawnionymi w sieci materiałami z obozów integracyjnych fundacji „Euroweek”. Na zdjęciach kilkunastoletnie dziewczynki są przytulane i całowane przez dorosłych obcokrajowców, a jedna z dziewcząt ujawniła gorszące zachowanie jednego z „wolontariuszy”.
  https://twitter.com/DariuszMatecki/status/1073358452674756608/photo/1?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1073358452674756608&ref_url=https%3A%2F%2Fkresy.pl%2Fwydarzenia%2Fkontrowersyjne-materialy-z-obozow-euroweek-ordo-iuris-zawiadamia-prokurature%2F
  Po tym, gdy o zdjęciach zaczęło robić się w sieci coraz głośniej, jedna z nieletnich uczestniczek turnusu nagrała film, w którym chciała bronić fundacji i organizowanych przez nią obozów. Twierdziła na przykład, że zostawianie na noc otwartego okna, przez które dorośli wolontariusze mogli nocą dostać się do pokoju dziewcząt, nie miało żadnego nieprzyzwoitego podtekstu. Spore kontrowersje wzbudziło jej wyznanie, że jeden z „wolontariuszy”, obcokrajowiec, wysyłał jej koleżance nagie zdjęcia swojego członka oraz filmy, na których się masturbował.
  https://www.tvp.info/40415940/szokujace-nagranie-dziewczynka-opowiada-o-masturbujacym-sie-wolontariuszu-programu-euroweek

 3. hmm gdyby tak u nas dorosły facet się tak spotykał na obozie to zaraz byłby ozwany pedofilem, pedofilem w sutannie jesli byłby to młody ksiądz….ogólnie byłoby to dziwne i wykraczające poza nasze standarty..
  no cuż bezowych to nie dotyczy, starszy facet może przytulać niepełnoletnie dziewczyny…….
  k….. dno i 3 m mułu!!!!!
  rodzice yebnieci do kwadratu! to jest programowanie młodych dziewcząt, aby w przyszłości chcialy obcokrajowcow za męży po to aby rozwalić rasowość genetyczną !!!!!
  wymieszać wszystko i wszystkich !!!! NWO nadchodzi, przyspieszyli jak diabli tylko pytanie dlaczego i komu się czas kończy??

  1. Rodzice nawet dumni, że dziecko uczestniczy w takim evencie. Masakra. A szkoły bardzo się chlubią, że ich podopieczni mogą się na takie coś załapać.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

loading...
loading...
LIVE AKTYWNY KLIKNIJ ABY WYŚWIETLIĆ
TRANSMISJA ZAKOŃCZONA
%d bloggers like this: