NA ŻYWO 21.00 - STREAM SPRAWY TECHNICZNE ZMIANA DOSTĘPU DO BLOGA NA PŁATNY + NOWE OPCJE DLA WIDZÓW I CZYTELNIKÓW19 sierpnia 2019
21.00 START LIVE STREAM

M-forum A.V Live.

Najnowsze informacje , Polska i świat artykuły przedruki filmy zdjęcia i dokumenty.Unikatowe informacje i materiały które na innych portalach są cenzurowane z przyczyn politycznej poprawności.

PASEK REKLAM

WSPARCIE DAROWIZNA NA UTRZYMANIE STRONY W ZAKRESIE OPŁAT STAŁYCH INTERNET CHAT LIVE ROZMOWY TELEKONFERENCYJNE

€1,00

WSPARCIE FINANSOWE PRZELEW BANKOWY

MILLENNIUM BANK W POLSCE : 45 1160 2202 0000 0003 5769 6030  do przelewów

zagranicznych IBAN: PL 45 1160 2202 0000 0003 5769 6030  BIC (SWIFT) – BIGBPLPW

W tytule przelewu wpisz DAROWIZNA , inaczej opisany przelew nie dojdzie

 

Film I oficjalny komunikat Google o wprowadzeniu przepisów „ACTA 2” w życie !! data wprowadzenia : 22.stycznia 2019 r.

OCEŃ TEN WPIS !
DZIĘKUJĘ ZA OCENĘ

ZRZUT EKRANU Z KOMUNIKATEM

S6840005

DLA TEGO ŻEBY W OGÓLE BYŁO COŚ W ZAMIAN – PROŚBA DO WAS

kwota potrzebna na rozbudowę bloga to tylko 300 euro PŁATNE ROCZNIE !!

(plan Biznes) NIEOGRANICZONA ILOŚĆ MIEJSCA NA SERWERZE !! – FILMY MEDIA DOKUMENTY ZDJĘCIA WRZUCAĆ MOŻNA W NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI I BEZ LIMITU

czyli wpłata do rozszerzenia RAZ W ROKU ! JEŚLI ZROBIĘ TO TERAZ – NASTĘPNA OPŁATA DOKŁADNIE ZA ROK !!

ROZSZERZENIE MOŻLIWOŚCI DOSTĘPNE NATYCHMIAST PO OPŁACENIU !! 5 minut !

szczegóły tu link

https://translate.google.de/translate?hl=pl&sl=en&u=https://en.support.wordpress.com/business-plan/&prev=search

ŻADNYCH ABONAMENTÓW ŻADNYCH OPŁAT CYKLICZNYCH RAZ W ROKU ZBIERAMY POTRZEBNĄ KWOTĘ NA OPŁATĘ ROCZNĄ I JUŻ ………

===============

I DLA PRZYPOMNIENIA W SKRÓCIE O CO CHODZI 

wywiad z szefową TouTube na temat ACTA 2

Susan Wojcicki o „Acta 2”: artykuł 13 to koniec YouTube’a dla Europejczyków

YouTube będzie musiał zablokować małych twórców i dodatkowo wyłączyć wszystkie filmy, które już znajdują się w serwisie. Dotyczyć to będzie wszystkich mieszkańców Unii Europejskiej. Według szefowej YouTube’a Susan Wojcicki artykuł 13 europejskiej dyrektywy o ochronie praw autorskich może drastycznie zmienić Internet jaki dzisiaj znamy.
Artykuł 13 od początku był wymierzony przede wszystkim w YouTube’a, Google i Facebooka

Susan Wojcicki, szefowa YouTube’a, wystosowała list do twórców, którzy publikują i zarabiają dzięki YouTube’owi, aby zwrócić ich uwagę na tzw. filtry uploadu, których wprowadzenie zakłada artykuł 13 europejskiej dyrektywy. Po jego wprowadzeniu w aktualnym brzmieniu największy serwis z wideo na świecie będzie musiał poważnie ograniczyć dostęp i możliwości publikowania Europejczykom. Poniżej fragment listu mówiący o artykule 13:

Szefowa YouTube’a o blokowaniu filmów

Artykuł 13 w obecnej treści grozi uniemożliwieniem milionom ludzi – w tym twórcom wideo takim jak Wy, a także użytkownikom – przesyłania treści na platformy takie jak YouTube. Ponadto grozi też uniemożliwieniem użytkownikom w Unii Europejskiej oglądania treści już dostępnych na kanałach twórców wszędzie indziej. Dotyczy to też niesamowitej biblioteki filmów edukacyjnych na YouTube – takich jak lekcje językowe czy poradniki.

Ta regulacja stanowi zagrożenie zarówno dla Waszej możliwości utrzymywania się, jak i możliwości dzielenia się swoim głosem ze światem. Jeśli zostanie wprowadzony w życie w obecnie zaproponowanej formie, Artykuł 13 zagraża setkom tysięcy miejsc pracy, Europejskim twórcom, firmom, artystom i wszystkim których zatrudniają. Ta propozycja może zmusić platformy takie jak YouTube by dopuszczać treści pochodzące tylko od małej liczby dużych przedsiębiorstw.

Byłoby zbyt ryzykowne dla platform hostować treści od małych, oryginalnych twórców, ponieważ platformy byłyby bezpośrednio odpowiedzialne prawnie za te treści. Wiemy, jak ważne jest aby wszyscy posiadacze praw autorskich byli sprawiedliwie wynagradzani – właśnie dlatego stworzyliśmy system Content ID i platformę do wynagradzania wszystkich kategorii posiadaczy treści. Ale niezamierzoną konsekwencją artykułu 13 będzie zagrożenie dla tego ekosystemu. Zobowiązujemy się do współpracy w ramach branży by znaleźć lepsze rozwiązanie. Brzmienie tych przepisów może zostać sfinalizowane przed końcem tego roku, więc to ważne by zabierać głos właśnie teraz.

YouTube nie dla Europejczyków?

Artykuł 13 dyrektywy o ochronie danych osobowych przewiduje przeniesienie odpowiedzialności za umieszczanie m.in. nielegalnych filmów i muzyki w internecie. Na razie ewentualną karę ponoszą osoby (użytkownicy), które dopuściły się naruszenia praw autorskich. Artykuł 13 mówi o tym, że za działania użytkowników będą odpowiedzialne serwisy internetowe. Będą one musiały zainstalować specjalne programy monitorujące wszystkie wrzucane przez użytkowników materiały pod względem naruszenia praw autorskich. W rezultacie większość serwisów może całkowicie zablokować możliwość uploadowania treści w obawie przed sankcjami. Przepisy dyrektywy będą dotyczyć zarówno udostępnianych plików z krajów UE oraz już dostępnych.

Ze słów Susan Wojcicki wynika, że YouTube szykuje się do wprowadzenia scenariusza najgorszego dla użytkowników. Portal nie tylko będzie musiał poważnie ograniczyć możliwość wrzucania filmów z Europy, ale także zablokować dostęp do tych już istniejących.

8 thoughts on “Film I oficjalny komunikat Google o wprowadzeniu przepisów „ACTA 2” w życie !! data wprowadzenia : 22.stycznia 2019 r.

    1. nie szukam y.t 🙂 robi za darmo i w doskonałej jakości i mega lekkie wystarczy potem kilka sekund na szlif i jest na razie do czasu rozbudowy i tak oszczędzam na jakości

    1. a ja myslałem iż szwedzi są bezowi a szwedki takie czarne z ciemnymi oczętami….
      szwedka blond???…. hmmm dziwne… 😉

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

%d bloggers like this: