2019 07 23 NA ŻYWO 21.00 – KONFEDERACI , DEGENERACI GESZEWCIARZE ,GROSZOROBY , SZANSONIŚCI23 lipca 2019
1 godzina temu.

M-forum A.V Live.

Najnowsze informacje , Polska i świat artykuły przedruki filmy zdjęcia i dokumenty.Unikatowe informacje i materiały które na innych portalach są cenzurowane z przyczyn politycznej poprawności.

PASEK REKLAM

WSPARCIE DAROWIZNA NA UTRZYMANIE STRONY W ZAKRESIE OPŁAT STAŁYCH INTERNET CHAT LIVE ROZMOWY TELEKONFERENCYJNE

€1,00

WSPARCIE FINANSOWE PRZELEW BANKOWY

MILLENNIUM BANK W POLSCE : 45 1160 2202 0000 0003 5769 6030  do przelewów

zagranicznych IBAN: PL 45 1160 2202 0000 0003 5769 6030  BIC (SWIFT) – BIGBPLPW

W tytule przelewu wpisz DAROWIZNA , inaczej opisany przelew nie dojdzie

 

FILM – unikalny – Holandia włączono TESTOWO PRZEKAŹNIK 5G – masakra

OCENA KONTA AUTORA
OCEŃ TEN WPIS !
DZIĘKUJĘ ZA OCENĘ

ODŚWIEŻAM TEMAT BO WZBUDZA WIELKIE ZAINTERESOWANIE PONAD 70 000 WYŚWIETLEŃ SAMEGO FILMU
zatem zrobię materiał autorski bo to tyczy się mojej profesji DODAM COŚ EXTRA O SYSTEMIE INDECT ….. o którym już się nie mówi a to ważny temat w kwestii technologii GSM 5G

5 thoughts on “FILM – unikalny – Holandia włączono TESTOWO PRZEKAŹNIK 5G – masakra

 1. Napisałam komentarz do filmiku na Youtubie. Dobrze, że go skopiowałam, bo właśnie widzę, że konto zostało skasowane… Więc tutaj go wkleję.

  Panie Jacku! Bardzo cenię, że Pan chce nas ostrzec przed możliwymi niebezpieczeństwami 5G, ale proszę to zrobić w sposób poważny, a nie tylko kopiować niesprawdzoną informację z niewiadomych źródeł, żeby nie wprowadzać ludzi w błąd.
  Nie powiem, że 5G (a może lepiej powiedzieć: promieniowanie elektromagnetyczne używane do 5G) jest zupełnie bezpieczne, bo za mało się w tym temacie wgłębiłam, żeby się o nim wypowiedzieć (ale chętnie poznam „bezwzględne” dowody że 4G powoduje wzmożenie chorób nowotworowych, o których Pan mówi). Jednak proszę nie sugerować, że ptaki w mieście Den Haag (z jednym n!) w Holandii zwariowały pod wpływem 5G.
  Przede wszystkim, czy to nie dziwne, że oprócz szpaków nie znaleziono żadnych innych martwych ptaków (z wyjątkiem 2 gołębi)? Czy wszystkie inne ptaki w okolicy były jakoś bardziej odporne na promieniowanie? I dlaczego szpaki padały przez kilka tygodni, choć testy ponoć trwały tylko kilka dni? Dlaczego nikt nie filmował/fotografował i zamieścił w internecie tych kaczkek, które ponoć tak dziwnie się zachowały? Może dlatego, że nic takiego się nie wydarzyło (jeśli ktoś jednak to znajdzie, to proszę mi dać znać).
  A teraz przejdźmy do faktów.
  – Ptaki prawdopodobnie zostały otrute. Znaleziono w żołądkach niejadalne (trujące) części cisa a w badanych tkankach ślady naturalnej trucizny i produkty jej degradacji.
  https://nos.nl/artikel/2262257-mysterie-van-vergiftigde-spreeuwen-in-den-haag-lijkt-ontrafeld.html
  https://www.facebook.com/vogelopvangdewulp/posts/959565567562497
  – Nie było żadnych testów 5G w Hadze w tym okresie. Tak twierdzi tak zwane „biuro antenowe”, oficjalna agencja, która informuje ludzi o użytkowaniu anten.
  https://www.antennebureau.nl/actueel/nieuws/2018/november/14/geen-5g-testen-bij-huygenspark-in-den-haag
  – W czerwcu Huawei demonstrował 5G w Hadze, a już od ponad roku w Amsterdamie działa antena 5G, a tam ptaki nie spadają z drzew, albo przynajmniej nikt o tym nie pisze.
  https://www.telecompaper.com/news/huawei-demos-live-5g-network-in-netherlands–1250567
  https://newsroom.t-mobile.nl/t-mobile-nederland-activeert-eerste-antenne-met-5g-technologie-in-amsterdam/
  – Antena, którą stawią w filmiku, do którego Pan linkuje w pierwszym komentarzu, to nie ta, o której mowy w tym samym filmiku i w mediach. Ta ostatnia znajduje się na budynku HS Telecenter przy ulicy Hoefkade. Tam są zupełnie inne budynki, jak każdy może sobie sprawdzić na Google Streetview.
  https://www.google.com/maps/place/HS+telecenter+%7C+Telemart+%7C+Bellenplein/@52.0717079,4.3184856,17.27z/data=!4m5!3m4!1s0x47c5b71f92142b9d:0x8926c6e9e38fd27f!8m2!3d52.0716351!4d4.3203025
  – Faktycznie na tym budynku znajduje się antena do telefonii komórkowej, ale czy do 5G się nadaje, niech sprawdzą eksperci. Wszystkie dane techniczne na temat tej anteny można znaleźć na stronie http://www.antenneregister.nl/Html5Viewer_Antenneregister/Index.html?viewer=antenneregister
  – W końcu dam jeszcze dwa linki do stron, które specjalizują się w sprawdzeniu różnych historii, które krążą po internecie, w j. angielskim i niemieckim. Obie dochodzą do wniosku, że szpaki i 5G raczej nie mają ze sobą nic wspólnego.
  https://www.snopes.com/fact-check/5g-cellular-test-birds/
  https://www.mimikama.at/allgemein/tote-voegel-den-haag-5g/

  1. Wytłumacz mi, proszę, z czego wynika , że jak jedni (zazwyczaj niszowi) eksperci podnoszą z jakiegoś powodu larum, natychmiast znajdują się inni eksperci , którzy je obalają ? Ba, są w stanie zaświadczyć całym swoim autorytetem, że np. szufla chemikaliów tylko podnosi atrakcyjność i zdrowotność produktów spożywczych. Tak było np. z solą drogową używaną parę lat temu w Polsce w przemyśle spożywczym. Wracając do tematu… jestem w stanie przyjąć informację, że szpaki popełniły zbiorowe samobójstwo, bo inaczej nie pojadły by sobie trującego cisu, chyba że w tym regionie panuje straszny niedobór żywności i głód ich do tego zmusił 🙂 . Dziko żyjące stworzenia rzadko decydują się zjadać trujące rośliny . no chyba, że tak jak w opisywanych przypadkach łosi czy jeleni (dokładnie nie pamiętam), które nażarły się podfermentowanych owoców i później 3 dni leżały uchlane w krzakach.

   1. A JA POWIEM TAK TO AKURAT MOJA PROFESJA …….. A DLA PRZYKŁADU PRZYZNAM SIĘ W ARMII X …… KOLEGA POKAZAŁ NAM JAK USMAŻYŁ KOTA WIĄZKĄ RADARU KOTA KTÓRY SIEDZIAŁ NA DRZEWIE ….. TO SA WŁAŚNIE MIKROFALE

 2. znaczy wybudujemy szkodliwe nadajniki masonom a ci będą zarabiać na głupocie polaków i będą robić dziwne rzeczy z mikrofalami i pogodą 🙂 no ale jak polski nie ma kto ich zatrzyma PIS się nie odważy bo ue każe to bankster zrobi obniży vat przyjdzie kasa z konsumpcji to usrael wydyma na rakiety czy inne gówno

 3. Dzięki Jack. Też poniekąd jestem związany z tematem. Kiedyś swapy, od niedawna inspekcje obiektów.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

%d bloggers like this: