NA ŻYWO 21.00 - STREAM PIOTR RYBAK WIELOLETNI WSPÓŁPRACOWNIK POLITYCZNY PAWŁA KUKIZA - CAŁA PRAWDA O DZIAŁALNOŚCI POLITYCZNEJ PAWŁA KUKIZA !!22 sierpnia 2019
8 godzin pozostało.

M-forum A.V Live.

Najnowsze informacje , Polska i świat artykuły przedruki filmy zdjęcia i dokumenty.Unikatowe informacje i materiały które na innych portalach są cenzurowane z przyczyn politycznej poprawności.

SZTURM LUDU NA EUROPEJSKI PARLAMENT POLICJA W DEFENSYWIE

OCEŃ TEN WPIS !
DZIĘKUJĘ ZA OCENĘ

Regularne walki w Brukseli! Policja broni instytucji UE przed „żółtymi kamizelkami”. W ruch poszły armatki wodne i gaz łzawiący. WIDEO

 

Wzorem Francji, także w stolicy Belgii doszło w sobotę do wystąpień niezadowolonych obywateli. Protestujący próbowali wedrzeć się do brukselskiej siedziby Parlamentu Europejskiego.

Portal Euronews cytuje dane belgijskiej policji, według której na ulicach Brukseli pojawiło się w sobotę około tysiąca manifestantów. Zebrali się w dwóch dystryktach – Arts Lois i Porte de NamurIch, ale ich manifestacja szybko przeniosła się do centrum miasta gdzie znajdują się głównie instytucje władz belgijskich oraz organów Unii Europejskiej. Policja próbowała nie dopuścić obywateli pod te gmachy ustanawiając strefy zamknięte, odgrodzone zasiekami z drutu kolczastego. Uczestnicy manifestacji wznosili hasła ustąpienia obecnego centroprawicowego rządu Belgii z powodu rosnących kosztów życia zwykłych obywateli.

Wystąpienie miało gwałtowny przebieg. Demonstranci używali rac i rzucali kamieniami w funkcjonariuszy. Doszło do zniszczenia witryn sklepowych i samochodów. Uczestnicy manifestacji usiłowali wedrzeć się do budynku Parlamentu Europejskiego. Policja użyła pałek, gazu łzawiącego, a także armatki wodnej. Rzecznik brukselskiej policji Ilse Van De Keere zakomunikowała zatrzymanie około 400 osób. Według telewizji France24 70 z nich zostało aresztowanych. Manifestacja i starcia z policją trwały około pięciu godzin.

FRANCJA RELACJA

Gaz łzawiący i starcia z policją! Prawie tysiąc osób zatrzymanych, 135 rannych. Szef MSW Francji: Protest „Żółtych kamizelek” pod kontrolą

Według MSW, w samym Paryżu naliczono 8 tys. demonstrantów. W całym kraju dokonano około 700 aresztowań, ale nie zapobiegło to starciom protestujących z siłami porządku i czynom chuligańskim. Ponownie podpalano samochody, atakowano sklepy i próbowano wznosić uliczne barykady.

W stolicy policja podjęła tym razem silniejsze działania prewencyjne, zatrzymując już rano kilkaset osób, przeważnie pod zarzutem dołączenia do grup przygotowujących „akty przemocy przeciwko ludziom lub niszczenie mienia”. Według policyjnych danych, do godzin popołudniowych w Paryżu dokonano co najmniej 600 aresztowań czyli więcej niż przez całą sobotę, 1 grudnia.

Marsz protestujących ku pałacowi prezydenckiemu zablokowała na Polach Elizejskich policja, strzelająca granatami z gazem łzawiącym. Niesiono tam wielki transparent z żądaniem ustąpienia prezydenta Emmanuela Macrona i rozpisania przedterminowych wyborów.

Po raz pierwszy od początku publicznych wystąpień „żółtych kamizelek” na paryskich ulicach pojawiły się opancerzone pojazdy żandarmerii.

20.20.

W czasie sobotnich protestów „żółtych kamizelek” rannych zostało 135 osób, w tym 17 policjantów, a zatrzymano prawie tysiąc ludzi – poinformował szef MSW tego kraju Christophe Castaner. Protesty są „pod kontrolą” – zapewnił.

19.50. Jak powiedziała publicznemu radiu France Inter rzecznika MSW, po ubiegłotygodniowych zamieszkach szef resortu Christophe Castaner nakazał siłom bezpieczeństwa dostosowywanie ich strategii do okoliczności.

 

A W POLSCE ZA 20 DNI PODWYŻKA CEN PRĄDU DLA ODBIORCÓW INDYWIDUALNYCH CZYLI DLA LUDU  W GÓRĘ 

I CO ? I NIC POLACY TO BARDZO ZAMOŻNI LUDZIE 🙂 

TAK ZAMOŻNI ŻE SPRZEDAJĄ WŁASNĄ KREW …. ALE SWOIM WŁADCĄ NAWET…… 🙂 DLA SWOICH KATÓW I OPRAWCÓW GOTOWI SĄ NA BARDZO WIELE POŚWIECEŃ  

OBEJRZYJ FILM ………

 

19 thoughts on “SZTURM LUDU NA EUROPEJSKI PARLAMENT POLICJA W DEFENSYWIE

 1. Ależ to wina Putina …. przynajmniej tak twierdzą upadlińcy !!
  „Na stronie Służby Bezpieczeństwa Ukrainy na Facebooku pojawił się wpis sugerujący, że to agenci rosyjskich służb specjalnych prowokują starcia we Francji.”
  Pretekstem dla tego wpisu stało się dla SBU zdjęcie dwóch uczestników protestów w Paryżu, którzy trzymają w rękach flagę nieuznawanej Donieckiej Republiki Ludowej. „Za plecami pokojowych manifestantów uciekają się do organizacji zamieszek i aktów przemocy we Francji” – napisano o Rosjanach, których ukraińska służba oskarża także o organizację podobnych wystąpień w Belgii, Niemczech, Hiszpanii, Bułgarii „i innych państwach europejskich”. Dowodem na to ma być właśnie obecność dwóch osób trzymających flagę DRL, z których jedną SBU identyfikuje jako Sorlina Fabrice’a, francuskiego publicystę współpracującego z konserwatywną fundacją rosyjskiego oligarchy Konstantina Małofiejewa. Drugim ma być Xavier Moreau, Francuz posiadający rosyjskie obywatelstwo, zamieszkały w Rosji od 17 lat, zaangażowany w organizowanie pomocy humanitarnej dla donbaskich separatystów.
  https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-0/p240x240/47686203_2283370995226226_5760409248336969728_n.jpg?_nc_cat=100&_nc_ht=scontent-waw1-1.xx&oh=eb219de4f43d438bcfcf6a12cbe95c67&oe=5CA1A443

  1. O I TO ZNOWU
   Ochrona Cmentarza Łyczakowskiego zatrzymała czterech mężczyzn, którzy uszkodzili pudła zasłaniające posągi lwów stojące przed Łukiem Sławy na Cmentarzu Obrońców Lwowa. Była to kolejna próba odsłonięcia posągów, które od 2015 roku są zasłonięte przed wzrokiem odwiedzających paździerzowymi płytami.

   Do incydentu doszło w niedzielę około godziny 14:50 czasu lokalnego (13:50 czasu polskiego). Jak podaje strona internetowa Rady Miasta Lwowa, ochrona cmentarza dzięki zamontowanym kamerom zauważyła grupę młodych osób, które próbowały uszkodzić pudła, w których znajdują się posągi lwów. Osoby te zostały zatrzymane a na miejsce wezwano policję.
   https://kresy.pl/wydarzenia/regiony/ukraina/kolejna-proba-odsloniecia-posagow-lwow-na-cmentarzu-orlat-we-lwowie/

   1. I znowu Targalski będzie musiał potępiać „polskich chuliganów” !! Trep jeden! To już jest wręcz organiczna nienawiść .

 2. Żółte kamizelki zapiszą się w annałach jako spontaniczny ruch społeczny walczący o lepsze jutro i godne życie obywatela na ulicach Paryża i całego kraju demonstrują swoje niezadowolenie i dezaprobatę poczynań rządu .zapewne wielu z demonstrantów w wyniku wydarzeń może wiele stracić ale zdają sobie sprawę że więcej stracą godząc się na to co rząd serwuje pod piecza UE
  Czarna klawiatura pod takim hasłem odnajdziemy wzmiankę o ruchu społecznym Polaków na rzecz poprawy bytu codziennego .Wyraz swojego niezadowolenia przekładamy na ekran monitora i zręcznie klikając w klawiaturę piszemy co nas boli.ot i wszystko w temacie.
  Jesteśmy podzieleni rozmiękczeni nie zdolni do samodzielnego myślenia a tym samym nie zdolni do podjęcia jakiejkolwiek walki.
  P.Marta sugeruje że jakaś siła pchnęła do wyjścia Francuzów na ulice
  widać komuś zależy na zadymie w tym regionie może Trampek się obraził na Makrona za stwierdzenie że trzeba stworzyć UE armię by móc bronić granic przed USA a może ……. w każdm razie nich owa siła zawita na nasz teren obudzi Polaków wszystkich świętych i śpiącego rycerza .
  Polski już nie ma ale jesteśmy my zawalczymy o siebie .

 3. ZWROTY WPŁAT ABONAMENTU Z „JACKCALEIBCOM”
  https://miziaforum.com/zwroty-wplat-abonamentu-z-jackcaleibcom/

  Witam oto adres i dane osoby która dysponuje kwotami wpłacanymi w ramach ABONAMENTU dostępowego do materiałów zamieszczanych na stronie internetowej „jackcaleibcom”
  MICHAŁ TALAŚKA
  ul. Sandomierska 24/46, 85-830 Bydgoszcz
  żądanie zwrotu możliwe na podstawie podania numeru transakcji PAY PAL
  LUB TREŚCI OTRZYMANEJ SMS – ZWROTNY PO WPŁACIE DO SYSTEMU HOT PAY
  ŻĄDANIE ZWROTU OPŁATY ABONAMENTOWEJ KIEROWAĆ NALEŻY W FORMIE ŻĄDANIA ZGODNIE Z PRZEPISAMI K.C W FORMIE PISEMNEJ NA W/W ADRES WŁAŚCICIELA KONT HOT PAY I PAY PAL

  1. no niedługo zaczną jeszcze przed swiętami stukać komornicy i poborcy skarbowi do drzwi , 🙂 szybciutko mamusia i tatuś dadzą cynk gdzie to się synalek schował i dla czego go niema pod adresem pod którym jest zameldowany 🙂 jak się wezmą do zajmowania mienia to rura zmięknie i wysypią że synuś jest teraz tu i tu 😉

 4. „I CO ? I NIC POLACY TO BARDZO ZAMOŻNI LUDZIE’

  Raczej wytresowani i zniewoleni kredytami. Wcześniej bierność obywateli była nie do pomyślenia, ponieważ niewiele mieli i nic nie mieli
  do stracenia:

  Grudzień 1970
  „Bezpośrednią przyczyną strajków i demonstracji była wprowadzona 12 grudnia podwyżka cen detalicznych mięsa, przetworów mięsnych oraz innych artykułów spożywczych”

  Czerwiec 1976
  ” 24 czerwca – transmisja na żywo przemówienia premiera Piotra Jaroszewicza i ogłoszenie podwyżek („nowych cen”).
  25 czerwca – treść przemówienia pojawia się w prasie. Strajkuje 97 zakładów,
  26–30 czerwca – wydarzenia radomskie.”

  Strajki lubelskie 1980
  „Strajki rozpoczęły się w Państwowych Zakładach Lotniczych w Świdniku na Wydziale Obróbki Mechanicznej 8 lipca 1980 roku a ich bezpośrednią przyczyną była podwyżka cen żywności.”
  Potem już Sierpień 1980 i poleciało…

  1. Kto dziś zastrajkuje, kiedy młodych, aktywnych wypędzono z kraju. Pozostała „budżetówka” staruchy, małolaty, nieudacznicy i nieco normalnych. Normalnych jest za mało.

   Wypędzenie młodych było celowe, a wynikało z doświadczeń minionej władzy, która trzymała aktywną opozycje w kraju.
   Pomijam już, że w tej „aktywnej” opozycji znaczna część stanowili chrzczeni temperówką i to oni nadawali kierunki działania.

  2. napisz jeszcze że podwyżki były 2-5% a dziś walą co roku po 20-30% a często się nawet nie wie , że coś podrożało. Widzisz różnicę ?? Z narodu zrobiono matołów goniących za pieniądzem bez chwili przystanku.

 5. Nie wiem dlaczego ,ale odnoszę wrażenie ,że tymi zamieszkami steruje ktoś wyrafinowany .Gdyby był to ruch oddolny, jak wszyscy piszą i mówią ,a ludziom chodziłoby o podwyżki benzyny ,to ruszyłaby na ulicę cała UE. Wszyscy zdajemy sobie sprawę ,że tabuny imigrantów trzeba utrzymać .Poniesiemy wszyscy tego koszty ,bo i u nas szykują horrendalne podwyżki .Trzeba dać ludziom się wykrzyczeć ,niech porzucają kamieniami ,nawet niech sobie spalą parę samochodów. Wrócą do domów zaspokojeni ,wyhulani ,a za parę miesięcy mędrcy i tak zrobią co zamierzają .To tak działa .Do koryta zostali jeszcze bracia starsi w wierze ,nie wiem jakiej ,ale tak mówią mędrcy. Nas rozegrają z innej beczki .Palenie świec chanukowych już nas nawet nie oburza .Tylko ja się pytam ,czy w Knesecie ,ktoś podzieli się z Polakami OPŁATKIEM ?

  1. To się nazywa skierowanie pary w gwizdek, jak myślicie dlaczego powstał za prlu festiwal w Jarocinie?

 6. CIEKAWE CZY NASTĘPNE PODWYŻKI PLANOWANE W ROKU 2019 W POLSCE O KTÓRYCH PRZECIEŻ WIECIE ZMUSZĄ POLAKÓW DO SPRZEDAŻY NEREK …… ABY MIEĆ NA RATĘ W BANKU I PAPU DLA DZIECI ……….. :-)MI BYĆ W ROZRACHUNKACH W PORZĄDKU I NA BIEŻĄCO

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

%d bloggers like this: